• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
Ahoj holky,
k veku se ani vyjadrovat nebudu - patrim tady ke starsi skupine :wink: , ale me to nevadi :grinning:
Kozi: saty nadherne - myslim ty od te pani.
Saja: IP
Tak a ted zase nevim, co jsem chtela vsechno napsat :unamused:
13. kvě 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez: fotky moc pekne, slusi vam to.

Jo, ke svatbe se moc vyjadrovat nebudu, protoze nejsem ten spravny svatebni typ - ja chtela jit na urad se svedky a podepsat to, ale MM na to nechtel slyset. Tak nakonec byla svatba docela velika, prezila jsem to, ale podruhe bych to uz asi neabsolvovala. :wink:
13. kvě 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji : fotky moc pekny a ty tvoje prenadsene popisky... :grinning: proste cela ty..
kocarek se mi moc libi, ale jak dlouho myslis, ze se tam Dominik vejde ? :sweat_smile:
ja jen, ze je stejne velke miminko jako byl Tonik a ten fakt nemel sanci byt nejak dlouho v nejakem takovem modernim kocarku. Kamoska ma kluka, kterej se tam uz po mesici skoro nevesel :sweat_smile:
Tonik se mi do kocarku vesel, pac jsem mela od zacatku obr korbu, protoze jsem s mackem pocitala, ale fakt mi hodne kamosek rikalo, ze se jim deti uz ve trech mesicich do kocarku nevejdou a to nebyla zima a fusak tak.
Tak nevim, ja jen ze mate dost drahy kocar, tak aby vydrzel slouzit dlouho... :sweat_smile:

to neni rejpani, aby nahodou nekdo nerekl..ale jen obavy :wink:

povleceni i panenka je super, to bych pro holcicku brala.

hele a tu mikcu Dominika mate z Cherokee ? ja jen, ze mi silne pripomina jednu nasi, co mel Tonik kdyz byl malej. :slight_smile:
13. kvě 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinko : ty saty jsou prekrasny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
13. kvě 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji, fotky moc pěkný :wink: malý mimčo docela závidim a máš můj obdiv, jak to všechno zvládáš s úsměvem. já jak se znám, tak bych byla opocená až na prd..li, jak bych měla pocit, že nestíhám :grinning: z každý fotky je vidět, jak si ráda hraješ s barvama. no prostě hezký :slight_smile: kočár se mě líbí a podle mě dobrá vyfikundace na dvě děti :wink:

kozim, dobrá fekal story :slight_smile: u nás před pár dny podobná. před koupánim dávám kuldu na nočník, nic tam neudělal. hned v zápětí hodil bačkoru do vody. pak ve vodě stál a koukám, že čurá. nakonec zrudnul v obličejí a vytlačil do vody pěknýho macka :grinning: já se snažila s kouskem toaleťáku zoufale lovit, ale moc se nedalo. ještě teď citim, jak mě teče mězi prsty :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOLKY tomi, kozimura a lenkabu síííím IP co nejdříve prosím čtěte, díky moc, až se objevíte :slight_smile: pa a všem pusu
13. kvě 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi:taky dobrá story,do vany se nám to ještě nepodařilo :wink: ,koukám tyhle příběhy vždycky potěší,my byli nedávno u babi a dědy na zahradě,Honzík tam lez na schůdky od bazénu,najednou ztuhnul a říká,že bude čůrat,tak ho děda popad a nes nad kanálek,jak mu stahoval tepláky,tak zjistil,že nečural,ale kadil a jak mu to stahoval,tak to rozpatlal po slipech,teplákách,triku,po nohách,no prostě musela jsem ho odnést do sprchy,protože bych to ubrouskama neutřela,ještě že to bylo u babičky a měli jsme tam náhradní oblečení
13. kvě 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozi a kdy vy budete mít vůbec svatbu? :confused: já ted dostala za úkol udělat průřez fotkama od fotáka bude z toho koláž před videem, takže fotky od doby, kdy jsme byli malí a postupně rostli až doted, malá tam bude jak se narodila a jak roste, je toho tolik, to jsem zvědavá, co vyberu, píšu schválně vyberu, pže jsem si organizování vzala na starost já a docela jsem ráda, že to bude jak chci já :wink: :slight_smile:
13. kvě 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele k tomu věku....mně potkala láska,snažení,svatba,dítě před třicítkou,takže po už jen ten rozvod :grinning:

Dominika mikina je stopro z cherokee,taky si ty oblečky ještě pamatuju :slight_smile:
13. kvě 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinka: ty šaty vypadají suprově,jeste aby sedly,co.
jani: o známení m áte superní, i tu po zvánku na rozlučku, já žádnou nedělám. příjde mi to zbytečné,stejně všichni budou na hostine z přátel, tak proč utrácet dvakrát a stejně v tom nic moc nevidím.

Malá mi už půlhodiny spí, dnes spala jen od 8.30 do 10.15 a pak už nechtela odpoledne spát, i když jsem zkoušela,tak stejně si tam hodinu hrála. tak byla už děsně unavená. ale mne to vyhovuje, aspon si uklidím,najím se,vykoupu a budu čekat na příjezd miláčka. ale to je až tak kolem 22hod.

jinak dnes jsem byla koupit jeste vývazky a stuhy na auta a nechala jsem tam 650kč, já nevím proč je vše tak drahé :wink:
13. kvě 2009 v 18:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani: vidíš tos mi připomněla že taky musím vybrat nejaké fotky a sejít se s kameramanem.
13. kvě 2009 v 18:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes jsem byla cca hodinu s dětma sama :grinning: , když MM odcházel (vyhnala jsem ho na poštu, chudáka), Maji spala a Domča ležel spokojeně v košíku...jen MM zabouchnul dveře, Maji byla vzhůru a vstávala prdelkou napřed.....Tak jsem jí dala do židličky, že jí dám ke sváče jogurt a v tom se ozval Domísek, takže jsem nakonec jednou rukou krmila Maji a a v druhé ruce jsme měla Domču a ten taky dlabal a do toho mi volal můj taťka....a pohoda :grinning:
Taky už je Domča vykoupanej, protože se mi totálně pros.al až na záda :sweat_smile: - poprvé :grinning: A když jsem ho držela ve vodě, tak přišla Maji sama od sebe a začala ho hladit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..a taky Maji šíleně zírá na to, jak Domču kojím - jsme zvědavá, zda si brzy řekne, že chce taky :grinning:, fakt je vidět, jak jí to v hlavičce šrotuje....je nekojená půl roku, tak snad to nechá jen bráchovi

Petru: no, ta korbička by MĚLA vydržet cca do 5 měsíců, ale silně o tom pochybuju, dávám tomu tak tři měsíce :sweat_smile: :grinning: ...pak se bude muset vycvaknout a přindat tam sportovní sedačku, jde do lehu, takže Domísek bude jezdit prostě v lehu ve sporťáku....jako jde tam dát ještě vložná taška, ale ta mi přijde pak už zbytečná...a kočár je starší, nová kolekce, co jsme chtěli, bohužel do ČR ještě nedorazila....máš bystré oko, že nám ta korbička na dlouho nevydrží :grinning:

K tomu věku, jsem nemyslela, že do 30-ti (velká sláva bude letos v říjnu :sweat_smile:) stihnu dvě děti a ono jo....rozvod snad po 30-tce nebude.... :grinning:
13. kvě 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak nám dneska přišel nový foťák :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tak zas budu řádit...

Jj, mikinka je cherokee.....
13. kvě 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mám dotaz, když sem byla normálně zaměstnána na hlavní poměr, pak sem měla Verču, tak jak to bude s peněžitou pomocí v mateřství (tj, to co se bere toho půl roku na začátku) u druhýho dítka, když bych nešla mezi nima do práce, ale měla do těch tří let další?? Budu brát celou dobu tu částku co beru teď (mám na tři roky 7600 měsíčně) a nebo toho prvního půl roku s druhým mimčem budu mít víc, protože se to počítá z částky kterou sem vydělala před prvním těhu když sem ještě pracovala??
Nějak to nechápu.
Dííííík

Sajo krásný fotky:slight_smile:)
13. kvě 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Shehe,pokuď máš smlouvu na dobu neurčitou, měla bys podle mě dostat zase mateřskou podle platu.Já řeším to samé.
13. kvě 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
shehe:já nevim,napiš IP del a pak nám to všem sděl

sajo:hele pořád ti skladuju skleničky na zavařování páč vidim že se kopeš do zadku tak ať něco děláš :grinning:
13. kvě 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný večír..

shehe: podle toho co tu psala Dibla, tak ju :slight_smile: měla bys na druhé pobírat půl roku to, co jsi pobírala na Verču :wink: a pak normoš zase mateřská 7600,- pokud teda ještě trvá pracovní poměr :slight_smile:
13. kvě 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak se jdu chlubit (zase :sweat_smile:) ale to vám prostě musím napsat :slight_smile: :dizzy_face: Tak jsme dneska byli na matrice, takže v pondělí odnesem vyplněné papíry a 11. 9. 09 :dizzy_face: v 13:00 do toho práskenem!!!
13. kvě 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a přes víkend vystřízlivíme a 14. odlétáme na svat. dovolenou! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: byli jsme dneska v tom sunny days v Osravě tak jsme vzali to nejdrahší a nejluxusnější co tam bylo, na 11 dní a k tomu spoustu fakultativních výletů a stejně jsme jim tam asi 20tis. nechali (co zbylo a nevyužili jsme.. :unamused: , ale co, dovču budeme mít jako cumel!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: )
13. kvě 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, vsem gratuluju ke svatbam :slight_smile:. Kozinko, pochlub se, kam nakonec pojedete? :dizzy_face:
sajo: pak mi budes davat rady co a jak :slight_smile:, uz budes mit urco vychytavky :slight_smile:
13. kvě 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni: jj, hezky skladuj - zavařovat se fakt chystám přesnídávky ve velkém a marmošky :grinning:..neboj, od pondělí budu psát jinak nebo spíš už nebudu psát :grinning:

kozin: my se taky brali v září, podle mě super měsíc na svatbu :dizzy_face: ....my měli teda okolo 25°C a MM se potil, takže na všech fotkách se leskne :grinning:

shehe: jak psala Kozim, pokud to máš na dobu neurčitou, tak ti spočítají mateřskou jako u verči a budeš si moct vybrat, zda chceš 3 nebo 4 roky...
13. kvě 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, mizím....děti spí a jsme si s MM slíbili hezký večer..... :dizzy_face:
13. kvě 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Maji má teď období, že dělá všechno to, co já :grinning: .."musí" jíst zároveň se mnou, pití to samé, když utírám stůl, utírá ho taky,....jsem zvědavá, kdy začne vytahovat prso a kojit panenku :grinning:
Opičí se Vám děti taky ???
13. kvě 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: jo :- včera semnou Dominik myl nádobí :grinning: byl mokrej až na prdelce :grinning:
13. kvě 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
dík holky, sem si to myslela, ale měla sem si dát Verču jen na dva roky, sem to zase nedomyslela:slight_smile:))
Vanda se neopičí,doma prudí že nesmim do vedlejšího pokoje a venku odejde na 200 m ode mně a je jí to jedno.

Září je supr na svatbu,souhlasím :slight_smile:
Saji: :grinning: jsem se zasmála, snad se my lesknout nebudem.. :grinning: i když, jestli bude takové teplo jak je teď v květnu, tak to bude maso.. :grinning:
Tak Maji se opičí.. :grinning: U nás je opičení taky :grinning: je to sranda :grinning: A ještě k tomu teď opakuje skoro všechny slova co řeknu, ne vždy se jí to slovo podaří zopakovat, ale docela často zopakuje.. :sweat_smile: (pak už ho třeba nepoužije) :grinning: ale je to super, jak jsou ty děti šikovné!! :dizzy_face:
13. kvě 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni hihi, tak to je jak u nás:slight_smile:)) jen s tím rozdílem, že Verča by šla klidně kilák a ještě by nakoupila v Albertovi:slight_smile:))))) a cestou ukradla pár hraček:slight_smile:)))
13. kvě 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě se Verča neopičí a ani neopakuje.-)))))
13. kvě 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
shehe:ať krade peněženky ne :wink: :grinning:
13. kvě 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek