• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
kozinko: foto úžasný :slight_smile: ta poslední fotka je celej El Bunda :grinning:
28. kvě 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozij: čauuu hvězdo....se objeví a už je zase trošku co dočítat :grinning: Ti dám plodící ženu :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning: Já mám 3 týdny od porodu, víš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: - takže máme ještě 6-tinedělí :grinning:, chuť by byla, ale jaksi to ještě nejde.... :cry: teda chuť na plození dalšího potomka zatím nééé, ale to přijde :grinning:

MM dnes překvapil , :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ačkoliv měl zakázaný veškerá zlatnictví - i na netu!!!, zase to porušil - prostě nepoučitelnej .. :angry: ..dostala jsem dneska od něho za Domíska úplně přenádherný náramek na ruku...zlatý s kamínkama, fakt úplně snový .. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a i s papírkem s věnováním, málem jsem to obulela - asi ty hormony :sweat_smile: :sunglasses: ... a předával mi ho i s Domčou, jako že ho choval a pak mi ho přinesl, ať si ho vezmu a s ním mi strčil i tu krabičku.....ani jsem to nemusela otevírat, bylo mi jasný, že zase porušil zákaz a byl ve zlatnictví - já za Domíska fakt nic nechtěla, jsem myslela, že ho přetrhnu...ale vkus má dobrej a já taky - teda vkus na chlapy :grinning: :grinning: :grinning: ...akorát jsem mu to trošku zkazila prohlášením, že ho fakt přetrhnu, že za ten náramek by určo bylo okno do ložnice :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: ...takže v tomhle směru třetí dítko být asi nemůže, nebo nás utrácení MM za dárky pro mě za děti zruinuje :grinning:
28. kvě 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin: fotky už sem viděla....to už jsou šatičky na vaši svatbu nebo jdete ještě na nějakou?
28. kvě 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: Tak já budu chodit míň :grinning: :grinning: :grinning: Plodící žena, to je dobrý, že?? :grinning: Dělám si legraci :wink: Dvě dítka to je norma :slight_smile: :grinning: a to že jsi ještě v šesti-nedělce to vím, ale tak člověk nikdy neví u tebe.. :grinning:
OD TM to je krásné!! :dizzy_face: buď ráda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
A ty šatičky jsou na naši svatbu, jdeme sice ještě na jednu toho 20.června, ale tam jdu za svědka a nevím jestli malou brát.... :sweat_smile: jako vzala bych ji, ale jako svěděk ji nemůžu mít u sebe, tak to je blbé...... a co kdyby za mnou chtěla jít a nedejbože začala brečet, nerada bych jim pokazila svatbu.. :unamused:
28. kvě 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin: né, hezky to tu rozjeď, drbno...ale tak, abych to stíhala dočítat - né 50 str denně, ok?!? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...u mě člověk nikdy neví, jo?!? :grinning: Kecalko...
Víš, co je krásný? MM se mě právě ptal: "v pondělí už tam (jako v tv) bude kozinka, že jo?" Vidíš, jak na tebe myslí :wink: :grinning:...a ani nežárlím :grinning:
28. kvě 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin: a vy budete mít svatbu do růžova? A myslíš, že z těch šatiček Týnka ještě nevyroste? Aby v nich pak v září nevypadala, že čeká velkou vodu :grinning: ...ale hezký jsou ty culíky...jak koukám na fotky, tak Maji je na tom asi nejbídněji se zubama i vlasama - všechny děti mají víc :grinning:
28. kvě 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: :grinning: prej drbno já jo???????? mrkni kdo má více propsaných příspěvků.. drbno jedna..:grinning:
tak i TM na mě myslí jo????? :grinning: :grinning: :grinning: tak že ho zdravíííííííím!! :grinning: :dizzy_face: no já dneska viděla první upoutávku, jsem se fakt lekla, jsem nevěděla že vypadám tak strašně, jako věděla jsem že jsem prostorově výraznější, ale že takhle......... no to bylo něco.... :frowning2:
Jinak šatičky jsou sice růžové, já budu mít teda klasiku bílé, ale v hlavě rudé růže asi :slight_smile: kytička taky do ruda, Jarek bude mít kravatu rudou, jinak oblek černý, bílá košile.. :slight_smile:
28. kvě 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: ze zadu ty šatičky má přišpendlené, má dlouhé ramínka :grinning: jsou to šatičky na 3-4 roky.. :sweat_smile: dobrý co???? :grinning: ta baba co mi je prodávala nechápala, že je chci na malou roční holčičku. :grinning: ale když viděla Týnku, tak říkala, no tak ty ji fakt asi budou a taky že jo.. :grinning: :wink:
28. kvě 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin: ale já už mám dvě děti, tak mám na víc příspěvků nárok :grinning: :grinning: :grinning: a neřekla jsem, že já drbna nejsem :grinning:..upoutávku jsem teda ještě neviděla, ale pokud nás děti nechají, určo budeme koukat - bude to 1. díl, který uvidím z týhle řady....
28. kvě 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saja: tak asi si to zasloužíš, když Tě TM tak obšťastňuje dárkama :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :wink: Buď ráda, že na Tebe tak myslí. To já dostala za Aninku nádhernou obr kytici, MM jaksi prý zapomněl, že do porodnice kytky nesmí, takže jsem si ji ani neužila a teď se mi tady na ni usušenou práší :frowning2: . Zato tvůj krásný náramek Ti bude nadosmrti připomínat, jak to bylo krásné :dizzy_face: , když se malý narodil, pokud ho teda neztratíš :sweat_smile:
28. kvě 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozin: jj, peněženka provětrána a hodně stihnuto, takové dny miluju, kdy se ráno nastartuju a do noci se něco děje a večer jdu spát s vědomím, že jsem ten den neprolenošila a neprobendila :wink:. ale pak jedenou týdně potřebuju svůj líný den, kdy vylezu max. vyvenčit psa nebo dítě, udělám jen to nejnutnější a jinak na všechno prdím :sweat_smile: :grinning:

Dneska jsem v dm koupila konečně ty kartáčky na zuby pro malou, jak je má Kristýnka tak ráda. A měly velký úspěch, tož doufám že to nebylo jen dneska a budou ji bavit nadále :sweat_smile: :dizzy_face: A chtěla jsem pořídit tu láhev s brčkem, ale nebyla tam v barvě, která by ladila ke kočárku. Tak mrknu ještě do jiných dmek. :unamused:
28. kvě 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: čím více dětí, tím více příspěvků jo?? :grinning: :grinning: :grinning: tak to nám potom tady holky pár dítek zapíraj.. :grinning: :grinning:
No myslím, že fakt nebude na co čučet, ale řeknu to na rovinku, kdo si chce zvednout sebevědomí, tak šup v pondělí k bedně a čučte na ty hory sádla.. :sweat_smile: :grinning:

petul: Já taky dostala obr kytku, a neusušiiila jsem ji, takže jsem jí pak vyhodila.. :sweat_smile: ale nechala jsem si z ní takvé krásné dřevěné sluníčko.. :slight_smile: :dizzy_face:
sajo jak píše petul to je pravda, budš ho mí pořád, pokud ho neztratíš a nebo ti ho dítě nesundá:slight_smile:) Mě Verča někde vytáhla a ztratila naušnici co sem dostala za ní, takže mám jen jednu.-)))))
shehe: jedno dítě = jedna naušnice.. :grinning: :wink:
28. kvě 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinko, nema vsechny ruzovy- jen autobus pro teplouse, videokameru a telefon :wink: ale hracek ma fakt nejak hodne spratecek nas malinkej - ja nevim, on to sem snad nekdo potaji nosi :grinning: :grinning:
28. kvě 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobry vecer :slight_smile:

kozin, nove fotky tynky jsou super, na te fotce utocim vypada uz skoro jak 3 lete dite ! :sweat_smile: klarka by ji byla tak do pasu :grinning: ale vidim, ze se ksichti cim dal lepe, s ni si jeste uzijete :wink: satky na svatbu jsou moc hezke, jen nevim, jak ji vysvetlis, ze se v nich nema tvarit tak nas.ane :grinning:

petul, kac, hracek ma vikous fakt hruzu, pro ty nase fakany to bylo lepsi nez nekde v herne, chybela snad uz jen klouzacka, ta by se vam tam jeste vlezla, co myslis, kac ? :grinning:
29. kvě 2009 v 00:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuza : prej strihorukej Edward.... :grinning:
tak nevim, jestli nekdy budu zkoset hmotu z bonbonu... :grinning:

petul, hvezdi : me se taky mliko porad tvori , i kdyz kojim jen rano a vecer...ale samozrejme min nez driv...
taky uz se chystam na konec, ale nemyslim si, ze by to nemelo smysl jen proto ze uz deti jedi vsechno. Kdybych nekojila, tak davam UM.
Smysl to urcite ma, obranne latky to urcite dodava dal apod..ale uz to samozrejme neni nutne a bez toho se deti obejdou, to je jasny.
Az dokojim, tak bych rada davala vecer UM tak do 2-3 let. Ale uvidim, co mi doporuci dr.
29. kvě 2009 v 00:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzik : taky sem si u fotek kozinky rikala, ze je ta Tynka jak dite do skolky.... :slight_smile:

uz jste nekdo videl upoutavku na Kozinkovi ? ja jeste ne....uz se tesim....jim 1.6. zvedneme pekne sledovanost.
29. kvě 2009 v 00:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj u Viky to bylo fakt jak v herne bnebo ve skolce...super....Tonik i ostatni deti byli nadseny.
29. kvě 2009 v 00:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja taky ne, ale doufam, ze uz zitra nebo o vikendu to prijde :slight_smile:
29. kvě 2009 v 00:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a v Usti se super nakupujou detske boticky. Tonik mel nove jen sandalky, tak jsem mu v Usti koupila jeste jedny zavrene. Mel jen jedny po synovci na stoupnuti, ale kdyz uz zacal chodit i venku, chtelo to nejake nove.
Jsou kráááásnýýýý
29. kvě 2009 v 00:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzik : jak to ze nespis ?
29. kvě 2009 v 00:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele padej spat, ja chci mit nekdy posledni nocni prispevek :grinning:
29. kvě 2009 v 00:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. kvě 2009 v 00:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to mas blby, pac ja letmo docitam a treba me jeste neco donuti reagovat.... :grinning:

sem se vratila z trsani a odpoledne jsme s Tondou docela chrapali, tak jsem nejaka plna elanu a nechce se mi jit spat...
29. kvě 2009 v 00:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
byla jsem na koncerte prazskeho jara - symfonie pana prstenu, bylo to super :slight_smile: pak mi MM sdeloval zazitky z dneska, zapla jsem PC a najednou je po pulnoci :sweat_smile: ale uz valim, vcera jsem sla spat v jednu, dnes zas, jestli ty na me nemas spatny vliv :grinning:
29. kvě 2009 v 00:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dobrou...jeste neco napis...ja si necham reakce na jindy a necham ti posledni prispevek :wink: tak at stoji za to... :grinning:
29. kvě 2009 v 00:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
nene, jindy, jen pekne reaguj, ja se vetsinou tesim, ze si k rannimu kafi prectu, co zas petruna nad ranem vyplodila a jestli mela povidavou :grinning:

uz fakt jdu, dobrou :wink:
29. kvě 2009 v 00:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, klouzacka nebude (zatim), ale uz je na ceste tunel a nejaci novi plysaci:grinning:
29. kvě 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
shehe, peťul: já vím, je krásný, že na mě myslí, ale já nic za Domíska nepotřebovala ani nechtěla.... :sweat_smile: náušnici za Maji jsem ztratila už 2x a 2x se naštěstí našla a vždycky jsem to ořvala (tu ztrátu)..ale MM by mě zabil, kdybych si je odložila do krabičky a chodila se na ně dívat....tak snad náramek bude na ruce držet jako přibitej...a ani se neptejte, co bych raději - zda nové okno do ložnice nebo náramek :grinning:...no, holt na okna musíme našetřit a do té doby určo nemít třetí dítě :grinning:.....

kač: u nás je to taky jako v hračkárně, nejste v tom sami :wink:..teda aspoň to skoro všechny návštěvy říkají, ale Viki má výhodu velkého pokojíčku, my máme hračky všude - tedy krom wc :grinning:
29. kvě 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek