• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
ahoj holky,
koukam, ze resite Priorix - tak na ten jsme mely jit, ale kdyz Luca nejedla a mela prujem, tak jsme to odlozily. Statem hrazena je Trivivac, jenze vakciny nejsou, tak stat ted hradi Priorix a my ho mame zdarma. To s tema nestovice je Priorix Tetra - a ten stoji kolem 1700 Kc. Ja se nakonec rozhodla pro Priorix bez nestovic a az se pujde za pul roku na preockovani, dam Priorix Tetra.
Dnesek u nas moc fajn :slight_smile:, mam uklizeno, byly jsme na dni deti a ted mlsam a Luca spi :slight_smile:, idylka :wink:
23. kvě 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme za ten Priorix nedopláceli vůbec nic. Vzhledem k tomu že se ta "nešetrná" už nevyrábí tak by byla kravina aby se něco doplácelo ne?! Ale třeba to má každej doktor jinak, kdo ví....
23. kvě 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak to jo.... no me to dr. rekla takhle na rocni prohlidce, tak se to asi od ty doby zmenilo. Nebo ze by mela jeste zasoby toho statem hrazeneho?? :confused: Snad ne a dostanem Priorix taky zadarmo :sweat_smile:
23. kvě 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak musím přidat příhodu ze včerejška a dneška- má mamademence už nabrala grády :sweat_smile:

1) včera jsem řekla, že dnes bude na oběd játra na smetaně s rýží, ale i přesto jsem včera naškrábala brambory (nechápu), dnes jsem vše vařila, nechala jsem ohřát rýži a až jsme si měli jídlo nabrat, došlo mi, že jsem dělala 2 přílohy - teda ty brambory jsem ještě opekla a vůbec se to logicky nehodilo. Manžel na mě nechápavě hleděl :sweat_smile:

2) přijeli známí, MM opravoval známému auto, jeho přítelkyně se mnou seděla a já jsem si s ní povídala (krom nich tam byli ještě kámoši). Známý jel projet auto a já jsem se otočila od jeho přítelkyně a říkám MM - oni odjeli a ani se nerozloučili? Tak mě ta jeho přítelkyně chytla za ruku a říká: "Verčo, ale vždyť já jsem tady"

To už je fakt síla... :frowning2:
23. kvě 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozim: :grinning: :grinning: :grinning: Fakt prdel
23. kvě 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťko, ju, všichni se mohli potrhat smíchy, ale mi bylo děsně trapně...
23. kvě 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
To si dovedu úplně živě představit :grinning:

A co vy dva dneska večer, nic? :grinning: :dizzy_face:

Já jsem teď zašitá jak po porodu, včera jsem byla na malé plastice podvozku. Ačkoliv technické problémy nebyly, mně se to tam nelíbilo a cítila jsem se blbě, tak mi to tam doktor trošku pospravoval a mám ji jako novou :grinning: :grinning: :grinning: Bylo to v plné narkóze, ale ambulantně. nechali mě pospat a šla jsem domů. Se mnou tam zároveň byly 3 holky na potrat. Jedna z nich měla nějaké komplikace, tak ju vezli pak ze sálu rovnou pryč. nevím, co se stalo. Mě operoval můj gyndař, ke kterému jsem přešla po porodu. Byl to jeden z těch, co mě rodili. Takže super. akorát to byl divný pocit, přijít zašitá, muset se zas furt sprchovat a vše okolo a miminko nám nové nepřibylo :confused: A že jsem je tam slyšela, z porodního sálu, jak křičí, že už jsou na světě :slight_smile: Hned jsem si chtěla nějaké vzít domů :dizzy_face:
23. kvě 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my teď s MM máme "šestinedělí". Musím doktorovi napsat maila, jak dlouho se mi to asi bude hojit :wink:
23. kvě 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťul, tam my máme jednonedělí :grinning: Konečně dorazila po dvou letech a měsíci MS :sweat_smile:
23. kvě 2009 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozimur, dobrý:slight_smile:))) ses na MS těšila jo? :confused: tak to mlžete zadělávat Terezce sourozence:slight_smile:)))))
Petulka to ti to tam tak zdrátovali při porodu? Jako já nechápu, že to nemůžou zašít hned v tý porodnici pořádně, bych je povinně posílala na kurz vyšívání. Já to mám sice v pohodě, ale taky nejsem moc spokojená, bych si to sama zašila líp:slight_smile:)

Kdo chcete jukněte:
http://veverunka.rajce.idnes.cz/Verca_15_mesic_Narozeninovy_mejdan_u_kamosky_Adelky/#album
23. kvě 2009 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda...

shehe: hezký fotky....taky jsi věčně s foťákem v ruce, viď :grinning: - Verča má krásný laclíky :dizzy_face:

peťul: u mě dr. říkal, že při porodu Domči hledal jizvu po původním nástřihu (za Maji) a šití a že nic neviděl a to jsem s tím šitím měla fakt dlouho problémy - au au au.....teď je to lepší, stehů je míň, ale stejně to docela trápí...jsem zvědavá, jak to tam bude vypadat po totál zahojení....tý jo, ale pokud by nebyly funkční problémy, asi bych si to tam předělávat nenechala :sweat_smile: , to by to muselo just hodně blbě vypadat, abych se nechala znovu šít bez miminka :grinning: - au au au :grinning: Tohle teda u tebe obdivuju..... :dizzy_face:

kozim: tak takhle na tom nejsem ani já s dvojitou mama-demencí :grinning: :grinning: :grinning:
24. kvě 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
JÉÉÉÉÉ, je to možný, po x-letech zavítám na koňa a tady od včera nikdo, to se mi už dlouho nestalo, holky posílám jen oadkázek na modrou střechu - pokojík jde totiž už konečně do fináleeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tak mrkněte, ještě pak hodím kompletní fotečku, i s nábytkem :slight_smile:))
http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlbumID=366071
24. kvě 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Shehe, netěšila, ale i když už jsem nebrala žádnou antikoncepci, mrcha nedorazila, tak mi v pondělí píchla doktorka injekci na vyvolání MS - moc se jí to nelíbilo. Naštěstí je to taková MS, kterou bych brala klidně každý měsíc, ale moc tomu nevěřím, že taková slabá zůstane. Vždycky jsem měla problémy. Měla jsem ji jak slon - dlouho, silnou a bolestivou. ALe teď o ní ani nevím. Tak mi ani nevadí.
Zatím žádné zadělávání nebude :grinning: To až příští rok...snad.... :sweat_smile:

Se šitím nejsem spokojená ani já. Pořád bolí a o vyšetření na gyndě ani nemluvím. Jak do mě vrazila zrcadlo, tak jsem myslela, že se jí tam popo :angry:

Saja, já nevím, co se se mnou v poslední době děje. Budu muset vypnout. Mám toho v hlavě tolik, že vymažu to, co se dělo před vteřinou, ale vím, co se dělo před rokem :sweat_smile: Budu muset spomalit a začít uvažovat nad vším, než něco vyvedu...
24. kvě 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak my na očkování spalniček a spol. máme jít někdy v týdnu (se musím podívat na pozvánku :grinning:) a s Domčou na převážení, v pátek jsme ho vážili doma a měl už 4510 g :grinning: a taky mu hnisá furt to očičko, levý...Maji zlobilo pravý :frowning2: :cry: ....tak jsem zvědavá, jak to bude dr. řešit...U Maji nám furt nutila nějaký kapky a krom průplachu slz.kanálku nic nepomohlo, až potom průplachu měla Maji pokoj :slight_smile: a dělali jí to až na 4 měs. (už to bylo na hranici, málem by jí posílali pod narkozu).....tak se musím zeptat, zda průplach dělají i u takhle "malýho" miminka....nějak se mi nechce kapkama dlouho trápit Domču ani mně, moc nevěřím, že Domískovi pomůžou :frowning2:
24. kvě 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
My už jsme po obědě, Maji i Domi spí, až se vzbudí, tak se nadlábnou a mažeme společně ven :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: - škoda že víkend netrvá dýl :frowning2:
24. kvě 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ženy zážitky jsem popsala na opicích tak mrkněte a jinak se tu mějte :wink:
24. kvě 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji, to je krásné. Jsou to šikulky. Je to paráda, že spinkají současně. Terku mi MM uspal v 10 a jel na závody. Měl tam jet, ale když mě ráno viděl, jak mám skříplé záda, tak nechtěl. Rozmyslel si to až v 9.30, takže jsem musela navařit obídek za hoďku. Naškrábal mi brambory a nakonec jsem oběd i s polévkou měla za třičtvrtě hoďky. Mám tam za ním ve 13hod. dojet, ale nevím, jak to stihnu, když Terka ještě teď spinká :frowning2: Má konečně klid od rýmy, tak to asi dospává
24. kvě 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul: to jsem ani nevěděla,žes šla na malou operaci. tak snad se ti podvozek bude ted líbit :grinning:
taky by se mi to hodilo,ale asi to ted nemá smysl, když do budoucna bude možná další dítě,ale to šití jde vidět, sice jsem s tím neměla bůhvíjaké problémy,alei tak moc se mi to tam dole nelíbí :grinning:

elis: jůů oranžovou miluju,my máme takovou ložnici , holky budou mít krásný pokojíček,koberec je krásný a ta záclonka, fakt super výběr.
24. kvě 2009 ve 12:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
shehe: Verunka je taky pěkný rarášek že?vidím jí to uplně v očích :slight_smile:...má supr kalhoty a čepku :wink:
24. kvě 2009 ve 12:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééééééé tady je mrtvo :unamused:
24. kvě 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim, ja jsem kolem sebe vypozorovala, ze kdo pred porodem pri MS malem zdechal, tak se mu to po porodu hrozne spravilo a kdo to mel v pohode (jako treba ja), tak to ma ted mnohem horsi nez predtim, tak treba budes mit stesti a fakt ti zustane takova jako ted :wink:

shehe, ty jsi dobry fotici magor :grinning: obdivuju, ze jsi schopna ty fotky popsat, se doma nudis, co ? :grinning: verca ma super laclace a paradni vyraz. kde to bylo ? vypada to dobre, v tom bufaci meli takove hracky pro prcky nebo jste si vsechno privezli ?
24. kvě 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
konečně ty slibovaný fota, kdo chcete tak koukněte :wink: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=315967
24. kvě 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi,kéž by. Vytrpěla jsem si s MS dost :unamused: Ale třeba mamča měla problémy před i po,ale po porodě už to bylo o trošku lepší.
24. kvě 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak jsem koukala na sajahonzik album.tak jednak velika gratulace dvojnasobne mamine.(sledovala jsem kdy bude porod,ale nemela jsem cas napsat)Vypadas uzasne na 2 deti,moc ti to slusi :wink: malej je krasnej!!!!!
24. kvě 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Koblížku!!!!!
Kozim: jj, mamademence :slight_smile:
24. kvě 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj annet,tak jak je budouci dvojmamko? :slight_smile:
24. kvě 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
obdivuji vas,takhle po sobe 2 deti,ja mam jedno,ale je to cert a dabel v jednom,ze mi prijde,ze mam tak uz 3 deti... :grinning: :grinning: ale jinak je to moje slunicko,porad se jenom smeje....ale jeste pockame tak rok a pul na druhe.
24. kvě 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu do hajan,cekam me rano kolem pul 6 budicek... :slight_smile:
24. kvě 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:
Dneska jsme po dlouhé době stávali až v půl 7 a to bylo tak krásný :grinning:
Za chvíli jdeme s Domouškem k doktorce kvůli těm očíčkám, tak se zvědavá co poví :unamused:
25. kvě 2009 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
saja:Tak Míše teď vylezly 3 zuby nahoře najednou,takže jich má už 5 a co Maji?

jinak Míša začala konečně chodit sama,po zahradě u dědy si to vyšlapuje jak paní starostová :slight_smile:
25. kvě 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek