• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
kozi:já je mám ze Scarlet-Angelika
18. kvě 2009 ve 21:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka: já je mám z Karina salónu, do Angeliky jsem chtěla jít potom, jsem myslela, že fakt na sebe neseženu, ale co jsem si tyhle oblíkla, tak už se mi fakt nikam nechce :grinning:
A to o malé, no ani mi to nemluv, taky mi zdrhá kam chce, byli jsme ve futuru, no to jsi měla vidět ty perdy, jsem jí fakt nestíhala :angry:
18. kvě 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a termín teda dnes potvrzen a zajednán 11.09.09. v 12:20 :sweat_smile: :grinning:
18. kvě 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozi:shlédla jsem i ostatní šaty, ve kterých jsi byla a ty první to byly hrůzy,v tom si vypadala teda stará, ty druhé přesně jak máš v popisku-svalovec :slight_smile: no prostě sis vybrala uplně suprove,ty poslední ti nejvíce sekno u.
18. kvě 2009 ve 21:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinko : no ja nemam slov.....ty voleeeeeeeeeeeeeeeeeeee ty saty jsou uuuuuuzasny ! a skvele ti sedi....jako fakt jsem nadsena, budes nadherna!!!

katka a spol : diky za gratulace k chozeni....vim, ze se nemam na co tesit, ale uz bych to nahaneni potrebovala, at jdou ty pitomy kila zase dolu.... :wink:
18. kvě 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. září, dobrý termín :sweat_smile: :grinning: :sunglasses:
18. kvě 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinka: taky supr termín. 11.září dobrá volba :grinning:
V karine mají p rý též dobré šaty a i levné.
jenže já jsem byla na tom jako ty, vlezla jsem do prvního salonu vyzkoušela pár šatů a když jsem našla své vyvolené tak už se mi nikam jinak nechtělo :slight_smile:

petru: ju povídej mi o tom, já furt za malou musím běhat, každý mi říká,že je fakt živel, chvíli neposedí na místě ,furt se musí hýbat. no ale nechudnu a nepřibírám nejak stojím na váze.
18. kvě 2009 ve 21:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka : ale ty hubnout nemusis, takze ti vaha stoji....ja kdyz se dostanu na svoji idelani vahu 74, tak uz to pak taky dolu nejde, at delam co delam.... :wink:

uz se fakt tesim na vase svatby...budu zavidet.... :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak, ja se sice trochu tesim, ze budu mit vic pohybu, ale na druhou stranu z toho mam hruzu....takove to : ja chci jit mami tamhle a ne tam kam ty.. apod.... :sweat_smile: :grinning:
18. kvě 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru: asi máš pravdu no...jako tlustá nejsem to ne,ale to břicho ...furt ho musím venku zatahovat :grinning:

No já se taky už těším...:slight_smile: jen nám vázne hudba na svatbě,takže možná nakonec budeme zpívat sami :grinning:
18. kvě 2009 ve 22:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozi seknou ti, jdi do nich:slight_smile:
Petru hih, ted ti začíná fajne období, budeš mít pohybu až až:slight_smile:)) Já Verču naučila konečně chodit za ruku, ale jde pomalu, bez ruky chodí dost rychle, takže doufám, že přidá:slight_smile:) Hele je možná aby už začínalo období vzdoru? Sem myslela že se z ní dneska poseru. V busu hodila rohlík pod jinej kočár, okomentovala to : Bááááác a pořád na něj ukazovala a chtěla ho. Pak začala řvát a nechtěla novej, chtěla ten ze země:slight_smile:)) No sem se zapotila.-)) Pak zase chtěla jít na hřiště, já ne, takže sem jí chytla za ruku, že teda pude za ruku a ne sama, tak se složila k zemi a začala řvát:slight_smile:)) Večer sem teda zjistila, že jí leze další zub, ale je takový vzteklá. Zakázala sem jí kopat do psa a zase řev, no prostě pořád:slight_smile:))
18. kvě 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
shehe : asi to k tomu věku patří. malá se mi vzteká skoro pořád, fakt mi někdy ujíždějí už nervy a i dnes jsem malou seřvala před dvěma ženskýma, tak si asi říkaly ,že jsem hysterka,ale mne to bylo v tu chvíli jedno
18. kvě 2009 ve 22:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se jí snažím ignorovat, a nebo na ní hezky mluvím, jako že vysvětluju. No ale jestli mi někdo v takový chvíli řekne, že si jí mám zklidnit asi ho nevybraně pošlu do pr...:slight_smile:)))
18. kvě 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru, shehe: holky děkuji! :dizzy_face: Tak jsem ráda, že zatím žádné negativní ohlasy, to je super.. :slight_smile: :dizzy_face:
A to datum.. :grinning: :grinning: :grinning: No aspoň si to Jareček zapamatuje.. :grinning:

shehe: to je přesně to co dělá Týnka, ale fakt přesně.... tento týden už je to trošku lepší, ale před tím, jsem myslela že ji zabiju.. :sweat_smile:
18. kvě 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
shehe: a to chození za ruku závidím, malá nechce chodit za ruku ani náhodou, prostě chce chodit sama a pořád se mě pouští a utíká.. :unamused: ale když ji držím za ruku já a z druhé strany taťulda tak to jde, protože ví, že co chvíli je děláme hopa.. :grinning:
18. kvě 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin, šaty fakt nádherné, moc ti seknou :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinka, mi Verča chodí už dlouho vcelku, ale za ruku asi týden. Taky nechtěla, jenže ona fakt odchází a prdí na mě. Takže sem si řekla, že ne, že já tady budu určovat kam jdem a byla sem už naštvaná, že sem neschopná. Takže sem jí jemně vzala za ruku....vzpouzela se, ael enřvala, takže sem nepustila a chválila a chválila:slight_smile: No a světe div se, funguje to. Občas pochválím i ted,, říkám jí jak krásně chodí a jak jí to jde, že mi neutíká a tak:slight_smile:) A když si začne dřepkat na bobek jde do kočárku a v klidu, neřve, považuju to za zázrak:slight_smile:)))) Ale pokud jí chci odvést z hřiště, musíme tam být dostatečně dlouho aby to bylo v klidu:slight_smile:)
Jinak mě víc než u Verči ujížděj nervy s mojí mámou a jejíma výchovnejma metodama:frowning2:( Fakt vám závidím normální babičky:frowning2: Tchýně je sice fajn, ale taky má svoje mouchy, momentálně nechápu, proč musí strakt Verču do vany když se jí posere:slight_smile:) dělá to zásadně u svojí matky (verčiný prababičky), tak nevím jestli se chce blejsknout, nechápu to.--))
18. kvě 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinko : ty potvoro !!!!ze tys to datum vymyslela schvalne, kvuli tomu zapamatovani Jarka? :grinning:

katka, shehe : me to vztekani pride normlani...me pride, ze to nejak souvisi s tim, jak jsou ty deti cim dal sikovnejsi a tim samostatnejsi...

si tak nejak rikam, ze s chozenim mi ted zacne "konecne" :grinning: to prave zlobeni....

:sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

doted se Tonik moc nevztekal, jako breci, kdyz mu neco vezmu nebo tak, ale hned se uklidni a neni to takovy ten vztekavy rev, ale pride mi, ze tim jak je ted na me min odkazanej, ze uz si taky vic a vic prosazuje svoji.....

tezko rict, nerada bych tu nejak pindala, ale asi pindam :grinning:
18. kvě 2009 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru nepindáš:slight_smile:))) mě se Verča začíná víc vztekat až ted, ale myslím, že ještě bude o dost hůř:slight_smile:))) I když to sem si před porodem myslela taky, že mám čas, že to eště bude horší a chcípnu a to už sem skoro rodila.-)) takže to třeba už horší nebude:slight_smile:))))
18. kvě 2009 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Datum výborný, to je něco na můj černej humor :grinning: :grinning: :grinning:

Vanda venku přímo lítá a klidně daleko ode mně.........někdy jde za ruku,někdy ani náhodou,chodím s ní tam kde nejezdí auta,tady to není problém.a tam ať si lítá.jak jsme v místě s dopravou,jde do kočáru.
19. kvě 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Kozinko wwwwwwwaaaaaaaaaauuuuuuuuu teda moooooooc nádherné šatičky a suprově ti sedí, jako barbinka, jen s větším poprsím, myslím že bude slimtat i Jarek jak tě uvidí :grinning: :grinning: :grinning: jinak dobrý datum...budete si pamatovat dvojčata a kozinkovou svatbu :grinning: :grinning:

Petrun gratulujem ke krůčkům..
19. kvě 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau

kozinko satky moc pekny uz se tesim na svatebni foto :wink: pak uz se tu necham jen litovat ze jsem posledni stara slecna na breznovkach :grinning:

dibli slib splnen vcera poslano dikes za strpeni moc mi to pomohlo a doufam ze se budou usnicky libit :wink:

jo a musim se pochlubit...dneska uvidim slecnu klarosovou a tondaka bez pritomnosti tedaka tak si je musim uzit heeeec :grinning: doufam ze na me ty dve nadhery teda nezapomenou :sweat_smile:

zitra zase frcim na brno...darek pro opustene dite uz mam zakoupen...tentokrat tedulakovi vezu bublifuk a vypada to ze si hned ve stredu povezu i tatku....pobudeme na morave a na konci tydne pofrcime uz jako rodina domu :slight_smile:
19. kvě 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda sem se rozjela a posledni odstavec patril do opici smecky tak se omlouvam :wink: :grinning:
19. kvě 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
pak mi řekneš esli ten bublifuk nevypil,kdyžtak taky zakoupim :grinning: dovez ho i koženýmu foukat bublinky by třeba zmáknul a pomáhá to od stresu :grinning:
19. kvě 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinko: fakt krasne saticky :wink: Budes princezna!
19. kvě 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Další recept pro naše nejmenší:http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=47546
19. kvě 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim: dik za recept. Uz nevim co mam varit.. :unamused: I nam i Bett...Ach jo...Kdyby mi tak napsal nekdo jidelnicek.

Bett je dneska protivna. Ach jo.Spat nechce,rve v postylce, porad se na mne lepi nebo vymysli lumparny... :angry: To je zase den...
19. kvě 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
plivou vám děti maso?? Mě Verča jo, teda jen domácí stravu, skleničky maj maso mixlý, takže to nejde, ale já i když verče mixnu, tak ona si to v puse nějak nastřádá a pak mi flusne kuličku masa, jako aby vona nebyla vegetarián:slight_smile:))
19. kvě 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hvězdi, Terce vařím na víc dní a my jsme měli včera a předevčírem vepřové maso pečené na zelenině (krkovičku a bůček nakrájíš na kostičky, přidáš trochu sádla, podliješ vodou, okořeníš pepřem, solí a česnek.kořením, nakrájíš k tomu papriku, česnek, cibuli a dáš to zapéct), dneska máme řízek s bramborem a listovým salátem. Na zítřek jsem koupila hotovku - plněné papriky a dám je s knedlíkem, a protože budu dělat na zítřek polévku ze slepice, tak pozítří bude slepice na smetaně s knedlíkem.
19. kvě 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Shehe, tak Terka maso miluje, takže neplive. Jídlo mi plive, jen když má plnou pusu a já si toho nevšimnu a dám ji další lžičku, nebo když jí něco uvízne v krku, tak ten zbytek vyplivne, nebo něco nového - včera třeba řektvičku
19. kvě 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek