• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
Elis, přesně, je to přece ztracená ségra :grinning: :grinning: :grinning: To je čert - přímo ďábel :grinning: Nedávno jsem koukala na holky, jsou super! čím dál víc jde vidět jak jsou každá jiná a přitom toho mají hodně společného. Strašně se mi líbí, jak je oblíkáš - stejně a přece jinak :dizzy_face:
20. kvě 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic, jdu dát brufíka a natáhnout se. Záda zlobí a zlobí...
20. kvě 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
já makala a zahradě, holk do toho, kozim, takže vím, jaký to je fyzicky makat :grinning: a bolí mě hlava jak střep, děkuju, pokojík se už týsuje, po dlouuuhéééém čekání, takže příští týden budou snad konečně holky bydlet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! soukromí po 16 měsících si fakt vychutnám - teda doufám, že se neuřvou k smrti :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdyby to někoho zajímalo, přidala jsem pár aktuálních fotek
http://zida.rajce.idnes.cz/Tonik_-_od_1._narozenin_-_jaro_2009/#IMG_2312.jpg

dobrou
21. kvě 2009 v 01:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:
Já se z toho našeho dítěte zblázním, stává čím dál dřív :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kozim: moc hezké fotky :slight_smile:
Petru: úžasný fotky od Zuzky :dizzy_face:
21. kvě 2009 v 06:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko!
Ewi,děkuji :wink:

Petru,ráda kouknu,ale až z PC :wink:
21. kvě 2009 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fotky moc pěkný:slight_smile:)
Holky jak řešíte ted sluníčko? Verča si věčně sundavá čepičku, do kočáru jí svítí tak já nevím.Jako je namazaná, ale svítí na ní. Pak když sme na hřišti tak na ní taky svítí, tak já nevím
21. kvě 2009 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
shehe: Nik čepice nenosí od konce zimy. Jak začalo bejt teplo tak jí na hlavě nesnese
21. kvě 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
sheh : Toník si čepici na štěstí moc nesundavá, ale i když je dítě namazaný, tak by podle mě nemělo být nějak dlouho vystavený sluníčku, jako třeba hrát si celé odpoledne na slunci, když je vedro atak....mi řikala kožařka, když jsme tam te´d byli kvůli hemangiomu....a neřikala to kvůli hemangiomu. :wink:

ewus : jj fotky od Zuzky jsou super, akorát, že Toník fakt neposeděl, nepostál , nepodival se do objektivu....
jsme řikaly, že to focení zopáknem, až bude třeba rozespalej nebo vyjevenej z toho kde to je.....tady už byl řádně rozjetej a fakt nebyla šance ho vyfotit podle našich představ.

jinak, jsem včera zapomněla říct, že nám schválili tu hypotéku.... :slight_smile: tak jsem ráda....ale bude to krušný. Vždycky jsem si řikala, jak je to fajn, že nemáme žádné dluhy a už i na nás došlo.... :sweat_smile:
21. kvě 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
shehe: Kacka si taky sundava vsechno, co ma na hlave. Mazu ji sice kremem, ale vlasy ne a jak ma malo vlasu, tak mam taky obavy, aby se nespalila - snazim se, aby byla ve stinu, ale to se moc nedari. Je cely den venku :wink: Az budou ty nejvetsi paraky, tak to budu muset nejak resit, ale zatim nevim jak. :sweat_smile:

petru, fotky moc hezky a ty od Zuzika jsou teda uplne profesionalni. Tonda se mi fakt moc libi.

kozi, fotky Terky taky pekne - je to divoska, co?
21. kvě 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já kvůli tomu chodím ven k večeru, takže u nás celý odpoledne venku nehrozí, zásadně bude na sluníčku, ve stínu moc hřiště nejsou, na tu kebuli sem jí nakoupila už snad 4 pokrývky. Kšiltovku snese, ale jen na chvíli, pak si jí sundává. Pak má nádhernej klobouček, lehounkej, nikde určitě netlačí, tak ten si sundává dřív než jí ho narovnám na hlavu:frowning2:( Kdybych dala na šnůrku, tak se na tom klidně oběsí, hlavně aby to sundala. Takže já se teda vyloženě těším na léto:frowning2:(
21. kvě 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
shehe: ale to je přece nesmysl aby jste chodili ven jen večer. Tak to budeš muset Verunku naučit :wink:
21. kvě 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru,gratuluji k hypošce a neboj,to zvládnete :wink:

del,děkujeme :dizzy_face: Ju,divoška to je hrozná :grinning:
21. kvě 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ono to není jen o hlavě, ale třeba má krátký rukáv, takže by jí svítilo na ruce. Ewus ty necháváš Domču na sluníčku?
21. kvě 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý den vespolek :slight_smile:

shehe, klárka si taky všechno z hlavy strhne, tak jí to tam cpu furt dokola, pak to většinou vzdám, ale moc na slunku nejsme, já ho nesnáším, tak jsme většinou někde v parku pod stromem.

petru, velká gratulace k hypotéce, lepší být zadlužen a mít hezký byt, než se tísnit bez dluhů. zadlužovat se kvůli dovolené a spotřebním věcem je blbost, ale kvůli bytu je to normální, to byste si nenašetřili nikdy :wink: a když člověk splácí hypotéku, motivuje ho to k většímu šetření :wink:

fotky toníka nemůžu chválit, aby to tady nesmrdělo, ale hezké jsou všechny a myslím, že je to hlavně tím, že toník je fotogenický krasavec :slight_smile: focení zopáknem, ale musíš tondovi předtím uvařit odvar z makovic :wink:
21. kvě 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdár...opět děti spí... :dizzy_face:

petru: gratulace k hypošce a hlavně ke splněnému snu z bytem, teď už to budete mít bez překážek :dizzy_face:

zuzi: až jednou pojedete k nám, zahraješ si taky na profi-fotografa, viď? Toníkovi to moc sluší....

Já včera s Maji byla kupovat novou kšiltovku, dvě si nechala vyzkoušet a pak už jsme jí skoro honila po krámě - ale kšiltovku máme :dizzy_face: na hloavě snese jak co...takovou háčkovanou duhovou čepku miluje a nasazuje si jí i sama, ale některou čepici jí na hlavu prostě nedostanu - holt máme vybíravou slečinku :dizzy_face: ..ale venku jí většinou zaujmou jiné věci, že si pak už čepice nechává - teda pokud někam jedeme, na zahradě si jí sundává furt a baví jí, že jí honím a chci čepku nasadit...
21. kvě 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojki,
petrtu tak gratuluji k hypošce a at se vám krásně bydlí

malá taky furt sundává šátky z hlavy,ale já se snažím jí to furt nasazovat zpět. já teda s malou chodím ven pořád.ráno jdeme vetsinou na písek a průlizky atd tam je slunko ale ráno není tak silné a odpoledne když nemám program tak jdeme do parku a tam je příjemně.
21. kvě 2009 ve 13:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
shehe: nechávám, protože jinak bysme nevytáhli paty z baráku a na to bych fakt neměla :stuck_out_tongue_closed_eyes: Poctivě mažu a zatím byl bez čepic, potřebujeme nějakou koupit ale nic se mi nelíbí a mám strach mu v těhle vedrech dávat čepičku (hrozně se potí) :sweat_smile: :confused: Čepice si sundavá, ale opakovaným nasazováním a mlácením přes ručičku maminka vyhrává :grinning:

Holky Nik má červený očíčko od včerejška mohl by to mít třeba ze sluníčka nebo z čeho by to mohlo bejt?
21. kvě 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru: máš krásné fotky, malý je celý taťka :slight_smile: nejvíce se mi líbí fotka ..nač chodit do ateliéru...je boží
21. kvě 2009 ve 13:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
Petru: gratuluju k hyposce :wink: a fotky jsou naprosto super, Tonda je krasny klucina :dizzy_face:
Lucka si taky porad sundava, a to cokoliv ma na hlave. Snazim se vracet, ale je to porad dokola. Uvitam taky vsechny tipy, jak na ni :slight_smile:
ewus: Lucka mela taky rano cervenejsi oci a presne to mne napadlo, ze to bude od slunicka.
Davate nekdo bryle? Ja je Lucce nedavam.
Lucka ma prorizlou 2. horni stolicku a spodni dvojka je uz tesne pod dasni, ale vladne u nas pohodova super nalada, Lucka se jen smeje a je to zlaticko :slight_smile:, uz 3 noci spala celou noc :sunglasses: . Doufam, ze to ted nezakriknu, takze TUK TUK TUk :grinning:
21. kvě 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjanco: ráda bych brejle dávala, ale ty Nik už opravdu nesnese :grinning: Teď už má červený očíčka obě :frowning2: mám strach aby nedostal zánět spojivek :frowning2:
21. kvě 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja prave nektere deti videla s brejlema, ale Lucka by to taky nesnesla :slight_smile:. A tece mu z tech oci neco?
21. kvě 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady jsem nasla ukazku zanetu spojivek http://cs.wikipedia.org/wiki/Zánět_spojivek takhle to Lucka nema, tak snad v poho
21. kvě 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě ne :frowning2: Minulej rok měl taky zánět a neteklo mu z nich nic :unamused: ale loni jsme to chytli docela ze začátku
21. kvě 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
dík za odkaz, uvidíme co se bude dít zítra :slight_smile:
21. kvě 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ted řeším problém jak Verče vysvětlit, že nebude kopat do psa, se poseru, ona na mě prdí, včera jí pes štípnul, že má na stehně modřinu. Trochu brekla a šla zas za ním. Ted sem jí už jednu plácla, taky trochu brekla a zase za ním, já už fakt nevím. Dělá to naschvál evidentně a na moje ne prdí. Bych nerada aby jí jednou pokousal, otravuje ho skoro celej den a on na to jaksi už nemá nervy
21. kvě 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjanco, vcera mi rikala kamaradka, ze nekde cetla, ze se detem do 3 let slunecni bryle davat nemaji, pry staci ksilt, mohly by pak mit sklony ke svetloplachosti... sama jsem bryle chtela koupit, ale pochybuju stejne, ze by si ne nechala na ocich.
21. kvě 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo, jasan ze vezmu fotak, ja se snad kvuli vam fakt naucim fotit :wink:
21. kvě 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjanco, ja koupila na zkousku nejake asi za stovku, jestli je snese a ani nahodou, porad si je sundava a pak nandava, ale chvilku si je nechat na hlave, tak to fakt ne:frowning2: Jo, a dneska jsem delala dalsi pokus, jak dlouho si je necha a zahrabala je do pisku a pak do nich zbesile mlatila lopatkou :grinning: Takze to jeji nazor na bryle:slight_smile:
Ty ocicka muzou byt i z alergie, ja mam treba na pyly travin a dneska mam taky rude jen jedno oko a i me pekne reze. A dr. rikal, ze uz to muzou mit i mimca od 6 mesicu.
21. kvě 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky mamči! :slight_smile:
Tak se zase hlásím, žijeme, vše ok, zítra odjíždíme na hory, tak se těšíme!!!!! :dizzy_face:
Jinak se malá fakt strašně rozkecává, je to prdel, už na mě nevolá vůbec máma, ale jen mami, mami a už párkrát mi řekla maminko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a Jarkovi říká tati nebo taťko! :dizzy_face: Je to neuvěřitelné jak rychle se ty dítka učí! :slight_smile:
JInak co tady nového????? Nějaké hlavní změny, novinky???
Všimla jsem si jen, že Domča od Ewušky má asi zánět očička.. :frowning2: My jsme si tím prošli už asi 3x vždycky to bylo větrem, venku mohlo být nádherně, ale prostě ten vítr ji nedělá dobře, dr. říkala, že pokud to dostane ještě jednou, tak půjdeme na průplach těch očních kanálků.. :frowning2: dělá jí to jen jedno očičko.... ale musím zaklepat, už minimálně 2 měsíce je klid!
21. kvě 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek