• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Bude někdo rodit v květnu u Apolináře?

29. prosince 2013 
ahojky, bude někdo rodit v květnu u Apolináře tak jako já. Mám termín 24. 5. dle UZ dle PM až 31. A co předporodní kurz, chystáte se. Je zajímavý ráda bych zašla ale partner se mnou nechce, je nutnost ho tam mít? Já bych si moc ráda poslechla o šestinedělí o tom jak probíhá císař nebo vyvolávání porodu, budu se míň bát když budu vědět co by mě mohlo čekat. Také bych ráda viděla ty porodní sály a pomůcky a tak
9. pro 2013 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja taky 23.5. uz jsem tam rodila a na kurzu byla.... urcite to nutnost neni.... byly tam i mamky samy.... dost mi to tehdy pomohlo. ted uvazuju nad nejakym jen 2h ohledne porodu, peci o dite uz snad ovladam :slight_smile:))
9. pro 2013 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, přidávám se k Vám TP je 25.5. A na kurzy bych rada šla :slight_smile: @partyzanka91 @ija1
28. pro 2013 v 09:00  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@partyzanka91 Ahojky, já budu také rodit u Apolináře, jen císařem. Termín mám 22.5. dle PM a dle UZ 21.5., takže se tam třeba uvidíme...:wink:
28. pro 2013 v 09:27  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (37. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kattherinne: ahojky, proč budeš rodit císařem? To se dělá např. při špatné poloze miminka, ale na to ještě máme brzo ne? Jinak je možné že se uvidíme, nějaká mamina tam se mnou bude 100pro a jsem ráda, jako prvorodička a novopečneá maminka uvítám jakoukoli radu či pomoc od někoho staršího popř. zkušenějšího co už děti má.
Jinak slyšelaj sem že u Apolináře se rodí císařem často prý jakmile se jim něco nezdá tak kuchnou. Já bych tedy ráda rodila normálně jelikož si mylím že jeto mnohem hezčí zážitek i když to bolí, ale to dýchání to jak se mimi dere na svět jak si to vytrpíš a pak ti ho přiložej k bříšku, asi je to moc nádherné :slight_smile:, určitě. Kdežto při císaři když říznou a dítě ti vyrvou jako by ti ho vzali no neumís si to moc představit, takovový jakoby zvláštní pocit neúplněho ukončení těhu nebo tak něco.. Takže kvůli tomu pocitu chci rodit klasicky, samozřejmě ale poku řeknou že bych tak ohrozila mimi tak neváhám a jdu an císaře protože drobeček a jeho zdraví je samozřejmě na prvním místě před mími pocity a prožitky.
28. pro 2013 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@partyzanka91 Ahojky, no já budu mít indikaci na císaře kvůli Crohnově chorobě...Přála jsem si také rodit přirozeně, ale má doktorka v Praze mi rovnou řekla, ať počítám s císařem, že mi to tam napíše, aby se mi nevrátili píštěle a tak. Takže je pro mne nejdůležitější, abychom já i miminko byli v pořádku, abych mu mohla dát vše potřebné a neskončila ve finále někde v nemocnici...:wink:
29. pro 2013 v 17:45  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (37. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ja budu rodit na konci dubna, teda doufam :slight_smile: Jinak jsem tam rodila loni v breznu a fajn. Na predporodnim kurzu jsme byli s manzelem ale nutnost to urco neni. Vetsinu jsem mela nactenou z netu takze zadny novinky jsme se nedozvedeli. Saly i pokoje jsou dost zastaraly ale personal byl super.
29. pro 2013 v 17:50  •  2 děti - čeká miminko, termín má v září 2017 (33. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
petrusm: jo ono je to tam opravu z vnějšku dost zastaralý :grinning: je to takovej klášter. Když to porovnám třeba s Motolem no to se nedá. Motol je moderní na každém kroku. Vinohrady jsou taky moderní a nejblíž ale prý tam neumí řešit předčasné porody a spoustu dalších věcí. A jak říkáš hlavní je personál a péče o maminky a děti a to jak se tam cití. to že je pokoj nebo sál jako v klášteře je jedno a co se týče přístrojů a náčiní tak ty tam jsou jsitě stejně moderní jako v každé jiné porodnici takže jde skutečně jen o vzhled.
29. pro 2013 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@partyzanka91 - ja tam pred 4 lety rodila normalne........ takze asi urcite museji mit duvod. a tamni doktori jsou fakt super, takze jim duveruju..........aspon na me i z pobytu tam pusobili super........ personal byl moc fajn a az na vyjimky (ale ti jsou vsude) se vsichni snazi pomoct........
a sice zastarale to vypada, ale vybaveni maji fakt dobry, a hlavne se umi postarat i v pripade predcasnych porodu. ac mam Vinohrady 10 minut tram, rodit bych tam nechtela.......... stacila mi ted navsteva na detske pohotovosti.......
29. pro 2013 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek