• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Budoucí maminky, maminky ze Znojma :-)

17. května 2012 
Ahoj holky :slight_smile: Je tu nějaká budoucí maminka nebo už maminka na pokec? :slight_smile:
24. dub 2012 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Kami :slight_smile: to víš, že tu nějaké jsou.. jen buď nemají tolik času anebo chodí do jiných diskuzí..
1. kvě 2012 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lennnia tak si tu můžem povídat sami dvě :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Co je nového? Jdeš na ty placené testy?
2. kvě 2012 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamussa Kami, to je jasný.. aj samy dvě si tu můžeme povídat a třeba se někdo přidá :grinning: zrovna zítra jdu na ty placené testy.. a co ty? bylas na nich taky? teď někdy bys měla jít na ten screening taky (teď už hrazenej) ne? :slight_smile:
2. kvě 2012 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamussa co pohlaví? neznáte anebo znáte, ale necháte jako tajemství? :wink:
2. kvě 2012 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lennnia jj Leni byla jsem na těch placených a vypadá to asi zase na kluka jestli to nebyla pupeční šňůra :slight_smile: Na ty neplacený jdu teď 9.5. :slight_smile: A co vy necháte si říct? Dneska ti to možná prozradí :slight_smile:
3. kvě 2012 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamussa Kami, tak jsme tam včera byli a neřekla nám to.. tak za 14dní to půjde vidět hezky, ale teď to nešlo. A to víš, že si to necháme říct :slight_smile: jsem si myslela, že Pavková bude nějaká starší ženská a ona to mladá dr. - ale mooooc příjemná!! :dizzy_face:
4. kvě 2012 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lennnia jj ona je super doktorka :slight_smile: Jsme ráda, že k níchodím :slight_smile: No mě to taky nechtěla říct :slight_smile: Že bylo špatně otočený,ale říkala že to vypadá spíš na kluka tak jsem zvědavá :slight_smile: No snad mi to 15.5. řekne na kontrole :slight_smile: A jak ti je? Mě ty tepla nedělaly moc dobře :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. kvě 2012 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamussa já teda chodím k Válymu, taky je v pohodě a zatím s ním nemám problém, ale ta Pavková mě hrozně příjemně překvapila :slight_smile: u nás to asi fakt nebylo vidět, protože je brzy.. ani nenaznačila, takže si počkáme. To víš, že ti to příště na kontrole řekne :wink: máte vybrané jméno, kdyby se potvrdil kluk? Já ty tepla docela snáším, ale jak jsem v práci, tak mám večer oteklé nohy a v těch vedrech nechodím moc na procházky - buď ráno anebo večer, no a do schodů se začínám zadýchávat :grinning: :grinning:
4. kvě 2012 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lennnia no jméno vůbec nevím :slight_smile: Ty máš vybráno? Na holku jsme měli Elišku ale kluk nevím líbi se mi Denis,Lukáš,Jakub,Ondřej ale nevím :frowning2: Já chci k Valymu jít na 3D kolem toho 24tt tak doufám, že mě vezme
4. kvě 2012 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím! Jsem taky ze Znojma :slight_smile:. Konečně jsem někoho našla :slight_smile:. A s kamussa máme podobný termín, my mimi čekáme 16. října! :slight_smile:
9. kvě 2012 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@darkpink ahojj :slight_smile: Tak to je super :slight_smile: A už víš co čekáte? :slight_smile:
17. kvě 2012 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamussa Ahoj, můžu si tě přidat do přátel? Ať si můžem napsat přes IP :wink:.
17. kvě 2012 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jasnýýý :slight_smile:
17. kvě 2012 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek