Březnovky a březňátka 2008

Tak když se k tomu nikdo neměl, tak jsem si dovolila založit nové téma a změnit i název, když už nemáme ta miminka 😉 , tak doufám, že mě neukamenujete a přesunete se sem :-N a nenecháte mě tu samotnou 😃
kozimura
15. kvě 2009
Ju a už zase nám Terka říká něco nového. Pořád na ni volám Pojď sem, tak začla říkat potšem! 😃
kozinka
15. kvě 2009
Ahojky ženy! 😃
Se nudím, dítě už zase spí 3 hodiny v kuse... tak si jdu u vás poobědvat.. 😃
Jsem dneska byla pilná včelička, uklizeno snad všude, navařeno, upečená bábovka x-) Vyklizené skříně.. no jsem to ale šikula. 😃 😃 😃 se musím pochválit, tady mě nikdo nepochválí, když malá spí, chlap v práci a já se drbu po řiti.. :-N 😃

Jinak holky, ozvala se mi jedna paní ze salónu v Ově, že se tam mám určo zastavit, že tam minimálně troje šaty na velké koziska má!! x-) Byla strašně příjemná, no fakt jsme si i potelefonu dobře pokecaly ..😃 tak se tam v pondělí jedu mrknout! x-)
kacamar
15. kvě 2009
mjanco, super s kocarkem - policajti se vycajchnovali x-)

kozin, drzim pesti, at pořídíš 😉
kozinka
15. kvě 2009
mjanči: jsem si tvého příspěvku vůbec nevšimla!!!! :-N To je supeeeeeeeer!!! x-) x-) Ještě že tak!!!!!! Snad ty padouchy potrestaji!!!!!
kozinka
15. kvě 2009
kozi: šikulka Terezka!! x-) My říkáme jen pojď.. 😃
tomickoval
15. kvě 2009
Ewus, tak to jo :-N
hvezdickaaad
15. kvě 2009
mjanci: Tak tomu se rika ZAZRAK 😉 Parada! 😉

Dneska porad Bett chodi ke mne a rika Ahoj....A musim odpovedet jinak porad ahoj ahoj ahoj...Si mysli,ze jsem asi nahluhla nebo co 😃

Kozi: Terka sikula 😉

Kozim: tomu se rika provokace...ZAcinas me presvedcovat,ze Tynce davas neco do caje.... ]-( Dnes Bett spala 1,5h a to pokladam za velky uspech 😉
sajahonzik
15. kvě 2009
hvězdi: malá, co jsem doma s Domískem, spí jen hodinu za den 😞 a ráno vstává okolo šesté..... |-|
hvezdickaaad
15. kvě 2009
saji: nadherna profilova fotka 😉 Tyjo, a ty jeste fungujes? :-o
hvezdickaaad
15. kvě 2009
saji: krasne fotecky new fotackem... 😉 NA te 1vypada Domi jako stary dedecek...Jak se tam tak vrasti 😉
sajahonzik
15. kvě 2009
hvězdi: jako dědeček na mě působil hlavně po porodu, ale jo, umí se krásně krabatit 😃
... a na dnešek Domi vstával co 1,5hod., protože spal krásně přes den, tak si to vybral v noci |-| .....a před chvílí jsme se vrátili z procházky a celé to prospal, ale snad bude lepší noc..... |-| :-N
lenkabu
15. kvě 2009
mjanco:super to je zázrak 🙂

sajo:dobrý teda ty nepotřebuješ spánek? 😃

Justýna je dobrý jméno,já bych nemohla dát nikdy žanetu to byla cigoška od nás ze třídy,i po 5 letech docházky negramotná a pochcávala se při hodině. :-N
lenkabu
15. kvě 2009
Jo a Klárku nemám zafixovanou jako extra hodný dítko ale jako to co ve výprachticích nespalo a já si říkala že by mně jeblo z toho 😃 Ji musim nutně vidět,každej píše něco jinýho 😃
sajahonzik
15. kvě 2009
llnnmmmjj - od maji

leni: potřebuju, ale zatím mi není moc přáno :-N x-)...MM se dnes ani jendou nevzbudil, asi dělal, že neslyší 😃 nn
kacamar
15. kvě 2009
saji nadherna fotka x-) x-) x-)
kacamar
15. kvě 2009
saji tak jaky to je, mit doma k holcicce novyho malyho pindika? 😃 😃 vis si s tim rady? 😃
sajahonzik
15. kvě 2009
kač, hvězdi: díky |-| to fotil odpo MM - ho normálně s tím novým foťákem baví fotit x-) , dřív jsem ho musela nutit.....taky to bylo šílený, udržet Maji a Domíska v klidu 😃 - ja z akčního filmu...

Jinak Domču právě začaly trápit prdíky 😢 , začal brečet a Maji přiběhla a sama od sebe ho začala hladit po hlavičce.....takže ho tu mám na ruce, u MM víc brečí, asi z něj necítí mlíko.....no, asi si budu muset nechat zajít chuť na syrovou cibuli atd. (za Maji jsem jí normálně jedla) |-|
sajahonzik
15. kvě 2009
kač. přebalování s pinďou a pytlíkem už zvládám levou zadní, ale trvalo mi to 😃 - asi fakt ten týden 😉, furt to tam bylo prostě navíc 😃 😃 😃 ....a bravurně to zvládá už i MM, ale říká, že holka se přebaluje líp 😃
lenkabu
15. kvě 2009
Já taky nevim jak přebalit pindíka :-N nojo kluci jsou citlivější na bříško,nakup sab simplex a ještě líp ty druhý......kurňa jak se jmenovalo? s tím kapátkem?
sheherazada
15. kvě 2009
Sajo fotky krsný, hlavně ty splečený, tam je vidět jak je Maji velká a Domča malinkatej🙂)) moc pěkný, jak reklama na štěstí🙂
ewuska
15. kvě 2009
leni: baby calm 😉 ale ty jsou až od nějakýho věku
petruna
15. kvě 2009
saji : máš hezkou fotku v pase.... 🙂

takze v albu uz jsou fotky z novyho fotaku jo ? to jsem zvedava... 🙂
petruna
15. kvě 2009
nam silene pomohly Baby calm....Tonika trapily prdíky jen měsíc, přesně domu, dky se jeste nesmi davat...
od mesice se muzou a od te doby jsme meli klid....
jako fakt plakal jen mesic a od mesice mi nebrecel skoro vubec, ani v noci...ani v kocarku , proste total vegáč......jooo to byli casy. Ale nemenila bych, jen to bylo proste moc fajn.
petruna
15. kvě 2009
Sajo : fotky krasny !!!!Maji je celej TM a tobe to desne sekne....ses podobny typ jako jedna moje kolegyne z prace...No a Dominik je proste sladoch. A ty jeho ksichtiky....

co teda nakonec mate za fotak ?
petruna
15. kvě 2009
mjanco : jeee ted jsem to cetla....super....napis pak podrobnosti...
nemam docteno, tak sory, jestli si je uz psala...
sajahonzik
15. kvě 2009
petru: fuji finepix S100fs 🙂 ...zrcadlovku jsme nechtěli....měli jsme fuji finepix s5000 a byly jsme moc spokojený, tak snad budeme zase....jen na to padlo celý porodný a to jsem ho ještě nedostala 😃, ale rodný list už máme, tak si půjdu hned v pondělí zažádat x-)

U Maji jsme taky babycalm používali, ale jsou až od měsíce....u sab s. jsem našla, že jsou od tří týdnů...tak uvidíme....je zajímavý, že u mě v náručí ho tolik netrápí :-N , ale jako fakt...😃
lenkabu
15. kvě 2009
Baby calm je narozdíl od sab simplex čistě prírodní,dyk je to jen olej,resp 3 druhy oleje,nebojm se to dát od narození 😉
lenkabu
15. kvě 2009
sajo:moc ti to sekne na fotkách a ta fotka maji jak je unavená a pokládá si hlavičku je úžasná,sladká holčička 🙂
petruna
15. kvě 2009
holky me se dneska v noci zdalo, ze se nam narodil druhy kluk a ze nam prisel rodny list a bylo tam jmeno Kvetoslav :-o 😃

jsme s F. porad resili, proc jsme dali takove jmeno a ptali jsme se znamych, jak to udelat, kdyz ho chceme nechat prejmenovat...no desny...sem z toho byla fakt zoufala...sem si rikala, dyk mu ani nejde nijak rikat 😃
petruna
15. kvě 2009
sajo : jak dlouho jsi takhle ostrihana ? asi jsem te dlouho nevidela na fotkach nebo jsem ignorant, ale tohle mikado ti desne slusi...ti zavidim ksichtik....menila bych, kdyby to slo... 😃

Začni psát odpověď...

Odešli