Březnovky a březňátka 2008

Tak když se k tomu nikdo neměl, tak jsem si dovolila založit nové téma a změnit i název, když už nemáme ta miminka 😉 , tak doufám, že mě neukamenujete a přesunete se sem :-N a nenecháte mě tu samotnou 😃
katka_j
11. kvě 2009
kozinka: hezky jsi to v albu napsala. saty jsou super a myslím si že dnes je takový výber,že určo seženeš podle svých představ. i když máte malou svatbu-kterou bych brala i já, tak svatební šaty by byly super, do toho kostýmku bych nešla , to je takové pro starší ženské a ty jsi mladá a krásná, tak proč toho nevyužít,-celebritko 😉
katka_j
11. kvě 2009
ewuska: je to docela fuška to vše zařídit,že? my už skoro vše máme jen musím koupit vývazky,stuhy na auto a pár drobností,pak se sejít s kameramanem. no už se i těším kdy to vlastně máte vy?

kozimura: tak to ti spala fakt krásně. mi malá už spí jen 1x denně tak hodinu a půl. ale n ejak mi to nevadí,když je venku krá sne.
ewuska
11. kvě 2009
katko: 1.8 🙂 mno já už to mám skoro vše vyřízrné, bude to menší svatba než děláš ty 🙂 Už jen vymyslet tu kytku, dort a šaty 🙂
majmuna
11. kvě 2009
tak mi tak nejak doslo ze tu budu posledni neprovdana a posledni s nechodicim spratkem :-N
lenkabu
11. kvě 2009
brzdo :-p 😃 😃 😃
kacamar
11. kvě 2009
majmu jsi proste 100 let za opicema 😉
lenkabu
11. kvě 2009
Zase nebudeš rozvedená vopico 😉
majmuna
11. kvě 2009
vlastne ani vdova ze? 😃
lenkabu
11. kvě 2009
😃 😃 😃 😃 😃
kacamar
11. kvě 2009
na vsem se da najit pozitivum ze? x-)
lenkabu
11. kvě 2009
začnu ti říkat slečno vopico
majmuna
11. kvě 2009
😃 to me teda hrozne naseres :-N asi si zalozim tema svobodna z dvanacti :-N
kacamar
11. kvě 2009
a tam te jako mame chodit litovat ci co? =-)
tereska
11. kvě 2009
Mamulky děkuju mooooooooc, ale to dělá ten foťák a tuna make-upu, jinak si připadám tak průměr... :-N By jste měli vidět ty fotky co jsem vyřadila.... 😃

Diblíku, ty jsi mě teda pobavila, prej makrela, kam jsi dala oči božínku? 😃 Mých 70kg mi nepřijde zrovna makreloidních a moje kotelna už vůbec ne, ale zvykla jsem si a líbí se mi to.... 😕

Kozinko, ty šatý jsou moc moc a moc krásný, budeš kouzelná a nádherná nevěsta, se těším na tu slávu, a prstýnky jste vybrali moc dobře!!! 😉

Elis, holky jsou fakt přenádherný, krásně "vystajlovaný" 😃 hlavně je bomba, jak musí být obě stejně oblečený... 😃

Tomi, já být tebou tak do krátkých jdu hned, podle mě ti to v nich moc seklo a ta podkova je krátká jen ze zadu a ze předu to máš tak pod bradu, ne? Tak to přinejhorším nebude tak zlý... 😃 Prej mladá - za 14 dní mi bude 24let, to strašně letí, ještě nedávno jsem slavila 18... :-x 😞 😃

Matky ukecaný já už zas nevím na co reagovat, jste toho nakecali tolik, že dočítám jen tak letmo...tak pardooon... 😉
tereska
11. kvě 2009
Kozin, prej štramplíky... 😃 u nás tomu říkáme punčocháče.... 😃 😃
petruna
11. kvě 2009
kozinka : saty i vlasy jednim slovem : anoooooooooooooooooo

fakt se mi to moc libi....a moc se tesim na tvoje fotky ze svatby...budes urcite nadherna...
tomickoval
12. kvě 2009
Dobré ráno 🙂 Kozinko, šaty, prstýnky i účes moooooc pěkný x-)
mjanca
12. kvě 2009
dobre rano 🙂
kozinko: saty jsou super a uplne te v nich vidim x-) , snad je nekde sezenes! 🙂
kozimura
12. kvě 2009
Katuš,mi Terka taky normálně spí 1x denně tak 2 hoďky,ale včera jsem taky čubrněla :-N Ale zas lepší,když ten den prospala,když nemohla jít ven :-|

Teri,ne.er!Ty máš teprve 24?Si to s tebou vyměním 🙂
tomickoval
12. kvě 2009
kozim, ty děláš jakoby jsi byla satrá herka 😃 mě bude v červnu taky 26 :-p 😃
hvezdickaaad
12. kvě 2009
teres: my mame strampliky :-p

Tomi: mas nadherne vlasy, je jich skoda 😞
kozinka
12. kvě 2009
Ahojky 🙂
Malá hajinká, tak jsem šla jen mrknout za vámi a musím zase letět začít vařit a poklidit. :-p

Děkuji moc, no snad se všechno teda povede jak mám naplánované ... je to všechno na rychlo a fakt jen pidi svatba, ale uvidíme, třeba to opravdu bude podle toho mého snu!! x-)

petru: Až tak jo?? No byly první co mě doslava bouchly do očí a úplně jsem se v nich už viděla.. 😃

Holky už mlčím, nechci to tu tak rozebírat, o tom jsou jiné diskuze 🙂 Ale jsem ráda, za vaše názory 🙂 x-)

teres: mě to nedošlo, že u vás se říká punčocháče.. 😃 😃 😃

tomi: já bych si vlásky asi ostříhala, je to změna, pak když už jsou vlasy moc dlouhé, tak se z nich stávají rousňáky a musí se pořád moc upravoavt atd... a ty máš pěkný ksichtíček, tak tobě sluší i dlouhé i krátké a podkova se mi líbí x-) já ji taky měla a myslím že byly docela dobré ohlasy 🙂 A vlasy máš dlouhé sice krásné, ale nemáš je trošku zničené na těch koncích jsem si všimla v Zoo 😉 Nebo se mi to možná zdálo :-N
kozinka
12. kvě 2009
majmu: 😃 jsem se zasmála.. 😃 tady už fakt nikdo nezůtane svobodný?? =-)
kozimura
12. kvě 2009
Tomi, to jo, ale mi už bude letos 27 😃 Teď mě tady holky sežerou, co? :-N
tomickoval
12. kvě 2009
Kozinko, jj. Asi už budou roztřebené 😃 však taky dva roky neviděly nůžky 😃
kozinka
12. kvě 2009
kozi: bacha, tady jsou samý třicátnice, si budou myslet, že si na nich zvedáš sebevědomí.. 😃 😃 😃 😉
kozinka
12. kvě 2009
tomi: 😃 kadeřnice a dva roky se nestříhala ju.. ??? 😃 😃 co já znám všechny kadeřnice, tak ty si furt stěžují, že si nemůžou nechat dorůst vlásky, protože pořád zkouší nové a nové střihy.. 😃 😃 Já bych to teda prubla a šla do té podkovy.. 🙂
tomickoval
12. kvě 2009
A taky nutně potřebuju už i nabarvit vlasy :-p mám odrost jak pra..
sajahonzik
12. kvě 2009
😃 ahojda... 😃

tak dopoledne tu svítilo sluníčko, tak jsme se natěšili, že vyrazíme ven s kočárkem a ono se tam zatahuje ]-(, sakra - já nechci déšť 😞....Čekáme až se Maji vzbudí, vstávala beruška už v 6:15 |-| a pak vyrazíme, musíme do lékárny - to zas bude nadílka, mám celý seznam toho, co potřebujeme :-N .....Domi se právě chová u MM a spí...a MM nad ním strašně slintá, je to fakt nádhera.... x-)

Taky dnes MM objednal nový foťák, snad brzy dorazí - se těším jak malá, snad bude za ty prachy krásně fotit x-)
sajahonzik
12. kvě 2009
Ono teda ještě dopoledne je, že jo 😃 Já jak s Maji vstáváme čím dál dřív, tak to mám všechno posunutý 😃..jsem říkala i MM, že nepotřebujeme ani tv (musím totiž koupit set top box nebo satelit, nějak stále nemáme příjem digit.signálu :-N ), že za chvíli budeme chodit spát se slepicema (tj. hned po dětech) aniž bychom ji zapnuli 😃

Tý jo, tolik svatbiček tady bude x-) x-) x-) ....se těším na fotečky...snad mě nenavnadíte, abych se s MM chtěla rozvést a znovu si ho vzít 😃 ...a majmu, nezoufej - ty jsi jedinečná i jako svobodná 😃