• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
saji : jaky mate novy fotak ? jsem zvedava na fotky.
My budeme muset kupovat zase novy :frowning2: , pac tu zrcadlovku Frantisek rozbil :unamused:

ja si porad rikam, ze musim neco vyfotit cernobile a nikdy si nevzpomenu. Cernobily fotky Tondy mam asi 4 a posledni, kdyz mu bylo par mesicu.
Moc se mi ty vase ČB libi.
Ale ono to jde udelat i dodatecne na PC, ne ?

My budeme muset kupovat zase novy :frowning2: , pac tu zrcadlovku Frantisek rozbil :unamused:

Hele a co Dominik a prdiky ? Trapi ho nebo mate od tohodle klid ?
Tonika trapilo brisko jen prvni mesic a to jednou denne vecer, takze relativne pohoda, ale nekdy to teda stalo za to....kamen by se ustrnul.
13. kvě 2009 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru, ty se krasne opakujes s tou zrcadlovkou :grinning:

ja prave donakladala tunu masa na grilovani, tim tady ale nechci rozjet diskusi na 5 stran :grinning: :wink:

dnes jsem si zas od par cizich lidi vyslechla, jak je klarka hodne dite, tak se fakt zacinam desit toho sigra, co ze me za trest vypadne podruhe :wink: :sweat_smile:

kozin, saty vypadaji taky hezky, snad sednou, ale verim, ze najdes neco i v pujcovne. ja se zamilovala pred svatbou do jednech krasnych satu na netu, ale muj konzervativni M by je jednak nezkousl a jednak my byly velke, ackoliv mi nabizeli, ze mi je usijou v moji velikosti a za 15 litru mi je pak pujci :grinning:

my meli svatbu v zari, kosa jak prase a dest, ale pak prestal, zustala jen zima, ale i tak to bylo lepsi nez 30 ve stinu :wink:

no nic, jdu radsi spat, rano mam po dlouhe dobe budika na 6, jedem na prodlouzeny vikend na kola a musime vypadnout brzo rano, MM musi jeste do Vidne :unamused:
14. kvě 2009 v 00:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile: tak už jsem bez vlasů a nabarvená :dizzy_face: pak hodím foto
14. kvě 2009 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko :grinning:
14. kvě 2009 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano :slight_smile:
jsem zvedava na fotku, Tomi :slight_smile:
u nas noc lepsi, brecela az k ranu, ovsem zase nechce jist, jidlo konci bud na zemi nebo na stole :unamused: , doufam, ze to brzo prejde.
14. kvě 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sajo - sice opozdena, ale velka gratulace k Dominickovi, fotky jsem okoukla, moc krasny chlapecek :slight_smile:
Jinak teda mne se Saji optimisticky pristup moc libi, s nim to bude urcite zvladat.
14. kvě 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno,
u nás noc luxusní malá spala snad po x měsících úplně bez buzení, od 19:15 - 7:00, nechci to zakřikonut, ale kdyby to tak zůůůůstalo!!! :dizzy_face: ale tomu sama nevěřím :confounded:

zuzi: no uvidíme, jako abych pravdu řekla, tak se mi včera ozvali ze dvou salónů, že pro mě žádné šaty nemají, jen korzet se sukní (psala jsem maila, jaký mám problém a jeslti by se to dalo nějak pořešit) takže fakt nevím jak to všechno dopadne.... a už nemám ani chuť někam chodit.. :sweat_smile: ale to zase přijde, já vím.. :slight_smile:
a užij si prodloužený víkend!!!!! :dizzy_face: kola závidím!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

tomi: ty jo, tak to je super, už se těším na fotečku!!!!!! Musíš vypadat dobřéééééé :dizzy_face:

misak: ahojky!!!!!! :slight_smile: Jak se vede ženo????

mjanči: s tím jídlem je to všude stejný asi, tobě už taky Lucka jedla kousky že??? Myslím tím docela velké... :slight_smile: Protože my už jsme taky papali krásně a teď jedeme zase v kašovité stravě, jen aby něco snědla.!!! Včera jsem se radovala jako hrom, zbaštila mi cca 230g obědu, to už se mi nestalo minimálně 2-3 týdny!!!!!! Vždycky snědla 4 lžičky a už nechtěla!! :frowning2: tak jsem se naštvala a začala jí to znovu mixovat a baští, podle mě jsou to fakt ty zuby, Týnka má nateklou snad celou dáseń, tak se jí ani nedivím..... ale jedno nechápu.... brumíka kousat může a sní ho celého.. :angry: :grinning:
A dneska to vypadá taky dobře, zblajzla celý krajíc s lučinou, tak snad.......... držím palečky ať se to taky u vás brzy upraví!

petru: ty jo, tak nový foťáček ????? Tak to musí zamrzet, kor když takhle krásně fotil!!!!!! A nejde spravit????? To už asi nebude ono.... co?? ale foťáček je super věc, sama víš jak moc vám ten váš závidím :dizzy_face: já si ho taky budu muset koupit, ale za co.. :sweat_smile:
No a s těma čenobílýma fotkama není problééééém :slight_smile: Já taky všechno až potom dávám do černo-bílé nebo sépie.. :slight_smile: jde to udělat snad ve všech programech na fotky... nevím v čem ty otvíráš fotky v pc, já ve windows fotogalerii a je tam přímo v liště opravit, tak si to můžu oříznout, nebo změnit barvu, kontrast atd atd..... tak mrkni tam
14. kvě 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinko: u nas to jsou urco zuby, Lucce se prorezava horni stolicka a spodni dvojky jsou uz pod dasni. Ji mi k snidani ctvrt chleba s maslem a kulicku hroznovyho vina, pak pulku jablka, obed tak 120 g a pak si kousne 2x do ovoce zeleniny nebo rohliku a pak ma 120 g kase. Mozna potrebuje jen min jist, nevim. Obed mela s kouskama a snedla ho. Jo a k tomu ma ridkou stolici a vcera mela zase teplotu, 37,5 po odectu. Mame jit v utery na ockovani, ale nejspis se domluvim s dr., ze bych to rada odlozila, az bude Lucka trochu fit.
jdeme ven s kamoskou, tak krasny den :slight_smile:
14. kvě 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko! Tak Terka už druhý den spala 20-7.30! :dizzy_face: :dizzy_face: Snad jí to už zůstane. Je asi spáč po taťkovi, protože já jsem vstávala až do 6ti let v 6 ráno každý den a naši ze mě šíleli :sweat_smile:

Kozi, když jsem chodila s kámoškou po svatebních salonech (bylo to dlouho před naší svatbou), byly jsme i v salonu v OV a tam zkoušela šaty nevěsta s podobnou postavou jako ty a měli pro ni nádherné šaty! :wink: Teď si nejsem jistá, jak se jmenoval - tuším, že salon Scarlet. Je to v OV na Masarykáči - jsou tam 2 salony nad sebou - v 1 a 2.patře
14. kvě 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin:ty nechceš vůbc sukni a korzet?Já to měla a byla jsem max spokojená.

petru:no nevím jestli jsou sajiny děti tak hodný jak píše :sweat_smile: ona vidí optimisticky všechno :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky MORAVANDY - šup na králíka! :wink:
14. kvě 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak já jsem byla taky s korzetem a sukní spokojená a to jsem to nikdy nechtěla, ale co mi zbývalo, že? KDyž jsem přišla na poslední zkoušku v 5tt a už mi ty moje šaty nebyly a ty, co jsem měla na svatbě byly jediné pěkné :sweat_smile: Jen jsem měla takovou skládačku a když jsem se ohla, ohla se mi nahoru, takže jsem si korzet musela pořád opravovat, ale jinak paráda.
14. kvě 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozinko - tak koukám, že z tebe bude taky mladá paní, co? Šaty myslím, vybereš, ten korzet se sukní by taky šel, ne?

Mjančo - u nás je s jídlem boj pořád, někdy větší, někdy menší. Ale VŽDY musím uklízet půl kuchyně. Nedovedu si představit přeba večerní kaši po koupání, to je u nás utopie. Navíc zvažuju odstavení, kojím sice jen večer, ráno a v noci, ale začal mě kousat a má z toho srandu. Jenže UM nepozře, tak nevím...
14. kvě 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
misak já myslím, že když nedostane mlíko od tebe, že na umku přejde, ale když má na výběr nechce. mě Verča nechtěla flašku a jako ani moje mlíko z ní. Pak sme přestala kojit a nejdou vzala i umku a dneska je to její nej jídlo:slight_smile:)))

taky sem měla korzet a sukni naprostá spokojenost, nikde mi nic nelezlo, super:--)
14. kvě 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. kvě 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
pěkný obojí, je to změna, ale mě se víc líběj dlouhý:slight_smile:) a co tvůj manža a ty? Spokojenost?:slight_smile:
14. kvě 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Shehe - tak to jsem potřebovala slyšet...

Tomi - účes pěkný, sluší ti to :slight_smile:
14. kvě 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
shehe, on by chtěl ať je mám ještě kratší. Já jsem spokojená :wink:
14. kvě 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tomi, zepředu mi to taková změna nepřijde...

Já se stále odhodlávám trochu dodat tvar svému neúčesu, tak snad někdy taky budu moct přidat foto před a po :grinning:
14. kvě 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tomi - tak to je TM výjimka, chlapi jsou spíš konzervy a chtějí na ženských dlouhý vlasy.
14. kvě 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomi: supeeeeeeeer!!! Jsi kočka i s dlouhýma, ale ta podkova ti sekne více!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. kvě 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera jsme byli s malým v práci, úspěch byl, Maty řádil jak černá ruka, tady malé video, kdo chcete, jak byl nadšený z chodby:

http://www.youtube.com/watch?v=fElxeKsOjfw
14. kvě 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
nedocitam - jen odpovidam Shehe na IP a myslim, ze to tady asi zajima vsechny - tak to davam sem - tady je to pekne popsane - asi bych to lepe nevysvetlila a hlavne jsou tam odkazy na dalsi pripady ohledne materske, i tabulka, jak se zmenila vyse materske v r. 2009:

http://aktualne.centrum.cz/finance/online-poradny/clanek.phtml?id=631253

Tak zatim pa, jdu varit obed - ted jsme byly vyplenit Hypernovu :grinning:
14. kvě 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzik : ta veta dvakrat tam je omylem :grinning:
kopirovala jsem ji, abych ji dala nahoru a pak jsem ji dole zapomnela vymazat :grinning:

leni : jj Saja je vecny optimista, takovou povahu zavidim.
taky si myslim, ze to u nich nebude jak u nemecke rodinky v reklame na jogurty, ale hlavni je, jak to vidi ona.

Ja si myslim, ze mam uplne stejne dokonale dite i manzela :grinning: , ale neumim se tak rozplyvat.
Stejne jako vetsina holek tady.
Taky nepouzivam oznaceni laska moje atak, takze to muze pusobit, ze treba lidi kolem sebe nemam dost rada :grinning: , ale ja jsem nikdy nebyla na slovickareni, staci mi skutky.
Takze my jsme si treba s Frantiskem nikdy nerikali zrobnelinama nebo zviratama (ted nemyslim kravo :grinning: , ale takove to : mysko, berusko, broucku apod.) proste nam to nejde pres pusu. :sweat_smile:

moje mladsi segra to na zacatku naseho vztahu nechapala...porad rikala: jak to, ze ti nepise vecer zamilovany sms atak ? a na zaklade toho, pochybovala o nasem vztahu :grinning:
ona mela vzdycky miliony takovych sms, spoustu plysaku atd...no a ted je rozvedena :sweat_smile:
ja myslim, ze o tom to neni...kolik nam kdo da Valentynek a napise sms...

Ted uz ale nemluvim o Sajovych, tam to rozhodne neni jen o slovech. Teda podle toho co Saja pise.
Takhle hezky vztah ma ale hodne holek tady, nevidim v tom nic ojedineleho. :wink:
14. kvě 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jdu vam napsat, jaky jsou lidi sv.ne! :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: . Misto toho, abychom jely ven, tak jsem sepisovala s policajtama zaznam, ze nam nekdo ukradnul kocarek :frowning2: :frowning2:.
14. kvě 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako holky, ty prispevky, kdyz je pisu, nevypadaj tak dlouhy jako nakonec jsou...
ach jo...tolik se snazim byt strucna...

kozinko : ten fotak opravit nejde, Frantisek tam odrel nejaky sklicko na čočce nebo co...nerozumim tomu, ale rikal, ze oprava by byla draha a ze uz je lepsi koupit novy fotak...zase ho koupime z druhe ruky, tak to nebude az tak drahy, ale stejne to nastve !!!!
14. kvě 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjanci : to je des....Tohle v zivote nepochopim....tomu zlodeji musi bejt jasny, ze ta maminka pak nema jak jit ven, kdyz treba nema nositko atak....a ze taky asi nemaji tolik penez, kdyz maji materskou atd....sekat ruce, hajzlum !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
14. kvě 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja vubec nevim, co ted mam udelat. Doma mame korbu, tak jestli zkusit prodat korbu a poridit novy kocarek - nejake golfky, nebo najit na netu starsi x-landera stejne barvy :frowning2: . Pritom jsem kocarek mela na zamek a vchod byl zavreny, a je neposkozeny. Mam naladu na nic!!!! :frowning2: .
14. kvě 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjanči: to je hnus!!!!! :angry: :angry: :angry: Jak se tohle ještě v dnešní době může stát to nepochopíM!!!!!!!! :confused: :angry: :angry: My kočár máme doma, i když jsme v 2+1 ale stejně mám strach ho dávat do sklepa a to máme dva - sklep a kočárkovnu.....
no snad to dobře dopadne!!!!!!!!!! :unamused: :pensive:
14. kvě 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjanco: tak to je síla :stuck_out_tongue_closed_eyes: lidi jsou fakt svi*ě. Hele bejt tebou tak asi prodám korbu a koupím jen golfáče nebo sporťák. Jen mě ještě zajímá. Proč by si scháněla kočár stejný barvy? Já budu kupovat na druhý použitou korbu(máme taky x-landera) ale určitě jiný barvy než máme sporťák :slight_smile: aby to bylo takový veselejší :slight_smile:
14. kvě 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek