• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
Katuš, ne. Když dá ten dopolední spánek, tak po obědě spát nejde. Ale mi to tak vyhovuje. Dopoledne si v klidu navařím a odpoledne jdeme ven. Večer zdřímne a já si tak nachystám vše na večer. Jednu dobu mi dopolední spánek vynechávala a spala až odpo, ale teď se zase vrátila k tomu ranímu...
22. kvě 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
sajo: Mariannka se krasne stara o brachu :slight_smile:
petru: myslim, ze to je mozne po ockovani, ale spis si myslim, ze to jsou zuby, Lucka byla minuly tyden taky takova a jeste mi teda k tomu nejedla a kadila porad. A ma venku obe horni stolicky a spodni dvojky snad uz budou, dle dnesni nalady :-/
katko: mame to presne jako vy, Lucka jde spat taky kolem 11:30 a spi tak do tech 13:30 a pak jde spat kolem 19:30. Vzdy ji pekne utaham, dopo, odpo i po veceri a od te doby spi celou noc :grinning: (jen konstatuju :sweat_smile: )
o vikendu jsme samy doma, tatka nam odjel na tanecni soustredeni. Nastesti tu je dost akci, tak budeme vyrazet s moji mamkou mezi lidi :slight_smile:, je tu den pro deti, jarni trhy a na Dobrisi na zamku svatebni a kvetinovy den a MC Dobrisek porada souteze a bude tam hriste - to je tip pro Prazandy, kdyby si chtely udelat vylet :wink:
22. kvě 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzik, jj :slight_smile: mi to nedošlo, že už je skoro mají. Hrozně to letí :sweat_smile:
22. kvě 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomi, já se tomu taky původně divila, ale pak jsem si to spočítala a fakt že jo :wink:
22. kvě 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak Toník pořád spí. Od 16:30 :astonished:
snad to budou jen zuby.

zuzik : mě dr. řekla, že bude mít "jen" 14 dní oslabenou imunitu a že nemám nikam moc chodit, aby něco někde nechytl. Vysloveně jsem se ptala na horečky a prý by být neměli. :sweat_smile:
Čert aby se v tom vyznal.

Tomi : ano, dr. nám ho dala teď ve 14 měsících, tak nevim...a zarudlé to nemá.
22. kvě 2009 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru a nechala jsi mu dat ten obyč. nebo Priorix?
22. kvě 2009 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac : Priorix
23. kvě 2009 v 01:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tonda větsinou spí dvakrtá denne a to v kocarku. Dopoledne tak 1,5 hodiny az 2 hodiny a odpoledne taky tak....podle toho jak je unavenej.

Dnes spal dopoledne tak hodinu a pak jsme byli venku, no a pak usnul v tech 16:30 vycerpan placem.....
tak nevim....a usnul se mnou na postely, tak jestli to vzal jako uz nocni spani :sweat_smile:
fakt netusim....je to divny, snad mu nic neni.
23. kvě 2009 v 01:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno!

Petru,tak jak je Toníkovi?
23. kvě 2009 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile: petru, tak co Toník?
23. kvě 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
Toník je ted uplne v pohode. V noci se vzbudil ve 3, takze po 10,5 hodinach spanku bez prestavky a zase hodne brecel, ale uz to bylo lepsi nez odpoledne.
Tak jsme mu dali kasi, protoze vlastne vynechal veceri , tak mel hlad a asi po hodine zase usnul a spal az do rana.
Tak nevim, co to bylo....

ted jedeme k nasim...tak se tu mejte
pa
23. kvě 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jaký je rozdíl mezi tím Priorixem a normálním očkováním? Mě přijde divný, že jdem na očkování až v září :astonished:
Jinak mě Verča taky v noci začne řvát a nebo i přes den, jako ovnou hystericky, jak kdyby viděla strašidlo, ale po očkování to teda nemá, tak si myslím, že zuby, ale je to takový divný
23. kvě 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
shehe: priorix je vakcína proti spalničkám, příušnicím, zarděnkám a planým neštovicím (živá).
23. kvě 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne to je jen ta šetrna, ne...? Ta s těma neštovicema je priorix cosi.
23. kvě 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
shehe, priorix je za priplatek a mela by byt setrnejsi, jinak je to proti stejnym nemocem jako ta obyc. Ta co ma navic nestovice se jmenuje Priorix tetra a stoji asi 1800,-
my jdem na ocko 10.6. presne v 15 mesicich :sunglasses: a necham ji dat ten Priorix bez nestovic
23. kvě 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem blba. viki se narodila sedmyho, takze nejdem presne v 15m :grinning: :grinning: hlavne ze ma matka prehled... :sweat_smile:
23. kvě 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak to ani nevím :grinning: ale koukala jsem do očkovacího průkazu a taky má priorix, ale nevybírala jsem si prostě mu ho píchla :wink:
Reakce by na to neměla být žádná, maximálně co se občas vyskytne tak je po 7-10dnech slabá spalničková vyrážka
23. kvě 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak teď už to víš :grinning: :wink: a ta šetrná stojí kolik?
23. kvě 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha a ten příplatek za priorix je kolko?:slight_smile:
23. kvě 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. kvě 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted sem někde četla že priorix je už hrazenej, a že ten předtím co hradila pojištovna se už nevyrábí, tak sme zmatená. Já asi naočkuju hrazeným bez neštovic
23. kvě 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji, koukla jsem na fotky a Mariannka mi přijde hrozně rozumná, jako by, už byla starší. Nedovedu si představit Davídka, jak tak stojí u miminka :dizzy_face:
23. kvě 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já chci dát i ty neštovice. Pořád se rozhoduju
23. kvě 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Terka už jezdí i na tom dřevěném odrážedle a dnes se nám prořezal 9.zub!Trojka dole vpravo :grinning:
23. kvě 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
s tím Priorixem je to teda zmatek. Já furt čekám na konkrétní info co se platí a co ne atd., pokud je teda hrazená ta vakcína bez neštovic, tak tu jí nechám dát a neštovice si holt někdy odbudem. Uvažuju zajet ke kámošce a plánovaně se nakazit, zrovna je mají. Vojtík i já už jsme je měli, akorát nevím, jak MM, ten je dostat nesmí, to by nebylo ani na jídlo :sweat_smile:
23. kvě 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je určitě lepší to mít jako prcek, než pak v dospělosti. Vojtík je měl už v 10 měsících, první 2 dny měl horečky, ale pak už to šlo, ani neměl těch pupínků moc :wink:
23. kvě 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozim: gratulujem k dalšímu zoubku, my se asi už dalšího nedočkáme, Aninka má už asi půl roku jen těch 6 :sweat_smile: a odrážedlo, to ja taky úspěch, Anuška jen sedí a čeká jestli to pojede :grinning:
23. kvě 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozim, jdu Ti juknout do receptů, máš tam něco rychlého z kuřecích prsíček? My jdem teprve vařit oběd, zase jsme dlouho vyspávaly :pensive:
23. kvě 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Davidedek má už taky 6 zubů a na tom odrážedle jezdí už dlouho, ale jen doma :slight_smile: já jsem vařila segedýn a musím říct, že se mi povedl :slight_smile:
23. kvě 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
priplatek za priorix tusim neco kolem 400,-
23. kvě 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek