Budoucí maminky, maminky ze Znojma 🙂

Ahoj holky 🙂 Je tu nějaká budoucí maminka nebo už maminka na pokec? 🙂
lennnia
1. kvě 2012
ahoj Kami 🙂 to víš, že tu nějaké jsou.. jen buď nemají tolik času anebo chodí do jiných diskuzí..
kamussaautor
2. kvě 2012
@lennnia tak si tu můžem povídat sami dvě 🙂 🙂 🙂 Co je nového? Jdeš na ty placené testy?
lennnia
2. kvě 2012
@kamussa Kami, to je jasný.. aj samy dvě si tu můžeme povídat a třeba se někdo přidá 😃 zrovna zítra jdu na ty placené testy.. a co ty? bylas na nich taky? teď někdy bys měla jít na ten screening taky (teď už hrazenej) ne? 🙂
lennnia
2. kvě 2012
@kamussa co pohlaví? neznáte anebo znáte, ale necháte jako tajemství? 😉
kamussaautor
3. kvě 2012
@lennnia jj Leni byla jsem na těch placených a vypadá to asi zase na kluka jestli to nebyla pupeční šňůra 🙂 Na ty neplacený jdu teď 9.5. 🙂 A co vy necháte si říct? Dneska ti to možná prozradí 🙂
lennnia
4. kvě 2012
@kamussa Kami, tak jsme tam včera byli a neřekla nám to.. tak za 14dní to půjde vidět hezky, ale teď to nešlo. A to víš, že si to necháme říct 🙂 jsem si myslela, že Pavková bude nějaká starší ženská a ona to mladá dr. - ale mooooc příjemná!! x-)
kamussaautor
4. kvě 2012
@lennnia jj ona je super doktorka 🙂 Jsme ráda, že k níchodím 🙂 No mě to taky nechtěla říct 🙂 Že bylo špatně otočený,ale říkala že to vypadá spíš na kluka tak jsem zvědavá 🙂 No snad mi to 15.5. řekne na kontrole 🙂 A jak ti je? Mě ty tepla nedělaly moc dobře :-p
lennnia
4. kvě 2012
@kamussa já teda chodím k Válymu, taky je v pohodě a zatím s ním nemám problém, ale ta Pavková mě hrozně příjemně překvapila 🙂 u nás to asi fakt nebylo vidět, protože je brzy.. ani nenaznačila, takže si počkáme. To víš, že ti to příště na kontrole řekne 😉 máte vybrané jméno, kdyby se potvrdil kluk? Já ty tepla docela snáším, ale jak jsem v práci, tak mám večer oteklé nohy a v těch vedrech nechodím moc na procházky - buď ráno anebo večer, no a do schodů se začínám zadýchávat 😃 😃
kamussaautor
4. kvě 2012
@lennnia no jméno vůbec nevím 🙂 Ty máš vybráno? Na holku jsme měli Elišku ale kluk nevím líbi se mi Denis,Lukáš,Jakub,Ondřej ale nevím 😞 Já chci k Valymu jít na 3D kolem toho 24tt tak doufám, že mě vezme
darkpink
9. kvě 2012
Zdravím! Jsem taky ze Znojma 🙂. Konečně jsem někoho našla 🙂. A s kamussa máme podobný termín, my mimi čekáme 16. října! 🙂
kamussaautor
17. kvě 2012
@darkpink ahojj 🙂 Tak to je super 🙂 A už víš co čekáte? 🙂
darkpink
17. kvě 2012
@kamussa Ahoj, můžu si tě přidat do přátel? Ať si můžem napsat přes IP 😉.
kamussaautor
17. kvě 2012
jasnýýý 🙂