• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
kozinko, ty saty jsou fakt pekny, snad to klapne - gratulace k terminu a k vyberu svatebky - kam to teda nakonec bude? a nerikej mi, ze se nedalo v cestovce utratit 100 litru? na vic dovolenych to neslo rozdelit??

Viki taky neopakuje, ani se neopici a venku si jde taky kam se ji zlíbí a matka at prej klusa za ni :angry:

saji, Maji vstala prdelkou napred, Domisek se vzbudil a plakal, ale stejne to urcite BYLO SUPER a UZASNE, jak te tak znam, co?? :grinning: :grinning: :grinning: my ostatni bysme se strilely do hlav, ale ty si uzivas i to horsi - neuveritelny :dizzy_face:
ad kocar. nas ma korbu dlouhou 73cm a viki v ni jezdila do 5.mesice - uz tam teda byla dosti narvana, ale sportak jsme vytahli hlavne kvuli tomu, ze v korbe prudila a nevidela ven, jinak velikostne si myslim, ze by jeste poslouzila....
13. kvě 2009 ve 20:48  • Odpověz  • To se mi líbí
cauky holky,
Kozin: zari schvaluji..JA mela svatbu taky v zari :grinning:
Saji: jj opici. Hlavne chce jist co ja jim. Sve jidlo da pryc nebo rekne "mama ham" a je konec s jedenim. A chce co mam ja :angry: PRoste nervy...
13. kvě 2009 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
tak Lucka se moc neopici, jen se mnou vari a kdyz vidi jidlo, tak se ke mne hrne, proto jim vetsinou kdyz spi :grinning: , pred ni jen ty zdrave veci :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Naše korba měla 75 cm myslím a madam tam řvala jak prorvaná,škoda že sporťák nebyl polohovací,příště se na to zaměřim.

saji:jj,ty to tak hezky napíšeš,přitom situace na provaz,jeblo by mně :grinning:
13. kvě 2009 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
tak my se brali 9.6. a bylo tropicky vedro :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: si pamatuju jak dneska, jak po me tekly curky potu a ja ty puncochy a polozavreny boty.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
kamoska se vdavala 15.9. a pro zmenu zima jak v p.deli, vichr jak blazen az jsem to omarodila :cry:
tak pak si vyberte.... ale pocasi je fuk, pro vas to bude nej den, i kdyby trakaře padaly :wink:
13. kvě 2009 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Já v květnu aby bylo akorát a chcalo :grinning:
13. kvě 2009 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
já 30.6. a super:slight_smile:
13. kvě 2009 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
ja 2.6. a super :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
shehe:na vysvědčení jo? :grinning:
13. kvě 2009 ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí
shehe: tak Verunka je čorkařka.. jo?? :grinning: :grinning: :grinning: dobře se učí :grinning: :wink:
A venku jsem taky malé ukradená, jde všude kam chce ona a na mě se.e z vysoka.. :sweat_smile: A dneska jakou ztropila scénu v té cestovce, ty vole, prohla se normoš do luku, jsem myslela že ji tam jednu fláknu.. :sweat_smile: jsem jen zvýšila hlas, a dostala jemně po plínce.... ale nervy jsem teda měla!!!!!!

mjanči, kač: no jedeme do Egypta na Makadi Beach http://cbs.rezaportal.com/detailsinc.php?ID=D7882CA09C6C4F65AA8DCFB925238920&TourID=588665
13. kvě 2009 ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí
kozin:měla si mi zavolat na radu,já bych těch 100 litrů zvládla :grinning:
13. kvě 2009 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí
ted jsem koukala na video, ty holky jsou neuveritelne, kdo chcete, juknete http://www.youtube.com/watch?v=s7FjKSxZnZQ&feature=related
kozinko: uzasne!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. kvě 2009 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
kozinko:80 litrů za egypt jo?vypadá to krásně ale čumim..........já mám egypt zažitej jako něco co pořídíš na last za pár :grinning:
13. kvě 2009 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí
kozin: WOW, se tam vidim na plazi :grinning: Ten hotel se dost prodava a vecne je vyprodany. Super, ze letite z PRahy, protoze z Ostravy jsou odlety kolem pulnoci a prilety brzo rano a tim ztracite dny..Nas tady "odrbavaji" Teda konkretne sunnydays...
13. kvě 2009 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
kozin, mate to all inclusive ? teda za tu cenu by to melo byt i s kazdodenni masazi a obcasnym striptyzem :grinning:
13. kvě 2009 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí
leni jojo na vysvědčení, dobře se to pamatuje:slight_smile:))))
13. kvě 2009 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Lenkabu: holt horsi casy :grinning:

saji: nadherne fotecky. Dominicka bych si hned ponuchlala. Nadherny... :wink: AAchchchchch :grinning:
13. kvě 2009 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
mi se malá taky někdy opičí a na vše je teda u nás NE :grinning: a o chození kam chce ani nemluvím,takže chodím tam kde jde ona, už jsem ztratila trpělivost jí hnát tam kam chci já.

kozinka: ty jo hned bych jela.tiše vám to závidím. my žádnou svatební cestu mít nebudeme.
13. kvě 2009 ve 21:21  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
no je to allinclusive pharao, je to přesně jak píše zuzík i s masážema, s obsluhou na pokoj (ovoce, víno...), internet gratis, prostě už fakt pohodová dovolenka... 24 hodin jídlo, pití, alko, nealko.. prostě cokoliv.. :slight_smile: :slight_smile: Taky v tom jsou započítané 4 fakultativní výlety
(1. Káhira - pyramidy v Gíze, Sfinga, Egyptské muzeum s Tutanchamonovým pokladem, návštěva parfumerie,
2.Giftun - Egyptské Tahiti - plavba lodí, šnorchlování při korálových útesech, opalování na ostrově Gifun
3.Luxor - návštěva Mohamedových kolosů, mystické Údolí králů, chrám královny Hatšepsut, dílna na zpracování alabastru, plavba po Nilu, prohlídka v Kamaku
4.Safari - Džípem do pouště za beduíny - výlet za fatamorgánou, jízda na velbloucdech, večeře připravená beduíny, natáčení západu slunce na poušti, program místních obyvatel, )
Takže si myslím, že to je docela luxusní dovča :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 21:31  • Odpověz  • To se mi líbí
katka: my by jsme taky žádnou neměli, nejsou penízky... :sweat_smile: prostě nám to krásně nahrálo na notu... :grinning: a to nás vlastně i tak trošku hodně popostrčilo k té svatbě.. :grinning:
13. kvě 2009 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
kozinko: vyslo vam to vsechno super ! :slight_smile:. Dovca a vylety vypada lakave, take bych jela :slight_smile:. Na jak dlouho to vlastne je? 14 dnu?
mizim spat, tak dobrou :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
hvězdi: neletíme z Prahy, ale z Brna, no uvidíme jak to tam bude, jestli taky v noci, tak to je blbé no, ale co už...

mjanči: je to na 10 nocí, takže 11 dní, bylo tam tam i na dýl, ale to už by bylo v jiné datum a taky už těch 10 nocí bude mazec bez malé :pensive:
13. kvě 2009 ve 21:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Kozim, Zuza,super fekal story, tak jsme dneska měli doma smrádeček :grinning:

Saja: na ten příští týden jsem fakt zvědavá :sweat_smile: :wink: A fotečky nádherné, dýchá z nich rodinná idylka :slight_smile:

Kozin: šaty vypadají výborně, ale jak psala Katka, aby Ti i sedly :wink: Dovča je jedním slovem záviděníhodná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a to by teda ke svatbě pošouplo snad každého :grinning: to bych se vdala i potřetí :grinning: A jedete teda bez malé? Určitě vám bude smutno,ale aspoň si to pořádně užijete a utužíte vztah :wink: :dizzy_face:
13. kvě 2009 ve 22:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Naše malá se teda opičí jen s telefonováním, jinak si dělá co chce a v poslední době hodně ksichtíkuje, se furt musím smát a furt něco vymýšlí. Jsem s ní ráda sama a pozoruju ji, je to boží :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Úplně si to užívám, však je to naposled. Závidím vám ty plány na další mimi, ach jo, nemít takový starý barák, do kterého musíme furt strkat, tak bych do třetího šla, tak za rok, aby měla Aninka tak 3 ročky, až by se narodilo :frowning2:
13. kvě 2009 ve 22:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak pokračuju v samomluvě...

Teď nás čeká pár pernějších dnů...
Zítra musím vyřídit vše Vojtíkovi ohledně školy v přírodě, tak hned ráno vyrazit k jeho doktorce, vybrat penízky a fičet do školy, pak budeme mít asi návštěvu, odpo chci natírat pískoviště, až bude Aninka spát, tak snad nebude chcát, se mi to i rýmuje :grinning: V pátek jedeme do Havířova s MM na další gastro vyšetření, odpo sbalím a odevzdám Vojtíka dědovi, večer jdu na noční, v sobotu sbalím a odvezu Aninku k ségře, poprvé bude někde mimo domov bez nás, tak jsem zvědavá, jak to zvládne. :sweat_smile: Odpo jedeme na tchánovu 50, to se protáhne a v neděli se asi pojedeme podívat na případný sporťák pro Anušku...To bude výlet do Olomouce... Snad budeme po té oslavě schopni...
13. kvě 2009 ve 22:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Petul: jsem tu taky, ale cvičím :slight_smile: Už jsem se konečně rozhoupala k znovu držení (myslím tím naplno) jídelníčku a cvičení! No jo no, když už je znám termín, tak mám co dělat, abych vypadala na svatbě jako člověk.. :sweat_smile: :grinning:
Určitě nám bude hooooooooodně smutno, ale asi je to jak píšeš ty, užijeme si to a utužíme ještě více vztah, přece jen svatebka s malou by asi nebyla to pravé, i když bylo to bylo hodně zajímavé :grinning: A aspoň by jsme si byli jisti, že nepřivezeme domů žádného malého Egypťánka.. :sweat_smile: :grinning:

Tak Ani už taky ksichtíkuje :grinning: To je dobře, aspoň tady nejsem sama, kdo má ksichtící se dítko.. :grinning: :grinning: :dizzy_face: Je to fakt úžasné je pozorovat jak si hrajou atd.... si v tom taky lebedím!! :dizzy_face:
Tak třetí by jsi chtěla jo?? :slight_smile: :dizzy_face: ani se ti nedivím, tady to tak všechny vždycky navnadí, kor teď co se narodil Domínek, tak jsou všichni naměkko a hormony buší!!! :grinning: :dizzy_face:

Jinak tvůj týden nabitý vůbec nezávidím, taky to asi nemáte jednoduché.. práce a děti zkloubit dokupy to prostě někdy nejde.. :frowning2: Neboj Ani bude určo ukázkové dítko, je to klíďásek!! :dizzy_face:
A jaký-pak sporťáček plánuješ koupit???? :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 22:34  • Odpověz  • To se mi líbí
kozinko, dovca bude urco super, ale 100 litru bych teda za egypt nedala :confounded: nejakou exotiku tam nemeli????

petul, viki bude taky v sobotu poprve spat mimo domov - teda neee mimo domov, ale poprve bez rodicu - bude u moji mamky a my jdem parit. doufam, ze to holky zvladnou :slight_smile: ja jsem z toho takova rozpacita a hlavne jsme s MM skonstavali, ze uz jaksi nemame co delat, kdyz jsme bez ditete, je to takovy prazdny a nudny :fearful:
13. kvě 2009 ve 22:39  • Odpověz  • To se mi líbí
sajo : tak to je super, ze tam pak jde pripnout sportak a dat do lehu, tak to jooooo...
No nemam postreh, jen zkusenost :slight_smile: a kdyz vidim, jaky je Dominik macek , stejne jako byl Tonda, tak me to napadlo.

a jinak, ja se k tvym obdivovatelkam pridam, az budes psat nadsene prispevky v dobe, kdy detem bude treba rok a dva roky a budes s nimi sama doma. :grinning: :grinning: :wink:
Myslim, ze hodne rocni dite a hodne novorozene by zvladla kazda, holky se tu zbytecne podcenuji.
Kdyz si predstavim k soucasnemu Tondovi miminko, ktere je stejne jako byl on, kdyz byl miminko a do toho jeste pomoc Frantiska, tak bych se na to cejtila taky a taky bych byla nadsena, jak je to krasne atd...
Takze me nikterak neprekvapuje, ze si to ted uzivas.... :dizzy_face:

Ja myslim, ze ty si to budes uzivat i za rok, za dva...teprve potom budes mit i muj obdiv :sunglasses: :grinning:

Jinak, Tonik se taky opičí. Posledni dobou i napodobuje lidi v MHD, kdyz telefonuji , dava ruku , tak jak ji maji oni atd....
13. kvě 2009 ve 22:53  • Odpověz  • To se mi líbí
kozinka : ta dovča zní úžasně...já na takový luxus moc nejsem, ale jednou za život bych to asi taky ráda podstoupila :grinning:
Moc se tesim na tovje zazitky a fotky....moc vam to preju !
13. kvě 2009 ve 22:56  • Odpověz  • To se mi líbí
ad svatba : ja ji mela v kvetnu. Bylo docela teplo, slunecno, desny vitr a prehanky..ale ty byli, zrovna kdyz jsem byli uvnitr. Jedna prutrz byla v dobe obradu a druha v dobe obeda, takze na foceni atak bylo krasne...jen ten vitr mi vadil......
13. kvě 2009 ve 23:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek