• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
čus holky,
hlásim se :slight_smile: koukám, že je tu docela mrtvo, ale alespoň stíhám dočíst :wink: :slight_smile:
v neděli jsme měli s kuldou hezký zážitek. na nádvoří pražského hardu hrála kapela od MM ze školy jazzik, tak jsme to šli poslechnout. kulich tam doslova celou dobu lítal po nádvoří-tančil, dirigoval :grinning: bylo to komický-japončíci si ho fotili a my se chechtali :slight_smile: jinak všechno ok a musim napsat, že se docela rozjedl :wink:

reakce pozdě, ale přece :sweat_smile:

kač, fajn, že jste večítek v sobotu užili :wink:

anett, velká dodatečná gratulace-jsi šikovná :wink:

zuzi, kulich dostává mlíko kol 11-12h a pak se budí mezi 5-6ráno-spí pak minumálně do 7.30h. kdyby nedostal, tak vstává brzo a před den toho tolik nevypije, tak mě to neva :wink: jinak znak ještě na jídlo se za poslední dny rozfrčelo-začal pozřívat i kusy, ale jen doma uvařeného a jen na vidličce :grinning: pak se dorazí sklenkou nebo mnou vyrobenou šlichtou :grinning: :grinning:

saji, snad už prdi u domči lepší :wink: kulich první měsíc hodně brečel-pak jsem objevila baby calm a měla jinýho kluka :slight_smile:
21. kvě 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin, svatební šaty máš krásný, sluší ti-budeš krásná nevěsta :wink: užijte hory :wink:

majmu, pochopila jsme, že kožený má nějaký zdr.problémy, tak doufám, že už je taťka jakžtakž v cajku :wink:

kozim, hezký fotos-terka má pěknou tatrovku :grinning:

petru, fotky krásný a ty ty zuzíkovy jsou rozdíl(promiň) :wink: z toulcáku máme taky, ale nejosu obvlášť vyvedený. akce to byla moc fajn..a jsem ráda, že kulich není sám co cupuje a rabuje kapesníčky-on je teda ještě ke všemu žere :grinning: :grinning: velká gratulace k hypotéce-bezva novinka :wink:

kulich se čepici nesundavá a překvapivě si nechá i brýle proti sliníčku, co jsem mu koupila. pořád hodně mhouřil a mnul si oči, ikdyž měl kšiltovku. je jak američan z nuslí :grinning: :grinning:
21. kvě 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý večer :slight_smile:

kozin, užijte si hory, ať vyjde počasí :slight_smile: dneska jsem tě objevila v MF Dnes magazínu, to bylo milé :slight_smile: sluší ti to tam, i když tady na fotkách na koníku se mi líbíš asi víc, když máš vlasy přirozeně a ne tolik natužené jako tam :slight_smile: už se těším až budeš v telce, nikdy jsem tě neviděla a mám pocit, že tě stejně znám :wink:

zuza, fajn, že se kulda rozjedl, pozor aby se z něj nestal otesánek :wink: s těma brýlema jsi mě vyrazila dech, že si je kulda nechá, asi ví, že mu seknou :sweat_smile:
21. kvě 2009 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :slight_smile: tak mě už je lépe. No a zajela jsem dnes s Klárkou k doktorce protože 5 dní chrápe tak mi řekla, že má anginu, super. Do toho Davidek zelenou rýmu. Chjo petru, super, že vyšla hypotéka :slight_smile: a neboj, když máte jen hypotéku tak to nebude taková katastrofa. Hodně lidí má hypotéky a plus ještě jiné půjčky :wink: Saji, malého trápí prdy jak čtu. Zkus PROBIOTICKE kapky. Nám zabraly suprově. Jsou sice drahé ale u nás sto procent úspěch :wink: a jak roste koloušek :dizzy_face: je krásnej, moc! Že by ženich pro Klárku :grinning: a už nevím co jsem chtěla. Jo Kozinko a Leni užijte si dovolenou. Leni závidím :grinning: ju a na fotky kouknu zítra, teď už je moc hodin. A ještě vlastně ty čepky jste tu řešily, tak já dávám a budu dávat i v parnu. Mám strach z úpalu. Jako taky si ju sundá, ale hned mu ji dám a říkám, že musí mít čepičku. A zatím to funguje. Tak se zatím mějte pa
21. kvě 2009 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo. Koukám kolik je hodin :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to ve dvě vstávám :sweat_smile: musím dat Klárce další dávku antibiotik. Takže ve dvě za dvě :grinning: tak se jdu teda prospat :grinning:
21. kvě 2009 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile: Saji koukala jsem na fotky. Moc pěkný a taky to jak se Mariannka stará o Dominička :dizzy_face: petru, fotky pěkný. Hodně se mi líbila ta fotka kočky. Vypadala fakt krásně. No fotky zuzika zase opět povedený :slight_smile: je jich tam víc i jiných, který mají moc pěkný záběr.
22. kvě 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
A i Toník byl na nich pěknej :grinning: ne jen kočka :grinning:
22. kvě 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Téda, ženský, kde couráte? :confused:

Dneska psát nebudu, že děti spí - spí jen Maji, Domísek mi okupuje ruku a né a né usnout :dizzy_face: , tak nevím, kdo u nás dnes bude vařit :grinning:

tomi: brzy se všichni uzdravte.... :dizzy_face:
22. kvě 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přidala a doplnila jsme nějaký fotky do alba, tak kdo chce, jukněte na ty naše poklady :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....jako na prudiče ohledně fotek i moji účasti na koníkovi už fakt z vysoka kašlu :rolling_eyes: ....budu je prostě posílat do patřičných míst..... :rolling_eyes:
22. kvě 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi mi konečně na ruce usnul, tak ho jdu přendat do košíku a vařit, teda pokud nebude košík reklamovat :grinning:
22. kvě 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi, taky mě otesánek napadl, když si dal dvě skleničky za sebou :grinning: :grinning: ale to je fakt výjimka :wink: s brýlema neke-hodim příležitostně foto-důkaz :slight_smile: mě přijde, že pochopil, že je to pro něj příjemnější.

tomi, to to s těma bacilama vybíráte :stuck_out_tongue_closed_eyes: přeju všem rychlé uzdravení :wink:

saji, moc hezký fotos :wink: musím říct, že tvoje album je pro mě silně koncepční :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak se hlasime,ze zijeme :wink: Neni na PC nejak cas...Porad mala chce ven...Dnes vstala, posnidala a okamzite padila do chodby a prinesla svoje boty a snazila se je obout. Kdyz se nepovedlo, stala porad u dveri a rikala TAM.....Tak jsme museli ven...

Jsem sundala na postylce mantinely, tak se celou noc triskala a budilo ji to i nas..Tak to byla noc... :angry: Snad do vecera uschnou...
22. kvě 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojki,
saji : máte moc krásné fotky a fakt sladké dětičky...

hvězdi: jj my taky furt chodíme ven,hned ráno se snažím navařit a pak jdeme na písek nebo tak a příjdeme domů malá se n ají a jde s pát a po spaní zase jdeme ven.
dnes teda nevím,ráno jsme byli venku v dětském rájí a malá měla dva uraz y,ale dobré. ted se tu zvedá nejak vítr,tak nevím zda nebude pršet.a bolí mne hlava ach jo
22. kvě 2009 ve 12:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj
taky zijeme :wink:

kozinko, neser s maminkou a taťkou :angry: :angry: :grinning: u nas stale nic, jen kdyz mi visi na teplakach, tak zoufale krici mama, ale vubec nedokazu posoudit jestli to je fakt Máma nebo jen nahodny shluk slabik :sweat_smile:

tomi, preju brzke uzdraveni vam vsem :wink:

saji, krasny fotky, jak reklama na stesti. U vas by se mohl natacet dokument "Dokonala rodinka" :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
na prudice se vybodni, co je komu do toho, ze sem das par fotek sveho stesti - nechapu :angry: :confused:
22. kvě 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
katko, to k vam dorazi - u nas uz prsi s prestavkama od noci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. kvě 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac: tos nas teda potesila... :unamused:

saji: NAdherne fotecky. Ten kocarek po Tobe si pamatuji. To byly nejlepsi kocarky na hrani.... :wink:

tak jsem dopsala Bett mi dava porad ruce z klavesnice :angry:
22. kvě 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvezdi ja jen hlasim :slight_smile: aby jste se pripravili - u nas hřmí, takze asi prijde bourka :angry:
22. kvě 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji: jen malého nech až navaří, to se mu bude hodit :slight_smile: Já letím až přijde tchýně na rozlučku se šéfem a se... mě počasí, chvilku lije a chvilku je horko na zdechnutí, tak jsem nateklá, no kouzlo :slight_smile: :sweat_smile:

Jinak malá je od 2.4 stále nemocná, tak doufám, že už to přejde. Říkám to každý den a furt nic i když už je to konečně lepší.

Tomi: vy taky máte smůlu na ty nemoci :frowning2: ať jste brzo zdraví.
22. kvě 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
sájo, fotky super :slight_smile:

zuza, prý koncepční :grinning: :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet, tý joooo tak dlouho? chudera mala... co ji porad je? preju at je brzy lip :wink:
22. kvě 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomi, ať se brzo uzdravíte :unamused:

annet, u vás taky ať je malá brzo zdravá a tebe ať nic nezlobí :wink:
22. kvě 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc děkuji. Tolik přání nás musí uzdravit coby dup :dizzy_face:
22. kvě 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!
Ti,brzké uzdravení vám všem.U nás stále rýma,ale dá se to přežít.Hlavní je,že Terka jí a spí.

Co se jídla týče,tak Terka vstává v 7-7.30,dá 50-100ml UM(při 100ml jásám),pak má v 9 svačinu-jogurt(teď jak má rýmu,tak přesnídávku),v 10 jde spinkat,ve 12 se budí na oběd-polévku a hl.jídlo,v 15 svačina(přesnídávka),pak nějaké ovoce,v 17 jde spinkat(tak do 18-18.30),v 19 250ml kaše,ve 20 spát.
22. kvě 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bouřka dorazila po 17.hod.i k nám.Ve vedlejší vesnici rubnul blesk do transformátoru,tak tu už 2 hoďky nejde proud,tak tu teď děkuju za plyn :slight_smile:
22. kvě 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Toník mi po návratu z venku začal brečet, tak jsem ho pochovala, nepomáhalo to, tak jsem mu dala napít (kojení) a on se docela zmítal a hrozně brečel. Přišlo mi, jako by ho bolelo břicho...no a pak asi půl hodiny nešel utišit (to u něj neznám, naposled takhle plakal, když měl prdíky), nic nepomáhalo....pak se mi ho podařilo uspat na naší posteli, že jsem ležela s ním a zpívala...no a spí 3 hodiny :astonished:

myslíte, že to může být očkováním na zarděnky, co měl v pondělí ?
Dr. řikala, že reakci mít nebude, že bude mít jen oslabenou imunitu, tak nevím.

Příde mi, že ho bolelo bříško, ale nevím z čeho...nedávala jsem mu nic jiného než jindy.
Taky mu rostou zuby, ale to taky většinou nebrečí takhle hodně...navíc před tím, žnež jsem ho kojila se smál a blbnul se sousedama a byl úplně v pohodě....
22. kvě 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru, tak to nevím, ale u nás něco podobného. Terka se vzbudila v 18 po odpol.spánku a od té doby nechce být u MM, ale jen u mě a u mého taťky. Má hysteráky, ze kterých nejde utišit, pak najednou ustanou a zase příjdou. Ale myslím, že jsou to zuby. Jak nikdy neslintala, tak teď slintá pokaždé, když něco začně kousat a to příšerně. Zkus kouknout na netu, jestli k tomu očkování něco nepíšou.... Možná je to jen těma šílenýma změnama počasí...
22. kvě 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru, vy už jste byli na zardenky? Se chodí až v 15m ne?
22. kvě 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
A má to třeba zarudlé nebo červené? Je divný že jen plakal. Ale třeba to měl z toho.
22. kvě 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomi, 15 mesicu uz jim skoro je :wink: tech par dnu uz neni rozdil.

petru, myslim, ze to muze byt reakce na ockovani klidne v kombinaci se zuby. docela me prekvapuje, ze ti dr rekla, ze reakci mit nebude, me dr na toto ockovani uz upozornovala, ze tam byvaji horsi reakce klidne za 7 - 14 dni, tak at si dobre naplanuju, kdy na to prijdem, abychom pak neprisli treba o dovolenou.
22. kvě 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim: to ti malá teda od 12cti nespí až do pěti? to já jsem malou už naučila že jde spát tak v 11.30 a spí tak 1,5-2hodiny a pak jde k olem 19h spát ... ráno jsme vetsinou na písku nebo tak at se unaví a pak po obede jde spát.
22. kvě 2009 ve 20:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek