• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
shehe: me plive akorat rajskou a rajcata a vse co je s rajcatem..Jinak ne.

Kozim: plnene papriky jsme meli v sobotu...Dnes delam po prve fazolove lusky... :wink:
19. kvě 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda..opět děti spí..... :dizzy_face:

Dneska Domču od rána trápí prdíky- vstával už v šest :frowning2: (Maji spala kupodivu do čtvrt na devět - trápí jí zoubky, pro změnu celou noc kňourala, beruška - takže dnešní noc stála za h....), tak mám doma veselo, Maji ho furt chodí ke mně na ruku hladit a snaží se mu do pusy nacpat jeho dudana, když ho dlouho nechce, dá si ho sobě :grinning:...ona půjde s dudanem asi i do školy :pensive:

kozin: šaty jsou nádherný a ty v nich taky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

shehe: Maji maso jí, ale občas si ho střádá v puse a pak ho ještě třeba půl hodiny po obědě v puse zpracovává - naštěstí nefluše :grinning:...dřív mi z chleba flusala dětskou šunku, dneska už jí z chleba obírá - jako fakt, vezme si jen šunku a chleba nechává, vyčůránek.... :dizzy_face:
19. kvě 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi: fazolové lusky - blééé....ty byly, když mě propouštěli z porodky, a normálně je snad jediná mamina nejedla, všechny zůstaly na stolech bez povšimnutí...já ten den už naštěstí nárok na oběd v porodce neměla :grinning:..takže dneska k Vám na oběd nejdu :grinning:
19. kvě 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: ja to taky kdysi nesnasela. Ale dala mi je babicka ze zahradky..Ale jine taky nejim...No ale MM je ma rad, tak se prekonam...

obdibuji te jak to vse zvladas..2deti a jeste kona... :sweat_smile:
19. kvě 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
Lucka maso plivala driv, ted uz ne. Vsechno co je s rajcetem ale plive.... My mame doma k obedu pecene kure :slight_smile:. Byla jsem ale u zubare, vrtali mi zub, takze nesmim 2 hodky jist. Lucka dnes spala celou noc :dizzy_face: a vsavala v 7:15 - to se uz dlouuuuuuuuuuho nestalo :slight_smile:
kozinko: koukala jsem na saty, opravdu ti moc slusi :dizzy_face: , budes krasna nevesta :dizzy_face:
sajo: zkousis davat Domcovi polstarek s tresnovyma peckama? nam to tenkrat na prdiky zabralo! Po sab simplex ji bolelo brisko jeste vic.
kozim: recept ukladam, udelam ho v pristim tydnu :slight_smile:
19. kvě 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi: nikoho neobdivuj - vždyť děti spí :dizzy_face: - Maji naštěstí už usíná zase sama, beruška - dám jí jen hrajícího králíčka, ona ho opakovaně mačká, aby hrál a povídá mu a usne s ním..., Domi naštěstí taky spí tady u mě v košíku - snad už pro dnešek prdíky poleví - odříhává už krásně a pije i líp, dřív se furt odtrhával a nadechoval :pensive: :sweat_smile: - chudák se asi topil :sweat_smile: , dneska ten proud mlíka už zvládá líp, ale plínu musím mít pernamentně nachystanou, jinak bychom byli já, on i okolí totál mokří......oběd se vaří, dělám prozatím jen rychlovky...

mjanco: žádný takový polštářek nemáme.... :frowning2: ...naštěstí je to teď jen chvilkový, asi jako že se tam ten vzduch na chvíli zasekne a pak jde....žádná dlouhá kolikovitá bolest.....taky piju fenyklový čaj (a to mi vůbec nechutná) i kojící ve velkém....a taky to je asi tím, že se náš mladý pán chce čím dál víc chovat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. kvě 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo:ten polštářek mají v dm je dobrej :wink: ty vaříš ženská?kašli na to :slight_smile:
19. kvě 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: já s Maji potřebujem jíst :grinning:, Domčovi to zatím teče bez problémů :grinning: ...jenže dm je jen v HK, tady u nás ne...kde je vůbec v HK? Určo někde v centru, co?
19. kvě 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
..ale vaření mi problémy nedělá....fakt jsou děti hodný :dizzy_face: - zejména když se dohodnou a spí ve stejný čas :grinning:
19. kvě 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

KOzi- tak v září jo? :wink:

holky taky se vám děti vztekají, kačka začíná mít vztekací období, ale to je děs, řve jako tur,když není po jejím, neívm jeslti jí mám plácnout, neob nechávám křičet a jdu pryč, občas je to o nervy teda, začla minulý víkend a fakt nevím co je lepší to bych jí museal mlátit pořád jak to na ní přijde..ráno zase ječela jako pominutá, chtěla jen chovat, tak jsme šly radši ven, a pak dobrý, ted spí, ale mám z toho fakt blbou náladu a docela mě to teda ubíjí :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to je jí teprve rok!!
19. kvě 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani: Lucka se taky nekdy zavzteka, neplacam, ale nevsimam si ji a ono ji to pak prestane bavit, ale nestava se to tak casto, zatim. Nebo upoutam pozornost necim jinym, taky te veci, kterou nemuze, tak ji mavame :grinning: , ale zabira to :slight_smile:, nekde jsem cetla, ze je take dobre dite pevne obejmout a rict, ze vis, ze by to chtela, ale ze nemuze a ze ji mas rada... :wink:
19. kvě 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjanco: jsem zkousela to obejmuti silne, ale u nas to nefunguje...Zacne se vztekat,ze ji zase nekdo omezuje...Spis si nevsimam a nebo strhnu pozornost jinam.
Janin: je to o nervy a taky dozfam,ze to rychle prejde. Ale mi rikali,ze holcicky jsou vztekaci... :angry:
19. kvě 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeste se chci zeptat co delate prckum na veceri. JA kasi nedavam,jen sunar. Ale kolem 17-18h ma veceri. A je temer stejna rohlik nebo chleba ze salamem nebo syrem. Syr ma teda radsi...A rada bych ji to obmenila...
19. kvě 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvezdi: zkus udelat treba puding s ovocem :wink: nebo klidne nejakou zeleninku, nebo brambory s maslem :wink:
19. kvě 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
zeleninka = zeleninova polivka :grinning: (zapomnela jsem to dopsat)
19. kvě 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjanco: jak delas pudink? Klasicky?
19. kvě 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, davam Nutrilon, mam tu asi jeste 3 vzorky, nebo kamosky to delaji normal z plnotucneho mlika. Davam vanilkovy.
19. kvě 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Hvezdi, my teda salám ještě nedáváme, jen dětskou šunku, před spaním má vždy kaši do flašky, ale dost svačí, často grilujem atd., takže k večeru mívá velkou sváču, kromě klasiky jakožto mléčných výrobků i hodně ovoce, čisté maso, chleba, zeleninu, tvrdý sýr, jako zákusek nějaké křupky, piškoty, sušenky, prostě nenažránek :grinning:
Anuška někdy plive a někdy ne, včera třeba na návštěvě plivala polomáčené sušenky. Tak to mě fakt potěšila :sweat_smile:
Teď jdeme konečně obědvat, jsem zvědavá, kolik toho zase dneska sní.
19. kvě 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo:DM je tady v Donu :wink:
19. kvě 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinko ty saty jsou fakt krasny a paknou ti - dobrej vyber - budes krasna nevesta. Ja ti hned rikala: Kostymek nebrat!!! :wink: :slight_smile: Podivej, o co by ses ochudila :slight_smile:
19. kvě 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
paknou = padnou
19. kvě 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, nemám dočteno, ale hlásím, že mám hnisavou anginu :stuck_out_tongue_closed_eyes: včera jsem sežrala 3 brufeny a dnes už mám v sobě dva a taky v jednu ráno jsem si dala, pač jsem myslela, že chcípnu. Nemůžu jest ani pít. Za ty dva dny mám dole 3kg :confused: Dnes měla Klarinka vystoupení ke dni matek :dizzy_face: bylo to krásný i přes tu moji anginu. Krásně zpívala a tančili i mazurku :dizzy_face: dostala jsem kytičku a batikovaný hedvábny kapesníček. Pak jsme šli na občerstvení, které nám nachystali :dizzy_face: ale já si nic nedala, pač bych to nepolkla :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale nevadí, Davidek si dal i za mě :dizzy_face: tak zatím se loučím pa pa
19. kvě 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky aholky,
Majmunko jsi zlatíčko, budu čekat na pošťačku

Jinak holky pokojíček je pořád v plném proudu.
http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlbumID=350492 jen mini odkaz...domyslete si ptactvo, rostlinky, sluníčko nebe a jiné kravinky co tam patří... Nakonec tam budu chodit jen já na houby... :grinning: :grinning:
19. kvě 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomi:to neni na brufen,padej si pro antibiotika :wink:

pokojík je moc pěknej :wink:

Loučím se vyrážíme k našim a zítra do španělska,mějte se tu,ukážu se na konci příštího týdne :wink:
19. kvě 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zapoměla jsem dopsat, jsem antitalent a není to nic moc... :pensive: :pensive:
19. kvě 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
dibli Naty to oceni a na ostatni se bodni...hele ten parez je vysledek toho ze ti na celej strom uz nezbyvaly nervy? :grinning: ja myslim ze je to povedeny a az dolepis nebo domalujes podle sablon zvirectvo tak to bude paradni :wink:
19. kvě 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ja jsem umelecky zalozena a na nic takovyho jsem si jeste netroufla :wink:
19. kvě 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem dočetla. Leni, já jsem byla dnes právě u doktorky, ale až ve dvě. Takže jsem to dopovala zatím brufenem... Kozinko, nádherný šaty, sice to nejde na tom mobilu tak vidět, ale myslela jsem si, že je to nějaká modelka, ne ty :sweat_smile: :dizzy_face: moc ti sluší. Diblo, pěkný pokojíček. A nezávidím, jsem ráda, že to mám už zasebou :grinning: tak se zase loučím. Je mi hrozně. Tak ráda bych se najedla :frowning2: ale jsem ráda, že polknu slinu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomi to je sila timhle trpim nejcastejc kdyz zacnou vedra :confounded:
19. kvě 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
kozi, ty saty jsou super, moc ti slusi :slight_smile: Budes krasna nevesta.

tomi, preju brzke uzdraveni - nikdy jsem to nemela, ale podle tveho popisu to musi byt maso :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dibla, pokojicek je moc hezky - ja bych to nenamalovala :wink:

leni, stastny cestu a pokud letite letadlem a mas panickou hruzu jako ja, tak preju at ti to rychle utece a nehty si nevytlacis krvave znameni do dlane jako ja :sweat_smile:

saja, super, ze jsou deticky takove hodne, ze se dostanes na kone - se uplne stydim, ze ty se 2 detmi se sem dostanes casteji nez ja s jednim. :confused:

Tak a uz zase nevim, na co jsem jeste chtela reagovat :wink:
19. kvě 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek