• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
Dobré ráno mamulky,

tak si představte, že ten náš malej andílek spinkal od těch 16 hodin V KUSE až do 4:30, dostal mlíčko a v 4:50 už byl zase tuhej a spinkal až do 8 hodin.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. kvě 2009 v 08:39  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teri,přiznej se,že jsi namíchala Adámkovi vývar z makovic? :wink::grinning: To snad jinak ani není možné :slight_smile: Asi se nám teď dětičky zase potahují-Terka teď taky začla hodně spinkat.
16. kvě 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ holky Natinka včera usla ve 11,30 a vstávala 15,00, chodila jsem jí kontrolovat jsetli to dítě vůbec dýchá,a pak chtěla jit spát v 19,00 a vstávala v 7,30...

teres to se někdo má, tu operu zavidím...
16. kvě 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hlava natočená, jen ty šaty něak ne a ne uschnout, asi budu muset vytáhnou fén... :grinning:

Diblíku, já se na něj taky chodila koukat každou chvilku jestli dýchá nebo jestli nemá teplotu... :sweat_smile: Operu nezáviď a jdi taky... :grinning:

Kozim, no musím se přiznat, že jsem mu dávala včera Jupíka a nedalo mi to a ochutnala jsem ho jestli tam není něco přimíchaný.... :grinning: Třeba měl něaký spánkový deficit, nebo má to růstové období... :confused:
16. kvě 2009 v 11:17  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten můj andílek spinka už 2 hodiny a 20 minut a to ještě brouček neobědval..... :frowning2: :dizzy_face:

Se začínám trošku nudit, obídek mám uvařený a tady nikdo.... :cry:
16. kvě 2009 ve 13:21  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek :slight_smile: tak Davidek má rýmu jako trám :stuck_out_tongue_closed_eyes: Saji, koukla jsem na fotky :slight_smile: moc pěkný :dizzy_face:
16. kvě 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tady nikdo? :astonished: U nas prsi.
jsem sama doma. Mm jel k nasim makat, tak jsem mu pribalila i Bett :grinning: Mam uklizeno, pomyto,vyzehleno....proste parada. A ted premyslim co s tolik volnym casem :grinning: :grinning: :grinning:

Dnes se Bett zapomnnela a spala venku v kocaru 2,5h.
16. kvě 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak aby to tu nebylo tak nudny s tim spanim, tak to rozčísnu, pač potrebuju politovat :sweat_smile: . U nas spanek od 20:30 do 23:15 a pak bdění až do 5h do rána :angry: :cry: Jsem jak po flámu, oči mě bolej, nejradsi bych sla spát, ale nene, jdu to rozchlastat na tridni sraz :dizzy_face: .
viki spi dnes poprve u babicky, takze ja si to zitra uziju a budu spat az do obeda. Nechci bejt trapna, ale uz se mi zacina styskat :sweat_smile:
16. kvě 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac : to je sila....to bych i ja, nocni ptak, chcipla....

uzij si sraz a chovej se tam slusne :grinning:
16. kvě 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
shehe : ja jeste nevim, ja asi priojedu net, co se kde deje v Praze a nekam pujdeme....tech akci pro deti bude vsude hodne, tak jen vybrat neco , co si uzije i takovejhle prcek....

jinak, my byli dnes v Toulcove dvore (ekologicka farma se zviratkama) na Praze 10, Baby sings tam poradala akci.
A bylo to moc fajn. Tonik byl nadsenej. Byli tam naky hry a rikadla a pisnicky pro deti, povidani o znakovani, prohlidka zviratek a uceni novych znaku apod...fakt fajn...sice trochu chaos, protoze hlavni program presunuli do takovyho pidi salu, kvuli desti a bylo tam fakt hodne deti, ale jinak fajn.

A dokonce jsme v neco jako tombole vyhrali hned jako prvni hezky leporelo se zviratkama ze ZOO.

Byla tam i Zuzalach s manzelem, tak o to vic to bylo prijemny.

Zuza : zacli jsme delat prasatko i kravicku. I se zvukem, takze znak asi nebude za chvili potrebovat, ale i tak jsem zase nadsena z dalsi drobne dovednosti.

Jako Tonik se ted fakt rozznakoval, je to super. Sice to jeste nejsou znaky, ktere by dite nebylo schopne sdelit nejak jinak, ale i tak je to moc fajn.
16. kvě 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauki
dnes jsem v chiccu našla z ajímavou věc, je to novinka, tak se můžete mrknou na web stránky. ale je to i chiccu v obchode

http://www.babyotisk.cz/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.browse&category_id=3&Itemid=8
16. kvě 2009 v 19:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky se omlouvám, sle nebudu tu delší dobu, kóóónečně maluji pokojíček, MM se k tomu nemá, že prý se mám realizovat já, tak ať stojí při mě všichni svatí, jelikož já jsem oooooopravdu antitalent na malování, zvládla bych max...domeček jedním tahem... :sweat_smile: :sweat_smile:
16. kvě 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus :wink:
znakovací akce s petrunovejma byla moc fajn-zase mě to ve znakování nakoplo-jsem teď byla trochu lempl, ale i tak se s tím kulich hezky rozjel. dneska když u našich dělal u jídla (světe div se) ještě a dalších znaky, tak naši ucvrkávali :grinning:

petru, to je fajn, že to tonďák tak rychle pobral. mě to fakt nakoplo, že přihodim poctivě další várku znaků :wink:
a ten toulcák je moc hezkej..

teres, to adámkovo spaní je pro mě neskutečný :slight_smile: myslim, že kulda spí docela slušně, ale tohle je utopie :grinning:

kač, to si to vikouš vybral jak na potvoru-snad si užíváš večer i tak :wink:
16. kvě 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:
Teď jsem se vrátila z poutník festu( je to rockovým festival pořádaný městským pivovarem) a docela to šlo :slight_smile: Chlap v pivovaru pracuje, takže to bylo i trochu pracovní ale fajn :wink:
Hrála tam super kapela a vystupoval s ní Robert Rosenberg :dizzy_face: Myslím že nemusím nikomu představovat :confused: A jsem s ním dokonce i vyfocená :grinning: Zítra hodím foto :wink: A Teď už musím jít spát protože už mě opravdu zmáhá Nikoušovo vstávání :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. kvě 2009 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko!

Ewus a foto je v oblečení nebo bez? :wink: :grinning:
17. kvě 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau pri nedeli,
petru ja se jinak chovat ani neumim :wink: , vse probehlo ve vsi pocestnosti :sunglasses:

zuzo, diky, jak jsem se tam netesila, tak bylo suprove, fakt jsem si to uzila :dizzy_face: :dizzy_face: planovala jsem odjezd max. poslednim trolejbusem pred jedenactou a nakonec jsem dotahla dom v pul druhy :sweat_smile: a ani mi neni spatne....

jsem zvedava, jak probehlo spani u babicky. jdu si uzivat posledni 2h volna a vyplnit je uklidem a zehlenim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
annet vse nej k svatku :wink:
Annet vše nej k svátku :dizzy_face:
17. kvě 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
malování pokojíčku stále pokračuje už se nám to rýsuje, jen to nebude tak pěkné jak to má Tomi :sweat_smile: :sweat_smile:
17. kvě 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, moc děkuji za gratulace! :slight_smile: Já jsem teď vůbec nestíhala dočíst, manžel narozeniny, ona máme svátek a já jsem udělala v pátek státnice, takže toho bylo moc, ale zase budu docházet :slight_smile:

Katus: ta podkova ti strašně sluší!!!
17. kvě 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet, gratuluju ty šprtko :wink: :grinning:
17. kvě 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet tak to gratulujeme :grinning: :grinning:
17. kvě 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet : moc gratuluju ,jsi sikula !!! Nedovedu si predstavit, ze bych delala statnice tehotna a jeste s malym ditetem...fakt mas muj obdiv !!!
17. kvě 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuza : ale nemysli si, ze ted Tonik dela prasatko a kravicku krasne a kdykoliv mu ji ukazu...to zase neee...ja jen ze oboje ten vecer ukazal...samozrejme po svem ale bylo jasne, ze to je ono...protoze u toho udelal i zvuk..

taky me to docela nakoplo vytrvat a ucit dalsi znaky.
17. kvě 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet: taky přeji vše nej k svátku a gratul uji ke státnicím
17. kvě 2009 ve 12:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Annet. Taky vše nej k stávku a velkej obdiv ke státnicím, jsi šikula :slight_smile: která katka tu má podkovu...? Jsem to nějak nepostřehla, že ju tu někdo ještě má .... :sweat_smile:
17. kvě 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diblo, těším se na fotky. :slight_smile: kac, Ewus, super, že jste si užili večer. Já byla v pátek, ale jen do jedenácti.
17. kvě 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj
je tu neco zasadniho noveho?
17. kvě 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
majmu celkem nic jsem jsem se cvokla a maluji Natince v pokojíčku les :grinning: :grinning: :grinning: MM říkal, že se mám realizovat...jo jen kdybych věděla jak se to dělá... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
17. kvě 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
diblo neblbni vis jak to je...podas prst...pak az bude les budes se mrcasit s karkulkou :grinning:
17. kvě 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek