• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
ahoj holky, hlásím se po dlouhé době. Dítko mě tak zaměstnává, že nemám čas sledovat, co se tady děje.

Zkoušely jste některá Estivillovu metodu na usínání? My s bojujeme se spaním v postýlce, tak hledám info, jak ho to naučit.
24. dub 2009 v 08:27  • Odpověz  • To se mi líbí
co se to tady děje s trháním party?
24. dub 2009 v 08:27  • Odpověz  • To se mi líbí
pamuk:to je ta metoda 5-10-15?

sajo:tak dneska ne jo? :slight_smile: kdy se vrátí tm?
24. dub 2009 v 08:29  • Odpověz  • To se mi líbí
pamuk ja bohuzel neporadim spi mi v posteli jen pres den a vecer ho uspavam v postylce...musim drzet za ruku

saji treba maji cejti ze zitra rodis :grinning: je preci 25.4 :grinning: :grinning:
24. dub 2009 v 08:29  • Odpověz  • To se mi líbí
pamuk ale vyrvat nenechavam melo tu uplne opacnej ucinek...dite vystresly a zeblity z place...takhle 10 minut drzim za packu a je v pohode
ale kazdy dite je jiny
24. dub 2009 v 08:31  • Odpověz  • To se mi líbí
lenkabu, jo to je ta metoda.

mne prave taky rve tak, ze skoro bleje. Driv se budil tak ve 2-3 a ted ho k nam do postele prenasim uz v 11 a nevyspime se nikdo, pac se desne roztahuje
24. dub 2009 v 08:33  • Odpověz  • To se mi líbí
jo mam taky jeden dotaz...nevite jak na moly? v potravinach je nemam ale potrebuju nejakej odchyt...dostavaj se mi se sem ze stoupacek nebo chodby :angry:
24. dub 2009 v 08:34  • Odpověz  • To se mi líbí
pamuk já nevím.......já uspávala všelijak do 10 měs,tahle metoda nefungovala vůbec.....v tom 10. měs už jsem měla dojem že si jen vymýšlí a nechala 5 min vyřvat,od té doby usíná v postýlce sama.ale musely jsme k tomu dozrát obě.kdybych jí nechala dřív tak je to k ničemu.
24. dub 2009 v 08:35  • Odpověz  • To se mi líbí
leni: se začínám bát přenášení, furt jen poslové a to teda pěkně mizerní a bolestiví :angry: - znáte to některá? Já u Maji ne, pár poslíků slabých bylo, ale pak přišly rovnou kontra a pravidelný........:- :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
leni: no, snad do večera se vrátí....má to jen jednodenní.....
24. dub 2009 v 08:35  • Odpověz  • To se mi líbí
majmun, prodavaji neco jako mucholapku, ale je to na moly. Ovšem jak moc je to účinný netuším. Ale stojí to pár korun, tak by to třeba za pokus stálo
24. dub 2009 v 08:36  • Odpověz  • To se mi líbí
majmu: zítra by měla moje mamča narozky, takže by to u nás asi všichni ořvali, takže to asi néééé..a v neděli se musíme jet kouknout na kočárek, takže asi pondělí - to jsem totiž objednaná k zubaři a tam rozhodně nechci!!! :grinning:
24. dub 2009 v 08:36  • Odpověz  • To se mi líbí
sajo: s tvým nálezem přenášení těžko a kdyby tak vyvolání bude otázkou chvilky

majmu:to nevim
24. dub 2009 v 08:37  • Odpověz  • To se mi líbí
ja se taky netrham....
jedinej kdo (zda se) opustil breznovky , je kozim :sunglasses:
ostatni chodi na vse...jen neco uprednostnuji vic...

jako fakt nereste naky deleni nebo tak....je nas tu hodne a je jasny, ze za ta leta jsme se lip poznaly a tim padem nekdo vic tihne k tomuhle a nekdo zase k jinymu....
kazda jsme jina, casu mame s pribivajicim vekem deti min a min a tak je jasny, ze ten zbyvajici cas budu radsi travit nekde, kde mi to proste hodne sedi a ostatnim budu venovat toho casu min a min....
na tom preci neni nic spatnyho...

copak musi vsichni kamaradit se vsema, jen proto ze mame stejne stare deti ?
Na zivo si taky pratele vybirame , ne ?

ja proti breznovkam jako takovejm nic nemam, jen na ne proste nemam uz tolik casu, zase nechi vysedavat cely den u netu na ukor Tondy (i kdyz tu sem vetsinou kdyz spi nebo tak), ale mam i jine zajmy (pecu dorty, musim taky obcas uvarit , uklidit, kouknout na film)
Nemuzu vsechen volnej cas venovat tomu, abych hodiny docitala v kolik se komu vzbudilo dite, kolikrat mu dal vecer mliko, jak dlouho gruntoval byt a kdo ma kolik zubu a kdo vsechno stoji...

vase deti me zajimaj, rada se kouknu na fotky, zajima me, jak se mate, ale proste nemam jen vas :wink:
24. dub 2009 v 08:38  • Odpověz  • To se mi líbí
pamuk ja sem to nekde videla ale hnusi se mi kdyz to nekde v byte visi s tema mrtvolama :grinning: ale do tech stoupacek to zkusim vrznout
24. dub 2009 v 08:38  • Odpověz  • To se mi líbí
zase ropman, sory, uz radsi jdu...
ale kdo nechce cist to nemusi :wink: s tim pocitam. :sunglasses:
24. dub 2009 v 08:39  • Odpověz  • To se mi líbí
majmu: na moly nic neporadím, v tomhle jsou paneláky pitomý.... :angry:....v pronájmu sme je měli taky i ty blbý mravence....

A dost o mým těhu a porodu, tohle není moje diskuze :wink:..ale panáky asi ušetřím, když ste to tipovali tak brzy :grinning: :grinning: :grinning:
24. dub 2009 v 08:40  • Odpověz  • To se mi líbí
leni ip
24. dub 2009 v 08:40  • Odpověz  • To se mi líbí
teda melo tam byt spis : kdo vsechcno chodi....prvni stoupnuti uz mame za sebou vsichni davno :grinning:
24. dub 2009 v 08:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Bré ráno,

majmu zkus levanduli, u nás to zabralo. Koupila jsem si takový ty pytlíčky jak to strašně silně voní a bylo po problému.

Jako fakt nechápu kde se stal problém, mám tu pořád celkem uklizeno a čisto, koupelnu pravidelně drzhu a už 2x jsem tam oběvila takovou tu lezoucí potvoru jak vypadá jak rybo-had. Je to strašně prťavý a nevím jak se to jmenuje. Rybilka? Nevím. Jak na ty mrchy? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. dub 2009 v 08:44  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj :slight_smile:
saji: co ten kočárek jak jste se na něj byli podívat?

petru: do nedávna jsi i ty sama každé ráno podávala hlášení kolikrát se Toník vzbudil... když mi něco vadí tak to sama nedělám ne??! :sweat_smile:
24. dub 2009 v 08:45  • Odpověz  • To se mi líbí
petru: hálsím bez románu, že u nás nic nového - ani jeden zub :grinning:
24. dub 2009 v 08:45  • Odpověz  • To se mi líbí
teres: ty potvory se občas objevujou, s tím asi nic nenaděláš... já je mívám ve vaně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. dub 2009 v 08:46  • Odpověz  • To se mi líbí
teres : taky obcas nakou u nas zahlidnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale ja az tak cistou koupelnu nemam :sweat_smile:

saji : sem nedavno koukala do tabulky rijnatek a jeste sisstinm Tygr nemel v roce zadnej zub.... :wink:
teres ja nemam satni ale ty co se davaj do zradla...ja nevim to by asi nebylo dobry davat levanduli k jidlu to natahne ne?

saji jaky IP ze ty si uz domlouvas hlidani :grinning:
Jéé, levaduli....majmu to zkus, já levanduli ráda, si pak k vám dojedu na kafe :wink: a začuchat :grinning:

terez: rybenka...:grinning: rybilka je proti opruzeninám :grinning:..a to není nečistotou, ale vlhkem - dokud se nezbavíš vlhka, tak tam budou...
24. dub 2009 v 08:47  • Odpověz  • To se mi líbí
teres na vlhko prodavaj v bauhausech a vsech tehle obchodech takovy nadoby je v nich nakej pripravek kterej natahuje vodu...neni to moc drahy
24. dub 2009 v 08:48  • Odpověz  • To se mi líbí
petru: ale Maji bude brzy 14 měs. a nic - je exot exotickej :grinning:..já chudák jímusím furt rohlík trhat na kousky, jsme rapidně pozadu :grinning:

majmu: né, jen soukromě uvádím svůj nález spodku, veřejně to tu psát nehodlám :wink:

ewus: kočárek až v neděli, paní odjela s JM do Tábora k jeho rodičům a doma budou až v neděli...
24. dub 2009 v 08:50  • Odpověz  • To se mi líbí
ewus : tak ja vim nahodou uplne presne, ze kdyz napisu o vzbuzeni Tondy, tak je to jen ve vyjimecnych pripadech, kdyz se treba vzbudi vyjimecne pozde...
podrobne popisy noci nebo dne jsem si tu myslim odpustila...
ja mam romany o jinych vecech a jak jsem psala, nevadi mi, kdyz to nedko nedocte...
taky mi nevadi, kdyz nekdo napise, kdy se mu vzbudilo dite, to me spatne chapes, jen pisu, ze to ted uz preskakuju....protoze to je pro me nezajimava informace...(a kdyby ji napsala i naka vopice, tak to taky preskocim)
stejne tak pocitam s tim, ze lidi preskakuji moje prispevky...
:wink:
a fakt netvrdim, ze ja pisu jen zajimavy veci...myslim, ze jsem expert na nezajimavy prispveky :sunglasses:
ale jako kazda tady, mam potrebu sem jednou za cas pindat.
24. dub 2009 v 08:50  • Odpověz  • To se mi líbí
saji : hele ja nevim, ale Tygr od siss, to ma taky tak...ja jen ze nejste sami... :wink:
24. dub 2009 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí
majmu: myslíš silikagel? :wink:..se dělám chytrou, snad mě nikdo nesprdne.... :sunglasses:

ewus: tak mi paní právě psala meil, že dojedou domů už v sobotu - asi se paní u tchánovců líbí :grinning:....tak držte prosím pěsti, aby ten kočárek byl i pro fajnovku jako sem já (nebo mě klepne)
24. dub 2009 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek