• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
sajo.TM má pravdu,jídlo to ovlivňuje míň než se myslí,víceméně nezbává než vydržet,zkusit nějaký ty kapičky,masáže bříška,klubíčko.........ale co ti budu vyprávět vzhledem k tomu že jsme obě měly první nekolikové děti :grinning:
18. kvě 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je fakt saji nic si nevycitej a papkej vsechno na co mas chut..ja nepozorovala zadny zmeny i kdyz sem zacala jist nadymavy veci :wink:
18. kvě 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
majmu: co se stalo vašemu taťkovi? :confused: nějak nejsem v obraze :frowning2:...no, já myslím, že u nás to vzhledem k šití spodku (opět :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) bude trvat "6-tinedělí" o několik neděl dýl :cry: - bych se chtěla dožít porodu bez nástřihu :cry: ....strašný je, že u mě by chuť byla, ale holt tělo se musí zotavit :frowning2: ...takže mě bude bavit jen ten malej pindík :grinning:

leni: vidíš, já si i proto objednávala holčičku, ty na to trpí míň...no, holt to budeme muset přežít....
18. kvě 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
majmu:jak osminedělí,to odmakáš ty ne? :grinning: :grinning: :grinning:

sajo:teď máš malý šití,to půjde :wink:
18. kvě 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji tedak ma bonus a stejne netrpel na koliky...kamoska kolikrat trpela s malou od 6 vecer az do pulnoci
18. kvě 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni ani me nenapadne to bude moje pomsta za utrpeni a on si s tema svejma prackama nepomuze :grinning:
18. kvě 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ho jebne vopice,teda můj by to nepřežil :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni treba dam prednost cistymu povleceni...ale chvilku ho potrapim :sweat_smile:
18. kvě 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: sice malý šití, ale trápí mě to jako u Maji :frowning2: ....já fakt nevím, zda mám nějakou blbou hojivost ran nebo co....
18. kvě 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo:dubovou kůru na to :wink:

vopice máš absolutní vládu toho musíš využít :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, je mi hrozněeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: celé tělo mě bolí, hlava taky a v krku jak by smet, ta bolest mi při polykání střílí až do ucha. :frowning2: štípou mě oči a točí se mi hlava. Je tam dnes šílený dusno. Malém jsem sebou sekla jak jsem šla ze školky. Zuzik, no už jsem je vymazala, tak řeknu segre at mi je tam ještě na chvilku hodí. A díky za optání na Davídka, má pořád rýmu a už i zelenou. A teď dva dny má pořád nos celej od krve :cry:
18. kvě 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomi díky, přeju, ať je líp, nemáš angínu ? ať se dáte do cajku i s davídkem, venku hezky, přece se nebudete válet v posteli :wink:
18. kvě 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas prsi,Zas hlasi silne privalove bourky....No parada...
Jsme u babicky a nechapu. Bett jsem dala tu do postylky a ona do 3min usla :astonished: Coz je obrovsky zazrak...Doma skace jak opica a tady lehne a spi... :astonished:

Tomi: lec se! Dej si slivovicu s medem a bacil je pryc :wink:
18. kvě 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady je krásně - přes den se tady 2x táhly mraky a zase nás obešly a teď nás obešly 2 bouřky :sweat_smile: Terka má pořád rýmu. Dala jsem ji odpo spát a spí už od 17ti. Tak zrovna se vzbudila. Mizímmm..
18. kvě 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojki,
tady trochu odpo sprchlo a pak bylo celou dobu hezky. byla jsem dnes u kamarádky a šly jsme s dětma ven, koupila jsem si podprdu a tílko :slight_smile:
malá mela dnes i zvýšenou teplotu ,nechtela obed, jen mlíko. večer byla asi vyhladovělá a snědla 24ml krupičky.

My zase do do zítřka bojujeme samy, miláček je v Praglu.

jůů tak ted svítí slunko a do toho pršíííí.

jdu se napapat a pak uklízet.pá
18. kvě 2009 v 18:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky!!!! :slight_smile:
Hlásím se ztracená ovečka :grinning: Teda pokud jste si vůbec všimly, že tu teď moje remcy nějaký ten den nebyly :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
Dítě uložené, spinká, maminka spokojená, natáhnuté nožky na bobku a čučí do noťasu a taťka šel na dva pivečka se sousedem :slight_smile: :dizzy_face: dneska si je zaslouží, mě odvezl do jednoho Ostravského sv. salónu a světe div se, i na mě měly šatičky!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: A dokonoce i větší, jsem fakt čučela, byl to náhodný tip přes internet, je pravda, že jsem tam i psala mailíka, odepsali mi, že bez problému, určo něco najdeme a našli jsme!! :slight_smile: :dizzy_face: Dokonce jsem si vybírala ze 3 šatů a xy korzetů a sukní, ale já chtěla šaty, když už tak už.. :grinning:
Za chvilku hodím fotečku, tak čekám vaše reakce, holky a fakt naplnou hubu mi řekněte jestli sednou nebo ne... jako já se v nich cítím, líbí se mi a i svědkyně říkala, že super, ale víte jak to je.... :slight_smile:

Jinak malá je teď poslední týden jako vyměněná, úplně v poho, ani se už moc nevzteká, až na občasné mini vzteky, ale ty přežuju :zipper_mouth: :grinning: Je čím dál tím více ukecanější a čím dál tím víc opakuje slova co slyší.. :sweat_smile: takže už musíme fakt dávat bacha na pusu. :sweat_smile:
Taky už jsem ji dala přes den na hoďku bez pleny, řekla jí, že až se jí bude chtít dělat ččččč, tak ať za mnou přijde, a řekne mi to... .no naděje jsem si velké nedělala, ale za cca 20 minut přišla i s nočníkem a řvala čččččč čččč..... tak jsem si myslela, že už je po čč, ale nebyla! :confused: Posadila jsem ji na nočník, udělala čč.... oblíkla jsem ji a zase lítala.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: takže počítám, že když to takhle půjde dál, tak v létě jsme bez plen! :dizzy_face: ale kdo ví... já taky nemám na ni pořád čas abych za ní chodila a ptala se jí jeslti nechce ččč... no prostě musí začít chodit sama... ale nijak na ni netlačím, jen to zkouším... a zatím to jde. :slight_smile:
Byla včera na noc u babičky si ji chtěla jen tak vzít, jsem čučela :dizzy_face: a ty jak si spolu zase vyhrály, to bylo super :dizzy_face:
Jsem na ně koukala přes polootevřené dveře, nevěděly o mě... a úplně to bylo super je pozorovat! :dizzy_face:
V pátek jde zase na víkend k bábrly na službu, odjíždíme s Jarkem a mojema rodičama do hor na chlast akci... tak jsem zvědavá.. :sweat_smile: ale bát už se nebojím, už tam byla tolikrát, že vím, že je jí tam dobře a možná ještě líp než doma.. :sweat_smile: má tam hafana, babičku, dědečka kuchaře, ten jí od rána do večera vyvařuje samé zdravé mňamky.. no sranda.. :grinning:
18. kvě 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
A taky chci popřát Annet k svátku (včera jsem na tebe úplně myslela, když jsem viděla to jméno v kalendáři) a hlavně moc moc pogratulovat k super úspěchům ve škole!!!!!! Odbivuju tě že to zvládáš, já bych si to šla už asi hodit!! :sweat_smile: :dizzy_face:
18. kvě 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kozi, jsem si říkala, kde jsi :grinning: Malá je teda šikovná s tím čůráním ,já malou nechávám taky běhat bez pleny a ukazuju jí nočník,ale prdí na mě, já to trochu poznám když se jí chce čůrat,ale když se nedívám tak to stejně pustí na koberec nebo lino. taky jí nechci moc k ničemu nutit, i když bych byla ráda, kdyby byla bez plen.
tak to máš super,že zase někam vyrážíš, se fakt nenudíš :slight_smile: a malá si zvykne chodit na služby k babičk ám,aspon jí to nebude cizí.

Tak šup sem s těma šatama, jsem zvědavá. kde jsi byla v salonu?
18. kvě 2009 ve 20:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomi : brzo se uzdrav !!!

saji : me taky kazdej rikal, ze klci na koliky trpi vic nez holcicky a Tonika to trapilo jen mesic a znam docela dost holcicek (treba neter) co kvuli brisku prorvali 3 mesice....

a taky znam dost chlapecku, co problem nemeli, tak nevim, proc se to porad rika....
kazdopadne segry se obe strasne hlidali v jidle a deti jim rvali a ja jedla skoro vse a Tonik fakt plakal jen jednou denne ten prvni mesic. A v noci vubec.

jinak ja dnes zase byla v ZOO, bylo to super...zase mam zazitky se znakovanim a Tonik ode dneska chodi venku :dizzy_face: , fakt se uplne zazracne rozchodil, do vcerejska chodil jen doma...
neco jsem nafotila, ale pak se mi vybil fotak...
18. kvě 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozi: ty šaty jsou nádhernéééééééééééééééééééééééé a to fakt nekecám, hrozně ti sluší, fakt dobrý výběr :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 21:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači: děkuji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jsem fakt ráda, že jsem na ně natrefila, ještě měly spodek mokrý.. :sweat_smile: zrovna je začala paní čistit.. :grinning: Mají je v tom salónu teprve týden :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači: a jaké ty vlastně budeš mít šatičky.... mi to nějak vypadlo.. :confused:
18. kvě 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin: kde jsou šatyyyyyyyyyyyy? :confused:
18. kvě 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru: gratlujeme k chození venku!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: počkej týden a už budeš za ním utíkat.. :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinko, wwwwaaaaauuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning:
18. kvě 2009 ve 21:42  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozi: fakt ti seknou , budeš krásná nevěsta. Já budu mít bez ramínek (korzetové,ale v celku) už ani nevím jak vypadají,z apomněla jsem se vyfotit. ale na zkoušku jdu 1.6. tak se můžu vyfotit :wink:
18. kvě 2009 ve 21:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozi: a v kterém tom salonu jsi teda byla?

petru: jůů taky gratulujeme. a Kozinka má pravdu za chvíli budeš malého nahánět kde se dá . malá má ted to období kdy si dělá co chce utíká mi a jeste se tomu smeje ,ale dnes fakt dostala na prdel, už mne pěkně s.ala, pořád mi utíkala do takového podchodu.
18. kvě 2009 ve 21:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
teres: :grinning: :grinning: :grinning: jsem se zasmála, ty www jsou jako net-stránka.. :grinning:

katka: no určitě se vyfoooooť jsem zvědavá!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a z jakého salónu to máš???
18. kvě 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomi : jak ti vůbec je? je už to lepší nebo ne? vůbec ti to nezávidím při dvou dětech. brzo se z toho dostaň.
18. kvě 2009 ve 21:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek