Budoucí maminky prosinec/leden 2015 - na dopisování

volcomstonka1993
1. zář 2014
Ahojky, timhle bych Vas chtela pozvat do nove otevrene kategorie - Budoucich maminek - tim, že jsem se odstehovala z ČR a bydlim v zahranići, nemam tu žadne kamarady ani nekoho, s kym bych se mohla podilet na radosti z tehotenstvi :-| jsem 6 mesic a na prcka se moc moc tešim/me s manželem
je mi 21 let, a cely den se sama nudim doma, a byla bych moc vdečna za jakoukoli .. kamaradku .. na dopisovani :-p budu tedy rada, když se mi ozvete dekuji
letadlo13
1. zář 2014
Ahoj, je tu skupina, uzavřená. Jmenuje se Termín porodu leden, únor 2015. Určitě si tam pokecáš 🙂 Založila ji ivet1887, tak se přidej.
volcomstonka1993
autor
1. zář 2014
jo jenomže, ja absolutne nevim kde tu mistnost najit :-| sem tu nova, a jsem rada,že se v tom trošičku vyznam
nikafol
2. zář 2014
A kdy máš přesně termín? Jinak je tu skupina LEDNOVKY 2015, ale jsou tam i holky, které jsou na přelomu prosince a ledna..jako já 😃
Přidej se!!
s_b
13. říj 2014
@nikafol ahoj, prosim te, skupina Lednovky 2015 je soukromá? Nemužu to vůbec najít. Díky moc.
okomodre
13. říj 2014
kdyz si do profilu zadas tehotenstvi a termin porodu tak te to tam hodi automaticky...pak si ty udaje muzes zase smazat pokud nechces aby to bylo videt..
nellyverca
8. lis 2014
tehulky a kdyby jste nektera chtela tak se muzete pridat na fb skupinku - tehulky2014/2015
https://www.facebook.com/groups/tehulky2014.2015/

Sem začni psát odpověď...

Odešli