• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
kozinka : :grinning: no oni nekdy delaji hracky netopyra, ktere vypadaji jako mys s kridlama, vis? :grinning:

taky si myslim, ze zdravi ditete neovlivnuje jen kojení a je blbost tvrdit, ze kojene dite nebude nemocne.

mam tady na MK zkusenost, ze nektere holky co nekojily nebo kojily malo se rady navazi do tech, co koji nebo koji dlouho a urputne vykrikuji, jak to vyjde na stejno, jestli da clovek UM nebo matersky mliko (podle me to vyjde skoro na stejno) a pak sou na druhe strane holky, co hrozne odsuzuji ty, ktere s nejakym mensim problemem prestaly kojit nebo rovnou kojit nechtely apod.
At si to kazdy dela jak uzna za vhodne, ne ?

me treba vadi, kdyz ma nekdo kecy, ze jeste kojim. Myslim, ze nedelam nic tak strasneho, chapu, ze se to nekomu nelibi (kojit velke dite), ale z toho duvodu nekojim pred lidma. Taky si nemyslim, ze delam neco uplne zbytecneho, kdyz dam Tondovi rano a vecer napit. To by potom vsechny mamy, co davaji i po roce UM zbytecne utracely apod.
Me treba pripada zbytecnejsi dat cokoladu nez materske mleko a klidne me rozcupujte
:grinning:
mohla bych zalozit anketu : co detem dava vic zivin ? Brumik nebo matersky mliko ? ale me osobne je uplne jedno co kdo dava, takze nac zakladat ryze hadaci diskuzi, co ? :grinning:
29. kvě 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvezdi : ta pisnicka je vyborna, co ? :grinning:

sory za roman, slibuju, ze to bylo ode me vsechno, co se tyce kojeni...vsak to nemusit cist, ze ?

jinak zazrak, Tonik poprve v zivote usnul pri hrani....respektive sam od sebe na gauci...
pred chvili tam sedel a unavene koukal , rikala jsem si ze ho pujdu dat spat jen co to dopisu a najednou koukam, ze spi :grinning: to se mi fakt jeste neikdy nestalo.
Vetsinou usne hned, jak ho dam spat, ale takhle sam od sebe fakt nikdy.
29. kvě 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
PEtru: super pisnicka :grinning:
Taky mam pocit, ze kdyz reknu, ze jeste kojim, tak se na mne vsichni divaji jak na blazna. To je proste vec nazoru a at si kazdy dela co chce.

ME BEtt sama neusla. Ona treba si leha vsude a to je signal jit spat..Ale zeby sama si usla to se jeste nestalo.
29. kvě 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvezdi : ja bych treba taky nechtela kojit v dobe, kdy Tonik pride a rekne : mami prsicko :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
to uz by ted treba Tynka nebo Terezka umely :slight_smile: , ale tim , ze Tonda umi jen par slov a o neco vic znaku a chodit zacal nedavno (pred tydnem venku) tak mi jeste nepride tak velkej, aby se to me samotne nejak eklovalo.
Ale uz sama citim, ze je cas prestat, ze uz opravdu zacina byt velky kluk, ale nechci prestavat ze dne na den...

tak a zase o tom mluvim :sweat_smile: :grinning:

jako ja snad jdu bouchnout spunty, ze Tonda usnul sam od sebe. To je pohodicka. :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru: citim to stejne....Ale ja jsem ve fazi prestavani... A uz PST :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
Aby to nebyl klid pred bouri.... :sweat_smile:
29. kvě 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvezdi : :wink: jo jo, uz mlcim :sunglasses:
pripadne si muzem zazitky z odstavovani psat do IP :wink:
29. kvě 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. kvě 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
peru když tak jí to řekni, ty jsi s ní dost v kontaktu, ahojte
29. kvě 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomi : na ty fotce ti to fakt desne sekne. Ten uces je opravdu super !!!
29. kvě 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomi: jsi kočkáááá!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já ti to říkám furt, ale fakt jsi.. :grinning: být chlap, tak tě beru.. :sunglasses: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
29. kvě 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinko, tak uz jsem te taky videla :wink:
29. kvě 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ženy jsem zpět :slight_smile:

tomi:to focení jsi měla vzít,je to dost dobře placený a třeba by se ti to líbilo :wink:

Ke kojení jsem se vyjádřila už xkrát,prostě ať si kojí kdo hce jak chce,jen ať to nechce po mně :grinning: Spíš nechápu holky co cpou do malých dětí jupíky a brumíky a podobný sračky ale každej svého dítěte strůjcem že.

Nevim na co reagovat........kozinku jsem viděla,s chodítkem neporadim :grinning:

Dovolená super,dodám fotky a nějaký zážitky budou asi na opicích :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vanda hrozně vyrostla a asi i přibrala,na dovolený jen žrala :sweat_smile: Měřili jsme ji dnes a má cca 83 cm :sweat_smile: a na váze na letišti,oblečená a v plíně, 13,5 kg :sweat_smile:
29. kvě 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky....

Lenkabu nutný dotaz...co pro mě znamená v budoucnu trombofílie ???? :frowning2: :frowning2: :frowning2: děkuji za odpověĎ
29. kvě 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdar Leni, vitej !! Jsem natesena na zazitky..

kozinko : taky uz jsem videla upoutavku, ale ses tam malo, hold si budu muset pockat na pondeli.

ad foceni Tomi : ja bych se bala, ze to je nakej ouchyl.... :sweat_smile:
29. kvě 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
diblo:IP
29. kvě 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenkabu IP
29. kvě 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni jste si misto Vandy privezly malou velrybu ne?? :grinning:
29. kvě 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
privezli s mekkym samozrejme :sunglasses:
29. kvě 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
spíš vorvaně :grinning:
29. kvě 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. kvě 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomi, diky moc, super, ze sis vzpomnela :wink: mas to pekne, takove svezi, dobre jsi udelala, prosim te, mas na tom barvu, tohle asi neni tvoje, ne ? hrozne se mi libi :slight_smile:

kozin, upoutavku jsem dnes videla asi 5x a o to vic se tesim na pondeli. prekvapilo me, ze mas dost hluboky hlas :sweat_smile: a pobavilo, jak TM rika - tak jsem zacal PAPAT s ní, otec se proste nezapre :grinning:

petru, hvezdi, na okoli se vyserte, at si kazdy dela se svyma prsama co chce :grinning: vzpominate, jak nas srala otazka - KOJIS ? tak ted to asi plynule preslo v otazku - ty JESTE KOJIS ? lidi budou mit kecy vzdycky :wink: ja jsem z tech, co na kojeni maji blbe vzpominky a co hodlaji priste dite soupnout na flasku v pul roce a kdyz to bude driv, tak se taky nic nestane :wink:
29. kvě 2009 ve 23:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, Zuzik, pěkné fotky. Petru, a ty mi nepřijdes vůbec tlustá, fakt! Ewus, nikam neodcházej. Ani jedna jste z toho nechtěla udělat hádku. Ať si každý kojí jak chce dlouho. Já taky Klárku kolika 9m a přestala jsem jen proto, že Klárka nechtěla. Tak taky nevím jak dlouho bych kojila. Třeba ještě teď :grinning: davídka jsem kolika jen 7 týdnu kvůli lékům a hodně jsem se tím trápila a probrečela začátky krmení lahví, ale co nadělám. Děkuji za chválu mého účesu a za nabídky ke vztahům :grinning: Kozinko :grinning: já upoutávku ještě neviděla, hned to jdu přepnout na primu :grinning:
30. kvě 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky,
jeste jsem neměla čas dočíst
včera to byl masakr, rozváželi jsme koláče od devíti rána do 20hod, no hrůza, jsem myslela,že to stihneme teda dříve a to jsem se fakt skoro u nikoho nezdržovali. No hlavně,že to máme za sebou.
v pondělí jdu na zkoušku šatů s botama,tak se těším, už ani nevím jak ty moje šatičky vypadají.

Kozinka: malá má ty šatičky nádherné, bude užasná. No a švagrová taky malého bere k nám na svatbu,ale jen na obřad, pak si ho bere její tchýně, ona bude svěděk a asi by nezvládala starost o malého a jeste věci kolem svatby. Ale já malou budu mít i na hostině,snad se to zvládne,ale bude tam i paní u které má malá spát,tak kdyžtak si jí pak kdykoliv odveze.
holky já už se tak moc těším...
30. kvě 2009 v 11:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinka: upoutávku jsem teda jeste nevidela, ale na pondelí se moc tesím.

tomi: učes ti děsně sekne, moc se mi v tom líbíš :wink:
30. kvě 2009 v 11:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katko, děkuji. Jj, závidím ti stavbu. Užij si to pořádně :dizzy_face: a nech si šaty celou dobu. Někdo si je sundává a obleče si něco pohodlného, ale já jsi je max užívala a jela jsem v nich i domů :dizzy_face: Kozinko, Tynka je krasavice, ale to už taky víš :grinning: a šaty jsou moc moc pěkný. Ale ji se v tom nějak nelíbí :grinning: no jo není nad kalhoty a hrabání se v kamínkách s Davídkem :grinning: :dizzy_face: tv mám na primě. Hraje tam colombo, tak čekám na reklamu :grinning:
30. kvě 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já měla šaty taky celou dobu, však je to jednou za život tak se nepřevleču do kostýmu ne? :grinning: :grinning: :grinning:
30. kvě 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, jj taky jsem si to se šatama užila.
30. kvě 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem mela saty skoro celou dobu, asi ve 22 nebo ve 23h jsem se prevlikla do sukne a trika,ale uz jsem to mohla vydrzet v satech, pac stejne za chvilku byl konec. Za Boha jsem se z tech satu nechtela vysvlect - byly bomba a fakt jsem si to v nich uzivala - princezna aspon jednou v zivote. Jediny co, tak jsem si asi v osm vecer sundala boty (podpatky nenosim, takze uz jsem klopytala, jak jsem nebyla zvykla) a vzala jsem si bile baleriny. Jeeeeezis ja bych se vdavala, az bych brecela :grinning:

hlasim, ze mam doma nahranou upoutavku s kozinkou :grinning: :grinning: neco jsme nahravali a koukam po reklame na nas vykoukla kozinčí familie :wink: prej zacala PAPAT - to je fakt trefne :grinning: :grinning: uz se na vas kozinko tesim, myslim, ze to bude vtipne, jak vas tak znam :dizzy_face: :dizzy_face:
30. kvě 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
zacal papata - tam melo byt

ku.va jeden den ze zuzikem a uz pisu spisovne :sweat_smile: fuj :grinning: :grinning:
30. kvě 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek