Březnovky a březňátka 2008

Tak když se k tomu nikdo neměl, tak jsem si dovolila založit nové téma a změnit i název, když už nemáme ta miminka 😉 , tak doufám, že mě neukamenujete a přesunete se sem :-N a nenecháte mě tu samotnou 😃
lenkabu
5. kvě 2009
Tipuju že porodíš do 3 hodin od začátku pravidelných kontrakcí 😉
mjanca
5. kvě 2009
jinak Luca taky kouka po klukach, ale taky po chlapech, vcera se k jednomu hrnula do auta :-N
kacamar
5. kvě 2009
saji, ty bez nas nemuzes byt vid? 😃 😃 tak uz to rozjed kurňa - dnes je pekny datum 😎
kacamar
5. kvě 2009
mjanco, lakal ji na bonbony? :-p 😃
mjanca
5. kvě 2009
kac: nn 😉 , ale mel tam miminko v autosedacce 😃
kacamar
5. kvě 2009
takze pedofil - no dyk to rikam 😃 😃
mjanca
5. kvě 2009
kac: 😃
sajahonzik
5. kvě 2009
Tak tomu nápadníkovi mohlo být víc jak tři roky...normálně už poznával čísla....
mjanca
5. kvě 2009
musim bezet, Lucka je vzhuru 😉
sajahonzik
5. kvě 2009
Jinak my dneska viděli totál malý miminko (matylda to fakt ještě nebyla) - matyáš, měl prý 3,3kg a Maji stála a koukala s otevřenou pusou a já nad tím drobečkem taky stála a žasla, jak může být někdo takhle mrňavej :-N ...ale ta maminka byla totál slepice, jen kvokala..... :-p
sajahonzik
5. kvě 2009
mjančo: tak to jí raději mimi pořiďte domů, ať nemusí běhat do cizích aut 😃
hvezdickaaad
5. kvě 2009
cauky,saji ty jeste tady? Pry rodici bomba 😃 😃 😃 ZAcinam verit, ze s briskem zustanes navzdy :-N 😃
Holky, u nas kouka slunicko pres mraky...Mohlo vcera, ale i tak bylo super!
sajahonzik
5. kvě 2009
kač. Viki má super mikču 😃 😃 😃

No, my se jdeme najíst a pak zkusím treperendu zahnat do mojí postele, kéž by dala aspoň hodinku spánku.....
tomickoval
5. kvě 2009
Hvězdi, u nás taky, ale je tu kosa. Věští než včera.
hvezdickaaad
5. kvě 2009
tomi: ja ven jeste nelezla.. :-N ZA oknem to vypada super!

saji: dobrou...JEste se vyspi. PAk pomuze jen redbull :-N
tomickoval
5. kvě 2009
Jako Klárka dnes na mě. Mami já nechci ať umřeš 😞 a já proč bych měla umřít? A ona, že no jak budeš stará tak umřeš a mě bude smutno 😢 a já na to, že stará budu až za dlouho. A tím to skončilo. A pak zas říká. Mami, kdy bude zas pálení čarodějnic? Tak říkám, že až zase za rok a ona a to tu ještě budeš? :-N říkám, proč by nebyla? A Klárka no jestli už neumřeš. 😢 jako mě se takové rozhovory hrozně dotýkají. Je to pro mě smutné, když takhle mluví 😢 nevím proč se ptá na takové věci. Jestli má nějaké období nebo co 😢
tomickoval
5. kvě 2009
Hvězdi, tak se moc neteš, je tam zima :-p
petulka77
5. kvě 2009
Ahojky, Tomi, Vojtík měl taky takové období, nějak v posledním roce školky, zdá se mi. Asi to je takový věk, kdy si začínají uvědomovat možnost smrti a vše okolo.

A tu je teda taky kosa :-p

Saji, no ty jsi teda exemplář, asi jako já s Áňou, poslední 3 měsíce posli jak o blázen, furt mě doktoři strašili, že už to bude a pak mi vyvolávali porod :-N
tomickoval
5. kvě 2009
Dnes budu stříhat bratranka a donese mi za to dvě čokolády, tak tu moji depku zajím aspoň sladkým. Třeba mi to pomůže 😞 nějak mě to sebralo 😞 asi přestanu kouřit 😃 :-N
tomickoval
5. kvě 2009
Petulko, jo? Tak to jsi mě uklidnila. Nějak jsem ty její otázky nepobírála 😞
tomickoval
5. kvě 2009
Já tu chci ještě dlouho strašit 😃 ale mezi živímí :-N
tomickoval
5. kvě 2009
Jako že chci být živáaa 😃 😃 jsem asi trhla. Nesnáším téma o smrti :-p a už mlčím |-|
hvezdickaaad
5. kvě 2009
Tomi: vcera jsi me dost zmatla... POznala jsem,ze jsi to TY, ale rikala jsem si ma 2deti??? PRece k Davidkovi patri Klarka,ale na to vubec nevypada...Jako fakt dost sok. Vypadas skvele na 2deti... 😎
tomickoval
5. kvě 2009
Hvězdi, děkuji x-)
hvezdickaaad
5. kvě 2009
jako uz silim. Dala jsem Bett spat a uz hodku a pul skace v postylce a spat nebude. A je unavena a protivna... ]-(
sajahonzik
5. kvě 2009
Tak Maji spát nehodlá.... :-S
hvězdi: redbul se smí při koju? 😃 To mi teda plánuješ hezký věci 😃, jenže my bdueme mít hodný mimi a ještě hodnější Maji 😉...jako já se toho fakt nebojím :-N , přijde mi, že s Maji zvládám vše co chci - občas je jen blbej den, kdy z ní kvetu....a prostě mi přijde, že to mimi k nám zapadne (že už k nám patří) a vše bdueme dělat s ním.....
Jinak Maji od včera má nějaké padací dny..má bouli na čele, včera si rozrazila ret, škrábla se na čele (netuším jak a kdy), dneska to vypadá na další bouli....když ona je trumbera, vše si nastele pod nohy a pak jde hlava nehlava 8-(
sajahonzik
5. kvě 2009
hvězdi: to máš za to, že mi přeješ redbull 😃

jako Maji je fakt jak z divokých vajec 8-(
zuzalach
5. kvě 2009
čus holky 😉
v neděli jsem měla tchánovce a bráchu(měli být i naši, ale oba chytli můj dutinový a kuldův usmrkaný bacil 😞 ) na oběd-tak jsem chystala a pak se léčila 😃 štve mě, že se počasí zhoršilo. jedem pozítří na šumavu, tak snad se to zase vybere. když je někde hnusně, tak tam je dvojnásob 🙂 mjanci, četla jsem dobře, že jste taky na šumajdě?

saji, jsi věčná 😃 myslím, že teď už se to po prohrábnutí rozjede 😉

projela jsem všechny fotky 😉
měli jste fajn sraz a všem vám to v zoo seklo 😉 ty fotos kozim a kozin z bazému se mě líbily moc-takové akční a holkám to slušelo 🙂
katko, pěkné z výletu 😉

kač, nakupujete viki prakticky-oblečení dlouho vydrží 😃

petru, tonda je v novém účesu velkej kluk a líbí se mě 😉 chtěla jsem napsat, že asi umíš stříhat, že nevidím zub, ale v tom čtu, že zuby jsou-každopádně nejsou vidět 🙂
tomickoval
5. kvě 2009
Davidek právě valčí s flaškou se slámkou 😃 ale jde mu to 😃
zuzalach
5. kvě 2009
jinak kulich měl v sobotu dobrou fekal-story. vašek ho dal po spaní na nočník v koupelně, kulda se vyčural a šli dát novou plínu(přebalovák je jinde) a sámo na nočník už se ani nevzdechlo. za chvíli jdu do koupelny, kulda tam sedí u nočníku, ruku prozkoumává obsah a až po loket je od chcán.k 😃 😃
minulý týden už se tam 2x nejen vyčural, tak to by bylo horší, kdyby se tím prohrábnul 😃 😃

saji, jinak gratulace k zubu-jste si na něj počkali 😉

Začni psát odpověď...

Odešli