• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
cauky,
annet, jeste ze vse dobre dopadlo - skola pocka, aspon si uzijes deticky :wink:

katko, saty pekny :dizzy_face: tesim se na fotky ze svatby a to te fotil tvuj nastavajici?? :confused:

kozinko, za chvili to vypukne :grinning: :grinning: dnes od 20h budou breznovky mrtve tema :sweat_smile:
1. čer 2009 v 19:15  • Odpověz  • To se mi líbí
kac: nééééééééé už se mne na to ptala holka z beremka :grinning: to je mamčin přítel :grinning:
1. čer 2009 v 19:18  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, opět nestíhám,

telku mám zapnutou na primě v 8 že bude Kozinka? to je hvězda :grinning:

Kačí- hezký šatičky, já mám taky jednoduchý a na fotce vůbec nevyniknout, ale je to dobrý, že se k nim hodí víc bižuterky atd..to tě fotil tatka, ne? a jak to budete dělat dopo Jindra tě uvidí? mě asi jo,asi uričtě, budu se oblíkat v ložnici a pak vylezu :grinning: ale z toho počasí jsem taky nervozní teda, má být asi jako dneska a slabý přehánky, tak snad nebude pršet..už to na mě taky padá..dneska jsem byla na druhý zkoušce a šaty ještě nejsou až ve čt, tak z toho jsem nervní mě všechno padá, mají mi je zůžovat, ach jo já mám ráda věci hotový dopředu..co když to nebude? a nerostou malý zoubky, Kačce totiž taky, pořád kaká, má je už pod dásničkama, tak snad už vylezou, at má po trápení!! kdybych se do pá neukázala, tak hodně štěstíčka, a ať vám to všechno vyjde! v kolik že to máte? my v 11a auta jsem zrušla že jdeme pěšky, máme to 5 min. od baráku, tak doufám, že nebude slejvák :stuck_out_tongue_closed_eyes: v pá jdu dělat večer se známou stoly a pak so hurá, musím si dát frtana na zahřátí neumím si představit že jdu jen v šatech bez rukávů dneska jsem měla triko a mikinu :grinning:
1. čer 2009 v 19:20  • Odpověz  • To se mi líbí
no vidíš, já se ptám další tak mamčin přítel :grinning:
1. čer 2009 v 19:20  • Odpověz  • To se mi líbí
janinka: jj já jsem takové chtela, jednoduché, ne nejak přeplácané. Ne Jindra mne neuvidí, v Pá jedu k mamce spát ,takže pak budu zavřená v jeji ložnici a uvidí mne až jak si pro mne dojede :slight_smile:
Neboj šaty si určitě stihnou udelat, mne je taky budou z kracovat. Jo malé rostou ted zuby, sice čtyřky už má ale ten s podní se jí tam jeste neprořezal,tak asi proto i ta zvýšená teplota.
My to máme ve 12h a autem musíme, zase tak blízko to nemáme :grinning:
tchýně mi dnes řekla,že rezervovala v půjčovne destník a Jindrovi cilindr na auto, tak super, ten destník mi vypadl z hlavy. a taky to že nemám nic přes šaty,no snad nezmrznu.
v 11 budu na tebe myslet :slight_smile:
1. čer 2009 v 19:34  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
já na tebe taky ve 12 až se budeme fotit :grinning:
1. čer 2009 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Takže Kozinko :grinning: už se tomu nevyhneš :grinning: čekám jako pes na kostičku :grinning:
1. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
ČAUKY!!!!!!!!!!!

Kozi, Prima zapnutá a dneska jsem se jen a jen chlubila, že znám tu kočku, co tam bude ve 20 :wink: Takže sousedi už ladí taky Primu :grinning: :grinning: :grinning:

Kači, šatičky nádherné!
Jani, Kači, už se moc těším na vaše svatební fotečky!!!! Kdybych se tady do konce týdne neukázala, tak držím pěstičky, ať vše vyjde, klapne, a svítí sluníčko. Předpověď je vám příznivě nakloněna, tak to snad zas zase nespackali.

Jééééé, už vidím Koziiiiii a Jardu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Hurá Kozinka s Jarkém :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz  • To se mi líbí
hura kozinka je v TV....

Tynka je bozííííííííí

kozinko : na tvoji pocest si dnes dam šopák....
1. čer 2009 ve 20:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Kozinko super :slight_smile: a malá je krásná :dizzy_face:
1. čer 2009 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Prej popelnice :grinning:
1. čer 2009 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Kozinko jste bomba, jste oba vtipní, super,moc se mi tam oba líbíte a super že tam ukázali i Týnku. fakt je to super,že tě znám a ted te vidím v tv.
Ale ty krátké zobáky tam nemají chybu :grinning: :grinning:
jo a Jarda má stejné trenky jako můj Jindra :grinning:
1. čer 2009 ve 20:15  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Mně MM viděl v šatech,jsem je s ním byla vyzvednout........my jsme zrušili všechny pověry :grinning: :grinning:
1. čer 2009 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
kozim: díky moc
1. čer 2009 ve 20:15  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
taky vidím Kozinku, 22 mi taky kdysi bylo :grinning: jsi sympatická holčina :dizzy_face: i Jarda vypadá jako sympaták :wink:
1. čer 2009 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
prý strie po těhotenství - Jarek :grinning:

ten druhý pár je hroznýý
1. čer 2009 ve 20:21  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani, nejen vypadají, ale taky jsou! :wink:

Kači, ju, brutus, jak ta "Ostravština" v té telce vynikne. Jak se slyším na svatebním DVD, nejraději bych si něčím zacpala pusu :sweat_smile:
1. čer 2009 ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí
kozim : jj ta moravstina je husta :grinning:
ale to samy musi byt moje pražština... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jarek s Kozinkou jsou super a z Tyny jsem uplne mimo...je jeste roztomilejsi nez na fotkach...
1. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Kozi, co to tam poletovalo v tělocvičně (jak jste tam s Hufem) za dítko? TO je od Hufa? :fearful:

Petru, to je, ale na živo vám to tak nepřišlo - nebo jo? :sweat_smile: Mi nepřišlo, že byste moc natahovali
1. čer 2009 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Kozi, tak jsi mi konečně ukázala ty cviky na balónu :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
holky , tak na me to ma opacny vliv...misto abych si dala ten sopak, tak mam sileny chute na klobasu, pizzu, hamburgr....doma mam ale jen bramburky pro France, takze smula...no...
1. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Petru - platíš pivo!

Jo, tak to u mě to samé. Já už jsem vyžrala i kouzelné brčko, co mi prodavačka šoupla do tašky v DM. Doma nic není a dlouho nebude a já mám chutěěěě!!!!!!!!!!!!! Ale na mě měl takový vliv tento pořad vždycky :sweat_smile:
1. čer 2009 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí
kozim : asi jsem se snazila nemluvit moc prazsky :grinning:
me na zivo taky neprislo, ze byste mluvili nejak vyrazne ostravsky...
ale kozinka s Jarkem v TV jsou fakt vtipny, jak jim skoro nerozumim :grinning:
1. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz  • To se mi líbí
asi jdu na ten šopák, nez tady sprasim cokoladovou polevu od Carly...fakt tu nemam nic , snazim se to nekupovat, pac u tehle poradu to pak padne... :sweat_smile:
1. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem zkončila u ořechů :grinning:

Petru, teď bylo super, jak Jarek říkal, že mu gatě nedrží na řiti :grinning:
1. čer 2009 ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí
kozinko suprrrrrrrrrr, ty makrelo... :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2009 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Kozi, paráááááda! A moc vám to tam seklo! :wink: I když to není žádná novinka, když vám to sekne pořád :dizzy_face:
1. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí
kozinko:ty nase celebrito,to je parada,koukala cela moje rodina,kdyz vedeli ze te znam;)a moc se vsem libis,to je fakt uzasny co se ti podarilo!pokud to tak pujde dal,za chvili vyhrajes nejen xxl,ale treba miss world.. :wink: a kdy letite do egypta? :sunglasses:
1. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
kozinko: i ja jsem koukala a moc ti to slusi!!!! :dizzy_face: . Jste sympaticky par :wink:
1. čer 2009 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek