• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
mispuli : proc bychom se zlobily ? :slight_smile:

ewus : to naprosto chapu, ty polemiky uz mi taky vadily a vim o sobe, ze mam tendence se porad opakovat. Zvlast, kdyz vidim, ze jsem stale nepochopena :grinning: a to, jak se zda trva...
takze naposled : ja to saje nahodou moc preju a castecne i zavidim. A z jejiho tehotenstvi se raduju od zacatku. A kdyz nejaka moje kamaradka otehotni po roce, tak ji predevsim gratuluju a mam za ni radost, kdyz ma radost i ona...mam takovych kamaradek vic.

ale vidim, ze tady stejne dal budu za tu, co Saju kritizuje....coz je skoda...ale nic s tim asi neudelam... :unamused:
24. dub 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
majmu:já ho uskladním v kočárkárně a použiju zase v zimě,nemyslím si,že bude malá v zimě pořád jen běhat a bude si chtít i odpočinout :slight_smile:

brusle si chystám koupit a budu jezdit s golfáčema
24. dub 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru: nekecej :grinning: ...né, si dělám legraci, já tě chápu od začátku - zoo volá :sunglasses: ..a mě volá Maji - chce sváču a jít na zahradu....
24. dub 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji : ju polemiky zkoncily.. miminko ti preju, tesim se na nej a myslim, ze to v pohode zvladnes...na rozdil ode me... :sunglasses:
a hlavne ti budu zavidet, az budes cekat treti, protoze u sebe mam strach, ze mit tri nebudu, i kdyz bych je chtela.
24. dub 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja se loucim musim jet vzbudit kozenyho uspat dite a jit do prace :angry:
24. dub 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
a s tim, ze neumim vec popsat jednou vetou, to mate sakra pravdu...pekne me to stve... :sunglasses:
zavidim lidem, co umi byt strucny
24. dub 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru: však si Matyldu přijedeš pochovat, ne? :grinning:

Už i přiběhla a začala mi hladit bříško, asi tu sváču mooo chce :grinning: - ona nás jednou fakt sní, nejsou to ani 2,5 hoďky co jedla...holt, celá tatínek :grinning:....
24. dub 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky uvažuju o bruslích, proto si nechám ter=ňíák, s golfáčem bych na naši inline stezku nedojela. a nebo dojela, ale cestou by se mi rozpadl :wink:

jo a souhlasím s mispuli, ve sněhu si to s golfáčem nedovedu představit
24. dub 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted me napadlo, proc me Ewus nepochopila...jak by mohla, kdyz moje prispevky preskakkovala :grinning:

do ZOO uz budumuset jet busem, pesky uz to nestiham :grinning:
24. dub 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru ja si nekdy vystacim i s pohledem :grinning:
24. dub 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
saj . no jasne...uz se tesim na cerstvy miminko, nejak ted kolem me nejsou...ale znam dalsi dve tehule mezi kamoskama...
jedna ceka ctvrty :slight_smile:
24. dub 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ve snehu z golfacema to nejde...
a ani na kostkach u kampy :sunglasses:
24. dub 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ta co ceka ctvrty ho bude mit po roce a pul od posledniho a planovane...a nerekla jsem ani béééééééé :grinning:
naopak, mela jsem radost. :wink:
24. dub 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem taky petru pochopila, ale je fakt, že to tu někdy až moc rozepisovala a bla bla :grinning: :wink:
24. dub 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Davidek taky jako miminko pořád spinkal :wink: a myslím, že jsme tu vydržely dost dlouho takhle pěkně pohromadě. V jiných diskuzích to vázlo už mnohem dřív :wink: já jsem taky nepsávala kdy se mi dítě budilo atd. ale mě se to ani nechtělo rozepisovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale kdo napsal tak jsem si to přečetla a říkala si jaké já mám hodné dítě :grinning:
24. dub 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Matky díkes, budu muset koupit něco na tu vlhkost, páč ty mrňky mě pěkně štvou, co si to vlasně dovolujou roztahovat se mi v koupelně.... :angry: :grinning:

Majmu já jsem něak přelítla, že je máš kolem jídla, ale levandule by jídlu podle mě uškodit neměla, každopádně až se budeš poustět do něakých vyhubovacích akcích, asi bych být tebou pořádně vydesinfikovala a vymila celou tu skřínku kde je máte, můžou tam být i vajíčka, který ty různý přpravky nezničej.....

Tak já sporťák ani moc neořvala, jeho konstukce mi stojí na chodbě a vše ostatní vypravné leží v ložnici a čeká to už 14 dní na zazimování. To spíš ořvávaj sousedi, že jim na chodbě zavází taková obluda... :sweat_smile: S golfkama jsem max. spokojená, ale ty dlažební kostky na kampě - to byla soda.... :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
24. dub 2009 v 09:51  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
dlažební kostky jsou kapitola sama pro sebe,nedávno jsme byli na výletě v Písku a tam jsou všude,myslela jsem ,že z Míši vytřesu duši :slight_smile:
24. dub 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás naštěstí těch kostiček moc nemáme. Jen občas na chodníku, ale u nás není ani kde :grinning: to je jen ve velkoměstech :grinning:
24. dub 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my tady ty kostky na sídlišti taky nemáme, to je jen v tom centru Prahy a malýmu se to očividně líbilo, když u toho vytuhnul, ale já měla vyklepaný ruce... :sweat_smile:
24. dub 2009 v 10:01  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez: tak jim naúčtuj pořádný prachy za pronájem koupelny, třeba se odstěhujou :grinning:

Když mluvíte o dlažeb. kostkách - přijeďte si k nám vyzkoušet naše chodníky :grinning: , takoviu ralley ste ještě nezažily :grinning:
24. dub 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji tak to si myslím, že malýho Matylďáky uvidím jen z fotek, páč na těch vašich chodnících si nechci zničit kočárek.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Já se obávám, že ty sviňuchy maj tak malej mozek, že by to stejně nepochopili a ještě by zavolali svoje rybí přátelé.... :angry: :grinning:
24. dub 2009 v 10:06  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako když jsme je měli ve starý hnusný koupelně, tak mi pomohlo, celou koupelnu vydesinfikovat savem, ale to teď nemůžu když je tu malej, to i podlahy všude po bytě, vytírám jen vodou bez ničeho...
24. dub 2009 v 10:07  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my v našem maloměstečku většinou nemáme ani chodníky :slight_smile: ,ba ne teď se město snaží a spoustu jich opravilo :dizzy_face:
24. dub 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo.to je tak napínavý kdy porodíš,ani loni v březnu to takový nebylo,to nsá bylo moc teď seš na to sama :grinning:
24. dub 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: koukla si Maji do alba? Kdyby si narazila na stejný proužkatý body v CaA, dej prosím vědět - já to body prostě miluju :dizzy_face: a chci ho ve všech velikostech na Matyldu :grinning: ...ale oni ho určo už nebudou mít :frowning2:
24. dub 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
mispuli: koukám, že Michalka dost na svět pospíchala..kolik měla beruška, když ste si ji vezli domů? :confused:
24. dub 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
mispuli: a Honzík taky??? Ty máš teda doma bojovníčky, tý jo.... :pensive:
24. dub 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
mispuli, téééééééda vy jste museli bojovat jako blázni - nejsem znalá, ale co je to ten shunt? :sweat_smile: Přeju Vám aby vše špatné už bylo za vámi a vy si mohli v klidu užívat jako 4 členná rodinka... :wink:
24. dub 2009 v 10:44  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky, vy jste ukecané.
tak já už mám svou trojkombinaci prodanou :slight_smile: a ozvali se mi lidi převážně z Prahy,takže je to asi pro ně levnější ty naše Moravácké ceny :slight_smile:... jo a teda ozvali se mi jen z bazos.cz ...to je jen tip,kde chodí asi nejvíce lidí.

no co se týče příspěvků tak já všechno teda nečtu, je fakt že co mne neba tak to rychle přeletím a kolikrát jsem vynechala příspěvky od petruny protože to jsou vždy romány a na to jsem neměla nikdy čas to dočíst :grinning:
24. dub 2009 v 11:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo:koukla ale zapomněla pochválit :grinning: :grinning: :grinning: to body vůbec nemají,koukám pravidelně,taky bych ho ještě chtěla.
24. dub 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek