• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čakovické mami a mimi

26. listopadu 2013 
Ahoj holky, chcete-li, tak tady máme svoje vlákýnko, ale prosecký a letňanský holčiny jsou taky prima :slight_smile:
11. únor 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj, no, já jsem pro, tak snad se nám to podaří rozjet, mně se to nepodařilo :slight_smile:...ale jak říkáš - holky z Proseka a Letňan jsou taky dobrýýý :slight_smile:)
11. únor 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
..no, mě se to povedlo technicky, to jooo...ale nikdo se mi tam z Čako neozval, tak mi právě Lenerka poradila, at kouknu k nim, že tam jsou maminy i z Čakovek...
11. únor 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aha tak já myslela že selhala technika :slight_smile:
11. únor 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
technika výjimečně šlape dobře :slight_smile:
11. únor 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hele a kam chodíváš na procházky? my buďto do Třebo nebo parkem, neboť mám orientační nesmysl, tak se radši moc nikam nepouštím :slight_smile: jen jak kůň, osvědčený trasy :slight_smile: hehe vždyť já i kůň jsem, dle východního horoskopu :slight_smile:
11. únor 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejčastějc jsme v parku a pak Třebo...to bude zřejmě klasika maminek U Zámeckého parku :slight_smile:...já jsem taky kůň :slight_smile: takže jsme zřejmě stejně mladé, což? já jsem 78...
11. únor 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jojo, 78... já červenec :slight_smile:

jo a jinak, dobré ráno :slight_smile:
12. únor 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
i vám dobré ráno :slight_smile: já květen :slight_smile: konečně to venku vypadá krapet k světu, my dnes jdeme na první "plavání" tak jsem zvědavá, jak to bude vypadat...chodili nebo chodíte plavčit?
12. únor 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my plavem zatím doma ve vaně.... na plavčo do bazénu asi od dubna...
12. únor 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuk :wink:
Ahojky :dizzy_face: Pepi, koukala jsem jak Pepíno roste, to snad ani není pravda, a jak se máte?
12. únor 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoooooj luci....

no, už má 4 zuby, dvě hexy za sebou, poslední ho čeká 27/2.... trochu bojujeme s exémem - má tři ložiska, každý tak 1cm v průměru, ale to zvládnem :slight_smile: nemokvá mu to, jen šupinkatí.... jinak je to zlatíčko :slight_smile:

a co vy? Klidně napiš IP :wink: nebo jsem na ICQ
12. únor 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
pro pepibubu:
no, my začínáme s vaničkama -nevím, co to kloudně je...ale koukala jsem, že někdy právě i ty instruktorky chodí dom a plave se doma ve vaně - tak to je váš případ??
12. únor 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ano, a jestli chceš kontakt, pošlu do ip....
12. únor 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jo, prosííím...díky
12. únor 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Spřízněné duše z P9 - Čakovic

vždyť ta tvoje diskuze normálně funguje :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale asi brzy jí zamknou,když se vám to rozjelo tady

já jsem taky květnová,ale ročník 1980
12. únor 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
to Lenerka: no to joo...ono jako technicky to funguje, ale nikdo se tam nehlásí...tak pepibubu založila tuto, protože si myslela, že mi to nejde technicky založit...takže spřízněné duše se zamknout, s tím počítám...jéé, tak to si mladice...kolikátého si května??
12. únor 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
6.

jáká mladice?
vždyť ty jsi ročník 1978 jako moje ségra ,takže taky mladice
31je pěkný
12. únor 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže taky býk :slight_smile:...jo, jasný...31 je pěkný, ale 29 hezčí :slight_smile:
12. únor 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mopom, teď mám rezervní tel., neb drahoušek mi na týden odvezl nabíječku, a tel na paní plaváčkovou mám uložen ne na kartě, ale v telefonu.... takže pak napíšu, cca neděle - pondělí, stačí to?
12. únor 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj pepibubu, jasny, ze staci, dekuji, my to byly s malou vcera vyzkouset v těch Letnanech, tak jsem z toho byla nadšená, byla ve vodě asi 8 minut a přijely jsme dom, najedla se a zalomila to do půlnoci...ale fakt se mi to líbilo..kdy vy jste začali s malým plavčit?
13. únor 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no, nějak těsně kolem tří měsíců.... a v pondělí máme poslední návštěvu doma, víceméně jen takovou shrnovací... celkem jsme tu pan í měli třikrát, když započtu i to pondělí co teprv bude.
13. únor 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já se přidám už i sem jako "ta prosecká stěhující se do třebo" :wink: Dneska jsme byli v Třebo na procházce, tak už vím kde je ta hospůdka u čébi :grinning: Holky vaří tam? a jak?
14. únor 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni a kdy se stěhujete?a kam?do domku nebo do bytu?
14. únor 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko (teda doufám, že jsi lenerko Lucka :dizzy_face: ), měli bychom se stěhovat do Třebo někdy v létě, staví se nám pidi domeček. Taky se množíme a ač máme 3+kk, tak nacpat sem celou rodinku, kola atd.....Teď nás čeká ještě nějaká štace po podnájmu, ale měli bychom zůstat na Proseku, dokonce snad v protějším baráku.
15. únor 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
To pepibubu:
ahooj....a až skončíte doma, tak vyrážíte už do bazénu? a kam budete chodit? no, my jak jsme byli v Letňanech na těch vaničkách, tak se mi to líbilo a zkoušela jsem s ní včera "plavat" doma a moc mi to nejde, jak u toho člověk musí klečet, jsem dost nejistáá...

To Lenkapodkolenka:
ahoj Leni a vítej :slight_smile:, jj, v hospodě vaří, nevím, jak si náročný strávník :slight_smile: ale když mají hotovky, přes týden jich mají dost, tak ty jsou suprový...o víkendu jsou rychle pryč, tak pak tam zůstává taková ta klasika -smažák atd....jsou tam dvě místnosti, v tý druhý se nekouří...v létě je to paráda venku, je tam i taková minilavička pod stromem, no, paráááda :slight_smile: už se těším na léto :slight_smile:
15. únor 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj leni

jo jo jsem Lucka
no my jsme udělali blbost,kdyby jsme před těma x lety tady koupili 3KK tak by jsme tu asi zůstali
už jsem si na ten Prosek zvykla a je tu všechno
školky,školy ...atd.ale je fakt,že 3KK je tu docela malý
jdeme do 4KK skoro 90m plus garáž s úložným prostorem

to je super,že budete mít domeček
já domeček nechtěla,máme okolo Berouna chatu

no a jak to máš vymyšlený se školkou?počkáš na zápis až příští rok do Čakovic?
15. únor 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já už se taky těším na jaro léto
tohle už je nějaký dlouhý

my chodily s kačkou plavat do hotelu Step,ale Kačku to nebavilo
to víte,instruktor po ní něco chtěl :grinning:
ale teď chodíme celá rodinka do Lagoonu a pohoda
i sjela tobogán
15. únor 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mopom, dík za tip, to už se těším až to prubnu, už aby bylo jaro a dalo se pobýt venku! Mně chutná všechno, hlavně když nemusím sama vařit :grinning:

Luci, my kupovali 3kk s tím že to bude stačit, ale nějak se nevcházíme, takže když se naskytla možnost mít baráček 4kk (větší nechci, kdo by to uklízel) s malou zahrádkou, tak sme zajásali.
V Třebo je školka a další 3 jsou v Čako, takže Barču upíchnu snad někam tam. Plánujem ale mimčo, takže uvidím, jak to všechno dopadne.

Já chodím s Bárou už rok plavat do Delfínku v Lagoon Letňany a jsem moc spokojená. Záleží ale dost na plavací tetě...už se zapisuju jen tak aby mi vyhovovala.
16. únor 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, tak to jsme na tom dost podobně, já jsem taky vděčný strávník, hlavně, když nevařím já :slight_smile:...na ten Delfínek jsem taky koukala, ale nakonec chodím do Motýlku -ten je taky v Letňanech - kousek od Delfínku, protože jsem tam chodila na předporodní kurz, já zatím byla jen jednou a jsem nadšená, ale říkám, jsem hrozně nejistá, malý jsou 2 měsíce, tak když jí držím, tak se s ní jako ryba ve vodě necítím :slight_smile:...já se jara nemůžu dočkat, jsem sice dítě hor, ráda jezdím k našim si zajezdit, ale sníh má být jen na horách :slight_smile:)) a už vůbec né na silnicích :slight_smile:
16. únor 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni

no je fakt,že ty 3Kk na proseku jsou fakt malý bytečky
ale jak říkám,kdyby jsme měli ten větší byt,tak by mě nikdo z proseka nedostal
bojím se jak si zase budu zvykat!ach jo

3školky v čakovicích?
tak já vím jen o 2 a ta 3tí je asi soukromá co?
no já si právě myslím,že když budeme chtít další prcky,tak nám holky do školek nevezmou a to mě štvě
Kačka by tak ráda šla do školky pořád o tom básní
16. únor 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek