• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
Holky, díky za pochvaly....se tu úplně červenám :pensive: , já si teda tak nepřijdu, navíc mi přijde, že se mi šíleně změnila postava - všechna trička i mikiny jsou mi nějak krátký a vůbec mi nesedí :sweat_smile: , fakt jako by se srazily - né na šířku, ale na délku:frowning2: a břichem to není, jako prázdnou klokaní kapsu mám, ale né tak velkou,.....ono mi je krátký i tričko, který sem nosila s pupendem - fakt nechápu, asi můj šatník chce obměnit nebo nevím :grinning:
15. kvě 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem tu, dite snad spi :slight_smile:. Porad prujmuje a moc neji, takze nic moc (uz od nedele). Navic MM je taky nejaky nachcipany taky, dneska ani nesel do prace.
V noci a rano mi nekdo porad volal (ale to ja spala), asi 6 promeskanych hovoru, tak jsem tam pak volala a zjistila, ze to jsou policajti, ze mi v noci nasli kocarek, kousek od mista, kde bydlime. Byl neposkozeny :slight_smile:. Hned jsme si pro nej jeli. Vubec nevim, kdo to byl, proc to udelal, to je velky otaznik ? Hlavne, ze je :slight_smile:. Zmizel zamek, takze ten nekdo prestipnul. Nechapu, ze to nekomu stalo za to.
sajo: chvalim fotky :wink:
ewus: preju, at se brzo zadari :dizzy_face:
tomi: shlidla jsem fotky a moc ti to slusi :slight_smile:, ale tobe slusi vsechno :sunglasses:
15. kvě 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru: tak Květoslav by byl asi fakt 4%-ní :grinning:...a mikádo už mám dlouho a už je i moc dlouhý, dneska jsem si koupila barvu na vlasy a musím přesvědčit svýho kadeřníka, aby si na mě našel čas :sweat_smile: - stříhá mě totiž můj taťka :grinning: :grinning: :grinning: a pak si to obarvit.....

Jako o víkendu jsou tu ty závody motorek a ti blázni si asi dělají i teď večer zkušební jízdy :angry: :angry: :angry: MM jel odvézt auto k tátovi na sídliště, protože tu nemůže parkovat (dokonce jim vadí i popelnice na chodníku a venkovní ibyšek v květináči na našich schodech do baráku :angry: ), fakt se nedostaneme od 8 ráno do 6 večer z baráku, jsme na trati a ta je uzavřená.... :angry: ...kéž by to tu zrušili a my měli konečně klidný bydlení......
15. kvě 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo:buď jsi po porodu vyrostla nebo tm pral když jsi byla v porodce a srazil to :grinning:
15. kvě 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji : taky nemame fotky primo z porodu...Frantisek fotil, az kdyz byl Tonik u pediatricky....takze nemame treba fotky, tesne po vyndani nebo fotky placenty nebo pupecni snury jako maji nektere moje kamosky...

jako ja jsem asi uchyl , ale docela bych brala ze sveho pordou video, samozrejme bez zaberu primo mezi nohy, to zas nemusim...ale porodo mam trochu v mlze, tak bych si to rada poradne pripomnela...
mozna bych nechala u druheho MM tocit...uvidim...ale je to takovy blby fotit nebo tocit primo u porodu, to pak clovek ty nej zazitky vidi pres nejaky pristroj a ne na zivo...jestli rozumite....
15. kvě 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele Saji, to je zajimavy, ze topises...ale ja mam taky nektery tricka a mikiny ted kratsi... :astonished: nemyslim mensi...presne jak pises : kratsi....

to jsou teda zahady :grinning:
15. kvě 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já měla učitele AJ a jmenoval se Květoslav Oliva :grinning: říkali jsme mu Zjizvenej Kvíťa páč měl jizvy asi od neštovic,nevim.

petru:video bych taky brala ale zvítězilo to že jsem chtěla aby to MM se mnou prožíval a nekoukal přes kameru
15. kvě 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni : presne tak to myslim, s tou kamerou...chtelo by to , aby natacel nekdo z presonalu, ale to asi nehrozi :grinning:
15. kvě 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: no, hlavní je, že potřebuju nový věci na sebe :grinning:
15. kvě 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru: závidíš ksichtík, jo? :grinning: To nedělej, fakt....kdybys viděla ty fotky z rána, kdy jsem byla nenamalovaná, by ses lekla :grinning:..navíc mi přijde, že mám ksicht čím dál hranatější :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. kvě 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hranatější a ještě roste,ty hormony jsou svině :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. kvě 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, jdu za MM (včera jsem usnula už u Hercula Poirota - no prostě hezkej večer :grinning:), už přijel a přinesl jahody (koupený od dědy)...tak nevím, zda to zkusit, abych zítra neměla kropenatý dítě....asi je nechám pro Maji na zítra :dizzy_face: a dám si trošku s ní, třeba pak budeme kropenatý všichni :grinning:
15. kvě 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji : lepsi nez cim dal kulatejsi.... :grinning:
ne jako fakt bych brala vypadat jako ty...libi se mi tvoje bradicka...ta moje uz se ztraci, cim vetsi mam vole :sweat_smile:
15. kvě 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji : a ty po ranu nemuzes byt horsi nez ja po ranu.... :wink:
15. kvě 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni ty jsi z hradce, že? Je u vás H&M ? Prosím nutný. Nedočítám, ale všimla jsem si krásné fotky v pasu od Saji :dizzy_face:
15. kvě 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
vikous lezouci na kocar a vztekajici se. ale je to dlouhy (4:35), tak na to kdyztak nekoukejte :sweat_smile: :wink:

http://www.stream.cz/video/8/300656-kocarek
15. kvě 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomi:neni a sere mně to
15. kvě 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac : Viky je super...Tonik taky horolezi, ale na kocar si jeste netroufl....
15. kvě 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomi : co potrebujes ?
15. kvě 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Škoda. Petru, no ségra tam jede a chtěla tam koupit Románkovi bundu.
15. kvě 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katuš, video super! Vikouš je šikula! Obdivuji kočár a jen tiše závidím její "vztekání". Terka, když se vztekne, švihne sebou o zem :angry: Takže Vikoušovo vztekání je na svátek :wink: Terka by teda na kočár asi nevlezla - za prvé není tak stabilní a za druhé ho nesnáší - raději chodí, takže nemá kočár ráda :unamused:

Holky, musím se s vámi podělit o další radost - Terka konečně posílá pusinky. Už jsem to vzdala. Naposledy jsem jí to ukazovala asi před týdnem a dneska večer s ní jdu najednou po schodech a ona furt mlaskala a mávala rukama, tak na ni kouknu a ona posílala pusinky a řechtala se - jednou pravou, potom levou a nakonec oběma ručičkama. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. kvě 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji, krásná fotečka v profilu!

Tomi, ještě jsem ti nepochválila vlasy, tak to napravuji - moc se mi to líbí. Tobě sekne všechno :wink: Já bych v tom byla jak zmoklý pudl :sweat_smile:
15. kvě 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus ženský :wink:
peču bábovku a civim na foresta-vždycky mě dostane :slight_smile:
dneska jsme byli v herně na budějárně, kuldu jsem nemohla dostat pryč, jak byl nadšenej :grinning: taky jsem ho nedávno usadila do takového toho autíčka, jak se do něj hází mince a nemůžeme ho minout :slight_smile: cesto domu vytuhnul, dal 45 minut a šlus. ale on dneska vstával luxusně v 9 (to se dlouho nestalo), ale i jinak vstává slušně-snad to nezakřiknu a nebude 6tá :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mjanci, zázraky se dějí, nečekala bych, ale je to super :wink:

sajo, krásná profil fotka a ostatní taky :wink: se mě v mikádu taky líbíš :slight_smile:

hvezdi, tak pěkný fotky :wink: ten kočárek je fajn :wink:
15. kvě 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a dnes se opakuje stejná fekal story-kulda na nočníku nic, bota letí do vody, ho...o ve vodě-doufám, že z toho kulda neudělá rituál :grinning: :grinning:

když budete chtít kuknout, dávala jsem pro rodiče pelmel fotky z jara-je jich mraky, tak varuju :grinning: :grinning:
http://zuzalach.rajce.idnes.cz/Kuldovo_jaro_2-5_2009/

kač, super video-kulich takhle vůbec nehoroleze-je na sebe hošan opatrnej :grinning:
15. kvě 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Mjančo supr......máte kočárek...zázraky se dějí..
Zuza fotky krásny...
Kač Viky je dobrá, Natinka by sebou praštila na zem a konec...
15. kvě 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajíi jéééééé nová fotka, moc Vám to tam sekne a jde vidět, že máš už 2 děti :grinning: :grinning:

Ewusko to snaž se mi v tvojem pasu moc zamlouvá,asi si ho tam dám taky, jen nevím kdy :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
kač Vikča super horolezí a jestli se jen takhle vzteká tak teda závidím:slight_smile:))) U nás dneska byl prudící den a ted se nějak budí a pořád řve, tak doufám, že se v noci vyspíme.-)
15. kvě 2009 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer mamulky,
teda asi vás dočítat nebudu matky ukecaný.... :angry: :dizzy_face:

Jako Adámek spinká už od 16 hodin v kuse, jsem zvědavá v kolik bude budíček.... :unamused: :slight_smile:

Zítra jdu na to Nabucco, tak jsem hrozně natěšená, udělala jsem si manikůru, pedikůru, masku, koupila jsem si nový šatičky, botičky, svetřík, samodržící punčochy, namaluju si obličej na ksicht, navlním vlasy a hurááá do opery... juchůůůůů :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Malýmu se prořízla čtvrtá stolička a dvě trojky dole, takže už má - počkejte - ..... 14 zoubečků.

Dnes jsem mu poprvé uvařila filé a moc si pochutnával, úplně u toho mlaskal a když mi přišlo, že se loudá, řeknu "kousej" a on úplně šíleně kouše co může, brouček můj nejmilovanější.

Taky jsme koupili předčasný dárek ke dni dětí - bazének s míčkama - já vím, že už to tady máte asi všechny, ale my to máme až teď, páč to plánuju dát na balkon až budou vedra aby tam mohl skotačit a na zimu ho asi vyfouknu, protože jsme tady už jak v hračkářství a samostatnej pokoj mu zatím dělat nechci. A asi v ten den pojedeme parní lokomotivou na Dobříš, ještě uvidíme, ale něco podniknem, když už je to den jen a jen pro děti... :wink:
15. kvě 2009 ve 23:22  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, když už to Teres nakousla, co plánujete na den dětí, bych potřebovala nějakou inspiraci:_))
16. kvě 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek