• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Brno - kamarádka na procházky s kočárkem a nejen to

9. června 2015 
Ahojky,
je mi 30 a čekám v září/říjnu druhé miminko - holčičku. Doma mám už velkého kluka a ráda bych našla nějakou kamarádku podobného věku, nebo termínu ( není nutné) na procházky s kočárkem, pokec, návštěvy, apod.
Bydlím v Černých Polích, ale klidně dojedu kamkoliv:slight_smile:
S pozdravem
Eva
26. srp 2013 v 08:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, mě je 32 a mám téměř dvouletou dceru, bydlíme v Bohunicích. Tak můžeme někdy zajít na procházku až bude lepší počasí. Eva
26. srp 2013 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matfyz Ahoj :slight_smile: nejsem asi moc podobného věku ale termín mám +- stejný , tak pokud bys chtěla můžem vyrážet s prckama:slight_smile: bydlím v centru Brna
26. srp 2013 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@asineda ahojky, na veku nezalezi...ja jsem vnitrne porad 20 leta holka (teda tajne doufám, že i telesne:D)
To je supr, ze jsi z centra...
Nechces zajit nekdy na kafe uz ted?
26. srp 2013 v 16:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vanilka_eva ahojky Evi...rada pujdu s Vami na prochazku:slight_smile:
26. srp 2013 v 19:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matfyz no já mám nařízeno ležet až do porodu jelikož má drahá dcera se nudí a chce ven:slight_smile:) ale písnu ti do ip číslo na mobil a popřípadě přes fb- jestli máš? a můžem si napsat a jakmile už nebudu(em) 2v1 tak se potkáme:slight_smile:
26. srp 2013 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky, já si miminko hodlám nadělit skoro ke třicetinám :slight_smile: Bydlím v centru a ráda bych taky zašla na procházku s kočárem (později) a zatím i bez :slight_smile: Eva
27. srp 2013 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, ráda bych se seznámila s maminkami pro pořádání výletů s kočárky, na kolo, na kafco,... Mimi čekáme v srpnu, ale doma už mám nějaké odrostlejší "dárečky". Bydlíme 15 minut od Brna, doprava autem mi nedělá potíže.
S pozdravem,
Hanka.
4. čer 2015 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
15minu kterým směrem? :wink: :sweat_smile:
4. čer 2015 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Severně od Brna, směr Ochoz.
9. čer 2015 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek