• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
petru: díky za podporu, Matylda bude mít zuby třeba dřív než Mariánnka :grinning: to je sranda :grinning:
24. dub 2009 v 08:54  • Odpověz  • To se mi líbí
cau,
tak koukam, ze jsem prohrala panaka nebo teda spis o nej prisla a Saja je stale kindervejce :grinning:
24. dub 2009 v 08:54  • Odpověz  • To se mi líbí
je kdyz je rec o kocarku tak se pridam...mam vaznou zajemkyni a zitra se prijede podivat...snad se proda...ale je v super stavu ja jsem na tyhle veci magor tak snad jo :slight_smile:

saji a ty neblazni s novym skoda penez ....ja uz bych asi novej kocar nekupovala kdyz vim ze je to na par mesicu...golfky si necham na druhy u tech se nic zasadniho roky nemeni....tak snad vydrzej
24. dub 2009 v 08:55  • Odpověz  • To se mi líbí
ewus : a hlaseni kolikrat se Tonda budi jsem podala v pripade, pokud se tu na to tema mluvilo , napr : jak vam deti spi, kdy vam ji atd...kdy se vam budi...
to si vzpominam, urcite jsem psala, kdy jde spat, kedy se vzbudi na kojeni a kdy priblizne vstava...

ale fakt si jsem jista, ze to nebylo kazde rano...ze bych kazdy rano hlasila, kdy sel spat, kdy byl kojenej a kdy vstaval, pac to je plus minus kazdy den stejny, tak nevidim duvod to sem psat :grinning: :grinning: :wink:
24. dub 2009 v 08:55  • Odpověz  • To se mi líbí
majmu: škoda, že nemáš sourozeneckej, ale ty si asi i drahá, co? :grinning:
24. dub 2009 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
saji asi jo ja nevim ale jednou sem se poptavala kvuli nasim...a i bracha to ma v byte...da se to zaretusovat nejakou vyzdobou je to jako truhlik
24. dub 2009 v 08:58  • Odpověz  • To se mi líbí
a jeste k tomu, ze to tu neni jako driv...hele to je jasny...
kdyz jsme byli tehotny, tak jsme meli hafo casu tady vysedavat a kecat...
jako ja nevim jak vy, ale ja teda s rocnim ditetem uz nemam tolik casu jako kdyz jsem byla tehotna nebo kdyz jako novorozenec porad spal nebo kdyz jako miminko byl porad na jednom miste.... :wink:

ted uz na me hulaka, ze zidlicky, takze radsi pujdu...
24. dub 2009 v 08:58  • Odpověz  • To se mi líbí
majmu. tak ať ho úspěšně prodáš :wink: ...a golfky vydrží dle toho, jak moc budeš Tedáka krmit :grinning:

petru: se furt neobhajuj, co píšeš a co ne, a kdy apod. - z toho sou pak ty hnusný polemiky :stuck_out_tongue_closed_eyes:, a kdo má furt hádat, zda to stojí za přečtení nebo ne :grinning:
24. dub 2009 v 08:59  • Odpověz  • To se mi líbí
saji prodavam to se vsema doplnkama za 12 000 porizovaci cena byla 20 000.
fakt sem ho hejckala to co vidim u jinejch jak je maj sedreny a tak si myslim ze je to dobry...az na napisy je jak novej.
24. dub 2009 v 09:00  • Odpověz  • To se mi líbí
saji : tak hnusny polemiky jo ? :grinning:
jj obhajovani se je naprd...to vis sama dobre. :wink:
24. dub 2009 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
petru: ale ty si byla asi jediná, kt. novorozenec spal :grinning: :grinning: :grinning:

majmu: né, fakt je to silikagel :dizzy_face: - věř staré chemičce :grinning:..on když nacucne vodu, změní barvu....vidíš, to bychom mohli pořídit, sice máme odsávač par, ale koupelnu bez oken...dík za tip
saji : ne, myslim ze ne...hodne holkam deti spali... :wink:
já se hlubokáče pořád nějak nechci vzdát. Mám trojkombinaci a Jenda v něm pořád jezdí, když jsme v terénu. Do města mám golfky, ale nostalgie mi nedovolí hlubokáč uložit :sweat_smile:
24. dub 2009 v 09:03  • Odpověz  • To se mi líbí
majmu: sem si jen rejpla a nemyslela to tak, fakt :grinning: ...tak to je super cena...já se právě děsím toho, že paní napsala, že je v pěkným hýčkaným stavu a já uvidím hrůzu hrůzoucí.... :frowning2:
24. dub 2009 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí
petru, já myslím, že každej chápe, co tím chceš říc t. Já taky nemám tolik času, tak chodím na MK občas a spíš jen tak prolítnu poslední stránku a nebo nadhodím nějakej svůj dotaz.
petru: tak mně teda nespala, ale byla hodná... :slight_smile:
saji http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=24316&id=0&album=0 je to muj milacek ale uz mi tu jen smrdi v koute :grinning:
24. dub 2009 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí
myslim, ze jsem si dovolila dost... napsat, ze me tu obcas neco nezajima, pac ted me bude skoro kazdej pitvat a pri kazde prilezitosti mi psat, ze to co jsem napsla, je teda taky doost nezajimavy a at teda nekritizuju ostatni :grinning: :grinning:

az na to, ze ja nikoho nekritizuju.. :wink:

holky uprimne ....vy tady cely ty dva roky docitate poctive vse a vsechno co se tu napise vas zajima ? :sunglasses:
24. dub 2009 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí
saji je fakt rozdil v tom co nekdo povazuje za super stav :grinning:
24. dub 2009 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí
petru ja te preskakuju nekdy a docitam zpetne ale vetsinu vim od tebe :grinning:
24. dub 2009 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí
pamuk : jj mas recht, ty tu skoro nejsi devce....
ja bych tu chtela byt min, fakt mamsvedomi , ze zanedbavam svoje povinnosti doma, ale bohuzel jsem takovy ten nestastny typ, co nechcce o neco prijit...
takze tu stejne travim vic casu nez bych chtela... :sunglasses:
24. dub 2009 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí
petru: popravdě? četla jsem vše... začala jsem přeskakovat až tvoje příspěvky když si rejpala d saji že budou mít druhý miminko a obhajovala si stále dokola proč ty ho mít nechceš. Přišlo mi že svý příspěvky kopíruješ snad pořád dokola :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. dub 2009 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,taky mám roční březnovčátko :slight_smile: ,koukám,že řešíte kočárky,taky mám pořád oba a hlubokýho se zatím vzdávat nechci,taky mám trojkombinaci a když potřebuju,aby míša spala delší dobu,tak spí tam,jinak používám golfáče

tak se nezlobte,že jsem vám sem vtrhla
24. dub 2009 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí
majmu : vsak ja vim...dyk ste mi to kolikrat rekli, ze na moje romany dlabete... :grinning:
ale me to nevadi...me staci ze se vykecam a ze uz to nikdo neprecte tak s tim nic nenadelam....

ja myslim, ze si tady proste kazdej najde, co ho bavi a co ho nebavi preskakuje...

a o tom jsou ty oddelene diskuze, jsou tak trochu rozdelene podle toho co koho bavi vic...
fakt mi to neprijde spatny. naopak, ja osobne to vitam...
ale uz bych t mela tady prestat zahlcovat...a jit treba neco vybl...na vopice...
ale ja tu bejt vubec nemam , mam se chystat do ZOO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ewus ale i saja vi ze to nebylo rejpani ...jen petruna neumi popsat svuj stav jednou vetou no :grinning:
petru koukej zamaskovat drzku a padej je tam krasne :grinning:
24. dub 2009 v 09:15  • Odpověz  • To se mi líbí
mispuli ja si chtela nechat sportak treba kvuli bruslim ale nemam tolik casu a hlavne ho tu nechci nechat stat v koute kdyz vyrazim tak max 3x......ale je mi ho lito :cry:
24. dub 2009 v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí
majmu: právě, že je rozdíl, kdo co považuje za super stav...a já monokočár nepotřebuju, jeden v koutě mi tu stojí :grinning:, ale zatím sem neměla to srdce se ho vzdát.... :pensive:

majmu: tvoje posdlední věta to vystihuje, to fakt Petruna neumí a já na ní neumím nereagovat, ale už sme polemiky mezi sebou zkončily :wink: :grinning: ..teda doufám :wink: :grinning:
24. dub 2009 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
saji ja taky :grinning: ja bejt tebou tak bych ji poslala do prd....uz davno drzku :grinning:
24. dub 2009 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
teda né psolední, ale v 9:14, jsem tě podcenila a tys hodila další příspěvek...

mispuli: vítáme tě mezi sebou - budeš chodit častěji??? :dizzy_face:
24. dub 2009 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek