Březnovky a březňátka 2008

Tak když se k tomu nikdo neměl, tak jsem si dovolila založit nové téma a změnit i název, když už nemáme ta miminka 😉 , tak doufám, že mě neukamenujete a přesunete se sem :-N a nenecháte mě tu samotnou 😃
katka_j
18. kvě 2009
kozi:já je mám ze Scarlet-Angelika
kozinka
18. kvě 2009
katka: já je mám z Karina salónu, do Angeliky jsem chtěla jít potom, jsem myslela, že fakt na sebe neseženu, ale co jsem si tyhle oblíkla, tak už se mi fakt nikam nechce 😃
A to o malé, no ani mi to nemluv, taky mi zdrhá kam chce, byli jsme ve futuru, no to jsi měla vidět ty perdy, jsem jí fakt nestíhala ]-(
kozinka
18. kvě 2009
jo a termín teda dnes potvrzen a zajednán 11.09.09. v 12:20 :-N 😃
katka_j
18. kvě 2009
kozi:shlédla jsem i ostatní šaty, ve kterých jsi byla a ty první to byly hrůzy,v tom si vypadala teda stará, ty druhé přesně jak máš v popisku-svalovec 🙂 no prostě sis vybrala uplně suprove,ty poslední ti nejvíce sekno u.
petruna
18. kvě 2009
kozinko : no ja nemam slov.....ty voleeeeeeeeeeeeeeeeeeee ty saty jsou uuuuuuzasny ! a skvele ti sedi....jako fakt jsem nadsena, budes nadherna!!!

katka a spol : diky za gratulace k chozeni....vim, ze se nemam na co tesit, ale uz bych to nahaneni potrebovala, at jdou ty pitomy kila zase dolu.... 😉
petruna
18. kvě 2009
11. září, dobrý termín :-N 😃 😎
katka_j
18. kvě 2009
kozinka: taky supr termín. 11.září dobrá volba 😃
V karine mají p rý též dobré šaty a i levné.
jenže já jsem byla na tom jako ty, vlezla jsem do prvního salonu vyzkoušela pár šatů a když jsem našla své vyvolené tak už se mi nikam jinak nechtělo 🙂

petru: ju povídej mi o tom, já furt za malou musím běhat, každý mi říká,že je fakt živel, chvíli neposedí na místě ,furt se musí hýbat. no ale nechudnu a nepřibírám nejak stojím na váze.
petruna
18. kvě 2009
katka : ale ty hubnout nemusis, takze ti vaha stoji....ja kdyz se dostanu na svoji idelani vahu 74, tak uz to pak taky dolu nejde, at delam co delam.... 😉

uz se fakt tesim na vase svatby...budu zavidet.... 🙂
petruna
18. kvě 2009
jinak, ja se sice trochu tesim, ze budu mit vic pohybu, ale na druhou stranu z toho mam hruzu....takove to : ja chci jit mami tamhle a ne tam kam ty.. apod.... :-N 😃
katka_j
18. kvě 2009
petru: asi máš pravdu no...jako tlustá nejsem to ne,ale to břicho ...furt ho musím venku zatahovat 😃

No já se taky už těším...🙂 jen nám vázne hudba na svatbě,takže možná nakonec budeme zpívat sami 😃
sheherazada
18. kvě 2009
kozi seknou ti, jdi do nich🙂
Petru hih, ted ti začíná fajne období, budeš mít pohybu až až🙂)) Já Verču naučila konečně chodit za ruku, ale jde pomalu, bez ruky chodí dost rychle, takže doufám, že přidá🙂) Hele je možná aby už začínalo období vzdoru? Sem myslela že se z ní dneska poseru. V busu hodila rohlík pod jinej kočár, okomentovala to : Bááááác a pořád na něj ukazovala a chtěla ho. Pak začala řvát a nechtěla novej, chtěla ten ze země🙂)) No sem se zapotila.-)) Pak zase chtěla jít na hřiště, já ne, takže sem jí chytla za ruku, že teda pude za ruku a ne sama, tak se složila k zemi a začala řvát🙂)) Večer sem teda zjistila, že jí leze další zub, ale je takový vzteklá. Zakázala sem jí kopat do psa a zase řev, no prostě pořád:-)))
katka_j
18. kvě 2009
shehe : asi to k tomu věku patří. malá se mi vzteká skoro pořád, fakt mi někdy ujíždějí už nervy a i dnes jsem malou seřvala před dvěma ženskýma, tak si asi říkaly ,že jsem hysterka,ale mne to bylo v tu chvíli jedno
sheherazada
18. kvě 2009
já se jí snažím ignorovat, a nebo na ní hezky mluvím, jako že vysvětluju. No ale jestli mi někdo v takový chvíli řekne, že si jí mám zklidnit asi ho nevybraně pošlu do pr...🙂)))
kozinka
18. kvě 2009
petru, shehe: holky děkuji! x-) Tak jsem ráda, že zatím žádné negativní ohlasy, to je super.. 🙂 x-)
A to datum.. 😃 😃 😃 No aspoň si to Jareček zapamatuje.. 😃

shehe: to je přesně to co dělá Týnka, ale fakt přesně.... tento týden už je to trošku lepší, ale před tím, jsem myslela že ji zabiju.. :-N
kozinka
18. kvě 2009
shehe: a to chození za ruku závidím, malá nechce chodit za ruku ani náhodou, prostě chce chodit sama a pořád se mě pouští a utíká.. :-| ale když ji držím za ruku já a z druhé strany taťulda tak to jde, protože ví, že co chvíli je děláme hopa.. 😃
zuzik03
18. kvě 2009
kozin, šaty fakt nádherné, moc ti seknou 🙂
sheherazada
18. kvě 2009
kozinka, mi Verča chodí už dlouho vcelku, ale za ruku asi týden. Taky nechtěla, jenže ona fakt odchází a prdí na mě. Takže sem si řekla, že ne, že já tady budu určovat kam jdem a byla sem už naštvaná, že sem neschopná. Takže sem jí jemně vzala za ruku....vzpouzela se, ael enřvala, takže sem nepustila a chválila a chválila🙂 No a světe div se, funguje to. Občas pochválím i ted,, říkám jí jak krásně chodí a jak jí to jde, že mi neutíká a tak🙂) A když si začne dřepkat na bobek jde do kočárku a v klidu, neřve, považuju to za zázrak🙂)))) Ale pokud jí chci odvést z hřiště, musíme tam být dostatečně dlouho aby to bylo v klidu🙂)
Jinak mě víc než u Verči ujížděj nervy s mojí mámou a jejíma výchovnejma metodama😞( Fakt vám závidím normální babičky😞 Tchýně je sice fajn, ale taky má svoje mouchy, momentálně nechápu, proč musí strakt Verču do vany když se jí posere🙂) dělá to zásadně u svojí matky (verčiný prababičky), tak nevím jestli se chce blejsknout, nechápu to.--))
petruna
18. kvě 2009
kozinko : ty potvoro !!!!ze tys to datum vymyslela schvalne, kvuli tomu zapamatovani Jarka? 😃

katka, shehe : me to vztekani pride normlani...me pride, ze to nejak souvisi s tim, jak jsou ty deti cim dal sikovnejsi a tim samostatnejsi...

si tak nejak rikam, ze s chozenim mi ted zacne "konecne" 😃 to prave zlobeni....

:-N :-p

doted se Tonik moc nevztekal, jako breci, kdyz mu neco vezmu nebo tak, ale hned se uklidni a neni to takovy ten vztekavy rev, ale pride mi, ze tim jak je ted na me min odkazanej, ze uz si taky vic a vic prosazuje svoji.....

tezko rict, nerada bych tu nejak pindala, ale asi pindam 😃
sheherazada
18. kvě 2009
petru nepindáš🙂))) mě se Verča začíná víc vztekat až ted, ale myslím, že ještě bude o dost hůř🙂))) I když to sem si před porodem myslela taky, že mám čas, že to eště bude horší a chcípnu a to už sem skoro rodila.-)) takže to třeba už horší nebude🙂))))
lenkabu
19. kvě 2009
Datum výborný, to je něco na můj černej humor 😃 😃 😃

Vanda venku přímo lítá a klidně daleko ode mně.........někdy jde za ruku,někdy ani náhodou,chodím s ní tam kde nejezdí auta,tady to není problém.a tam ať si lítá.jak jsme v místě s dopravou,jde do kočáru.
dibla
19. kvě 2009
Ahoj holky,
Kozinko wwwwwwwaaaaaaaaaauuuuuuuuu teda moooooooc nádherné šatičky a suprově ti sedí, jako barbinka, jen s větším poprsím, myslím že bude slimtat i Jarek jak tě uvidí 😃 😃 😃 jinak dobrý datum...budete si pamatovat dvojčata a kozinkovou svatbu 😃 😃

Petrun gratulujem ke krůčkům..
majmuna
19. kvě 2009
cau

kozinko satky moc pekny uz se tesim na svatebni foto 😉 pak uz se tu necham jen litovat ze jsem posledni stara slecna na breznovkach 😃

dibli slib splnen vcera poslano dikes za strpeni moc mi to pomohlo a doufam ze se budou usnicky libit 😉

jo a musim se pochlubit...dneska uvidim slecnu klarosovou a tondaka bez pritomnosti tedaka tak si je musim uzit heeeec 😃 doufam ze na me ty dve nadhery teda nezapomenou :-N

zitra zase frcim na brno...darek pro opustene dite uz mam zakoupen...tentokrat tedulakovi vezu bublifuk a vypada to ze si hned ve stredu povezu i tatku....pobudeme na morave a na konci tydne pofrcime uz jako rodina domu 🙂
majmuna
19. kvě 2009
jejda sem se rozjela a posledni odstavec patril do opici smecky tak se omlouvam 😉 😃
lenkabu
19. kvě 2009
pak mi řekneš esli ten bublifuk nevypil,kdyžtak taky zakoupim 😃 dovez ho i koženýmu foukat bublinky by třeba zmáknul a pomáhá to od stresu 😃
hvezdickaaad
19. kvě 2009
kozinko: fakt krasne saticky 😉 Budes princezna!
kozimura
19. kvě 2009
hvezdickaaad
19. kvě 2009
kozim: dik za recept. Uz nevim co mam varit.. :-| I nam i Bett...Ach jo...Kdyby mi tak napsal nekdo jidelnicek.

Bett je dneska protivna. Ach jo.Spat nechce,rve v postylce, porad se na mne lepi nebo vymysli lumparny... ]-( To je zase den...
sheherazada
19. kvě 2009
plivou vám děti maso?? Mě Verča jo, teda jen domácí stravu, skleničky maj maso mixlý, takže to nejde, ale já i když verče mixnu, tak ona si to v puse nějak nastřádá a pak mi flusne kuličku masa, jako aby vona nebyla vegetarián🙂))
kozimura
19. kvě 2009
Hvězdi, Terce vařím na víc dní a my jsme měli včera a předevčírem vepřové maso pečené na zelenině (krkovičku a bůček nakrájíš na kostičky, přidáš trochu sádla, podliješ vodou, okořeníš pepřem, solí a česnek.kořením, nakrájíš k tomu papriku, česnek, cibuli a dáš to zapéct), dneska máme řízek s bramborem a listovým salátem. Na zítřek jsem koupila hotovku - plněné papriky a dám je s knedlíkem, a protože budu dělat na zítřek polévku ze slepice, tak pozítří bude slepice na smetaně s knedlíkem.
kozimura
19. kvě 2009
Shehe, tak Terka maso miluje, takže neplive. Jídlo mi plive, jen když má plnou pusu a já si toho nevšimnu a dám ji další lžičku, nebo když jí něco uvízne v krku, tak ten zbytek vyplivne, nebo něco nového - včera třeba řektvičku

Začni psát odpověď...

Odešli