Březnovky a březňátka 2008

Tak když se k tomu nikdo neměl, tak jsem si dovolila založit nové téma a změnit i název, když už nemáme ta miminka 😉 , tak doufám, že mě neukamenujete a přesunete se sem :-N a nenecháte mě tu samotnou 😃
kozimura
27. kvě 2009
Teri,my jsme fakt nechápali,kde to vzala,ale byla to síla 😃😃😃

Katuš,tak to vstávání na mlíko nezávidím.U nás odpadlo s ukončením kojení a spí od 20 do 7.30.
Dneska navíc pak spala 10-13.30,pak 17.30-18.30 a teď už od 20 spinušká x-)
katka_j
27. kvě 2009
kozim: tak mi to ani moc nevadí, je to jen jednou za noc, a to až k ránu,takže v pohodě.jsem normálně vyspaná. pořád lepší než abych vstávala několikrát za noc jako moje kamará dka,,která má roční holčičku a má věné problémy s jejím spaním
petulka77
27. kvě 2009
Kozim, tak to je supr sranda s tím prďancem 😃 😃 😃

Též mě baví ty dětské pokroky, už nemáme žádné miminka, ale šikovné batolátka 🙂

Noční vstávání u nás odeznělo s odstěhováním do dětského pokoje a ukončením kojení 😉
kozinka
28. kvě 2009
Krásné ránko mamči a dětičky 🙂 x-)
Tady krásně svítí sluníčko, malá čučí na kouzelkou školku, já snídám, tak jsem se na vás přišla juknout! 🙂 x-)

Trošku jsme si vás dočetla... no moc práce mi to teda nedalo... takže zase ta teorie - venku krásně, na koňovi nikdo, platí.. 😃

zuzi: děkuju za lichotky.. 🙂 😃 já vůbec nevěděla, že už to vyšlo.. :-N takže kuji za info 😃 NO stejně jsem si to nestihla koupit... nevadí.. 🙂 Mrkla jsem na to aspoň na netu 🙂 teda fotky nic moc, jsem čekala něco o hoooooooodně lepšího, vypadám tam jak debil :-N No stejně jim o to šlo, aby Lutevská vypadala jako královka a my jen takové šédé myšky, ale to už je fuk.. 🙂 a připadá ti jako by jsi mě znala léta jo?? 😃 já už to tady mám takhle u více lidí, a to nekecám, některé jsem ještě neviděla osoboně a taky mi přijde, že už je znám... a třeba u Petru, ještě než jsem ji viděla, tak mi to taky přišlo... a když jsem ji viděla na živo, tak se mi to jen potvrdilo x-) Je to sranda 🙂

katka: no víkendová akce super jak jinak, holky jsem nevěděla, že se dá naprat pěbehm půl hoďky. :-N jsme byli na prohlídce pivovaru - Nošovice a jako nakonci ta ochutnávka = Baťová odcházela středem.. :-N 😃 No a pak jsme jeli na tu Morávku, bylo supeeeeeeer! x-) Tolik známých lidí, co jsem tak dlouho neviděla a všichni pohromadě! x-)
tomickoval
28. kvě 2009
Ahoj Kozinko. Tulačko jedna 😃
kozinka
28. kvě 2009
tomi: ahojky! 😃 já ti dám tulačku.. 😃 x-)
petruna
28. kvě 2009
kozinko nemas odkaz na tu fotku v MF ? Ja to nestihla a nemuzu to najit. 😉
kozinka
28. kvě 2009
petru: našla jsem toto http://revue.idnes.cz/unikatni-setkani-lutovska... ale nevím co bylo přímo v MF, no ale horší už to snad být nemohlo.. 8-(
petruna
28. kvě 2009
náhodou ti to tam sluší. Ale já myslela tu společnou fotku.
A miss romka i vietnamka byly teda fakt krasny !!
zuzik03
28. kvě 2009
pravdu dis, petru, vietnamka i romka k sezrani, se divim, ze jsme vcera v maticni taky nejakou krasku nepotkaly krome kac 😃

holky, my vcera byly s petru a majmu navstivit kac v usti, fotky zde http://zuzik03.rajce.idnes.cz/Navsteva_u_Kac_v_...

kozin, taky se tesim na pondeli, jsem moc zvedava 🙂 na fotky v MF Dnes kasli, my vime, ze ti to slusi a hlavne teprve bude - na svatbe 😉
ewuska
28. kvě 2009
zuzko fotky nádhera x-)
hvezdickaaad
28. kvě 2009
zuzi: fotky krasne 😉 Detticky rostou do krasy 🙂

kozin: ahooooj, uz jsem si myslela,zes na nas zanevrela. A ty delas pritom karieru 😃 Nahodou...fotka je hezka, ale libi se mi vic co mas s Miss na konovi.

Uz jsem myslela, ze to tady nikdy nenapisu,ale u nas nocni vstavani uz taky neni. Ato od doby co kojim jen v noci. Ted se stane, ze treba co 3dny vstane 1x za noc,ale prso moc nechce. Jak kdy. Takze uz kojim,nekojim...Pres den vubec. A ja se porad bala, ze BEtt bude prisata do puberty 😃
zuzalach
28. kvě 2009
čus holky,
koukám, že nejen u mě není moc čas krafat 😃 zdravím a doufám, že u vás jde všechno ok 😉

zuzi, fotky moc vydařené, fajn, že se výlet vydařil 😉 hrozně to na nich sluší vikoušovi a taky tondovi v džínách to moc seklo 😉 jinak teda sám o všem 🙂

u nás to jde-teď je docela dost aktivit. včera dal kulich třeba dvojhodinovku plavání(náhrada) a zvládnul celkem v pohodě. teď ho baví skákat ze sedu z okraje bazénu do vody-potopení ho nerozhodí, my ho tam vždycky vylovíme 😃 taky jsme byli na masáži u p.hašplové-masíroval se ve stoje, chůze, počural koberec-docela divočina 🙂 ale jinak moc pěkné.
neodpustim si pečící historku 🙂 v sobotu jsem pekla dort pro tátu-těšila jsem se na tvoření. petru jsem pumpla o tip na snadno tvořící a dobrou mandlovku, upekla korpus. šlehačkový krém jsem převařila, další se nevyšlehal-tak jsem je spojila a byl poživatelný, přijatelné konzistence. blbka jsem nedala na petru a pustila se do mandlovky z pěnových bonbonů-obr.postup na mmb vypadal jak pro blbce-zdání klame nebo jsem levá jako šavle 😃 žádné lepidlo nikdy nelepilo jako takhle "dobrota" 😃 měla jsem ruce jako střihoruký edward-ovšem moje prsty byly pohyblivé a plynule přilepené ke všemu na lince. nakonec jsem hrůzu namočila, hodila do koše a jela s kuldou do tesca pro pravý marcipán-byl výborný a zelený dort nakonec celkem taky 😃 😃 příště ho beru rovnou 😉 ještě teď na lince objevuji zelené pozůstatky 😃 😃
sajahonzik
28. kvě 2009
ahojda...
děti ještě pospávají, ale už to bude asi jen na pár minut, tak využívám volné minuty 🙂 ..já se právě nadlábla lívanečků s jahůdkovou marmoškou a šlehačkou - mňam.... x-)

hvězdi: kdyžtak málo kojíš, to se ti furt tvoří mlíčko? Tak to jsi super dobrá mlíkárna x-) ....i když já si nedovedu představit, že bych tu "naši velkou Maji" ještě kojila...mi fakt přijde už děsně veliká =-) , pro mě bylo fakt fajn její odstavení na 9 měsících....snad Domi bude mít taky rozum :-N (zač. těhu na 5 měs. Domíska zatím v plánu není :-N 😃, tak ten jeho rozum bude potřeba 😃, ale snad ten "rozum" nezíská do toho půl roka a mlíčko vydrží, to zase nechcííííí, aby se odstavil tak brzy 😃 )

zuzi: fotečky krásný x-) ....Vám to tam nějak moc sekne x-)

zuzich: střihoruký edward 😃
katka_j
28. kvě 2009
ahojki,
tak my už máme koláčky doma a hezky to tu voní, jeste jsem ani neochutnala 😃 a večer nás čeká balení , zítra rozvoz ale i se na to těším

no taky si už nedovedu představit kojit Kristýnku, příjde mi to už takové divné, stejně to už těm dětem nic nedává, když dlabou už všechno.

Kozim: mne dnes bolí také záda 😞 a trochu hlava, tak jsem si rychle vzala brufen. já nevím to počasí je ted takové divnééé.
sajahonzik
28. kvě 2009
Jinak my máme doma už koupené probiotické kaoky, ale jsou psané až od 1 měs., tak musíme vyčkat...snad pomůžou...včera to bylo šílený, trápilo ho to pomalu celý den 😞 a dneska docela v poho...fakt to mým jídlem není, když se snažím se hlídat a např. jím jen starší pečivo atd., tak trpí a když "prasím", tak pohoda :-N čert aby se v tom vyznal....
katka_j
28. kvě 2009
kozinka: jsi kočka a ta misska se mi teda vůbec nelíbí , já jsem ani nechtela at vyhraje. :-p
sajahonzik
28. kvě 2009
katko: jééé, dovez trošku koláčků i k nám 😃

Domi se budí na dlabanec....tak mažu 🙂 , doufám, že se v minutě neprobudí i Maji, i když kojit při různých aktivitách s Maji už taky zvládám 😃
katka_j
28. kvě 2009
saji: kdybys byla odsud tak jo ,ale jsi moc daleko 😃 , takže stavíš s Máji komín a u toho kojíš jo 😃
katka_j
28. kvě 2009
zuzi : tak jsem mrkla na fotky a krásnéééé, asi jste si to užili co?
strašně se mi líbí malá od Kacamar..ale samo i ostatní děti jsou super. od Klárky se mi líbí brydáček s jejím jménem. 😉
hvezdickaaad
28. kvě 2009
Kojim uz jen v noci,at me nikdo nevidi 😃 Ikdyz to neni moc casto ale taky cucim,ze se jeste neco tvori.. =-) Ja doufam,ze to je otazka dnu,max. tydnu, ze skoncim. Uz to nema vyznam.

Kac: vecer jsem u Tebe na kolacky 😉 😃

saji: Ty jsi cislo...Vidis, tak dlabej co vidis...Domiskovi to prospiva 😃
kozinka
28. kvě 2009
Ahojky holky! 🙂

no fota úúúúúúúúúžasné!!!!! To je super, že jste jeli za Kač x-) Škoda, že nebydlíme všechny blíž... 😞 a do Praglu se teď v brzké době s malou nechystám, až o práznidnách, tak uvidíme, třeba se taky sejdeme.. 🙂
Jinak Klároš s bryndákem super, hele Zuzi přijeeď uděláme holkám společné foto, taky máme bryndáček se jménem.. 😃 😃 😃

katka: odkud jste brali koláčky???????? A za kolik jeslti se můžu zeptat????Když tak písni do IP-čka, ať s tím nikoho nezatěžujeme.. 😃

hvězdi: ty mlíkárno jedna.. 😃 ty na to vůbec nevypadááááš, ty jo, ale jsi fakt dobrý držák, já bych to už nevydržela tak dlouho 🙂 obdivuju, ale i čučím jak puk.. 😃 x-)

saji: čusky plodící ženo!!!! 😃 Fakt neplánujete třetí zatím jo???? Nekeceeeej, beztak už se snažíte.. 😃 😃 😃 jen s tím rozdílem, že příště už přijdeš rovnou s tím, že jsi porodila 😃 😃 😃 😉
petulka77
28. kvě 2009
Hvezdi, to se taky divím, že se Ti mlíko ještě tvoří :-o To já když jsem jednou vynechala, hned ho bylo míň a už to nešlo nastartovat. Docela mě to štvalo, chtěla jsem ještě kojit, ale A asi málo sála, já nevím, nějak nám to spolu nešlo a mlíka ubývalo, až zmizelo 😞

Katuš, tak ať to zítra všechno v pohodě zvládnete. Asi zajdu k Barči na koláček 😃 Musím se objednat na návštěvu x-)

Kozim: škoda, že tam moc nejsi vidět, TY jsi fakt kočka. Já Lutovskou taky jako miss nechtěla :-p

Zuzik: fotky jsou nádherné, jde vidět, že jste si to všichni užili a komentáře fakt supr, jsem se zas zasmála 😃 😃 😃 Ale koukala jsem, jakou má Vikouš doma hračkárnu, je to tam jak v nějaké dětské herně x-) Sranda je s těma vašima gofkama, to vypadá, jak by jste je někde nafasovaly, jak jedete takhle někam spolu 😃

Zuza: ty tvoje ruce bych ráda viděla =-) 😃 :-o
petulka77
28. kvě 2009
Tak já jsem dneska byla od rána v luftě, trochu jsem utrácela, koupila jsem si kočárek na léto, pak jsem byla na dobrý oběd u MM v práci, pak jsem jela vyplenit dm a Rossmanna, koupila jsem pak ještě pláštěnku a kšíry s vodítkem, protože už mě to Aninky chození jen za ruku k tomu fakt donutilo :-| a pak gumáky pro synovce. Velikost byla totálně mimo, tak jsem mu to hned vezla vyzkoušet, ať to když tak vrátím, ale seděly mu. Pak jsem skočila do jednoho hudebního klubu a potkala tam kámošku taky s dítětem a ta nás pak hodila autem domů, takže supr den. A teď musím sbalit Vojtíka na školu v přírodě, ať zjistím, zda ještě něco nepotřebuje a zítra případně dokoupit. A večer jedu opět vyřizovat ohledně podlahového topení. Já mám totiž ještě furt odpoledne :-N
petulka77
28. kvě 2009
To "Kozim:" mělo být Kozince |-|
kozinka
28. kvě 2009
zuza: tak jsem se pobavila u tvé příhody ala hmota z maršmelou.. 😃 Já ji taky dělala, zažila jsem při tom stejné pocity jako ty, řvala jsem na Jarka, že nikdy nic tak lepivého jsem neměla v ruce 😃, chtěla jsem s tím švihnout taky do koše (už mě až bolely ruce z toho věčného snažení se to uplácat), ale nakonec mi Jarek na můj povel posypal cukr na stůl a už to šlo 🙂 pak už jen ten solamyl ten to krásně spojil a vůbec to pak nelepilo, zajímavé, ale.. 😃

petul: oooo děkuji.. 😃 A víš proč jsem tam nebyla vůbec vidět??? jsem byla asi jen do počtu.. :-N 😃 ale co, mě to nevadí, měla jsem tam cestu, a zase nějaká zkušenost na víc.. 😃 a viděla jsem 9 miss pohromadě, heeeeeč.. 😃 😉
kozinka
28. kvě 2009
petul: ty jo ty jsi dneska byla akční!!!!!!!!!! 😃 🙂 Super kolik jsi toho stihla.... a peněženka pěkně provětraná... co?? 😃 😉
kozinka
28. kvě 2009
kač: taky jsem si všimla kolik má Vikouš hraček!! x-) a všechny růůůžové!!!!! 😃 ten buzeranskej autobus, mě fakt pobavil.. 😃 😃 😃 x-) a malá už fakt není malá, přijde na mi na fotkách strašně dospělá!! x-) x-) x-) je to kočka! 🙂 x-)
kozinka
28. kvě 2009
hodila jsem do albíčka pár nových foteček (jsou tam i fota malé v družičkových šatech 🙂 x-) )tak kdo chce mrkněte 🙂