• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
Ju a už zase nám Terka říká něco nového. Pořád na ni volám Pojď sem, tak začla říkat potšem! :grinning:
15. kvě 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ženy! :grinning:
Se nudím, dítě už zase spí 3 hodiny v kuse... tak si jdu u vás poobědvat.. :grinning:
Jsem dneska byla pilná včelička, uklizeno snad všude, navařeno, upečená bábovka :dizzy_face: Vyklizené skříně.. no jsem to ale šikula. :grinning: :grinning: :grinning: se musím pochválit, tady mě nikdo nepochválí, když malá spí, chlap v práci a já se drbu po řiti.. :sweat_smile: :grinning:

Jinak holky, ozvala se mi jedna paní ze salónu v Ově, že se tam mám určo zastavit, že tam minimálně troje šaty na velké koziska má!! :dizzy_face: Byla strašně příjemná, no fakt jsme si i potelefonu dobře pokecaly ..:grinning: tak se tam v pondělí jedu mrknout! :dizzy_face:
15. kvě 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjanco, super s kocarkem - policajti se vycajchnovali :dizzy_face:

kozin, drzim pesti, at pořídíš :wink:
15. kvě 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjanči: jsem si tvého příspěvku vůbec nevšimla!!!! :sweat_smile: To je supeeeeeeeer!!! :dizzy_face: :dizzy_face: Ještě že tak!!!!!! Snad ty padouchy potrestaji!!!!!
15. kvě 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozi: šikulka Terezka!! :dizzy_face: My říkáme jen pojď.. :grinning:
15. kvě 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ewus, tak to jo :sweat_smile:
15. kvě 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjanci: Tak tomu se rika ZAZRAK :wink: Parada! :wink:

Dneska porad Bett chodi ke mne a rika Ahoj....A musim odpovedet jinak porad ahoj ahoj ahoj...Si mysli,ze jsem asi nahluhla nebo co :grinning:

Kozi: Terka sikula :wink:

Kozim: tomu se rika provokace...ZAcinas me presvedcovat,ze Tynce davas neco do caje.... :angry: Dnes Bett spala 1,5h a to pokladam za velky uspech :wink:
15. kvě 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi: malá, co jsem doma s Domískem, spí jen hodinu za den :frowning2: a ráno vstává okolo šesté..... :pensive:
15. kvě 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: nadherna profilova fotka :wink: Tyjo, a ty jeste fungujes? :astonished:
15. kvě 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: krasne fotecky new fotackem... :wink: NA te 1vypada Domi jako stary dedecek...Jak se tam tak vrasti :wink:
15. kvě 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi: jako dědeček na mě působil hlavně po porodu, ale jo, umí se krásně krabatit :grinning:
... a na dnešek Domi vstával co 1,5hod., protože spal krásně přes den, tak si to vybral v noci :pensive: .....a před chvílí jsme se vrátili z procházky a celé to prospal, ale snad bude lepší noc..... :pensive: :sweat_smile:
15. kvě 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjanco:super to je zázrak :slight_smile:

sajo:dobrý teda ty nepotřebuješ spánek? :grinning:

Justýna je dobrý jméno,já bych nemohla dát nikdy žanetu to byla cigoška od nás ze třídy,i po 5 letech docházky negramotná a pochcávala se při hodině. :sweat_smile:
15. kvě 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Klárku nemám zafixovanou jako extra hodný dítko ale jako to co ve výprachticích nespalo a já si říkala že by mně jeblo z toho :grinning: Ji musim nutně vidět,každej píše něco jinýho :grinning:
15. kvě 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
llnnmmmjj - od maji

leni: potřebuju, ale zatím mi není moc přáno :sweat_smile: :dizzy_face:...MM se dnes ani jendou nevzbudil, asi dělal, že neslyší :grinning: nn
15. kvě 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji nadherna fotka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. kvě 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji tak jaky to je, mit doma k holcicce novyho malyho pindika? :grinning: :grinning: vis si s tim rady? :grinning:
15. kvě 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
kač, hvězdi: díky :pensive: to fotil odpo MM - ho normálně s tím novým foťákem baví fotit :dizzy_face: , dřív jsem ho musela nutit.....taky to bylo šílený, udržet Maji a Domíska v klidu :grinning: - ja z akčního filmu...

Jinak Domču právě začaly trápit prdíky :cry: , začal brečet a Maji přiběhla a sama od sebe ho začala hladit po hlavičce.....takže ho tu mám na ruce, u MM víc brečí, asi z něj necítí mlíko.....no, asi si budu muset nechat zajít chuť na syrovou cibuli atd. (za Maji jsem jí normálně jedla) :pensive:
15. kvě 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
kač. přebalování s pinďou a pytlíkem už zvládám levou zadní, ale trvalo mi to :grinning: - asi fakt ten týden :wink:, furt to tam bylo prostě navíc :grinning: :grinning: :grinning: ....a bravurně to zvládá už i MM, ale říká, že holka se přebaluje líp :grinning:
15. kvě 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky nevim jak přebalit pindíka :sweat_smile: nojo kluci jsou citlivější na bříško,nakup sab simplex a ještě líp ty druhý......kurňa jak se jmenovalo? s tím kapátkem?
15. kvě 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sajo fotky krsný, hlavně ty splečený, tam je vidět jak je Maji velká a Domča malinkatej:slight_smile:)) moc pěkný, jak reklama na štěstí:slight_smile:
15. kvě 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: baby calm :wink: ale ty jsou až od nějakýho věku
15. kvě 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji : máš hezkou fotku v pase.... :slight_smile:

takze v albu uz jsou fotky z novyho fotaku jo ? to jsem zvedava... :slight_smile:
15. kvě 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
nam silene pomohly Baby calm....Tonika trapily prdíky jen měsíc, přesně domu, dky se jeste nesmi davat...
od mesice se muzou a od te doby jsme meli klid....
jako fakt plakal jen mesic a od mesice mi nebrecel skoro vubec, ani v noci...ani v kocarku , proste total vegáč......jooo to byli casy. Ale nemenila bych, jen to bylo proste moc fajn.
15. kvě 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sajo : fotky krasny !!!!Maji je celej TM a tobe to desne sekne....ses podobny typ jako jedna moje kolegyne z prace...No a Dominik je proste sladoch. A ty jeho ksichtiky....

co teda nakonec mate za fotak ?
15. kvě 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjanco : jeee ted jsem to cetla....super....napis pak podrobnosti...
nemam docteno, tak sory, jestli si je uz psala...
15. kvě 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru: fuji finepix S100fs :slight_smile: ...zrcadlovku jsme nechtěli....měli jsme fuji finepix s5000 a byly jsme moc spokojený, tak snad budeme zase....jen na to padlo celý porodný a to jsem ho ještě nedostala :grinning:, ale rodný list už máme, tak si půjdu hned v pondělí zažádat :dizzy_face:

U Maji jsme taky babycalm používali, ale jsou až od měsíce....u sab s. jsem našla, že jsou od tří týdnů...tak uvidíme....je zajímavý, že u mě v náručí ho tolik netrápí :sweat_smile: , ale jako fakt...:grinning:
15. kvě 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby calm je narozdíl od sab simplex čistě prírodní,dyk je to jen olej,resp 3 druhy oleje,nebojm se to dát od narození :wink:
15. kvě 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo:moc ti to sekne na fotkách a ta fotka maji jak je unavená a pokládá si hlavičku je úžasná,sladká holčička :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky me se dneska v noci zdalo, ze se nam narodil druhy kluk a ze nam prisel rodny list a bylo tam jmeno Kvetoslav :astonished: :grinning:

jsme s F. porad resili, proc jsme dali takove jmeno a ptali jsme se znamych, jak to udelat, kdyz ho chceme nechat prejmenovat...no desny...sem z toho byla fakt zoufala...sem si rikala, dyk mu ani nejde nijak rikat :grinning:
15. kvě 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo : jak dlouho jsi takhle ostrihana ? asi jsem te dlouho nevidela na fotkach nebo jsem ignorant, ale tohle mikado ti desne slusi...ti zavidim ksichtik....menila bych, kdyby to slo... :grinning:
15. kvě 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek