Používáme cookies. Více informací zde. OK

Brno, Kamechy. Jste tam spokojené?

cabo
7. črc 2016
Dobry den, neni to uplne o detech, ale souvisí to.....
Chtěla bych se zeptat na bydleni v Brne na Kamechach. Maminky co tam bydlite jste spokojené? Myslim tim hluk z ulice, hluk od sousedů a podobně. Mame možnost koupit byt v nove stavbě-stehovani za rok-ale zatim jen slyším jak je to stavene na rychlo, stěny z papiru a tak. Ale nerika to nekdo kdo tam bydlí! Jsou to jen názory okoli. A tak me napadlo zeptat se vás.
Děkuji
konekokira
7. črc 2016
Záleží v jaké čtvrti a na co jste byla zvyklá 🙂 já žila v Brně od narození, mnohokrát jsem se stěhovala napříč Brnem, jak v rušných částech, tak klidných. Já teda mám ráda klid, takže při zjištění těhotenství jsme se odstěhovali do městečka 15km od Brna
konekokira
7. črc 2016
Aaa, už to vidím, Kamechy v Bystrci 🙂 tam je pěkně, posledně jsem bydlela tam, pro mě nevyhovující, protože jsem nemohla ani rozsvítit aniž bych neměla zatazene žaluzie. Na mě moc lidí, ale v okolí je nádherná příroda a pravdou je, že steny jsou tenčí, slyšeli jsme sousedy v bytě si povídat nebo zavírat dveře, ale je TP ozvyku 🙂
markki
8. črc 2016
My tu bydlíme skoro 2 roky a jsme spokojení. Ano, je tu dost lidí a rozsvítit si fakt jen tak nemůžu, ale to snad téměř nikde ve městě.. Předtím jsme bydleli v Medlánkách a tam to bylo to samé. Sousedy běžně mluvit neslyším, max. chodit po chodbě, ale to je problém našeho baráku, v jiných to není. Oceňuju x dětských hřišť v dosahu, obchody, přehrada je coby kamenem dohodil.. My navíc máme přízemní byt se zahrádkou, takže tak trošku mezistupeň mezi domem a bytem 🙂
cabo
autor
9. črc 2016
@markki My v Bystrci bydlime, ale chceme jit do většího a nabízejí se nam Kamechy. Líbí se mi markki, jen me nejak znejisteli reci lidi z meho okoli.
Dekuji

Sem začni psát odpověď...

Odešli