• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
annet: 3. dítko - někdy v budoucnu :grinning: - se uvidí :grinning: ....po 14 měs. asi né, třeba po 2 letech, ale kdo ví.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. kvě 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Annet, není za co :wink:
20. kvě 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet: mě se líbí Martínek, Lukášek, Vojtíšek, Ondrášek, Matýsek, Jakoubek :grinning: a ještě bych si na nějaký určitě vzpomněla :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Kozim :slight_smile: Máte moc hezky udělaný ty chodníčky :dizzy_face:
20. kvě 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: a ty jsi měla v tom týdnu jaký odhad? Saji no 2 roky :grinning: tak to je síla, to my chce taky třetí, ale tak za 8 let. Teď budem po mateřské stavět a třetí bude podle financí.

ewus: jj Lukáše jsme taky uvažovali a já i Davida, Tomáše ale mojemu manželovi se líbí jen Dominik, Lukáš, Vítek takže holt budu muset vybrat z toho...
20. kvě 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim: dívala jsem se do alba, malé se pusa pěkně zahojila, nejde to vidět.
20. kvě 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
chodníčky??
20. kvě 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet: Davídek je taky hezký :slight_smile: Ještě Petřík, Honzík :grinning:
20. kvě 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mi nic neprojde :frowning2: :slight_smile: Nechám malou losovat a bude.
20. kvě 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky řešení :wink: :grinning:
20. kvě 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet: ještě se mi líbí Adámek :grinning:
20. kvě 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewus: :slight_smile: to mi se tak líbí hodně holčičích, si myslím, že nejvíce budu překvapena ze jména našeho dítěte já :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet: tady jsou ty chodníčky, který sem chválila Kozim :wink: http://kozimura.rajce.idnes.cz/Chodniky_a_prijezdova_cesta
20. kvě 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ewuš, Anet, děkuji :wink: Omlouvám se, že reaguju až teď, ale koupila jsem dnes Terce Tatru, tak jsem ji vozila po těch chodníčcích - strašně se jí to líbí a pak jsme jely s kočárkem pro orchidej. Teď se chvilku chladíme a jdeme zase ven. Měla rýmu a dneska se jí konečně ulevilo. Ještěže tak - sama vím, jak je rýma hnusná a obvzlášť v takovém vedru :unamused:

Anet, ju, krásně se jí to zahojilo. Když o tom někdo neví, tak si toho vůbec nevšimne a já věřím, že to časem nepoznám ani já. Jsem teď vděčná za to, jak jí to krásně zašili a že jsme jely tak rychle.

Mi se ze jmen líbí nejvíce Michal a Tomáš. Tomáš je společné jméno, co se líbí mi a MM, ale když bude zase jarní dítko, tak ho zase nedáme. Tak se zase budeme dohadovat o Lukáše a Michala. Nebo budeme muset projet kalendář a najít jiné, které se bude líbit mi i MM :grinning:
20. kvě 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ewuš, díky. Nejvíc si máknul můj taťka - vzal si na to týden volna a pak ještě týden makali po práci s MM a ještě pořád není obloženo to místo pod oknem. Včera to tam stihli jen zasypat struskou a udusat. Dneska tam dají strusku s cementem, srovnají a obloží - snad to stihnou. V sobotu chce už taťka točit med a do té doby si chce odpočinout. Pak se vrhne na dřevo v lese a MM bude srovnávat stěnu, ať už můžeme dát fasádu a do toho už máme konečně vrata, tak se budou natírat palubky a dělat konečně pořádná brána s vrátky. Terka tu prozatimní totiž už otevře, tak ať se nestane neštěstí.
20. kvě 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, Kozim, vypadá to pěkně jak to máte upravené. A máte i pěkně rovnou zahradu. Žádné zákoutí kde by si mohla Terka ublížit. Teda aspoň z těch fotek to tak vypadá. Už se vám ty stavby holky blíží, co? :dizzy_face: kdo vlastně všechno? Janinka, ewuska, kozinka a katka :sweat_smile: omlouvám se jestli jsem to zmrvila :pensive:
20. kvě 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stavby - svatby :sweat_smile:
20. kvě 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tomi, ju, vcelku už teď nebude kde by si ublížila - teda až na studnu s čerpadlem. Je tam plno heblat. Studna je zadělaná, ale mám strach, ať tam někde na něco nespadne. Příští rok jí budeme dělat na boku vedle baráku minihřiště. Bude to oploceno tak, ať nemůže za dům a na zahradu bude branka. Bude tam mít houpačky, pískoviště, posezení a časem možná klouzačku a domeček na hraní. Děda už se celý třepe, jak jí to vše začne dělat ze dřeva.
20. kvě 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim: takové hřiště bych na zahrádku taky chtěla, ale uvidíme jak se bude MM chtít :slight_smile:

tomi: myslím že jsi na nikoho nezapomněla :wink:
20. kvě 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka : tak co ? koukáš ? a řveš ? :grinning:
po dlouhý době koukám na Poštu a u prvního příběhu jsem řvala jak kráva... :grinning:
20. kvě 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dodala jsem nové fotečky z dneška: http://kozimura.rajce.idnes.cz/14mesicu_-_10.6/

Holky, kdo nemáte golfky, jedna holčina z tématu Frýdek-Místek nabízí ultralehké:
http://kocarky-autosedacky.sbazar.cz/ultralehke-golfove-hole-jane-energy-frydek-mistek-o2666910.html

Petru, co tě dostalo? Ten pán, co ho pozvala dcera?
20. kvě 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim : jj byl to sympaťák a tý ženský jsem to moc přála, jak reagoval... :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru, ju, to mě taky dostalo. Bylo to krásné a šlo vidět, že si oba hodně chyběli. Jen mi přišlo líto, že jim uteklo tolik let...
20. kvě 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru: tak já první zmeškala a ty další teda nic moc, takže dnes jsem si ani nepořvala :grinning:
20. kvě 2009 ve 21:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak jsem vás chytla :slight_smile:))) prosím kozimurko, kačí IP
20. kvě 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elis, už na to jdu a jdu číst IP :wink:
20. kvě 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co holky? Nezlobí?
20. kvě 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kozimurko, jsem otrava děkuju, no holky? nikdy nezlobí přeci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to víš je to s nima čím dál větší zábava ale i zápřah, udržet je v rozsahu několika metrů je nadlidský úkol :sweat_smile: co u vás nového? berušky
20. kvě 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elis, nejsi. Vždyť mi to nic neudělá. Pokuď jsem teda u PC a můžu ti tak pomoct :wink: TO si dovedu představit - já to mám jen jednou a mám co dělat :grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning: Nového? Hodně - Terka brebentí víc a víc, je to samé VIDÍŠ?DĚDA,TATA,BABA, NO,NE, JUUUU, JEEE, TO TAM, TAK a ššš, Hau, ČIČI :grinning: A teď pořád dělá oslíka. Prostě prča :grinning:
20. kvě 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: takže jako u nás nastejno :grinning: :grinning: :grinning: zkoukla jsem fotečky, supeer, jako vždycky\, čertík každým coulem naše Terinka viď :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek