Březnovky a březňátka 2008

Tak když se k tomu nikdo neměl, tak jsem si dovolila založit nové téma a změnit i název, když už nemáme ta miminka 😉 , tak doufám, že mě neukamenujete a přesunete se sem :-N a nenecháte mě tu samotnou 😃
zuzik03
1. čer 2009
kozin, jeste jednou gratuluju obema ke shozeni, jste fakt dobri a pusobite hrozne prijemne, takova dobra dvojka 🙂 a ostravstina mi vubec neprisla, tak jsem jeste mozna furt trosku moravanda 😃
markytkaaa
1. čer 2009
jééé sorry že sem lezu ... ale já si říkala, odkud mi je ta kočka povědomá a už to konečně vím 🙂
Gratulky k zájezdu, v Egyptě je prííííma tak si to užijte x-) x-) x-)
hvezdickaaad
1. čer 2009
Kozin: ty jako s nama uz nemluvis? Celebrito? ]-( ]-( ]-( 😃 😃 😃

byli jste super a konecne ten porad mel stavu 😉 Tynka byla uzasna, mohli tam dat vice s ni zaberu 🙂
majmuna
1. čer 2009
kozinko parada 😉 sem byla mile prekvapena a konecne zive videla jak jste se na sobe nadreli...smekam a zadny kecy o ostude 😉
petruna
1. čer 2009
kataka : saty moc hezky. Slusi ti. Uz se tesim na fotky ze svatby.

Ja jsem Frantiskovi saty ukazala na fotce, protoze jsem se nemohla rozhodnout mezi dvema... :-N
ale mam to jako lenka, na povery kaslu....Stejne jako lenka sem se vdavala v kvetnu apod....
proste nejsem poverciva, no...coz malem nerozdejchala moje ml.segra.... 😎

Ta byla uplne vedle, ze se chci vdavat v kvetnu, pak ze jsem ostrihala Tondu pred rokem apod...
anneta
1. čer 2009
Katus: šaty krásné. Hned bych se vdávala 😞 🙂
Kozinko: já tě neviděla 😞 až teď jsem dorazila domů 😢
zuzik03
1. čer 2009
katko, ty tvoje saty jsou moc krasne a slusi ti, budes krasna nevesta 🙂
petruna
1. čer 2009
annet : to je sila....hlavne ze je mala v poradku a tvuj bracha taky...jak pisou holky, skola ti nikam neutece... 😉
petruna
1. čer 2009
annet : ja myslim, ze to hodne z nas ma nahrane , ne ? 😃
kozinka
1. čer 2009
čuste ženy 😃
zdravím já i Jarda 😃 Všem děkujeme, jako byla to prdel fakt 😃 😃 😃 některé ty moravské kecy mi ani nepřišly, že jsme řekli.. :-N (třeba ta řiť.. 😃 😃 😃 😃)
Jinak trapas to teda byl, svlíklá jsem tam byla skoro pořád, no hnus, ale malá tam byla super, i když docela málo, na to kolik jsme s ní točili! 😞 No každopáděn super zážitek.. 😃 Akorád nás oba mrzí, že tam nedali více záběrů, na konci, že nás nestrovnali s tím začátkem (to by bylo pěkně vidět, jak se ty postavy změnily) a taky to vystřelení tou koulí a jiné super záběry...... no jo no, není to nafukovací pořad 😃
Tak jme rádi, že jsme vás dnešní večer mohli bavit.. 😃 😃 😃 😃
kozinka
1. čer 2009
kači: šatičky peckovní!!!!!!!!!!!!!! x-) x-) x-) fakt ti to moc moc moc sekne, líp si vybrat nemohla! x-) Budeš nádherná nevěsta! x-) I Jarek na tebe čučel a říkal, že nádherné!!!! x-)
del
2. čer 2009
Ahoj holky, nejak nestiham chodit na MK - porad nekde jsme a vecer uz sotva lezu 😉

Jen jsem chtela Kozince pogratulovat - divala jsem se a super, jste moc sympaticky par a myslim, ze to bylo videt i bez porovnani, jak jsi zhubla. Tak si hezky uzijte zajezd.

Jinak holky, co mate o vikendu svatbu, budu drzet palce, at mate hezke pocasi a vykrocite do manzelstvi spravnou nohou 😃

Annet: hlavne, ze je bracha i mala v poradku - skola pocka. U nas jsou pady na dennim poradku - zrovna vcera si Kacka rozsekla ret a ma bouli na hlave.
sajahonzik
2. čer 2009
Nazdár... 🙂

tak u nás taky byla včera večer zapnutá prima a kozin - supéééééééér!!!!! fakt!!!! A nemáš se za co stydět!!!!! naopak!!!! Jsou z vás hvězdy 😉.....Přijde mi, že se s Jarkem k sobě krásně hodíte x-), že jste oba fakt takoví sympatičtí, živelní x-) a Týnka nádherná a k sežrání x-) x-) x-) ...ale jak jsem viděla z téhle série jen tenhle díl, tak jsem byla zklamaná a chybělo mi, že jsem vás na konci neviděla ve spodním prádle právě pro to srovnání 😞

Já včera byla s dětma na hřišti, Domča to celé prospal 😃 a Maji se tam kamarádila s Julinkou (dcera mojí kámošky z dětství - o 3 měsíce starší než maji), holky ze sebe byly úplně paf a povídali si spolu tou jejich hatmatilkou, fakt na ně byl úžasnej pohled...škoda jen, že Zuzka s Juli bydlí v Praze a jen občas sem přijedou za Zuzčinou mámou....akorát jsem Zuzku úplně vyvedla z míry tím, že sme už stihli druhý dítko 😃... a Maji se normálně krásně chlubila bráchou x-) , za chvíli za nahlídnutí bude vybírat žvýkačky - tak to dělal můj brácha, nikdo se nesměl podívat na mě jako na mimino zadara 😃
sajahonzik
2. čer 2009
Annet: malá je taky pěkný šídlo, zejména venku 😉 , ale uvidíš, dá se to krásně zvládnout,..ono to nošení bříška může víc vyčerpávat než když je pak prcek venku, to tě pak nabíjí energií dvě děti - tak se neboj..... x-) a díky bohu ze to vaše "štěstí", že vše takhle dopadlo..... x-)
janinininka
2. čer 2009
Kozi tak ted čekáme nějaký zdravý recepty, já teda hubnout nepotřebuju ale skoromanžel jo a nám s kačí taky prospěje když občas něco zdravýho uvařím a souhlasím se Sajou, hodíte se k sobě, úplně harmonickej pár!! x-) x-)
del
2. čer 2009
Saja: ahojky, koukam, ze jsem mela pravdu s tema hodnyma detickama 🙂 Tak to jsem rada, ze i Domisek je zlaticko 🙂 Tise zavidim - me posledni dobou vsichni rikaji at si poridime dalsi ditko, ze to druhe bude urcite hodne - ze pry jeste neslyseli, ze by obe zlobily - no, ale zatim jsem jim neuverila 😃 U nas pro zmenu zacalo obdobi vztekani a mamankovstvi 😞
lenkabu
2. čer 2009
sajo:musíme se zase někdy potkat ať si holky pokecaj 😉
janinininka
2. čer 2009
holky kačence rostou dole 2 zoubky nemůžou se vyklubat ale vidím je pod dásničkou a ted jsem tam sáhla a vyklubal se úplně jinej ještě, jen špičička kousíček, tkaže jí rostou 3 zoubky chudinka moje :-p |-|
hvezdickaaad
2. čer 2009
janin: bobek, Kacka to vzala teda supem....

Ted Bett zapasi s nocnikem. Dala si ho na plovoucku a chce si na neho sednout. POkazde ji to ujede a sedne si na zem 😃 Ted se nastvala a prisla pro mne, rekla eee (ale v tom smyslu at ji tam dam...) 😃 Ted spokojene sedi v teplakach na nocniku 😎
sajahonzik
2. čer 2009
leni: tak přijeď 😉 x-)

del: no s těmi hodnými dětmi nevím nevím :-S 😃 ...už jsem ti to tu psala, že ses jaksi netrefila 😞 ...ale může to být horší, to jako určo jó 😃 .....😃 Domi dost trpí na prdíky a pak je to velkej vyčůránek - on je chovací tip 😃, jen v kočárku zatím hezky spí, ale třeba to taky skončí 😃.....a Maji je čím dál větší šídlo, zejména venku...
sajahonzik
2. čer 2009
del: a to že vás lidi ženou do dalšího dítka...nám to všichni už rozmlouvaj 😃

Mám Domču opět na ruce a Maji tady s flaškou od panenky - mu dává jako pít 😃 a pak ho jakoby utře plínou 😃 No sranda.... 😃

hvězdi: nočník jako křeslo Maji taky miluje x-) , ale bez plíny na něj sedne max. na pár vteřin....
hvezdickaaad
2. čer 2009
del: ja taky moc neverim na 2.hodne dite.... :-N
sajahonzik
2. čer 2009
Jinak já už pro Maji koupila spodní kalhotky - moc se jí líbí x-) , tak jen jak bude hezky, jdeme zkusit odnaučovat plíny 🙂 , ale nepočítám s tím, že se to povede.... 😃..jak mi před porodem připadaly Domískovi plíny miniaturní, tak mi teď ty Mariánnčiny připadají obří 😃 a Domči plíny normální 😃...hezký, jak se mění pohled na jednu věc 😃
Jinak Domísek měl v pátek už 4,84 kg....jsem to počítala a za poslední týden náš brouček přibíral necelých 50 g za den 😃 😃 😃

No, jdu dát Maji spát.....budíček byl dnes už před šestou, tak snad už usne.....
anneta
2. čer 2009
Saji: a jak teď spíte. Všichni v jednom pokoji, nebo jak to máte rozdělené?

Holky, prosím vás, která víte, co se má cvičit, aby se miminko otočilo hlavičkou dolů? Děkuji za info. Je to někde na netu? a Cvičila jste to některá? Pomohlo to?
elis.1
2. čer 2009
🙂 🙂 Ahojky holky, tak vás jdu zas jen krátce pozdravit, mám to čím dál pestřejší s našima beruškama, takže si to asi umíte představit, těhulky zdravíme a zdravíme Kozinku - včera jsme i s Lucinkou sledovaly její souboj s Margitou 😃 a je to kost! - myslím Verču 😃 😃 😃 Terezka už spala, ale Lucce se nechtělo ukazovala jsem jí Týnku tak jí zdravila, gratulujeme k vítězství a k nádherné ceně s Jarkem! 🙂 zasloužili jste si to
jinak Annet - neporadím, zkus to dát do vyhledávače na net 😉
posílám odkaz na nové fotky holek, kdo chcete mrkněte
pokojík máme hotový, holky v něm super, ale dvě tři noci se stejně budily, včera dokonce obě, což u Terezky nebývá zvykem, no snad bude lípho jinak nic, snad jen že se víc perou, ale víc i pusinkujou, blbnou a smějou spolu, taky má Terezka už čtvrtý zoubek konečně, Lucka stále 7 zubů

tady je odkázek na ty fotečky
http://elis34.rajce.idnes.cz/
kozinka
2. čer 2009
ahojky holky 🙂
ještě jednou děkujeme!! x-) ty jo harmonickej pár, to zní super!! 😃 Jo Jareček je můj bobeček.. 😃 To víte, já začala papat a on semnou.. 😃 😃 😃 Jako včera jsem si to fakt vychutnala.. 😃 ale už se těším až to budu mít od nich na divku a pustím si to znovu a projedu dopodrobna ty hlášky, co jsme tam mluvlili.. 😃 😃

jani: některé recepty jsem hodila na mimibazar, tak když tak mrkni tam 🙂 A skoro manžílkovi držím palečky! 🙂 x-) ale chlap má být chlap tak ať to nepřehání.. 😃 x-)

saji: jééééé malý ti nádherně přibírá!! x-) x-) x-) to je super, je to šikula, strašně ráda si prohlížím vaše fotečky, jak jsou tam oba super x-) x-) x-)

annet: Ty už chceš aby se ti prcek otočil hlavičkou dolů??? =-) není to brzy????? =-)
sajahonzik
2. čer 2009
kozin: bobeček, jo? 😃 Však to tam dr. jasně řekla, že je vidět, kdo u vás doma šéfuje 😃...né, fakt to bylo super 😉...a dodržuješ to už zase dál nebo jen tak s mírou???
sajahonzik
2. čer 2009
kozin: šplháš, jo? 😃 ...právě jsme chtěla nějaké foto přihodit - děti spí x-) .... 🙂 a nechcete si z Egypta přivést malýho Egypťánka? Já jen, že by třeba další dítko mohlo být podobný i trošku tobě, když Týnka je celej jarek 😃
sajahonzik
2. čer 2009
annet: hoď konečně nějaké nové fotečky - chci vidět vaši malou i pupendo x-) x-) x-)

kozin: oba naši rarášci byly otočení hlavou dolů už před 30 tt a už tak zůstali..... 🙂
annet: tuším, že se pokoušela Kač přinutit Viki v bříšku k otočení, ale nepovedlo se....tak ta bude určo ty cviky vědět 😉
sajahonzik
2. čer 2009
Tak si tady krásně trpím samomluvou.... 😞 ..ženy, kde jste???? =-) 8-(

Začni psát odpověď...

Odešli