• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
Ahojda...
jen nakukuju.... :slight_smile: Odpo jsem hodila další fotečky Domíska - MM mi furt nadává, že mu občas řeknu Matulíno :grinning:..když ten Maty je z bříška nějak moc zažitej.... :slight_smile:

del: no, hodné :grinning: Domi dnešek více méně prořval.... :frowning2: a skoro nespal, spal jen u mě po odříhávání - ke mně připláclej jak žabička, je při tom tááák strašně roztomilej, jakmile jsém ho dala do košíku, začal změnu pozice reklamovat a brečet...pak spal společně chvíli s Maji a chvilku navečer....takže to už asi začíná :grinning:

Jinak Maji má fakt prořízlej druhej zub - levou jedničku dole :dizzy_face: ...a už ty zoubky pěkně řežou :dizzy_face: ..ona fakt čekala na bráchu :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo, jestli marianka cekala se zubama na brachu tak byste mozna s dalsim potomkem nemeli moc otalet, kdyby byl dominik stejny a taky cekal, tak aby nebyl bezzuby treba do 3 let :wink:

diblo, pokojicek moc povedeny, ja zacit malovat na stenu, tak se klarka zacne v noci budit hruzou ze spani a zacne byt depresivni, tady je hrozna spousta holek na tohle sikovnych, to bych vubec nezvladla, obdivuju :slight_smile:

leni, uzij si spanelsko a klidny let preju :slight_smile:
19. kvě 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady je ale mrtvo, šup na první stránku :slight_smile:
20. kvě 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
No fakt mrtvolno....všichni jste venku, když tam je hezky? :dizzy_face:

zuzi: no, pokud vždycky dítko bude čekat na další se zubama, tak to aby si MM našel brzy novou ženskou - nějakou mladici při síle :sweat_smile: :wink: , protože osobně nevím, kolik těhu a porodů ještě dám :grinning: :grinning: :grinning: a nebo holt bude muset MM víc vydělávat na zubní protézy :grinning:
20. kvě 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak máme za sebou další očkování :slight_smile: A hned jsem si nechala vypsat recept na žloutenku A, přijde mi to lepší než prevenar :slight_smile: Je teď ve slevě a ještě něco proplácí VZP takže vyjde docela levně :slight_smile:

Saji: jak to zvládáš? Fakt je to taková pohádka?
20. kvě 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj baby, dočítám. Mi všichni říkali co teď budu dělat, jak se nebudu učit a ještě jsem se nezastavila. A my máme tak divoké děcko, žasnem nad ní. Se z ní zblázníme.

Saji a jak to jde, když jsou dvě? Dá se to, stíháš?
20. kvě 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Annet :slight_smile:
jak se máš ty? co novýho?
20. kvě 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já chci taky vidět šaty od kozinky, kde jsou?
20. kvě 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jj, u nás v pohodě :slight_smile: ale těhotenstství mě zmáhá, to je šílené... nemůžu se hýbat, jak mě bolí kyčle a ty horka, no paráda :slight_smile:

Co u tebe?
20. kvě 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji, mi se strašně líbí ta fotka Domíska jak zívá. Vypadá tam strašně malinký.
20. kvě 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinky šaty http://www.beremese.cz/album/view.php?vImageID=2778831&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
my se máme super :slight_smile: chystáme svatbu, takže docela sranda :slight_smile: bolesti nezávidím, ale už se na těhu to tak těším :dizzy_face:
20. kvě 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewus: nevím, zda jako pohádka :sweat_smile: , ale zatím je to fajn :dizzy_face: ...myslím, že krista má v albu, že "jedno dítko je fajn, ale dvě jsou prostě lepší" - tak s tím plně souhlasím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..i když občas je to fakt mazec :grinning:
Třeba v noci - spí Maji, nespí Domča a pak hezky střídačka - Maji trápí zoubky, tak se celou noc budí a asi je po mně, dospává to k ránu, dneska spala do osmi...Domi se ráno budí nejpozději v 6.....

annet: jo, já stíhám - dokonce jsem začala Maji i háčkovat další čepičku :grinning:...akorát jiné "síly: mě zdržují :grinning: - např. ráno dnes jsem ráno volala dědovi, zda by mi během dopoledne k obědu nepřinesl brambory - říkal, že k nám má stejně namířeno, tak jsem mu řekla, ať mi je po cestě v zelenině koupí..že jinak nevím, co budu vařit, že je nutně potřebuju...a on s nima došel až ve 12 hod., takže jsme s Maji ještě neobědvaly...... :frowning2:
20. kvě 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozinko: náááádhera, opravdu nádhera ty šaty!
Ewus: távidím, taky bych chtěla mít svatbení strosti, svoji svatbu jsem prozvracela :frowning2:
Já jsem se taky těšila na druhé těhotenství a lenkabu čekala kdy začnu nadávat :grinning: netrvalo to dlouho :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: síly :grinning: jj krista to má v albu.
ewus, saji: spokojenost se jménem Dominik? Ewi: vy jste uvažovali i nad jiným? My už pro holku vybráno máme a kluka furt nic.
20. kvě 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Za chvíli (teda až se naobědváme :sweat_smile: ) se začneme chystat ven - to je taky výprava :grinning: MM mi ještě neudělal nájezdy, tak musíme počkat na něj, bych to s tím double-kočárem s dětmi ze schodů neseskákala :confounded:, oni píšou, že patří mezi nejlehčí ve svojí katagorii, ale stejně je to prostě "těžkej autobus" :grinning:
20. kvě 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet: tak já neměla při prvním těhu žádný problémy(skoro) tak je nečekám ani při druhým :wink: Bolesti kyčlí, otoky, nevolnosti. Jen mi pak tvrdlo břicho, ale taky nic hroznýho :slight_smile:

saji: tak noci teda nezávidím, ale určitě to brzo přejde :wink:
20. kvě 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nemáte nějaké citáty o malých dětech. Chci se dát na promoční oznámení nějaký, dělala jsem pajdák pro mateřiny, tak něco vhodného a nemůžu nic najít... děkuji za pomoc.
20. kvě 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet: s mým taťkou je tohle fakt těžký :grinning: - ale u něj můžu být ráda, že je donesl ve 12 a né až k večeři :grinning: nebo až zítra :grinning:
A jméno Dominik je fakt nádherný - jen ho hezky taky dejte :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..já už mám pro tohle jméno plno zdrobnělin a všechny jsou nádherný :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: ewus: no, až půjdou do školy, tak se už asi budit tak často nebudou :grinning: :grinning: ..ale kupodivu funguju úplně normál, asi si zvykám a se 2 dětma se lépe aklimatizuju :grinning:
20. kvě 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet: mě se klučičích jmen líbí strašně moc, ale MM ne :grinning: Ke každýmu jménu našel buď nějakou trapnou rýmovačku a nebo si vzpomněl na nějakýho blb*čka :grinning: Jemu se líbilo Alan a Nicolas :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. kvě 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: to věřím, já teď mám největší problém vypravit sebe :frowning2: a to mám před sebou přes tři měsíce...
ewus: já první těhu v poho, jen zvracení a teď mám otoky, bolesti zad a kyčlí apod...... ale jako dá se to :slight_smile: já sem tvrdila jak se těším apod a jak si to užiju :slight_smile: no jo no, už se zase těším, až bude venku :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewus: aha, to mi se klučičí zase nelíbí moc a jsme oba zamilovaní do jména Martin a to dát nemůžu, protože je to můj brácha, takže nic... Mi se líbí hodně holčičích.
20. kvě 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet: kolik miminko mělo při posledním váhovém odhadu? Já jen, zda ten váš brouček taky nebude obřík :grinning:, když kopíruješ moje těhu problémy :grinning:
20. kvě 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: a jak taťka zvládl hlídání?
20. kvě 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji: mě neděs :slight_smile: No v 24tt mělo 630g
20. kvě 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet: u nás bylo klučičí jméno taky velký problém.... :grinning: ..pokud někdy půjdeme do 3. dítka, tak fakt doufám v holku, pro kluka bychom asi už nevybrali :frowning2: ...:grinning: nebo bych musela rodit někdy na podzim, aby to mohl být Vojtíšek :dizzy_face:
20. kvě 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozimur: děkuji moc :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji: no manžel chce Dominika i když mám termín v srpnu a možná to bude jen o pár dní, jak to bude kluk.
20. kvě 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: a jak to vypadá s tí třetím? To chcete stihnout kdy :slight_smile: ??
20. kvě 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet: :grinning: ...ale neboj, při porodu fakt není znát rozdíl, já fakt netušila, že rodím "obříka" a zranění mám daleko míň než za Maji.....holt, chlap dolejškem umí asi líp pojít :grinning:
20. kvě 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek