• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Budoucí maminky z Brna, porod v červenci - srpnu 2013

ahoj všem, hledám někoho na vyměňování zkušeností z Brna. čekám 1. dítě....
5. dub 2013 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paracka
Ahoj, máme soukromou diskuzi, kde nás pár z Brna s termínem letos v létě je. Já tě tam bohužel přidat nemůžu, k tomu má oprávnění jen zakladatelka, markyzka84. Tak kdyby ses chtěla přidat, budem jen rády:slight_smile: Ale musíš napsat zakladatelce.
5. dub 2013 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paracka Ahoj, začínám 23.tt, jsem taky z Brna :wink:
5. dub 2013 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@veruska007 ahoj :slight_smile: já sem v 21. tt :slight_smile: čekám první, jsem doma na neschopence a manžel je poměrně dost pracovně vytížený. a tím že čekám první tak jsem z některých situací občas trošku vykolejená, tak si říkám že když si budu s někým moct vyměnit názor tak budu ráda. a hlavně až budeme vozit kočárky tak je lepší jít ven minimálně ve dvou :slight_smile: :wink:
5. dub 2013 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paracka Jo, to bude fajn. Já jsem taky doma, ale mám tu 1,5letého raráška a druhého divocha ve školce. Odkud jsi? My z Řečkovic.
6. dub 2013 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@veruska007 my jsme z Medlánek :slight_smile: to je kousicek to se bude dobře v létě kocarkovat
7. dub 2013 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, to je super. Tak jestli chceš, tak se můžeme někdy potkat i dřív, dokud jsme 2v1. My jsme hned nahoře, kousek od Renčovy a do Medlánek chodím s dětma na hřiště a na bazárek... a tak :slight_smile:.
7. dub 2013 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@veruska007 ahoj, jak se udělá trošku lepší počasí tak se můžeme přes MK domluvit na nějakou prochajdu :slight_smile:
8. dub 2013 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek