• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
Teri,my jsme fakt nechápali,kde to vzala,ale byla to síla :grinning::grinning::grinning:

Katuš,tak to vstávání na mlíko nezávidím.U nás odpadlo s ukončením kojení a spí od 20 do 7.30.
Dneska navíc pak spala 10-13.30,pak 17.30-18.30 a teď už od 20 spinušká :dizzy_face:
27. kvě 2009 ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí
kozim: tak mi to ani moc nevadí, je to jen jednou za noc, a to až k ránu,takže v pohodě.jsem normálně vyspaná. pořád lepší než abych vstávala několikrát za noc jako moje kamará dka,,která má roční holčičku a má věné problémy s jejím spaním
27. kvě 2009 ve 21:51  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Kozim, tak to je supr sranda s tím prďancem :grinning: :grinning: :grinning:

Též mě baví ty dětské pokroky, už nemáme žádné miminka, ale šikovné batolátka :slight_smile:

Noční vstávání u nás odeznělo s odstěhováním do dětského pokoje a ukončením kojení :wink:
27. kvě 2009 ve 21:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné ránko mamči a dětičky :slight_smile: :dizzy_face:
Tady krásně svítí sluníčko, malá čučí na kouzelkou školku, já snídám, tak jsem se na vás přišla juknout! :slight_smile: :dizzy_face:

Trošku jsme si vás dočetla... no moc práce mi to teda nedalo... takže zase ta teorie - venku krásně, na koňovi nikdo, platí.. :grinning:

zuzi: děkuju za lichotky.. :slight_smile: :grinning: já vůbec nevěděla, že už to vyšlo.. :sweat_smile: takže kuji za info :grinning: NO stejně jsem si to nestihla koupit... nevadí.. :slight_smile: Mrkla jsem na to aspoň na netu :slight_smile: teda fotky nic moc, jsem čekala něco o hoooooooodně lepšího, vypadám tam jak debil :sweat_smile: No stejně jim o to šlo, aby Lutevská vypadala jako královka a my jen takové šédé myšky, ale to už je fuk.. :slight_smile: a připadá ti jako by jsi mě znala léta jo?? :grinning: já už to tady mám takhle u více lidí, a to nekecám, některé jsem ještě neviděla osoboně a taky mi přijde, že už je znám... a třeba u Petru, ještě než jsem ji viděla, tak mi to taky přišlo... a když jsem ji viděla na živo, tak se mi to jen potvrdilo :dizzy_face: Je to sranda :slight_smile:

katka: no víkendová akce super jak jinak, holky jsem nevěděla, že se dá naprat pěbehm půl hoďky. :sweat_smile: jsme byli na prohlídce pivovaru - Nošovice a jako nakonci ta ochutnávka = Baťová odcházela středem.. :sweat_smile: :grinning: No a pak jsme jeli na tu Morávku, bylo supeeeeeeer! :dizzy_face: Tolik známých lidí, co jsem tak dlouho neviděla a všichni pohromadě! :dizzy_face:
28. kvě 2009 v 08:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Kozinko. Tulačko jedna :grinning:
28. kvě 2009 v 08:59  • Odpověz  • To se mi líbí
tomi: ahojky! :grinning: já ti dám tulačku.. :grinning: :dizzy_face:
28. kvě 2009 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí
kozinko nemas odkaz na tu fotku v MF ? Ja to nestihla a nemuzu to najit. :wink:
28. kvě 2009 v 10:05  • Odpověz  • To se mi líbí
28. kvě 2009 v 10:09  • Odpověz  • To se mi líbí
náhodou ti to tam sluší. Ale já myslela tu společnou fotku.
A miss romka i vietnamka byly teda fakt krasny !!
28. kvě 2009 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
pravdu dis, petru, vietnamka i romka k sezrani, se divim, ze jsme vcera v maticni taky nejakou krasku nepotkaly krome kac :grinning:

holky, my vcera byly s petru a majmu navstivit kac v usti, fotky zde http://zuzik03.rajce.idnes.cz/Navsteva_u_Kac_v_Usti/

kozin, taky se tesim na pondeli, jsem moc zvedava :slight_smile: na fotky v MF Dnes kasli, my vime, ze ti to slusi a hlavne teprve bude - na svatbe :wink:
28. kvě 2009 v 11:51  • Odpověz  • To se mi líbí
zuzko fotky nádhera :dizzy_face:
28. kvě 2009 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
zuzi: fotky krasne :wink: Detticky rostou do krasy :slight_smile:

kozin: ahooooj, uz jsem si myslela,zes na nas zanevrela. A ty delas pritom karieru :grinning: Nahodou...fotka je hezka, ale libi se mi vic co mas s Miss na konovi.

Uz jsem myslela, ze to tady nikdy nenapisu,ale u nas nocni vstavani uz taky neni. Ato od doby co kojim jen v noci. Ted se stane, ze treba co 3dny vstane 1x za noc,ale prso moc nechce. Jak kdy. Takze uz kojim,nekojim...Pres den vubec. A ja se porad bala, ze BEtt bude prisata do puberty :grinning:
28. kvě 2009 ve 12:30  • Odpověz  • To se mi líbí
čus holky,
koukám, že nejen u mě není moc čas krafat :grinning: zdravím a doufám, že u vás jde všechno ok :wink:

zuzi, fotky moc vydařené, fajn, že se výlet vydařil :wink: hrozně to na nich sluší vikoušovi a taky tondovi v džínách to moc seklo :wink: jinak teda sám o všem :slight_smile:

u nás to jde-teď je docela dost aktivit. včera dal kulich třeba dvojhodinovku plavání(náhrada) a zvládnul celkem v pohodě. teď ho baví skákat ze sedu z okraje bazénu do vody-potopení ho nerozhodí, my ho tam vždycky vylovíme :grinning: taky jsme byli na masáži u p.hašplové-masíroval se ve stoje, chůze, počural koberec-docela divočina :slight_smile: ale jinak moc pěkné.
neodpustim si pečící historku :slight_smile: v sobotu jsem pekla dort pro tátu-těšila jsem se na tvoření. petru jsem pumpla o tip na snadno tvořící a dobrou mandlovku, upekla korpus. šlehačkový krém jsem převařila, další se nevyšlehal-tak jsem je spojila a byl poživatelný, přijatelné konzistence. blbka jsem nedala na petru a pustila se do mandlovky z pěnových bonbonů-obr.postup na mmb vypadal jak pro blbce-zdání klame nebo jsem levá jako šavle :grinning: žádné lepidlo nikdy nelepilo jako takhle "dobrota" :grinning: měla jsem ruce jako střihoruký edward-ovšem moje prsty byly pohyblivé a plynule přilepené ke všemu na lince. nakonec jsem hrůzu namočila, hodila do koše a jela s kuldou do tesca pro pravý marcipán-byl výborný a zelený dort nakonec celkem taky :grinning: :grinning: příště ho beru rovnou :wink: ještě teď na lince objevuji zelené pozůstatky :grinning: :grinning:
28. kvě 2009 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojda...
děti ještě pospávají, ale už to bude asi jen na pár minut, tak využívám volné minuty :slight_smile: ..já se právě nadlábla lívanečků s jahůdkovou marmoškou a šlehačkou - mňam.... :dizzy_face:

hvězdi: kdyžtak málo kojíš, to se ti furt tvoří mlíčko? Tak to jsi super dobrá mlíkárna :dizzy_face: ....i když já si nedovedu představit, že bych tu "naši velkou Maji" ještě kojila...mi fakt přijde už děsně veliká :confused: , pro mě bylo fakt fajn její odstavení na 9 měsících....snad Domi bude mít taky rozum :sweat_smile: (zač. těhu na 5 měs. Domíska zatím v plánu není :sweat_smile: :grinning:, tak ten jeho rozum bude potřeba :grinning:, ale snad ten "rozum" nezíská do toho půl roka a mlíčko vydrží, to zase nechcííííí, aby se odstavil tak brzy :grinning: )

zuzi: fotečky krásný :dizzy_face: ....Vám to tam nějak moc sekne :dizzy_face:

zuzich: střihoruký edward :grinning:
28. kvě 2009 ve 13:26  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojki,
tak my už máme koláčky doma a hezky to tu voní, jeste jsem ani neochutnala :grinning: a večer nás čeká balení , zítra rozvoz ale i se na to těším

no taky si už nedovedu představit kojit Kristýnku, příjde mi to už takové divné, stejně to už těm dětem nic nedává, když dlabou už všechno.

Kozim: mne dnes bolí také záda :frowning2: a trochu hlava, tak jsem si rychle vzala brufen. já nevím to počasí je ted takové divnééé.
28. kvě 2009 ve 13:30  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak my máme doma už koupené probiotické kaoky, ale jsou psané až od 1 měs., tak musíme vyčkat...snad pomůžou...včera to bylo šílený, trápilo ho to pomalu celý den :frowning2: a dneska docela v poho...fakt to mým jídlem není, když se snažím se hlídat a např. jím jen starší pečivo atd., tak trpí a když "prasím", tak pohoda :sweat_smile: čert aby se v tom vyznal....
28. kvě 2009 ve 13:31  • Odpověz  • To se mi líbí
kozinka: jsi kočka a ta misska se mi teda vůbec nelíbí , já jsem ani nechtela at vyhraje. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. kvě 2009 ve 13:33  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
katko: jééé, dovez trošku koláčků i k nám :grinning:

Domi se budí na dlabanec....tak mažu :slight_smile: , doufám, že se v minutě neprobudí i Maji, i když kojit při různých aktivitách s Maji už taky zvládám :grinning:
28. kvě 2009 ve 13:33  • Odpověz  • To se mi líbí
saji: kdybys byla odsud tak jo ,ale jsi moc daleko :grinning: , takže stavíš s Máji komín a u toho kojíš jo :grinning:
28. kvě 2009 ve 13:34  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
zuzi : tak jsem mrkla na fotky a krásnéééé, asi jste si to užili co?
strašně se mi líbí malá od Kacamar..ale samo i ostatní děti jsou super. od Klárky se mi líbí brydáček s jejím jménem. :wink:
28. kvě 2009 ve 13:36  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Kojim uz jen v noci,at me nikdo nevidi :grinning: Ikdyz to neni moc casto ale taky cucim,ze se jeste neco tvori.. :confused: Ja doufam,ze to je otazka dnu,max. tydnu, ze skoncim. Uz to nema vyznam.

Kac: vecer jsem u Tebe na kolacky :wink: :grinning:

saji: Ty jsi cislo...Vidis, tak dlabej co vidis...Domiskovi to prospiva :grinning:
28. kvě 2009 ve 14:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky! :slight_smile:

no fota úúúúúúúúúžasné!!!!! To je super, že jste jeli za Kač :dizzy_face: Škoda, že nebydlíme všechny blíž... :frowning2: a do Praglu se teď v brzké době s malou nechystám, až o práznidnách, tak uvidíme, třeba se taky sejdeme.. :slight_smile:
Jinak Klároš s bryndákem super, hele Zuzi přijeeď uděláme holkám společné foto, taky máme bryndáček se jménem.. :grinning: :grinning: :grinning:

katka: odkud jste brali koláčky???????? A za kolik jeslti se můžu zeptat????Když tak písni do IP-čka, ať s tím nikoho nezatěžujeme.. :grinning:

hvězdi: ty mlíkárno jedna.. :grinning: ty na to vůbec nevypadááááš, ty jo, ale jsi fakt dobrý držák, já bych to už nevydržela tak dlouho :slight_smile: obdivuju, ale i čučím jak puk.. :grinning: :dizzy_face:

saji: čusky plodící ženo!!!! :grinning: Fakt neplánujete třetí zatím jo???? Nekeceeeej, beztak už se snažíte.. :grinning: :grinning: :grinning: jen s tím rozdílem, že příště už přijdeš rovnou s tím, že jsi porodila :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
28. kvě 2009 v 18:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Hvezdi, to se taky divím, že se Ti mlíko ještě tvoří :astonished: To já když jsem jednou vynechala, hned ho bylo míň a už to nešlo nastartovat. Docela mě to štvalo, chtěla jsem ještě kojit, ale A asi málo sála, já nevím, nějak nám to spolu nešlo a mlíka ubývalo, až zmizelo :frowning2:

Katuš, tak ať to zítra všechno v pohodě zvládnete. Asi zajdu k Barči na koláček :grinning: Musím se objednat na návštěvu :dizzy_face:

Kozim: škoda, že tam moc nejsi vidět, TY jsi fakt kočka. Já Lutovskou taky jako miss nechtěla :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zuzik: fotky jsou nádherné, jde vidět, že jste si to všichni užili a komentáře fakt supr, jsem se zas zasmála :grinning: :grinning: :grinning: Ale koukala jsem, jakou má Vikouš doma hračkárnu, je to tam jak v nějaké dětské herně :dizzy_face: Sranda je s těma vašima gofkama, to vypadá, jak by jste je někde nafasovaly, jak jedete takhle někam spolu :grinning:

Zuza: ty tvoje ruce bych ráda viděla :confused: :grinning: :astonished:
28. kvě 2009 v 18:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak já jsem dneska byla od rána v luftě, trochu jsem utrácela, koupila jsem si kočárek na léto, pak jsem byla na dobrý oběd u MM v práci, pak jsem jela vyplenit dm a Rossmanna, koupila jsem pak ještě pláštěnku a kšíry s vodítkem, protože už mě to Aninky chození jen za ruku k tomu fakt donutilo :unamused: a pak gumáky pro synovce. Velikost byla totálně mimo, tak jsem mu to hned vezla vyzkoušet, ať to když tak vrátím, ale seděly mu. Pak jsem skočila do jednoho hudebního klubu a potkala tam kámošku taky s dítětem a ta nás pak hodila autem domů, takže supr den. A teď musím sbalit Vojtíka na školu v přírodě, ať zjistím, zda ještě něco nepotřebuje a zítra případně dokoupit. A večer jedu opět vyřizovat ohledně podlahového topení. Já mám totiž ještě furt odpoledne :sweat_smile:
28. kvě 2009 v 18:49  • Odpověz  • To se mi líbí
To "Kozim:" mělo být Kozince :pensive:
28. kvě 2009 v 19:02  • Odpověz  • To se mi líbí
zuza: tak jsem se pobavila u tvé příhody ala hmota z maršmelou.. :grinning: Já ji taky dělala, zažila jsem při tom stejné pocity jako ty, řvala jsem na Jarka, že nikdy nic tak lepivého jsem neměla v ruce :grinning:, chtěla jsem s tím švihnout taky do koše (už mě až bolely ruce z toho věčného snažení se to uplácat), ale nakonec mi Jarek na můj povel posypal cukr na stůl a už to šlo :slight_smile: pak už jen ten solamyl ten to krásně spojil a vůbec to pak nelepilo, zajímavé, ale.. :grinning:

petul: oooo děkuji.. :grinning: A víš proč jsem tam nebyla vůbec vidět??? jsem byla asi jen do počtu.. :sweat_smile: :grinning: ale co, mě to nevadí, měla jsem tam cestu, a zase nějaká zkušenost na víc.. :grinning: a viděla jsem 9 miss pohromadě, heeeeeč.. :grinning: :wink:
28. kvě 2009 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
petul: ty jo ty jsi dneska byla akční!!!!!!!!!! :grinning: :slight_smile: Super kolik jsi toho stihla.... a peněženka pěkně provětraná... co?? :grinning: :wink:
28. kvě 2009 ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí
kač: taky jsem si všimla kolik má Vikouš hraček!! :dizzy_face: a všechny růůůžové!!!!! :grinning: ten buzeranskej autobus, mě fakt pobavil.. :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: a malá už fakt není malá, přijde na mi na fotkách strašně dospělá!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: je to kočka! :slight_smile: :dizzy_face:
28. kvě 2009 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí
hodila jsem do albíčka pár nových foteček (jsou tam i fota malé v družičkových šatech :slight_smile: :dizzy_face: )tak kdo chce mrkněte :slight_smile:
28. kvě 2009 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek