Březnovky a březňátka 2008

Tak když se k tomu nikdo neměl, tak jsem si dovolila založit nové téma a změnit i název, když už nemáme ta miminka 😉 , tak doufám, že mě neukamenujete a přesunete se sem :-N a nenecháte mě tu samotnou 😃
sajahonzik
15. kvě 2009
hvězdi: Maji ho má od Vánoc a baví jí furt x-) x-) x-) , tak se neboj 😃 Ale ona nevozí jen panenku, vozí můj mobil, kostky a vše co ji přijde pod ruku 😃
ewuska
15. kvě 2009
saji: Mariánka už je vážně velká ségra x-)
sajahonzik
15. kvě 2009
ewus: proč? :-N
ewuska
15. kvě 2009
saji: no na té fotce vypadá mnohem starší 😉
hvezdickaaad
15. kvě 2009
saji: jj uz tam vozi klice...takze co budu hledat,najdu v kocarku 😃
sajahonzik
15. kvě 2009
ewus: jééé, se mi u tebe líbí to "snž", děláš mi radost x-) x-) x-) x-) x-)
ewuska
15. kvě 2009
saji: zatím je to spíš pasivní snažení 🙂
sajahonzik
15. kvě 2009
No, tak pasivně se asi Karolínka nepočne, ne?! 😃
Tak právě MM přišli fotečky syna kamaráda - rodili včera a malej Honzík má 2,7 kg a 48 cm 😃, jsem se smála, jak krásně musel projít 😃 a že by ho náš Domča snědl 😃, ale je nádhernej.......akorát tam ten kámoš na net dal i fotečku svojí ženy na porodním křesle s roztaženýma nohama - tak za to bych Jirku zabila!!!! 😃 Takový fotky doma teda ani nemáme, MM vždy vytáhl foťák, až když se dítka klubala na svět 😃
tomickoval
15. kvě 2009
Dobré ráno 🙂 je Saji takovej prďola x-) skoro jako Davidek 🙂 Ewus, ju, vy se už budete snažit jo? x-)
ewuska
15. kvě 2009
saji: prej už ne Karolínka, ale Justýnka 😃
tomickoval
15. kvě 2009
Jak jsem šla ze školky tak jsem potkala jednu paní co má taky malé mimi, jako ani se nezdravíme, pač se neznámé, ale zastavila mě a říkala, že mě musí pochválit, že mám boba účes x-) že teď nás se ségrou aspoň rozezná, prej jsme úplně stejné, jako mě to, ale nepřijde. Tak mě to potešilo, se v tom nějak přestávám cítit :-N
tomickoval
15. kvě 2009
Davidek má rýmu. Dva dny ju měl průhlednou, jako takovou vodu a teď mu to už zelená 😞
tomickoval
15. kvě 2009
Zuzik, zapoměla jsem ti napsat, že na těch fotkách co jsi mi poslala, bych tě nepoznala :-N co ti bylo podobné byl jen úsměv 🙂 a Klárka krásně mluví, hrozně se mi líbilo jak ukazovala - tik tak x-) a mluví parádně. Prej auto stojí :-N jsem čuměla jak puk. davidek se do mluvení moc nežene, ale už pejska, koně a krávu. Tak aspoň něco :-N
hvezdickaaad
15. kvě 2009
tomi: taky bojujeme s rymou 😞 zatim je pruhledna ale tece a tece....Furt litam s kapesnikem... ]-( Jo a zapomnela jsem Ti napsat, ze ti to fakt slusi 😉 Ne zebych se chtela pridat k davu,ale je to pravda 😉
tomickoval
15. kvě 2009
Hvězdi, děkuji 🙂 no snad ta rýma bude rychle pryč. Ale držel se dlouho.
sajahonzik
15. kvě 2009
ewus: nedělej mi v tom "hokej", jo?!? 😃 Justýnka je taky krásný jméno x-) (ale Karolínka se mi zdá hezčí 😃), akorát u nás zavržený, protože v ulici, kde bydlí MM babička s dědou se tohle jméno dědí v jedný cikánský rodině, v každý generaci mají Justýnu 😃
sajahonzik
15. kvě 2009
MM jen na obr-nákup, děti spí, já mám uvařeno....a učím se fotit s tím novým foťákem....MM přišel s tím, že budeme muset koupit nový harddisk, abychom ty fotky měli kam dávat :-N - asi si bdueme muset zřídit tiskárnu na peníze :-N 😃
sajahonzik
15. kvě 2009
hvězdi: super fotky v tom velkým proutěným kočárku x-) x-) x-) , Bet roste čí dál víc do krásy x-)
hvezdickaaad
15. kvě 2009
saji: Dekujeme 😉 ja jsem chtela celou dobu KArolinku a MM ne. Tak to neproslo ]-(

Hm ted se pridal k tomu kasel. Jsem dala spat Bett a porad kasle. Uplne hnusne,ze cekam kdy se z toho pozvraci... 😞
ewuska
15. kvě 2009
saji: mě se taky víc líbí Karolínka, Justýnku chce sestřenka ale pořád se jim nějak nedaří zadělat 😞

hvezdi: když jsme s MM přišli na to že čekáme miminko tak první co MM řekl "Holčička bude Karolínka" 😃 Pak sem teda zjistila že Karolínu plánoval už s jednou k*rvou ]-( tak sem protestovala a nakonec se narodil Dominiček 😃
tomickoval
15. kvě 2009
Hvězdi, moc pěkné fotky. Nejvíc se mi líbí jak bett sedí v kočárku a je to focené ze předu a je černobílá. Vypadá to jako by byla už teď babička. 🙂
tomickoval
15. kvě 2009
Ewus, tak Karolínku bych taky nedala, když ju chtěla s ním už nějaká ludra :-N
ewuska
15. kvě 2009
tomi: když mě se to jméno líbí :-N Asi to vyzní blbě ale doufám že ta lundra si už někde píchla "zlatou" tak mě to netrápí :-p Feťácká krá*a která se neuměla postrat o svý děti, který nakonec zkončili v děcáku mi nesahá ani po kotníky ]-( Možná nejsem dokonalá matka, neuklízím každej den a nebaví mě prát prádlo ale nikdy bych nedopustila aby mi někdo sebral dítě (děti) 😉 a nikdy bych nerozprodala majet svýho chlapa abych si mohla koupit fet :-p ]-(
tomickoval
15. kvě 2009
Ewus, tak jestli je to tak, tak po bych ju dala. Nějaká feťačka tě nemůže rozhodit. Chudák dítě a chlap. Proč ho nenechali jemu?
mjanca
15. kvě 2009
holky ahoj 🙂, doctu vecer, ted nestiham, jen vam chci rist, ze policajti nam nasli kocarek 🙂, je v poradku 🙂. Lucce ani MM neni moc dobre, tak se o ne jdu postarat. Pa 🙂
tomickoval
15. kvě 2009
Ty jo. Tak to hledím. Super 😉
kozimura
15. kvě 2009
Mjanči, tak to je super!
ewuska
15. kvě 2009
tomi: její chlap jí udělal dítě vždycky akorát v době kdy ho pustili z vězení 😃 a MM se do ní zabouchl a dělal jí blbečka když zrovna ten její byl zavřenej 😞 minulost mýho chlapa je dosti pohnutá 😃 a ten kluk z toho vězení byl dlouho jeho nejlepší kámoš :-p Díky kterýmu se do všech průserů dostal 😃
ewuska
15. kvě 2009
mjančo: to je super x-) x-)

Začni psát odpověď...

Odešli