• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
Kozi, tak my jsme na tom obdobně, jako jste byli vy. :unamused: Pořád mi nechce pít UM. Když vypije 100ml, jásám. DOkonce jsem jí do něj už přimíchala med - o víkendu jsme točili. Tak včera jí to nadchlo, vypila 100ml a dneska ani ťuk :frowning2: Asi to vzdám a začnu jí z něho dělat kaše. Už mě se.e lít ho každý den do kanálu :angry:
29. kvě 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj :slight_smile:
Holky, jak je možný, že kdykoli přijdu, tak se jen hádáte????? Pořád poctivě dočítám, ale už to není, co bejvalo....

Jdu jen pro dotázek - máte chodítka? Popřípadě jaká?? Chci dětem pořídit něco takového http://www.bejbycentrum.cz/?item=143 nemáte někdo zkušenosti?? Nebo si chválíte nějaká jiná chodítka?? Prosím Vaše zkušenosti buď sem, nebo do IP, děkujuuuu :slight_smile:
Jsme totiž opět pozadu oproti Vám a chodíme teprve za ručičky. Sice už hrozně dlouho, ale prostě se nechtějí pustit a zkusit nějaký ty krůčky sami, tak chci zkusit něco takového, třeba je to osamostatní :slight_smile:

Jinak všechny moc zdravím, mějte se, pa :wink:
29. kvě 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
dvojmam : my jsme si koupili choditko od Kozinky a Tonik si s nim vyhraje hodne. Od te doby co chodi, tak uz samozrejme min, ale i tak je to stale jeho oblibena hracka. Kdyz jeste nechodil, tak s nim drandil po byte porad..
Ale co to je za znacku ti rekne Kozinka. :wink:
29. kvě 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
dvojmam: tohle chodítko máme zrovna my a dle mého je super - i na hraní :dizzy_face:
29. kvě 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim : myslim, ze na tom budeme jako vy...Tonik i vodu pije malo, tak pochybuju, ze zacne pit UM bez problemu....

pripadne bude jen na vecerni kasi, kterou davam od 6 mesice.
29. kvě 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, díky :slight_smile:
Chci chodítko využívat i na procházky, protože moje záda :frowning2: au au.

Saji, děkujuuuu :slight_smile: Ukážu to MM a donutím ho, aby nám je objednal :grinning:
29. kvě 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozi: tak jí ho chvilku vůbec nedávej, dávej jen mléčné kaše (v nich už sunar je obsažený) a dávaj jogurty nebo mléčnou rýži nebo mléčnou krupičku, jako fakt se toho neboj, když malá měla 6 měsíců a nechtěla mi mlíčko, tak to bylo horší, než když už je jim přes roček.. :slight_smile: a vidíš to, malá je ok, nemocná není, dr. říkala, že prostě chvilu může mlíčko odmítat.. no odmítala ho 5 měsíců!!!!!!!!!! ale já se nedala a teď ho fakt miluje.. :slight_smile: takže neboj a vydrž :slight_smile:

dvojmama:ahooooooj kočko! :dizzy_face:
Já se nehádám..:grinning: :grinning: :grinning: Ty snad jo??????
Ohledně chodítek, my jsme měli jedno, malá s ním chodila strašně ráda, ale pak jsme koupili druhé, tak to jedno jsme prodali petruně a ta je myslím s ním taky spokojená.. :slight_smile: Takže tyhle chodítka super :slight_smile: No a to druhé co jsme koupili to je to od FP (ten modrý hrošík) a taky spokojenost.. :slight_smile:
ale pokud už prcci chodí za ruku, tak to bude jen otázka měsíce než se pustí a půjdou sami! :slight_smile: :wink: já předevčírem koupila Týnce takovou myšku na tyčce, to může tlačit před sebou a když ji tlačí před sebou, tak píská a mává křídlama.. (vím, že myška co mává křídlama je dost divné, ale je to kopené u ťamanců, jen tak na venek... :slight_smile: )
29. kvě 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maji nutroš pije jedině v polospánku - takže před spaním a ráno než jde MM do práce....přes den mlíkofil není, to flašku s dudákem nevezme ani do pusy.....

Jinak Domi má dneska extra chovací den :frowning2: :sweat_smile: ..před chvílí se pokadila Maji do plíny, tak jsem jí přebalila a převlékla (protekla :frowning2:), pak jsem dala Domčovi jíst a on se taky pokadil, Maji byla u nás a volala "bá ee" (čti: brácha kadí - je zajímavý, že u něj to ví, ale sama si neřekne :rolling_eyes: ), takže je taky krásně přebalenej..... :dizzy_face: a stejně řve, protože není na ruce.....kdo mi atdy předpovídal hodný, spavý dítko? Tuším, že del....takže del: bohužel ses mýlila :wink:
29. kvě 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozi, ju, to dávám pořád - každý den má Terka minimálně 1 jogurt a večer kaši. Jen asi místo snídaně budu dávat kaše. Mám nakoupené nějaké krupice a tak, tak to dám s tím SUnarem, ať mi neztvrdne. Říkám si, že už příjde brzy ovoce, tak jí budu dělat ovocné koktejly, ale to už pak vidím spíš na lžičku nebo normoš hrníček, protože tím pitítkem to asi neprojde.
29. kvě 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic, dítě uspává taťka, tak jdu vařit a odpo jedeme k Opavě za sestřenkou a malou březnovou Vendulkou. Zatím pa!
29. kvě 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, vymi davate...saja napsala a hvezda je tady a ja hned v pozoru,ze me tak krasne vita a prd :frowning2: Kozin navrhuji vymenu nicku, me neprislusi :grinning: :grinning: :grinning:

Ewus: neurazej se hned. A nikam nechoooooooooooooooooood! Bett taky nebyla moc nemocna. Mela 1x nejakou virozu a pak akorat horecku ze zubku,ale jinak nic nastesti. Ze zacatku to vypadalo se mnou tak,ze kojit nebudu vubec, pak mi chybelo mliko a ke konci se to rozjelo. A nikoho neodsuzuji,ze nekojil nebo kratce...Za to nemuze nikdo. O to neni horsi nebo lepsi matka...

Bett pije sunar na vecer. MA to jako ritual. Vypit a nynat :wink:

KOzim: myska a mava kridlama :grinning: :grinning: :grinning: Co se clovek jeste na stari nenauci... :grinning:
29. kvě 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozi: pokud ti sní minimálně 400ml za den je to super :slight_smile: a stačí jí to, takže snídaně můžeš dát i klidně chlebík nebo tak, ať zase pořád nemá kaše, toho se ti za chvilku taky přejí, to už vidím na malé, jako kaše už mi moc nechce, od Sunarky vůbec, teď jsme najeli na kaše od Humany (jahůdková ji strašně moc chutná, ale čekám kdy se jí taky přejí, jediná co se jí zatím nepřejedla od Babylove-banánová.. :grinning:) ale jak říkám, ráno kaše, svačina jogrut, večer kaše to je už i pro ty prcky možná na palici, takže jsem jí teď ubrala tu ranní kaši, ale je zase pravda, že teď pije tolik toho sunaru... no nevím, uvidíš sama.. :slight_smile:
29. kvě 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé, tak teď jsem se zasmála, v bedně zase hrála ta naše upoutávka :rolling_eyes: (to jako směšné není...) ale malá na to čučela a úplně vykulená byla a říkala: tááááááta, mamíííííííííí, táááááta.. :grinning: :grinning: :grinning: normálně nás poznala.. :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:
29. kvě 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi: vítej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: však ty jsi taky hvězda, i když né mediální, ale jsi...a ráda tě tu vždycky uvítám když tu budu :sweat_smile:

Maji to právě zalomila, ale Domčovi se nějak nechcéééé....hádejte, kde je? :sweat_smile:
29. kvě 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jistě jste uhodli, že u mě na ruce :wink: ...a čumákuje okolo....asi chce zahájit maminčinu dietu a to chci zrovna dělat dneska obr mňamku - masíčko s rýžovými nudlemi.....a pro MM péct dort, zítra má narozky.....tak asimísto dortu zítra předám MM Domču :grinning: nazdobenýho krémem :grinning:
29. kvě 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinko : ja mam furt pustenou primu a porad nic....te tu porad vyhlizim :grinning:
asi jsem to zrovna prepla, kdyz si tam ted byla...chjo....

holky, davate uz krupicovou kasi ? mam na ni chut, tak sem si rikala, ze bych ji dala i Tondovi, ale asi ze Sunaru, at ma u nas nejake upotrebeni. To jde, ne ?
Vim, ze Noa jednou delala z UM pudink. :slight_smile:
29. kvě 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru: to je dobře, jen přepínej dál.. :grinning: :grinning: :grinning:
No já dělám normoš s mlíka, ale dá se dělat z vody a Um (to samé množství co by jsi dala mlíčka) no a obyč. krupička se nechvává namočené ve studené vodě minimálněě 3-4 hoďky, aby uvolnila nějaké to svinstvo co v sobě má, a nebo dej krupičku od nestle, chutná skoro stejně :slight_smile: nemusí se nechat odmáčet, ale taky se dává do mlíčka (do um s vodou)
29. kvě 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozi: ahoooj :dizzy_face:
Však já se taky nehádám :dizzy_face: :dizzy_face: Holky snad vědí :wink:

Už se moooooc těším na pondělí, až tě uvidím v tv :dizzy_face: :dizzy_face: I manža má nakázáno se dívat :grinning: Primě konečně vyleze sledovanost :grinning:

A s tím chození je to už fakt na palici. Oni totiž chodí za ručičky už přes 3 měsíce, jen se pořád ne a ne pustit :frowning2: Podle mě by to ustáli, jen jsou to malí po*erové, tak se asi bojí :wink:

Holky, tady je dneska tak hnusně :frowning2: Pořád prší, zataženo, fujky :frowning2: Asi budeme muset zůstat doma celý den.
29. kvě 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: dekuji :wink:

prima bude mit maxi sledovanost.. :wink:

dvojmamo: u nas je taky hnusne a kosa...brrrr. NEboj, deticky se rozbehnou kazdou chvili a nebudes stihat..
29. kvě 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar, teda ze tady bude "hadka" o kojeni v dobe, kdy je deckam skoro 15 mesicu, to by me teda nenapadlo :grinning: :grinning: :grinning:

kozin, jdu zapnout primu, to by bylo, abys mi unikla :wink:
29. kvě 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
kozin: upoutavku jsem vcera videla a moc se tesim na pondeli. Ja koukam jen s Lucou na vecernicek, jinak vubec, ale kdyz budes v tv ty, tak urco budu koukat :slight_smile:
souhlas s petrunou: kojeni jim podle mne jeste neco dava, je to proste doplnek k jidlu
ewus: budeme rady, kdyz se tu objevis :wink:
dvojmamco: neboj, oni se prckove pusti a potapou, jeste maji cas, ja bych byla v klidu :wink:
u nas taky hnusne, budeme odpo doma, prijde mama :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
dvojmamčo: nebooooooj, malá mi taky chodila tři měsíce za ruce.. :slight_smile: v devíti už chodila v pohodě za ručičku, a sama začala až v 11-ti měsících, takže to máš taky tři měsíce, a bylo to z ničeho nic, taky zpočátku měla šílený strach, ona je hodně na sebe opatrná, a to i teď když už chodí líp a líp.... sejde patník bez držení, prostě pohoda.. :grinning: ale ruce má pořád připravé kdyby náhodou spadla, sama tomu nevěří.. :grinning: :grinning: :grinning: Je to fakt prdel

Jéééééjej to bude mít sledovanost.. jak tak poslouchám kdo všechno na to bude čučet... tak mne oblívá pot.. :sweat_smile: :grinning: no co no :grinning: Holky já na vás budu v pondělí myslet, jsem řekla Jarkovi včera (když jsem viděla tu upoutávku) že už nikdy nechci vidět ani jednu tatranku, ani jednu milku, prostě nic co obsahuje cukr .. :sweat_smile: :grinning: a včera jsem si ještě večer pořádně zacvičla, pro lepší pocit. :sweat_smile: :grinning:

hvězdi: už jsem ti tu myšku vyfotila.. :grinning: :grinning: :grinning: fakt má křídla.. a drží v ruce sýr, hodím to do albíčka.. :grinning:
29. kvě 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin: hod to do alba :grinning: JA upoutavku jeste nevidela...Hm milu jsem si zrovna dnes koupila :sweat_smile:

Bett vcera mela padaci den. BYli jsme u babi a do hodky spadla asi 6x. Normalne i a rovne podlaze... Tak ma cele modre celo, skrabance na licku potom padu na sutrech. Tak zitra bude mit krasne fotky s dedeckem oslavencem :sweat_smile:

Odpol. jdu zdobit stoly. Nemate nejake inspiracni www stranky? Dik.
29. kvě 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi:mám to v albu :sweat_smile: :grinning:
29. kvě 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozin: super a jeste je ruzova myska s kridly :grinning: :grinning: :grinning:
TYnka ma super papuce,ja mam taky takove :wink: Nezakopava v nich? Chodi se ji pohodlne?
29. kvě 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauky,
dejte pokoj s kojenim, to je moje nocni mura pri dalsim diteti :grinning: ja to pytlikovala jak se dalo a uplne jsem se na to uz vybodla v 5m - proste to neslo a dneska uz vim, ze kdyz to nepujde ani u druhyho, tak se na to vybodnu - ty UMky jsou taaak dobry :dizzy_face: :grinning:
jinak taky jsem pro, ze MM dava diteti hodne a myslim, ze i v tomhle veku. Viki toho ze me moc nenacucala a byla taky dostkrat nemocna - skoro kazdy mesic mela rymu (ted uz tuk tuk tuk jsme asi mesic zdravy). Ale vubec nedokazu rict, zda to je geneticky nebo tim, ze jsem pomerne malo kojila :confused:

a nehadejte se porad, ikdyz se musim zastat Petruny.... ewusko myslim, ze ses urazila zbytecne a nebyl to zas takovy stret,abys kvuli tomu musela odchazet :angry:

kozinko, ja jeste upoutavku taky nevidela, ale v PO budu prikovana sedet u Primy a snad si vas i nahraju :grinning: :wink:
29. kvě 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinko : sem te podezirala, ze si treba pletes mys s netopirem :grinning: , ale kdyz jsem videla fotku, tak mi spadla celist...to je fakt ulet ta vase mys :grinning:
29. kvě 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi: děkuji, no papučky jsem koupila v hypernově, má je 22/23 velikost ale má je tak tak... a občas se jí jedna sundá (nevím jakou záhadou ale pata jí občas vyklouzne, ale fakt jen někdy) v papučkách skoro vůbec nechodí, doma je jen v punčocháčcích, nebo má punčocháčky a na tom protiskluzové ponožky, papučky jí dávám jen když vytírám a je to ještě mokré :wink: Chodí v nich dobře :slight_smile:

kač: úplně si pamatuju ty tvoje problémy s kojením, jsem tě obdivovala, žes s tím nešlehla dřív.. :wink: Ono to fakt nemá cenu... a myslím, že Viky byla kojená docela dost dlouho, stejně jak Týnka, a vidíš, Viky byla nemocná už tolikrát a my zatím vůbec...... takže to asi opravdu nebude jen tím kojením....
Ale taky jsem toho názoru, že určitě je v MM více vitamínů než v UM, ale když to jinak nejde, tak i UM je dobrá.. :slight_smile:
Nahráááááááát????? :confused: :astonished: :astonished: :astonished:
29. kvě 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru: tak ty jsi jako myslela, že já nepoznám myš jo??????????? :angry: :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru: ta mys od Kozinky mi pripomina pisen globalni oteplovani :grinning: :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek