• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
DOPRCIC - zacal papat - tam melo byt :wink:
30. kvě 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
pry jeden den se mnou :grinning: :grinning: :grinning:
30. kvě 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky určitě si šaty nechám celou dobu, budu si je chtít užít- za ty prachy ještě aby ne ,že :grinning:
mám strach z bot,nemám je rozchozené,nějak jsem se na to vykašlala,ale koupila jsem si náplast compeed ta prý je dobrá tak kdyby náhodou tak ty p uchýře zkusím vyřešit takhle.

holky co kupujete dětem na den dětí? já jsem uvažovala o dětském křesílku,tak se na něj půjdu podívat do jedné prodejny ,moc se mi nechce to kupovat přes net.
30. kvě 2009 v 19:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
katko, nic :sweat_smile:
30. kvě 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus ženy :grinning:
tak se zase bavím... nakecáte toho málo, ale docela prdel tady je.. :grinning: :grinning: :grinning:

holky: no papat.. :grinning: :grinning: :grinning: taky jsem se smála, ale ještě že tam neřekl začal jsem žrát jako hovadu (jak je u něj zvykem :sweat_smile: :grinning:) se držel bobišek můj.. :grinning: no myslím, že to fakt bude prdel, za prvé se bude smát našim postavám, za druhé našemu přízvuku (kratky zobak), našim hláškám (teda pokud to nevystříhají, to moje "TY VOLE" na konci když jsme to vyhráli asi nesmažou.. :sweat_smile: :grinning:) a taky těm ksichtům.... :sweat_smile: :grinning: :grinning: no snad si z toho odnesu ponaučení, že do bedny už v životě nechci.. :grinning:

kači: Já mám ty gelové proužky do bot přímo... ty jsou super, používám je pořád, dávám si jak na spod noh (dopředu i do zadu) tak na kaj (aby se neodřela pata) a když mám páskové, tak na pásek.. :slight_smile: jsou prostě boží! :dizzy_face:
No a v šatech já budu teda jen na obřad, focení a oběd (mini hostinu) pak se jde dom, převlíknu se a fičíme na otevřenou párty do jedné restauračky, zamluvené stoly, živá hudba.. .no mám to tam ráda!! :dizzy_face:
kači jak já ti závidím, že už to máš tak brzy!!!! :dizzy_face: ale vím, že pak zase budu ráda, že to mám ještě před sebou!! :grinning:

Den dětí už jsem vyřešila.. :sweat_smile: malá nic nedostane, před dvěma týdnama jsem jí koupila stan medvídka pú :slight_smile: takže ta už má vystarané.. :grinning: a zítra máme den dětí na námku, tak snad nebude pršet a půjdeme ještě tam :slight_smile: :dizzy_face:
30. kvě 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka : nechces mi poslat naky kolacky ? :grinning: :grinning:
30. kvě 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi: no a stím hrubým hlasem... :sweat_smile: já za to fakt nemůžu.. :sweat_smile: :grinning:
30. kvě 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi: ale zase si představ u 100 a něco kilové baby tenký hlásek to by nešlo.. :grinning:
30. kvě 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja vam zavidim, ze jste mely nebo budete mit saty svych snu....
To bych v nich taky byla celou noc.

ja mela saty, ktery se mi sice libili, ale nebyly to zadne me vysnene...spis takove, abych se do nich vesla :frowning2:
necitila jsem se v nich moc dobre, bylo neprijemny porad zatahovat bricho, i kdyz to za me delal spis korzet, sama sobe jsem se na svatbe nijak zvlast nelibila, ale nastesti jsem si to i tak uzila.
No kazdopadne jsem se ze satu prevlikala uz nejak pred desatou, protoze bych v nich nemohla jist :grinning: , stacil obed a uz jsem nemohla dychat. :sweat_smile:

No proste zavidim vsem, co byly na svatbe krasne princezny, ale na druhou stranu, svatba byla i tak pekna, i kdyz jsem nebyla zrovna oslnujici nevesta... :sweat_smile:

(zuzik, nemusis psat, ze to neni pravda :sunglasses: :sunglasses: ) :grinning:
30. kvě 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinka : spis jde o to, ze ses mladoucka, tak si k tobe clovek predstavuje pisklavy hlasek :grinning: :grinning:
Televize fakt pridava, ve skutecnosti si fakt hubenejsi a to i pred zhubnutim.
30. kvě 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak Toník ke dni dětí dostane vláček s kostičkama, co už mám koupený dlouho. Pak domečk s krtečkem (místo stanu) a pak tučňáka na tyči, co pleská nohama. Měl ho dostat k roku, ale když ještě nechodil, tak to bylo na nic...
30. kvě 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale bude mit v cervnu i svatek, tak asi dam neco z toho az k svatku.
30. kvě 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru: co to kecáš, na svatebních fotkách ti to moc moc seklo!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a to nekecáááááááááám!!!!!
ale je prava, že když se člověk v něčem necítí, tak to je pak blbé.. no já jsem ráda, že se v těch šatičkách cítím mooooooooc dobře, no uvidíme jak se budu cítit pak, přece jen jsem v těch šatech strávila asi pět minut, a pak v ních budu mnohem dýll....... :sweat_smile:

pisklavý hlásek.. :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: se musím smát, si to k sobě nějak nedovedu představit, moje ségra má 17 a hlas má úplně stejný jako já.. :sweat_smile: možná ještě hlubší a to je proti mě tintítko. :grinning:

no a jsem ráda, že to teda nepřijde jen mě, že v té bedně jsem jak medicimbál.... to je hnus fakt

Jééééééééé tučňáka na tyči co plácá nohama :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: toho jsem měla taky!! :dizzy_face: Super hračka! :dizzy_face: No jo no, my máme růžovou myš s křídlama.. :sweat_smile: :grinning:
O domečku jsem taky uvažovala, se ségroiu jsme taky jeden měly (perníkovou chaloupku) ale furt na nás padaly ty tyčky.. :sweat_smile: Když se ségra nešikovně postavila v té chaloupce, tak se to z těch kostiček povolilo a spadlo.. tak stan je myslím stabilnější, ale chlapouka zase hezčí!!!! :dizzy_face:
30. kvě 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru: já už žádné nemám :grinning: měla jsem sama jen dva kousky :slight_smile:
jj tv přidává kg, kozinku znám osobně,tak vím jak na tom je :wink:
30. kvě 2009 ve 21:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vanda nedostane nic,teda od nás,máma jí něco chystá.

petru:já se pořádně nenažrala celou svatbu v tom korzetu :grinning: ale to se nedalo vše sníst,od oběda jsem trávila až do 18 páč jsem věděla že bude výbornej nakládanej hermelín :grinning:
30. kvě 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: mňaaaaaam, nakládaný hermoš miluju!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
30. kvě 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. kvě 2009 ve 21:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
v pondělí jdu na tu zkoušku tak se vyfotím a pošlu vám foto :slight_smile:
30. kvě 2009 ve 21:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
Luca ke dni deti nedostane nic.
katko: kresilko je moc pekne, ale myslis, ze v nem mala bude sedet? Jak znam Lucku, tak ta by urco v nem nebyla.
30. kvě 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin, no mě se to právě líbí, když má ženská hluboký hlas, přijde mi to sexy :wink:

petru, tak když to teda psát nemusím, tak nebudu, však ty víš co si o tom myslím :wink:
30. kvě 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katuš, křesílko je krásné. My máme křeslo plyšáka a Terka si do něj začla sedat teprve minulý měsíc a vždycky krásně řekne hačí a sedne si.
30. kvě 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači: to je krásnééééééééé křesílko!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Fakt vypadá dobře a hlavně stabilně!!
my máme toto, ale asi za 400 z penny.. nechápu tu jejich cenu na netu.. :sweat_smile: http://www.ecipisek.cz/detail/detske-kresilko-oslik-792032/75/2312/
30. kvě 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim: jj taky se mi líbí, jeste máme penízky od prababi tak jen doplatíme .ale chci videt jak vypadá,tak se musím na neja zajet podívat
mjanca. tak doufám že bude, pořád si sedá na velkého plyšového psa a myslím si že toto křeslo jí bude bavit, a když ne ted tak snad pozdeji
30. kvě 2009 ve 21:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači: tak malá v něm taky sedí a čučí na pohádky, takže splňuje zatím svůj účel.. :slight_smile: a mysllím, že poslední dobou si do něj sedá čím dál častěji.. :slight_smile:

jinak určo šatičky vyfoooť!!§ :dizzy_face: se těším!!! jo a hlavně se neptej jestli si je můžeš vyfotit, prostě foť.. :grinning:
Já se neptala, prostě fotila a nikdo mi neřekl a ni půl slova... a hned za námi (když už jsme měli vybrané a platila jsem u pultu zálohu) stála paní a ptala se jestli si může šaty vyfotit... a bylo jí odpovězeno, že ať se nezlobí, že ne, že tohle nerady vidí.. :sweat_smile: :grinning: a já fakt fotila jak o dušu. :grinning: :grinning: :grinning: a ta baba mě přímo viděla a nic neřekla.. ani půl slova, ještě se na mě řehnila! :grinning:
30. kvě 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinka: ten oslík se mi taky právě líbí jenže ta cena ..ale jak píšeš že homáš z penny tak to je rozdíl ta tvá cena a ta z netu. z penny bych ho brala hned. jenže my tu máme takové malé penny a tam skoro nic z hraček a tak není
30. kvě 2009 ve 21:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: kozinka: když už šaty mám rezervované tak fotit můžu jinak prý ne. ale jsi odvážná, no jo drzost musí někdy být na pravém místě :grinning:
30. kvě 2009 ve 21:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači: jéé tak to kdybych věděla, tak tam je teď měli dokonce za 299,- ještě minulý týden.... my ho máme doma už od února to byl ještě za čtyřista... a měli tam jak púa tak oslíka... ale fakt nevím jak teď.. už jsem tam nebyla.....
30. kvě 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka: :grinning: tak to jo.... to jsem fakt nevěděla.. :grinning:
No a taky možná byla trošku na měkko, protože mě furt očumovala a že mě od někuď zná.. :sweat_smile: tak jsem jen doufala, že se nic nedozví, ale to bych s sebou nemohla mít svědkyni od Jarka, že? :grinning: ta vše vyžvanila a paní se mohla rozplynout, že tam má miss.. :sweat_smile: :grinning:
30. kvě 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozi: ten Panda se mi taky moc líbí!! :dizzy_face: Jsem ti už říkala :slight_smile:
30. kvě 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek