• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
kozin, jeste jednou gratuluju obema ke shozeni, jste fakt dobri a pusobite hrozne prijemne, takova dobra dvojka :slight_smile: a ostravstina mi vubec neprisla, tak jsem jeste mozna furt trosku moravanda :grinning:
1. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé sorry že sem lezu ... ale já si říkala, odkud mi je ta kočka povědomá a už to konečně vím :slight_smile:
Gratulky k zájezdu, v Egyptě je prííííma tak si to užijte :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozin: ty jako s nama uz nemluvis? Celebrito? :angry: :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning:

byli jste super a konecne ten porad mel stavu :wink: Tynka byla uzasna, mohli tam dat vice s ni zaberu :slight_smile:
1. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinko parada :wink: sem byla mile prekvapena a konecne zive videla jak jste se na sobe nadreli...smekam a zadny kecy o ostude :wink:
1. čer 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
kataka : saty moc hezky. Slusi ti. Uz se tesim na fotky ze svatby.

Ja jsem Frantiskovi saty ukazala na fotce, protoze jsem se nemohla rozhodnout mezi dvema... :sweat_smile:
ale mam to jako lenka, na povery kaslu....Stejne jako lenka sem se vdavala v kvetnu apod....
proste nejsem poverciva, no...coz malem nerozdejchala moje ml.segra.... :sunglasses:

Ta byla uplne vedle, ze se chci vdavat v kvetnu, pak ze jsem ostrihala Tondu pred rokem apod...
1. čer 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katus: šaty krásné. Hned bych se vdávala :frowning2: :slight_smile:
Kozinko: já tě neviděla :frowning2: až teď jsem dorazila domů :cry:
1. čer 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
katko, ty tvoje saty jsou moc krasne a slusi ti, budes krasna nevesta :slight_smile:
1. čer 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet : to je sila....hlavne ze je mala v poradku a tvuj bracha taky...jak pisou holky, skola ti nikam neutece... :wink:
1. čer 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet : ja myslim, ze to hodne z nas ma nahrane , ne ? :grinning:
1. čer 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
čuste ženy :grinning:
zdravím já i Jarda :grinning: Všem děkujeme, jako byla to prdel fakt :grinning: :grinning: :grinning: některé ty moravské kecy mi ani nepřišly, že jsme řekli.. :sweat_smile: (třeba ta řiť.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:)
Jinak trapas to teda byl, svlíklá jsem tam byla skoro pořád, no hnus, ale malá tam byla super, i když docela málo, na to kolik jsme s ní točili! :frowning2: No každopáděn super zážitek.. :grinning: Akorád nás oba mrzí, že tam nedali více záběrů, na konci, že nás nestrovnali s tím začátkem (to by bylo pěkně vidět, jak se ty postavy změnily) a taky to vystřelení tou koulí a jiné super záběry...... no jo no, není to nafukovací pořad :grinning:
Tak jme rádi, že jsme vás dnešní večer mohli bavit.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači: šatičky peckovní!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: fakt ti to moc moc moc sekne, líp si vybrat nemohla! :dizzy_face: Budeš nádherná nevěsta! :dizzy_face: I Jarek na tebe čučel a říkal, že nádherné!!!! :dizzy_face:
1. čer 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nejak nestiham chodit na MK - porad nekde jsme a vecer uz sotva lezu :wink:

Jen jsem chtela Kozince pogratulovat - divala jsem se a super, jste moc sympaticky par a myslim, ze to bylo videt i bez porovnani, jak jsi zhubla. Tak si hezky uzijte zajezd.

Jinak holky, co mate o vikendu svatbu, budu drzet palce, at mate hezke pocasi a vykrocite do manzelstvi spravnou nohou :grinning:

Annet: hlavne, ze je bracha i mala v poradku - skola pocka. U nas jsou pady na dennim poradku - zrovna vcera si Kacka rozsekla ret a ma bouli na hlave.
2. čer 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdár... :slight_smile:

tak u nás taky byla včera večer zapnutá prima a kozin - supéééééééér!!!!! fakt!!!! A nemáš se za co stydět!!!!! naopak!!!! Jsou z vás hvězdy :wink:.....Přijde mi, že se s Jarkem k sobě krásně hodíte :dizzy_face:, že jste oba fakt takoví sympatičtí, živelní :dizzy_face: a Týnka nádherná a k sežrání :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...ale jak jsem viděla z téhle série jen tenhle díl, tak jsem byla zklamaná a chybělo mi, že jsem vás na konci neviděla ve spodním prádle právě pro to srovnání :frowning2:

Já včera byla s dětma na hřišti, Domča to celé prospal :grinning: a Maji se tam kamarádila s Julinkou (dcera mojí kámošky z dětství - o 3 měsíce starší než maji), holky ze sebe byly úplně paf a povídali si spolu tou jejich hatmatilkou, fakt na ně byl úžasnej pohled...škoda jen, že Zuzka s Juli bydlí v Praze a jen občas sem přijedou za Zuzčinou mámou....akorát jsem Zuzku úplně vyvedla z míry tím, že sme už stihli druhý dítko :grinning:... a Maji se normálně krásně chlubila bráchou :dizzy_face: , za chvíli za nahlídnutí bude vybírat žvýkačky - tak to dělal můj brácha, nikdo se nesměl podívat na mě jako na mimino zadara :grinning:
2. čer 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Annet: malá je taky pěkný šídlo, zejména venku :wink: , ale uvidíš, dá se to krásně zvládnout,..ono to nošení bříška může víc vyčerpávat než když je pak prcek venku, to tě pak nabíjí energií dvě děti - tak se neboj..... :dizzy_face: a díky bohu ze to vaše "štěstí", že vše takhle dopadlo..... :dizzy_face:
2. čer 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozi tak ted čekáme nějaký zdravý recepty, já teda hubnout nepotřebuju ale skoromanžel jo a nám s kačí taky prospěje když občas něco zdravýho uvařím a souhlasím se Sajou, hodíte se k sobě, úplně harmonickej pár!! :dizzy_face: :dizzy_face:
2. čer 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saja: ahojky, koukam, ze jsem mela pravdu s tema hodnyma detickama :slight_smile: Tak to jsem rada, ze i Domisek je zlaticko :slight_smile: Tise zavidim - me posledni dobou vsichni rikaji at si poridime dalsi ditko, ze to druhe bude urcite hodne - ze pry jeste neslyseli, ze by obe zlobily - no, ale zatim jsem jim neuverila :grinning: U nas pro zmenu zacalo obdobi vztekani a mamankovstvi :frowning2:
2. čer 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo:musíme se zase někdy potkat ať si holky pokecaj :wink:
2. čer 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kačence rostou dole 2 zoubky nemůžou se vyklubat ale vidím je pod dásničkou a ted jsem tam sáhla a vyklubal se úplně jinej ještě, jen špičička kousíček, tkaže jí rostou 3 zoubky chudinka moje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
2. čer 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
janin: bobek, Kacka to vzala teda supem....

Ted Bett zapasi s nocnikem. Dala si ho na plovoucku a chce si na neho sednout. POkazde ji to ujede a sedne si na zem :grinning: Ted se nastvala a prisla pro mne, rekla eee (ale v tom smyslu at ji tam dam...) :grinning: Ted spokojene sedi v teplakach na nocniku :sunglasses:
2. čer 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: tak přijeď :wink: :dizzy_face:

del: no s těmi hodnými dětmi nevím nevím :confounded: :grinning: ...už jsem ti to tu psala, že ses jaksi netrefila :frowning2: ...ale může to být horší, to jako určo jó :grinning: .....:grinning: Domi dost trpí na prdíky a pak je to velkej vyčůránek - on je chovací tip :grinning:, jen v kočárku zatím hezky spí, ale třeba to taky skončí :grinning:.....a Maji je čím dál větší šídlo, zejména venku...
2. čer 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
del: a to že vás lidi ženou do dalšího dítka...nám to všichni už rozmlouvaj :grinning:

Mám Domču opět na ruce a Maji tady s flaškou od panenky - mu dává jako pít :grinning: a pak ho jakoby utře plínou :grinning: No sranda.... :grinning:

hvězdi: nočník jako křeslo Maji taky miluje :dizzy_face: , ale bez plíny na něj sedne max. na pár vteřin....
2. čer 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
del: ja taky moc neverim na 2.hodne dite.... :sweat_smile:
2. čer 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak já už pro Maji koupila spodní kalhotky - moc se jí líbí :dizzy_face: , tak jen jak bude hezky, jdeme zkusit odnaučovat plíny :slight_smile: , ale nepočítám s tím, že se to povede.... :grinning:..jak mi před porodem připadaly Domískovi plíny miniaturní, tak mi teď ty Mariánnčiny připadají obří :grinning: a Domči plíny normální :grinning:...hezký, jak se mění pohled na jednu věc :grinning:
Jinak Domísek měl v pátek už 4,84 kg....jsem to počítala a za poslední týden náš brouček přibíral necelých 50 g za den :grinning: :grinning: :grinning:

No, jdu dát Maji spát.....budíček byl dnes už před šestou, tak snad už usne.....
2. čer 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji: a jak teď spíte. Všichni v jednom pokoji, nebo jak to máte rozdělené?

Holky, prosím vás, která víte, co se má cvičit, aby se miminko otočilo hlavičkou dolů? Děkuji za info. Je to někde na netu? a Cvičila jste to některá? Pomohlo to?
2. čer 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: :slight_smile: Ahojky holky, tak vás jdu zas jen krátce pozdravit, mám to čím dál pestřejší s našima beruškama, takže si to asi umíte představit, těhulky zdravíme a zdravíme Kozinku - včera jsme i s Lucinkou sledovaly její souboj s Margitou :grinning: a je to kost! - myslím Verču :grinning: :grinning: :grinning: Terezka už spala, ale Lucce se nechtělo ukazovala jsem jí Týnku tak jí zdravila, gratulujeme k vítězství a k nádherné ceně s Jarkem! :slight_smile: zasloužili jste si to
jinak Annet - neporadím, zkus to dát do vyhledávače na net :wink:
posílám odkaz na nové fotky holek, kdo chcete mrkněte
pokojík máme hotový, holky v něm super, ale dvě tři noci se stejně budily, včera dokonce obě, což u Terezky nebývá zvykem, no snad bude lípho jinak nic, snad jen že se víc perou, ale víc i pusinkujou, blbnou a smějou spolu, taky má Terezka už čtvrtý zoubek konečně, Lucka stále 7 zubů

tady je odkázek na ty fotečky
http://elis34.rajce.idnes.cz/
2. čer 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:
ještě jednou děkujeme!! :dizzy_face: ty jo harmonickej pár, to zní super!! :grinning: Jo Jareček je můj bobeček.. :grinning: To víte, já začala papat a on semnou.. :grinning: :grinning: :grinning: Jako včera jsem si to fakt vychutnala.. :grinning: ale už se těším až to budu mít od nich na divku a pustím si to znovu a projedu dopodrobna ty hlášky, co jsme tam mluvlili.. :grinning: :grinning:

jani: některé recepty jsem hodila na mimibazar, tak když tak mrkni tam :slight_smile: A skoro manžílkovi držím palečky! :slight_smile: :dizzy_face: ale chlap má být chlap tak ať to nepřehání.. :grinning: :dizzy_face:

saji: jééééé malý ti nádherně přibírá!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to je super, je to šikula, strašně ráda si prohlížím vaše fotečky, jak jsou tam oba super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

annet: Ty už chceš aby se ti prcek otočil hlavičkou dolů??? :confused: není to brzy????? :confused:
2. čer 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin: bobeček, jo? :grinning: Však to tam dr. jasně řekla, že je vidět, kdo u vás doma šéfuje :grinning:...né, fakt to bylo super :wink:...a dodržuješ to už zase dál nebo jen tak s mírou???
2. čer 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin: šplháš, jo? :grinning: ...právě jsme chtěla nějaké foto přihodit - děti spí :dizzy_face: .... :slight_smile: a nechcete si z Egypta přivést malýho Egypťánka? Já jen, že by třeba další dítko mohlo být podobný i trošku tobě, když Týnka je celej jarek :grinning:
2. čer 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet: hoď konečně nějaké nové fotečky - chci vidět vaši malou i pupendo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

kozin: oba naši rarášci byly otočení hlavou dolů už před 30 tt a už tak zůstali..... :slight_smile:
annet: tuším, že se pokoušela Kač přinutit Viki v bříšku k otočení, ale nepovedlo se....tak ta bude určo ty cviky vědět :wink:
2. čer 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak si tady krásně trpím samomluvou.... :frowning2: ..ženy, kde jste???? :confused: :rolling_eyes:
2. čer 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek