• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
hvězdi: Maji ho má od Vánoc a baví jí furt :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , tak se neboj :grinning: Ale ona nevozí jen panenku, vozí můj mobil, kostky a vše co ji přijde pod ruku :grinning:
15. kvě 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: Mariánka už je vážně velká ségra :dizzy_face:
15. kvě 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewus: proč? :sweat_smile:
15. kvě 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: no na té fotce vypadá mnohem starší :wink:
15. kvě 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: jj uz tam vozi klice...takze co budu hledat,najdu v kocarku :grinning:
15. kvě 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewus: jééé, se mi u tebe líbí to "snž", děláš mi radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. kvě 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: zatím je to spíš pasivní snažení :slight_smile:
15. kvě 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, tak pasivně se asi Karolínka nepočne, ne?! :grinning:
Tak právě MM přišli fotečky syna kamaráda - rodili včera a malej Honzík má 2,7 kg a 48 cm :grinning:, jsem se smála, jak krásně musel projít :grinning: a že by ho náš Domča snědl :grinning:, ale je nádhernej.......akorát tam ten kámoš na net dal i fotečku svojí ženy na porodním křesle s roztaženýma nohama - tak za to bych Jirku zabila!!!! :grinning: Takový fotky doma teda ani nemáme, MM vždy vytáhl foťák, až když se dítka klubala na svět :grinning:
15. kvě 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile: je Saji takovej prďola :dizzy_face: skoro jako Davidek :slight_smile: Ewus, ju, vy se už budete snažit jo? :dizzy_face:
15. kvě 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: prej už ne Karolínka, ale Justýnka :grinning:
15. kvě 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak jsem šla ze školky tak jsem potkala jednu paní co má taky malé mimi, jako ani se nezdravíme, pač se neznámé, ale zastavila mě a říkala, že mě musí pochválit, že mám boba účes :dizzy_face: že teď nás se ségrou aspoň rozezná, prej jsme úplně stejné, jako mě to, ale nepřijde. Tak mě to potešilo, se v tom nějak přestávám cítit :sweat_smile:
15. kvě 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Davidek má rýmu. Dva dny ju měl průhlednou, jako takovou vodu a teď mu to už zelená :frowning2:
15. kvě 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzik, zapoměla jsem ti napsat, že na těch fotkách co jsi mi poslala, bych tě nepoznala :sweat_smile: co ti bylo podobné byl jen úsměv :slight_smile: a Klárka krásně mluví, hrozně se mi líbilo jak ukazovala - tik tak :dizzy_face: a mluví parádně. Prej auto stojí :sweat_smile: jsem čuměla jak puk. davidek se do mluvení moc nežene, ale už pejska, koně a krávu. Tak aspoň něco :sweat_smile:
15. kvě 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomi: taky bojujeme s rymou :frowning2: zatim je pruhledna ale tece a tece....Furt litam s kapesnikem... :angry: Jo a zapomnela jsem Ti napsat, ze ti to fakt slusi :wink: Ne zebych se chtela pridat k davu,ale je to pravda :wink:
15. kvě 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hvězdi, děkuji :slight_smile: no snad ta rýma bude rychle pryč. Ale držel se dlouho.
15. kvě 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewus: nedělej mi v tom "hokej", jo?!? :grinning: Justýnka je taky krásný jméno :dizzy_face: (ale Karolínka se mi zdá hezčí :grinning:), akorát u nás zavržený, protože v ulici, kde bydlí MM babička s dědou se tohle jméno dědí v jedný cikánský rodině, v každý generaci mají Justýnu :grinning:
15. kvě 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
MM jen na obr-nákup, děti spí, já mám uvařeno....a učím se fotit s tím novým foťákem....MM přišel s tím, že budeme muset koupit nový harddisk, abychom ty fotky měli kam dávat :sweat_smile: - asi si bdueme muset zřídit tiskárnu na peníze :sweat_smile: :grinning:
15. kvě 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi: super fotky v tom velkým proutěným kočárku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , Bet roste čí dál víc do krásy :dizzy_face:
15. kvě 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: Dekujeme :wink: ja jsem chtela celou dobu KArolinku a MM ne. Tak to neproslo :angry:

Hm ted se pridal k tomu kasel. Jsem dala spat Bett a porad kasle. Uplne hnusne,ze cekam kdy se z toho pozvraci... :frowning2:
15. kvě 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: mě se taky víc líbí Karolínka, Justýnku chce sestřenka ale pořád se jim nějak nedaří zadělat :frowning2:

hvezdi: když jsme s MM přišli na to že čekáme miminko tak první co MM řekl "Holčička bude Karolínka" :grinning: Pak sem teda zjistila že Karolínu plánoval už s jednou k*rvou :angry: tak sem protestovala a nakonec se narodil Dominiček :grinning:
15. kvě 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hvězdi, moc pěkné fotky. Nejvíc se mi líbí jak bett sedí v kočárku a je to focené ze předu a je černobílá. Vypadá to jako by byla už teď babička. :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ewus, tak Karolínku bych taky nedala, když ju chtěla s ním už nějaká ludra :sweat_smile:
15. kvě 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomi: když mě se to jméno líbí :sweat_smile: Asi to vyzní blbě ale doufám že ta lundra si už někde píchla "zlatou" tak mě to netrápí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Feťácká krá*a která se neuměla postrat o svý děti, který nakonec zkončili v děcáku mi nesahá ani po kotníky :angry: Možná nejsem dokonalá matka, neuklízím každej den a nebaví mě prát prádlo ale nikdy bych nedopustila aby mi někdo sebral dítě (děti) :wink: a nikdy bych nerozprodala majet svýho chlapa abych si mohla koupit fet :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
15. kvě 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ewus, tak jestli je to tak, tak po bych ju dala. Nějaká feťačka tě nemůže rozhodit. Chudák dítě a chlap. Proč ho nenechali jemu?
15. kvě 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ahoj :slight_smile:, doctu vecer, ted nestiham, jen vam chci rist, ze policajti nam nasli kocarek :slight_smile:, je v poradku :slight_smile:. Lucce ani MM neni moc dobre, tak se o ne jdu postarat. Pa :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo. Tak to hledím. Super :wink:
15. kvě 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mjanči, tak to je super!
15. kvě 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomi: její chlap jí udělal dítě vždycky akorát v době kdy ho pustili z vězení :grinning: a MM se do ní zabouchl a dělal jí blbečka když zrovna ten její byl zavřenej :frowning2: minulost mýho chlapa je dosti pohnutá :grinning: a ten kluk z toho vězení byl dlouho jeho nejlepší kámoš :stuck_out_tongue_closed_eyes: Díky kterýmu se do všech průserů dostal :grinning:
15. kvě 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjančo: to je super :dizzy_face: :dizzy_face:
15. kvě 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek