Březnovky a březňátka 2008

Tak když se k tomu nikdo neměl, tak jsem si dovolila založit nové téma a změnit i název, když už nemáme ta miminka 😉 , tak doufám, že mě neukamenujete a přesunete se sem :-N a nenecháte mě tu samotnou 😃
sajahonzik
19. kvě 2009
Ahojda...
jen nakukuju.... 🙂 Odpo jsem hodila další fotečky Domíska - MM mi furt nadává, že mu občas řeknu Matulíno 😃..když ten Maty je z bříška nějak moc zažitej.... 🙂

del: no, hodné 😃 Domi dnešek více méně prořval.... 😞 a skoro nespal, spal jen u mě po odříhávání - ke mně připláclej jak žabička, je při tom tááák strašně roztomilej, jakmile jsém ho dala do košíku, začal změnu pozice reklamovat a brečet...pak spal společně chvíli s Maji a chvilku navečer....takže to už asi začíná 😃

Jinak Maji má fakt prořízlej druhej zub - levou jedničku dole x-) ...a už ty zoubky pěkně řežou x-) ..ona fakt čekala na bráchu 😃 😃 😃
zuzik03
19. kvě 2009
sajo, jestli marianka cekala se zubama na brachu tak byste mozna s dalsim potomkem nemeli moc otalet, kdyby byl dominik stejny a taky cekal, tak aby nebyl bezzuby treba do 3 let 😉

diblo, pokojicek moc povedeny, ja zacit malovat na stenu, tak se klarka zacne v noci budit hruzou ze spani a zacne byt depresivni, tady je hrozna spousta holek na tohle sikovnych, to bych vubec nezvladla, obdivuju 🙂

leni, uzij si spanelsko a klidny let preju 🙂
ewuska
20. kvě 2009
tady je ale mrtvo, šup na první stránku 🙂
sajahonzik
20. kvě 2009
No fakt mrtvolno....všichni jste venku, když tam je hezky? x-)

zuzi: no, pokud vždycky dítko bude čekat na další se zubama, tak to aby si MM našel brzy novou ženskou - nějakou mladici při síle :-N 😉 , protože osobně nevím, kolik těhu a porodů ještě dám 😃 😃 😃 a nebo holt bude muset MM víc vydělávat na zubní protézy 😃
ewuska
20. kvě 2009
Tak máme za sebou další očkování 🙂 A hned jsem si nechala vypsat recept na žloutenku A, přijde mi to lepší než prevenar 🙂 Je teď ve slevě a ještě něco proplácí VZP takže vyjde docela levně 🙂

Saji: jak to zvládáš? Fakt je to taková pohádka?
anneta
20. kvě 2009
Ahoj baby, dočítám. Mi všichni říkali co teď budu dělat, jak se nebudu učit a ještě jsem se nezastavila. A my máme tak divoké děcko, žasnem nad ní. Se z ní zblázníme.

Saji a jak to jde, když jsou dvě? Dá se to, stíháš?
ewuska
20. kvě 2009
ahoj Annet 🙂
jak se máš ty? co novýho?
anneta
20. kvě 2009
Já chci taky vidět šaty od kozinky, kde jsou?
anneta
20. kvě 2009
Ahoj, jj, u nás v pohodě 🙂 ale těhotenstství mě zmáhá, to je šílené... nemůžu se hýbat, jak mě bolí kyčle a ty horka, no paráda 🙂

Co u tebe?
anneta
20. kvě 2009
Saji, mi se strašně líbí ta fotka Domíska jak zívá. Vypadá tam strašně malinký.
ewuska
20. kvě 2009
kozinky šaty http://www.beremese.cz/album/view.php?vImageID=...
my se máme super 🙂 chystáme svatbu, takže docela sranda 🙂 bolesti nezávidím, ale už se na těhu to tak těším x-)
sajahonzik
20. kvě 2009
ewus: nevím, zda jako pohádka :-N , ale zatím je to fajn x-) ...myslím, že krista má v albu, že "jedno dítko je fajn, ale dvě jsou prostě lepší" - tak s tím plně souhlasím x-) x-) x-) ..i když občas je to fakt mazec 😃
Třeba v noci - spí Maji, nespí Domča a pak hezky střídačka - Maji trápí zoubky, tak se celou noc budí a asi je po mně, dospává to k ránu, dneska spala do osmi...Domi se ráno budí nejpozději v 6.....

annet: jo, já stíhám - dokonce jsem začala Maji i háčkovat další čepičku 😃...akorát jiné "síly: mě zdržují 😃 - např. ráno dnes jsem ráno volala dědovi, zda by mi během dopoledne k obědu nepřinesl brambory - říkal, že k nám má stejně namířeno, tak jsem mu řekla, ať mi je po cestě v zelenině koupí..že jinak nevím, co budu vařit, že je nutně potřebuju...a on s nima došel až ve 12 hod., takže jsme s Maji ještě neobědvaly...... 😞
anneta
20. kvě 2009
Kozinko: náááádhera, opravdu nádhera ty šaty!
Ewus: távidím, taky bych chtěla mít svatbení strosti, svoji svatbu jsem prozvracela 😞
Já jsem se taky těšila na druhé těhotenství a lenkabu čekala kdy začnu nadávat 😃 netrvalo to dlouho 🙂
anneta
20. kvě 2009
saji: síly 😃 jj krista to má v albu.
ewus, saji: spokojenost se jménem Dominik? Ewi: vy jste uvažovali i nad jiným? My už pro holku vybráno máme a kluka furt nic.
sajahonzik
20. kvě 2009
Za chvíli (teda až se naobědváme :-N ) se začneme chystat ven - to je taky výprava 😃 MM mi ještě neudělal nájezdy, tak musíme počkat na něj, bych to s tím double-kočárem s dětmi ze schodů neseskákala :-S, oni píšou, že patří mezi nejlehčí ve svojí katagorii, ale stejně je to prostě "těžkej autobus" 😃
ewuska
20. kvě 2009
annet: tak já neměla při prvním těhu žádný problémy(skoro) tak je nečekám ani při druhým 😉 Bolesti kyčlí, otoky, nevolnosti. Jen mi pak tvrdlo břicho, ale taky nic hroznýho 🙂

saji: tak noci teda nezávidím, ale určitě to brzo přejde 😉
anneta
20. kvě 2009
Holky, nemáte nějaké citáty o malých dětech. Chci se dát na promoční oznámení nějaký, dělala jsem pajdák pro mateřiny, tak něco vhodného a nemůžu nic najít... děkuji za pomoc.
sajahonzik
20. kvě 2009
annet: s mým taťkou je tohle fakt těžký 😃 - ale u něj můžu být ráda, že je donesl ve 12 a né až k večeři 😃 nebo až zítra 😃
A jméno Dominik je fakt nádherný - jen ho hezky taky dejte x-) x-) x-) ..já už mám pro tohle jméno plno zdrobnělin a všechny jsou nádherný 🙂
sajahonzik
20. kvě 2009
😃 ewus: no, až půjdou do školy, tak se už asi budit tak často nebudou 😃 😃 ..ale kupodivu funguju úplně normál, asi si zvykám a se 2 dětma se lépe aklimatizuju 😃
ewuska
20. kvě 2009
annet: mě se klučičích jmen líbí strašně moc, ale MM ne 😃 Ke každýmu jménu našel buď nějakou trapnou rýmovačku a nebo si vzpomněl na nějakýho blb*čka 😃 Jemu se líbilo Alan a Nicolas :-p
anneta
20. kvě 2009
saji: to věřím, já teď mám největší problém vypravit sebe 😞 a to mám před sebou přes tři měsíce...
ewus: já první těhu v poho, jen zvracení a teď mám otoky, bolesti zad a kyčlí apod...... ale jako dá se to 🙂 já sem tvrdila jak se těším apod a jak si to užiju 🙂 no jo no, už se zase těším, až bude venku 🙂
anneta
20. kvě 2009
ewus: aha, to mi se klučičí zase nelíbí moc a jsme oba zamilovaní do jména Martin a to dát nemůžu, protože je to můj brácha, takže nic... Mi se líbí hodně holčičích.
sajahonzik
20. kvě 2009
annet: kolik miminko mělo při posledním váhovém odhadu? Já jen, zda ten váš brouček taky nebude obřík 😃, když kopíruješ moje těhu problémy 😃
anneta
20. kvě 2009
saji: a jak taťka zvládl hlídání?
anneta
20. kvě 2009
Saji: mě neděs 🙂 No v 24tt mělo 630g
sajahonzik
20. kvě 2009
annet: u nás bylo klučičí jméno taky velký problém.... 😃 ..pokud někdy půjdeme do 3. dítka, tak fakt doufám v holku, pro kluka bychom asi už nevybrali 😞 ...😃 nebo bych musela rodit někdy na podzim, aby to mohl být Vojtíšek x-)
anneta
20. kvě 2009
Kozimur: děkuji moc 🙂
anneta
20. kvě 2009
Saji: no manžel chce Dominika i když mám termín v srpnu a možná to bude jen o pár dní, jak to bude kluk.
anneta
20. kvě 2009
saji: a jak to vypadá s tí třetím? To chcete stihnout kdy 🙂 ??
sajahonzik
20. kvě 2009
annet: 😃 ...ale neboj, při porodu fakt není znát rozdíl, já fakt netušila, že rodím "obříka" a zranění mám daleko míň než za Maji.....holt, chlap dolejškem umí asi líp pojít 😃