• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
ty jo, koukam, kolik z vas ma ta kresla, no, mela bych popremyslet, jestli bychom ho nemely mit taky doma :grinning:
MM jel dnes na chlastaci akci (jezdi jednou za pul roku), tak doufam, ze se moc neopije :confounded: a bude zitra pouzitelnej :slight_smile:
30. kvě 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozi, ju :wink: Kují :wink:
30. kvě 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic, jdu dát spršku, oblbováka na záda a lehnout si. Dobrou!
30. kvě 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo ve dvanáct a první? :confused: Tady to fakt nějak vázne.. :sweat_smile: :grinning:
31. kvě 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak tady zase nikdo, tak si jdu trpět samomluvou... :grinning:

Dneska jsem byla s Diblíkem a s Natálkou heeeeč.. :grinning: Jsme se šli mrknout k nám na náměstí, byl tam den dětí, ale bylo tam docela plno, Diblík nevzala Naty kočárek, takže jsme to zakotvili v restauračce s dětským koutkem.. :grinning: Děti se vyřídili, my jsme se dobře napapkali a podrbali a jedlo se dom.. :grinning: :dizzy_face:
A co vy???
Jo a kde je ta ukecaná saja????? petruna???? No holky, přece mě v tom nenecháte..??? :sweat_smile: :confused:
31. kvě 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kozinko: ty jo, ja jsem dnes druha :grinning: . My dnes jeli do Prahy do Ikey, koupili jsme male stolecek a zidle, nejake podsedaky k tomu a jelo se domu. Ted je uz Lucka v postylce, ale nespi, zpiva si tam (to dela od rana :slight_smile:), doufam, ze to brzo zalomi :slight_smile:.
31. kvě 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin: ukecaná saja má dočteno - a snědla u toho nanuk twister (večer mám děsnou žravou), ale jde se věnovat MM :grinning: a koukat s ním na Román pro ženy....tak sorry....:sweat_smile:
31. kvě 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak my dneska vyrazily na den dětí, ale skončili jsme u mýho táty doma, protože začalo šíleně pršet :frowning2:, smůla no :frowning2:....a ke Dni dětí naše děti dostanou nejspíš houpačku a určo velkou pusy od mámy a táty :grinning: (teda jako každý den :grinning:) Žádný křesílko nepotřebujeme, Maji používá "naši" sedačku v obýváku :grinning: - si vždycky vyleze na sedačku a vegetí..... :dizzy_face: , ale určo by se hodily ty mammut židličky a stoleček, ale ty chceme jako dárek až k svátku (září), ty zatím nemá, tak si poponáší na sezení nočník :grinning:
31. kvě 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tenhle víkend byl super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , MM měl včera narozky, jsme slavili a opravdu jsme celý víkend byli furt jako rodina pohromadě a vše dělali spolu, tak mám pocit, že ten víkend trval neskutečně dlouho (jako příjemně dlouho :sweat_smile: - taková dovča :grinning:), jak byl úžasný....zítra nám bude zase smutno....
Tak jdu za MM - přeju krásný večer... :dizzy_face:
31. kvě 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no čuste baby :grinning: jsem si říkala, kde jsou všechny.. :grinning:

mjanči: Ikeu miluju, strašně ráda tam chodím, ale teda před svatbou se tam radši nechystám.. :sweat_smile: tam vždycky nechám majlant, a to si teď nemůžu dovolit..... :-/
tak malá si zpívá jo??? :grinning: tak to je super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Dobrá náladička! :slight_smile: Asi má taky ráda Ikeu.. :grinning:

saji: Mňam twistra, toho miluju Jarek.. :grinning: Toho zeleného. :grinning:
Taky čučíme na Román pro ženy, to úplně žeru! :dizzy_face: prostě pažout je jednička.. :grinning:
31. kvě 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak mi byli v Ikei včera....a naplánovali jsme tak trochu kuchyň. Chceme mít stejnou jako teď (přecijen je nová a v Ikei se nám prostě líbí nejvíc) a pak jsme si trochu dělali představu o obývváku atak..

No a dnes jsme byli celý den na Mezi plotech. Bylo to fajn, nakonec i počasí vyšlo. A Toníkovi se to moc líbilo. Všude pejsci, balonky, lidi....byl fakt nadšenej a na hudbu docela dobře pařil. :slight_smile:
A potkali jsme tam Zuzalachovi :slight_smile:
31. kvě 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky,
jéé tu je fakt nejak mrtvo :slight_smile: přitom venku není krásně, to je to jediné z čeho jsem do svatby nervozní.snad aspon na chvíli vykoukne v sobotu sluníčko, prosím přivolejte ho :wink:
už m ám udelaný nový melír a dnes mne jeste čeká tak zkouška šatů s botama,už se těším.
1. čer 2009 v 11:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači: ahojky :slight_smile: nebooooj, čučela jsem na předpověď počasí, věř, že bude krásně! :dizzy_face: od středy se to má vyplepšovat a víkend má být krásný! :slight_smile: Tak to je super, že už máš melírek :dizzy_face: a užij si dnešní zkoušku šatiček! :dizzy_face: úplně závidím!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale moc moc přeju! :dizzy_face:
1. čer 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile: kozinka bude dnes v tv tralala :grinning: se těším, už od rána. Upoutávku jsem zatím neviděla..... Katko, taky závidím, užij si to :wink:
1. čer 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď jsem viděla :grinning:Upoutávku :grinning: jupíí
1. čer 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prej ráno :grinning: poledne teda :grinning:
1. čer 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo snad to teda výjde, s tím počasíčkem.ju a na kozinku se dívat budu ,se na to už hrozně těším, to bude druhý díl,který uvidím celý..
jinak díky,,,kozi pak budu zavídet já tobe,že to máš před sebou :grinning:
1. čer 2009 ve 12:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomi: no čus ženo!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
já ti dám tralala :grinning: a jupíííí :grinning: ty vole, se potom zahrabu do země.. :grinning: :grinning: :grinning:
A v kolik jsi jako vstávala??? ráno.. :grinning:

kači: neboj, určitě to vyjde! :slight_smile: :dizzy_face: já budu na tebe moc moc myslet!! :dizzy_face: ty budeš mít svůj den D a kámoškama co jí jdeme na tu svatbu 20. má rozlučku se svobodou.. :grinning: takže budu pít i na Vás.. :grinning:
To ještě neříkej,že ho uvidíš celý, třeba to bude taková nuda, že to přepneš.. :sweat_smile: :grinning:
1. čer 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinka: no to nuda určitě nebude jak tě znám, se určitě budu bavit, pokud vám nevystřihly všechny hlášky.
Jůů tak to se fakt napij i za nás ,na nás :slight_smile:
Malá dnes jidrovi usla na sedačce v 10 a spala do půl 12 ated jsem jí dala zase spát a usla, nechápu, snad na ní nic neleze.
1. čer 2009 ve 12:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, už tu zas nikdo není, než jsem dočetla aspoň stránky... :unamused:

Křesílka teda jsou jedno hezčí než druhé, ale Kozinko, já bych ptro Aninku chtěla toho Ijáčka, popřípadě jiné zvířátko, mohla bys mi tam zajít? Já bych si pak pro něj k Tobě dojela, prosím :slight_smile:

My teda máme to od narození od FP s vibracema, Aninka na něj furt leze, několikrát denně si vyleze, sedne a zase sleze, má to jako prolízku. Ale to plyšové bych jí dala do obýváku.

Kozinko, odkud máš teda ty šaty, ze Svinova z Kariny nebo od jinud?

Katuš já už se moc těším na sobotu, určitě budeš nádherná a počasí vyjde, to se neboj :dizzy_face: :wink:
1. čer 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted mi Bett smazala muj prispevek, tak znova :angry: :angry: :angry:
Je protivna desne...Ach jo. Navic ma mamankovske obdobi, k zandemi nechce jit, krom me mamky. A nevim jak z toho ven! Je to pro mne dost zahul,hlavne kdyz jsme nekde...

Kozin:ukazky jsem videla a snad mi do toho vecer uz nic nevleze abych se mohla na Tebe nerusene divat! :wink:

KAc: pocasi bude urco hezke!
1. čer 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všichni jste měli příjemný víkend, to je fajn, my taky, měli jsem tady Honění krále, bylo suprově. Počasí se umoudřilo jak na objednávku asi 2h před začátkem a světe div se, ani bláto nebylo, nevím, kam ta voda zmizela. Dneska už odjíždějí kolotoče, ach jo, tak zase za rok. Už teď se těším. Aninka se tam naučila chodit sama, teda nevl.tchýně ji to naučila, takže konečně lítá sama. Asi proto, abych jí nenasadila ty kšíry, co jsem koupila ve čtvrtek :grinning: :grinning: :grinning: Měla asi strach, ať z ní neudělám psa, děvucha :sweat_smile: :grinning: My jsem pak pařili se ségrou, švagrem a bráchou a plno známýma a sousedama až do půl 3, hrála super muzika, s MM jsme to pořádně rozjeli, včera mě z těch kreací rozbolelo celé tělo :grinning: No jo, už stárnou, kosti moje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
1. čer 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozinko,já jsem upoutávku ještě neviděla, což mě se*e, ale ani si nepamatuju, kdy jsem TV fakt viděla zapnutou, nějak na ni nemám čas a máme ji jen v ložnici zatím, tak je to i tím. Jinak bych ji měla jako kulisu a mohla si vás odchytit :wink: Dneska to hlvně nesmím propásnout a musím včas uložit Aninku, ať si to můžu vychutnat :dizzy_face:

Hvezdi: pevné nervy přeju :wink:

Já dnes okolo 16h dávám Aninku hlídat ke kámošce, protože já jedu do Přívozu k jiné kámošce z BRMS, omrknout nové hnízdo a pokecat, dlóuho jsme se neviděly. Naštěstí naše dcera nemamánkovatí, ještě nepřišla na to, že by mohla :grinning:
1. čer 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul: kdyz ji dam mamce nebo tak na hlidani, tak jak me nevidi, je v poho,ale jakmile me zahledne, tak to je konec. Nechce k nikomu a drzi se jen me. Ani MM nechce. A ja jsem z toho na nervy..A on rikal, ze ho to nebavi,ze u neho rve a ze to vzdal uz. NA zabiti! :angry: Tak doslat vecer kartac :grinning:
1. čer 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hvezdi, no to bych taky byla na nervy. Ale určitě to časem přejde, je to jen takové blbé období :wink:
1. čer 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem tady.
Kozinko já sjme tu upoutávku viděla, kvůli tobě mám zaplou televizi a dneska se chci dívat. Obdivuju tvoji odvahu jít do toho pořadu a vůbec do televize!

Saji: nechápu, jak zvládáš dvě tak malé děti. Já sjem úplně vyčerpaná, malá je divoká jak hrom. Včera praštila hlavou přímo do roku schodů, mamka myslela, že je mrtvá, byla úplně hotová, nemůže se z toho dostat. Vyčítá si to a pořád před očima vidí, jak padá. Dává si to za vinu, ale já jsem tam byla taky, tak za to nemůže, ale nějak se toho nemůže zbavit. Takže krve strašně moc a holky, je v pořádku!!! Trefila to do rtu, který teda měla několikanásobně větší a rudý, vypadala suprově, sem se musela smát, jak sem jí viděla ale zuby všechny a dásně má taky modré, ale prostě nic na šití! To bylo neuvěřitelné štěstní. Mohla být.... taky jsme nemohla spát, jak sem si to pořád představovala, kdybyste viděly ty schody a kdy se z toho dostane mamka to nevím :frowning2: Chudák je na tom fakt psychicky špatně.

Jinak příjmačky na školu nic :frowning2: učila sjem se jak debil ale "musela" jsem za bráchou do nemocnice, snazilo ho auto, tak jsem sice hodně zklamaná, že nejde letos dál, ale zase si říkám, že miminko bude mít měsíc a co když budu kojit, to by fakt nešlo, takže rok pauza. Zdraví je nejdůlěžitější. A brácha, taky v pohodě, další neuvěřitelné štěstí, jel na kole a chlap tak střelil a nedal mu přednost, naštěstí jen sádry na rukách a dodřený, ale mozek a pátek vpořádku. PO nemocenské jde koupit přilbu a to já jsme mu zrvona ten den koupila sedačku a přilbu pro naši malou, až s ní může jezdit :slight_smile: tak si počkají.

Takže u nás tak: neuvěřitelné štěstí v neštěstí. Já mám fakt anděla strážného.

Jé a jsme v období mami mami :slight_smile: Poprvé od narození je maminková, tatínka odstavila :slight_smile: Je to ale super období, nádherný věk, je divoká, všechno dělá sama, pořád se směje. A holky nazávidím vám to vstávání dětí. Mi malá spí od narození snad celou noc, až teď když byla nemocná tak nespala, jinak pořád. Nemoc je konečně za náma, už jen jednou v noci nás chytne kašel a jak to vykašle, tak spí dál. Takže dneska od 9 do 10rána :slight_smile: Ona asi už poznala, že sjem fakt unavená a potřebuju spočnout.

Jdu dočíst.

Holky, co máte svatbu, myslím na vás s tím počasím!!!
1. čer 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet, škola počká, aspoň si druhého prcka užiješ chvíli bez stresů a hlavně že to s bráchou dobře dopadlo !!!
1. čer 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj annet,příští rok se bude studovat líp,dáš si oddych,užiješ děti a za rok zase zaměstnáš mozek :wink: brácha měl štěstí
1. čer 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak toto jsou moje svatební šaty jen na nich není vidět detail toho vyšívání, ve skutečnosti jsou krásnější než na fotce.

http://www.beremese.cz/album/view.php?vImageID=2838704&vReferer=
1. čer 2009 v 18:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet. téda chudák malá, jeste že se jí nic vážného nestalo. a bráchovi taky. a se školou se netrap, jak píšou holky, užiješ si dětí.
kozinka: už se nemůžu dočkat až bude 20 hod :grinning:
1. čer 2009 v 18:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek