• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
jo a Tondova oblibena hra : vyndat z ovladace baterky a jednu si dat do pusy, tak aby mu couhala.....je to malej elektronek... :sweat_smile:
ale nenechvam mu to delat, se bojim, aby ji nespolkl. 3
,3
0
30000
0+2*3

to vam napsal Tonik, dsahne na klavesnici
14. kvě 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jdu zamachrovat........Vanda je asi fakt přerostlá bo slezla z gauče na boku,tzn přes opěradlo :sweat_smile:
14. kvě 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenka: a kolik že vanda měří?

Petrun: s chozením jsme na tom tak podobně, teda buď stejně nebo hůř, ona teda potřebuje oporu furt a venku jde zásadně na kolena :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. kvě 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek. Děkuji všem za pochvalu :slight_smile:
14. kvě 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tomi sestřih je paráda.... :wink: :wink: :wink: moc ti to sekne...
14. kvě 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul:já nevim přesně, 80 cm má určitě možná už víc
14. kvě 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenka: A vy jste s manželem vysocí?

Holky koukaly jste někdo na Druhou šanci? Já dneska po dlouhé době jo a bulela jsem. Šíleně jsem bulela dojetím, slzy jako hrachy, jak ukazovali to těhotenství, porod, to mě úplně dostalo a navíc Sofinka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. kvě 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomi, taky chvalim uces. Slusi ti sice oboji, ale tohle ma aspon nejakou formu - fakt super sestrih :dizzy_face:
14. kvě 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul:koukala a slzela taky,ten porod byl hezky natočenej. My nejsme velký ani jeden, já 164 cm,manžel cca 176.
14. kvě 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslím, že jsem sportovní matka a spoustu věcí neřeším, ale ten porod mě prostě dostal, úplně se mi to vrátilo a uvědomila jsem si, že už nikdy tohle nezažiju :cry: Ale nemůžu přece těhulovat a rodit jen proto, že to chci zase znovu zažít :sweat_smile: :grinning: Tak musím vždycky zpražit sama sebe :grinning:

Kurnik tak jak to, že je Vanda dlouhán??? Já chci taky dlouhána! Hlavně nechci, ať se Aňa trápí, pokud nebude dost vysoká. Mě to totiž se*e celý život, že jsem takový liliput :angry:
14. kvě 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sorinky za výlev, to je jen bledá závist :pensive: :grinning:
14. kvě 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já byla v první třídě jedna z největších a pak jsem se zarazila a všichni mně přerostly,tak to bude asi tak s Vandou.
14. kvě 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mátě někdo autosedačku Romer King plus? Potí se vám v tom děti? Mě Verča ve vajíčku když je vedro jo. Má úplně mohkrý vlasy ze spodu. Ted budem kupovat větší tak by mě to zajímalo u tý romerky, potah je takovej...šusťák, taky aby se tam zas nepotila:slight_smile: Díky
14. kvě 2009 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
shehe my mame a nepoti

ja byla do puberty druha od zadu co se vysky tyka a dneska vsem plivu na hlavu -takze klidddd dlouhani se zarazej a ty mrnousove je pak preskocej :wink:
14. kvě 2009 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni ten odkaz je hustej:slight_smile:)
petulka, já si ce Druhou šanci neviděla, ale chápu tě:slight_smile:) Budu mít taky stavy, že budu chtít bejt těhu a mít další mimi i po druhýn dítěti, se toho celkem bojím:slight_smile:)) Noo, on mě už manžel usměrní.-))
Dneska sem koupila Verče dřevěnou kačenu na tyčce co má korálky na šnůrkách a jak jede po zemi, tak korálky mlátěj:slight_smile:) Se jí to děsmě líbilo a běhala s tím pořád po bytě:slight_smile:))
Jinak Verča se nikdy nebála ničeho a nikoho, ale poslední dobou se před lidma jakoby stydí a leká se zvonění mojeho mobilu, což nechápu, nikdy jí to nevadilo:slight_smile:) Reklamy milovala, ale ted už na ně nemá tolik čas, ale občas sleduje:slight_smile:)
14. kvě 2009 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
kač a jakou barvu?
14. kvě 2009 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21320972&tab=6
já asi koupím tuto, to tmavé je dřínovina a sbětlá je pevná bavlna. Usoudila sem, že se v tom potit nemůže:slight_smile:)) Jen mi přijde že na spaní to stejnak moc do lehu nepůjde:frowning2:
14. kvě 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
shehe, takovou vyblitou - sedo-hnedou, aby vypadala levne a nelakala loupežníky :wink: :wink:
14. kvě 2009 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
kač a ta se mi taky náhodou líbí, původně sem jí chtěla, ale stejně ¨levně nevypadá, bys musela vystřihnout výrobce:slight_smile:)
14. kvě 2009 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
shehe tobě se Verča vejde ještě do vajíčka? :fearful:
14. kvě 2009 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni vejde:slight_smile:) a úplně v pohodě, co se hlavičky týká, nečouhá jí ani kousek, ale krčí si dost nohy a myslím, že jí vadí, že prd vidí:slight_smile:))))) takže jdem do větší.-))
14. kvě 2009 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul : koukala jsem a taky jsem zamackla slzu...jako kdybych uz dalsi dite nechtela, tak bych rvala jako tur...se ti nedivim...
ta Sofinka byla krasna uz od narozeni...zavidela jsem...
14. kvě 2009 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já na druhou sanci nekoukam, ale videla jsem v upoutavkach , ze tam bude porod, tak jsem si to nemohla nechat ujit....

se na druhej porod desne tesim !!!

kamoska ma ted treti mimco a po druhem prave rikala, ze si nedovede predstavit, ze by ten druhy klucik mel byt jeji posledni tehotenstvi a posledni porod...ze proste chce jeste :grinning: a ma ke dvema klukum holcicku...takhel bych to chtela ja...dva kluky a holcicku...
ale kdo vi co bude... :sweat_smile:
14. kvě 2009 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeste k tomu strachu deti..respektive Tondy, on se treba cizich vubec neboji, ke kazdemu jde, necha se od kazdeho pochovat, natahuje rucicky i na uplne ciczi lidi, treba pri prohlidce zamku nebo pri prohlidce bytu chtel do naruce k realitni maklerce apod...
taky zvirat se neboji, moje babicka ma labradora, hlavu ma jednou tak velkou jako Tonda a Tonik z nej byl nadsnej, porad si ho hladil, nechal se oliznout atd...

ale...je na sebe desne opatrnej, co se tyce chuze...horolezeni mu treba neva...a pak ty reklamy...jen nektere...jako to je fakt az histerie, jak se boji....

a ted se taky boji ty upoutavky na Kink Konga.... :grinning:
14. kvě 2009 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
sheh : ty romerky nejdou do lehu, ale treba Tondovi to nevadi...usne i v te poloze co je trosicku sklopena....
14. kvě 2009 ve 23:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar zeny, zdravim z vysociny, dnesek proprsel, tak jsem se aspon dospala :wink:

petru, ja vim, ze je klarka extremne hodna a doufam, ze ji tu nekritizuju nejak nad miru :wink: ted se poucila od tondy a snazila se blbnout na posteli, ale mělo to mnohem mensi grady :slight_smile: ale osobnosti druheho ditete se desim, i kdyz třeba to vyjde zas.
jinak si oba sve cervene kocarky nechavam na druheho kluka, pro me je cervena neutralni barva :wink:

mjanco, s tim kocarkem me to mrzi, to je des :frowning2:
15. kvě 2009 v 00:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzik : nekritizujes ji moc....to vubec ne...ale kdyz obcas napises ze treba jeci nebo ze si neco vyrvava nebo, zes na ni uz musela zvysit hlas atd...tak si ji proste nedovedu v takove situaci predstavit...
ja kdyz ji vidim, tak je abnormal hodna...
jako hlidani Klarky mame s Francem hluboko zaryty jako ztratu iluzí o klidmém Toníkovi. On je hodný, ale proti Klárce prostě hodně divoký.
15. kvě 2009 v 00:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:
Ad vajíčko: Aninka se taky ještě v poho vejde, nad hlavou má ještě prostoru dost a na šířku taky, máme dost velké vajco. Akorát nožky si krčí o sedadlo, ale my jezdíme autem jen málo a na krátké trasy. Máme už i novou sedačku, ale ta je zatím jen v autě u našich, ať ji nemusíme přehazovat, dokud se do vajca vleze :wink:
15. kvě 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tady je nejak mrtvo...

vcera jsme byli na nakuoech a ja koupila BEtt prouteny kocarek. No a mam klid :grinning: Ona porad s nim jezdi,vse do toho strka, panenku vyndava, dava...proste si s nim vyhraje. Snad ji to brzo neomrzi :grinning:
15. kvě 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek