• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
Nazdár....

kač: video s Viki super :dizzy_face: , úplně žasnu, jak máte stabilní kočárek :confused: :slight_smile:

Annet: vše nej k svátku :dizzy_face:

My zdárně přežili celovíkendové závody motorek, včera návštěvu MM kolegy z práce - Maji dostala lego duplo a docela ji nadchlo, tak snad nebude chtít od nás kupovat další a další :grinning:, pak botasky a Domča bodyčko....asi byli děti hodný :grinning:, dnešek jsme strávili celý na zahradě na sluníčku - paráda, Domča v kočárku spí jako zabitej, za to Maji řádí čím dál víc - už umí sama vylézt i na tu zahradní houpačku, takže další hlídání navíc...se jen děsím noci, když Domča prospal den....a fakt Maji leze další zub - je tu někdo, kdo má teprve dvouzubý dítě? Že bychom ho ještě předehnali :grinning:

No, jdu za MM, zítra jde do práce :frowning2: , tak si chci užít klidný večer s ním...nějak s dvouma dětma na sebe nemáme přes den čas :grinning: a když už jooo a chceme si dát pusu, vleze mezi nás aspoň Maji a chce taky pusu :grinning: :grinning: :grinning:
17. kvě 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji za všechny gratulace! :slight_smile:
17. kvě 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sajíí: máš krásnou fotku v pasu!
17. kvě 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tomi: to s tou podkovou bylo na tebe :sweat_smile: jsem četla příspěvek od Katky a napsala Katka :slight_smile:
17. kvě 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
majmu jj to znám dneska se mě MM ptal kdy tam začnu malovat postavičky :rolling_eyes: :rolling_eyes: žádne neumím tak jsem se ho ptala jak by se mu líbil domeček namalovaný a on, že jo, že dobrý,, tak mi hned vylíčil,jak by to asi mělo vypadat a já se na něho dívala jak nějaký pako a říkam, "lásko já umím jen domeček jedním tahem" :grinning: :grinning: :grinning: Holky ten výraz bych Vám přála vidět... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
17. kvě 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Annte: vse nejlepsi k svatku :wink:

Diblo: tak na tom jsme uplne stejne...Domek umim kreslit taky jednim tahem :sweat_smile: A jeste bych musela pospominat jak to bylo :grinning:

My jsme meli super den....S tatinkem na vylete venku. Parada. Akorat se netesim na ty 30C co ted hlasi. To budem zavrene pres poledne doma. Ach jo..
17. kvě 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: my,Míša má dva spodní zuby,ale už jsem našla prořízlou horní levou dvojku,tak se budeme předhánět,kterej naroste dřív :wink:
17. kvě 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:
annet: vse nej k svatku :wink:
hvezdi: oni hlasi 30C? :confused: . ja myslela, ze zitra ma prset....
my meli taky super den, stravili jsme ho na chate kousek od nas :wink:
17. kvě 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji diky a pak ze jsou trojkolky nestabilni co? :sweat_smile:
17. kvě 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

annet, velká gratulace ke státnicím :wink: a taky vše NEJ k svátku :slight_smile:

tomi, máš prosím ještě někde fotku tvých vlasů ? já to nestihla, byla jsem jen na mobilu a chtěla bych to vidět :slight_smile: jak je davídkovi ?

holky, kdo tu ještě v noci dáváte mlíko ? zvažuju, že už fakt najedu tvrdě na vodu, aby si žaludek odpočinul aspoň v noci...
17. kvě 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi já dávam, 7 když jde spát tak 210ml a pak vypije v 23,00 dalších 210ml a vydrží až do rána...Natinka mi totiž nechce na večeři kaši...takže dáváme 2x mléko...když ji dám jen čaj, tak je co 2 hodinky vzhůru.. :pensive: :pensive:
17. kvě 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
diblo tak zkus mlíko zahustit kaší, tak to dělám já a spí celou noc. Pravda, někdy se budí třeba ve 4 a to dostane jen mlíko a spí dál
17. kvě 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
diblo, tak to jsem ráda, že ještě někdo :wink: já ji dnes večer poprvé narvala v 8 ovesnou kaší, v 9 dostala mlíko a jsem zvědavá, do kdy vydrží, obvykle se budí kolem půlnoci a pak ve 4 a občas mám pocit, že jí to mlíko dávám jen ze zvyku, aby nebrečela, že ho třeba ani nechce, ale když jí ho dám, tak ho vypije. uvidíme.
17. kvě 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac, video s viki je super, cumim jak je sikovna :sweat_smile: se nediv, ze nemluvi, kdyz je sikovna takhle pohybove :wink: kolikrat za den kocarek tak zdola ?

zuzi, fotky kuldy super a velmi si me pobavila, ze kulda znakuje jeste, co bylo zrovna k jidlu, mixovany meloun ? :grinning: :wink:
17. kvě 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sheh, zuzi to jsem už taky skoušela přidat kaši do mlíka, jakmile to ale okusila, tak to plive ven a nic do pusiny nedá jen mléko čisté...ale zase mám klid v noci a spí celou noc...Když jsem třeba opoměla dát mléko v 23-24,00 tak se vzbudila vypila 250ml čaje na ex a stejnak brečela dokud to mléko nedostala... :pensive: :pensive:
17. kvě 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dávám do sunaru jen nějaký bezpříchutový kaše, že to jen zahustí, mám nějakou osmizrnou a ta je děsně dobrá:slight_smile:))) Ty ovocný mi přijdou hnusný:slight_smile:
17. kvě 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
diblo, me kasi taky neji, me prijde, ze se budi spis ze zvyku nez hlady, ale taky breci, dokud ji to mliko nedam...
17. kvě 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
sheh já jsem ji dávala kaše od Nestlé jak mléčnou tak i bez mléčnou a konec, mohla jsem to celé vylít a dělat dávku znova...
17. kvě 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzik vem jsi že jíš třeba ještě v 22,00 když to malá mi jí poslední jídlo v 18,00...takže si myslím, že to je spíše z hladu než žízeň nebo natruc...

Jinak
Holky na tuto diskuzi jsem to sice ještě nepsala,ale hodně jezdím do Polska Auchen u Bielsko biela, mají tam hodně levné plenky huggis premium za 240,- pampers a jiné jsem se ještě nedívala, granulované 400g čajíčky,lahvičky, hrníčky, pitka a oblečeníčko... ponožky tam vycházejí na 15kč, jen s jemnou gumičkou, granulovaný čaj na 95,- a je to 400g...bodíčko s krátkým i dlouhým rukávem na 15kč a je to čistá bavlna, pojedu tam ve středu....jestli byste něco chtěli tak mi napište do IP.... popř. zjistit cenu...

jdu na kutě dobrou noc
17. kvě 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
my taky ještě kašujeme a mlíkaříme,míša má mezi půl sedmou a sedmou večeři,v osm kaši a v noci,když se probudí mlíko,přes den ho nepije
18. kvě 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzik: taky malé dávám jeste v noci mléko. jednu dobu jí stačil jen čaj a ted zase ne, tak první zkusím čaj a pak mlíko když třeba furt knourá. večer dávám bud kaši nebo UM s nestlé krupičkou a když nezapomenu namočit normální krupici tak dám normální .
18. kvě 2009 v 09:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mispuli: a co má malý na večeri před kaší? to my máme jen tu kaši
18. kvě 2009 v 09:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
normální véču jako starší brácha,někdy polívku,někdy špagety,někdy chleba..,nesní toho moc,ale něco jo,ale stává se,že to třeba nestihnem,když jsme dýl venku,pak má jen tu kaši :wink:
18. kvě 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet:gratuluju dvojnásobně :wink: :slight_smile:

Já dávám jednou v ncoi mlíko a nic jinýho nevezme,na vodu se mi zvysoka......... :grinning:
18. kvě 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!

Annet, vše nej (opožděně, omlouvám se - celý víkend jsme strávili na zahradě :sweat_smile: ) k svátku a hlavně ke státnicím!!!!!! :dizzy_face:

Já se hlásím po návratu z gyndy, kde jsem dostala vyvolávačku a když MS nedorazí do 14ti dní, jdu na další :unamused:
18. kvě 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar tetky...

děti mi spí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: - obě :grinning: ...zatím je to brnkačka :dizzy_face: (raději to ťukám na dřevo), až na včerejší večer - to jsme s MM byli zdrchaní oba :pensive: - včera večer totiž Domíska chytla šílená kolika, brečel asi půl hodiny, svíjel se a já málem brečela s ním.... :pensive:, jako od Maji tohle fakt neznám a už to nechci zažít....MM hned zapnul pc a hledal rady a prý se dočetl, že to s vysokou pravděpodobností není tím, že jsem něco snědla, že to strava mámy ovlivňuje míň než se zdá (a já nic "špatnýho" nesnědla)....jako abych to znovu nezažila, bych byla schopná jíst třeba jen starej suchej chleba, jenže je mi jasný, že potřebujeme živiny, vitamíny a chleba nestačí....
Dneska by MM měl jet na pracovní večeři, tak jsem zvědavá, jak to sama večer s dětmi dám...ale Maji je fakt velká pomocnice :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: - jako je fakt úžasná! :dizzy_face:

K mlíku: Maji má normální večeři, pak cca v deset mlíko (stále jedeme v nutrilonu) a pak mlíko k ránu, než jde MM do práce....jako ona přes den sice jí, ale nijak extra velký porce, občas jí fakt jak vrabec, tak jsem ráda, že to mlíko pije.... :slight_smile:
18. kvě 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a jak jsem psala, že přebalování zvládám už na výbornou, tak bohužel ne :frowning2: - furt nemám vychytaný sem tam nějaký mouchy - třeba včera večer mi Domča totál počůral moje tepláky - má fakt dostřel :grinning: Maji odlákala moji pozornost při přabalování a už to bylo :grinning: S pindíkem se fakt člověk nenudí :grinning:
18. kvě 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji tak tak s malym nebo velkym :grinning:

annet gratulace a ted prijdou az ty poporodni :wink: :slight_smile:

tedak veceri v 6 kasi a v pul 7 ma mliko pred spanim...pak chrni do 6 ale obcas se vzbudi i v 5 :angry: to mu mliko stejne nedam ..jeste ho zdolam k odpocinku :grinning:
18. kvě 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
majmu: vzhledem k mému šestinedělí zatím jen s malým :grinning:
18. kvě 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji tak to joooo :grinning: u nas bude takove male osminedeli nez nam daji tatku do cajku :grinning: ale ten dulezity clanek je zdravej az moc a tak nevim jestli se mu bude chtit cekat :grinning:
18. kvě 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek