Čakovické mami a mimi

Ahoj holky, chcete-li, tak tady máme svoje vlákýnko, ale prosecký a letňanský holčiny jsou taky prima 🙂
mopom
11. únor 2009
ahoooj, no, já jsem pro, tak snad se nám to podaří rozjet, mně se to nepodařilo 🙂...ale jak říkáš - holky z Proseka a Letňan jsou taky dobrýýý 🙂)
mopom
11. únor 2009
..no, mě se to povedlo technicky, to jooo...ale nikdo se mi tam z Čako neozval, tak mi právě Lenerka poradila, at kouknu k nim, že tam jsou maminy i z Čakovek...
pepibubuautor
11. únor 2009
aha tak já myslela že selhala technika 🙂
mopom
11. únor 2009
technika výjimečně šlape dobře 🙂
pepibubuautor
11. únor 2009
hele a kam chodíváš na procházky? my buďto do Třebo nebo parkem, neboť mám orientační nesmysl, tak se radši moc nikam nepouštím 🙂 jen jak kůň, osvědčený trasy 🙂 hehe vždyť já i kůň jsem, dle východního horoskopu 🙂
mopom
11. únor 2009
nejčastějc jsme v parku a pak Třebo...to bude zřejmě klasika maminek U Zámeckého parku 🙂...já jsem taky kůň 🙂 takže jsme zřejmě stejně mladé, což? já jsem 78...
pepibubuautor
12. únor 2009
jojo, 78... já červenec 🙂

jo a jinak, dobré ráno 🙂
mopom
12. únor 2009
i vám dobré ráno 🙂 já květen 🙂 konečně to venku vypadá krapet k světu, my dnes jdeme na první "plavání" tak jsem zvědavá, jak to bude vypadat...chodili nebo chodíte plavčit?
pepibubuautor
12. únor 2009
my plavem zatím doma ve vaně.... na plavčo do bazénu asi od dubna...
lucija
12. únor 2009
Kuk 😉
Ahojky x-) Pepi, koukala jsem jak Pepíno roste, to snad ani není pravda, a jak se máte?
pepibubuautor
12. únor 2009
ahoooooj luci....

no, už má 4 zuby, dvě hexy za sebou, poslední ho čeká 27/2.... trochu bojujeme s exémem - má tři ložiska, každý tak 1cm v průměru, ale to zvládnem 🙂 nemokvá mu to, jen šupinkatí.... jinak je to zlatíčko 🙂

a co vy? Klidně napiš IP 😉 nebo jsem na ICQ
mopom
12. únor 2009
pro pepibubu:
no, my začínáme s vaničkama -nevím, co to kloudně je...ale koukala jsem, že někdy právě i ty instruktorky chodí dom a plave se doma ve vaně - tak to je váš případ??
pepibubuautor
12. únor 2009
ano, a jestli chceš kontakt, pošlu do ip....
mopom
12. únor 2009
tak jo, prosííím...díky
lenerka
12. únor 2009
Spřízněné duše z P9 - Čakovic

vždyť ta tvoje diskuze normálně funguje 😃 :-p
ale asi brzy jí zamknou,když se vám to rozjelo tady

já jsem taky květnová,ale ročník 1980
mopom
12. únor 2009
to Lenerka: no to joo...ono jako technicky to funguje, ale nikdo se tam nehlásí...tak pepibubu založila tuto, protože si myslela, že mi to nejde technicky založit...takže spřízněné duše se zamknout, s tím počítám...jéé, tak to si mladice...kolikátého si května??
lenerka
12. únor 2009
6.

jáká mladice?
vždyť ty jsi ročník 1978 jako moje ségra ,takže taky mladice
31je pěkný
mopom
12. únor 2009
takže taky býk 🙂...jo, jasný...31 je pěkný, ale 29 hezčí 🙂
pepibubuautor
12. únor 2009
mopom, teď mám rezervní tel., neb drahoušek mi na týden odvezl nabíječku, a tel na paní plaváčkovou mám uložen ne na kartě, ale v telefonu.... takže pak napíšu, cca neděle - pondělí, stačí to?
mopom
13. únor 2009
ahoj pepibubu, jasny, ze staci, dekuji, my to byly s malou vcera vyzkouset v těch Letnanech, tak jsem z toho byla nadšená, byla ve vodě asi 8 minut a přijely jsme dom, najedla se a zalomila to do půlnoci...ale fakt se mi to líbilo..kdy vy jste začali s malým plavčit?
pepibubuautor
13. únor 2009
no, nějak těsně kolem tří měsíců.... a v pondělí máme poslední návštěvu doma, víceméně jen takovou shrnovací... celkem jsme tu pan í měli třikrát, když započtu i to pondělí co teprv bude.
lenkapodkolenka
14. únor 2009
Ahoj holky, tak já se přidám už i sem jako "ta prosecká stěhující se do třebo" 😉 Dneska jsme byli v Třebo na procházce, tak už vím kde je ta hospůdka u čébi 😃 Holky vaří tam? a jak?
lenerka
14. únor 2009
leni a kdy se stěhujete?a kam?do domku nebo do bytu?
lenkapodkolenka
15. únor 2009
Lucko (teda doufám, že jsi lenerko Lucka x-) ), měli bychom se stěhovat do Třebo někdy v létě, staví se nám pidi domeček. Taky se množíme a ač máme 3+kk, tak nacpat sem celou rodinku, kola atd.....Teď nás čeká ještě nějaká štace po podnájmu, ale měli bychom zůstat na Proseku, dokonce snad v protějším baráku.
mopom
15. únor 2009
To pepibubu:
ahooj....a až skončíte doma, tak vyrážíte už do bazénu? a kam budete chodit? no, my jak jsme byli v Letňanech na těch vaničkách, tak se mi to líbilo a zkoušela jsem s ní včera "plavat" doma a moc mi to nejde, jak u toho člověk musí klečet, jsem dost nejistáá...

To Lenkapodkolenka:
ahoj Leni a vítej 🙂, jj, v hospodě vaří, nevím, jak si náročný strávník 🙂 ale když mají hotovky, přes týden jich mají dost, tak ty jsou suprový...o víkendu jsou rychle pryč, tak pak tam zůstává taková ta klasika -smažák atd....jsou tam dvě místnosti, v tý druhý se nekouří...v létě je to paráda venku, je tam i taková minilavička pod stromem, no, paráááda 🙂 už se těším na léto 🙂
lenerka
15. únor 2009
ahoj leni

jo jo jsem Lucka
no my jsme udělali blbost,kdyby jsme před těma x lety tady koupili 3KK tak by jsme tu asi zůstali
už jsem si na ten Prosek zvykla a je tu všechno
školky,školy ...atd.ale je fakt,že 3KK je tu docela malý
jdeme do 4KK skoro 90m plus garáž s úložným prostorem

to je super,že budete mít domeček
já domeček nechtěla,máme okolo Berouna chatu

no a jak to máš vymyšlený se školkou?počkáš na zápis až příští rok do Čakovic?
lenerka
15. únor 2009
holky já už se taky těším na jaro léto
tohle už je nějaký dlouhý

my chodily s kačkou plavat do hotelu Step,ale Kačku to nebavilo
to víte,instruktor po ní něco chtěl 😃
ale teď chodíme celá rodinka do Lagoonu a pohoda
i sjela tobogán
lenkapodkolenka
16. únor 2009
Mopom, dík za tip, to už se těším až to prubnu, už aby bylo jaro a dalo se pobýt venku! Mně chutná všechno, hlavně když nemusím sama vařit 😃

Luci, my kupovali 3kk s tím že to bude stačit, ale nějak se nevcházíme, takže když se naskytla možnost mít baráček 4kk (větší nechci, kdo by to uklízel) s malou zahrádkou, tak sme zajásali.
V Třebo je školka a další 3 jsou v Čako, takže Barču upíchnu snad někam tam. Plánujem ale mimčo, takže uvidím, jak to všechno dopadne.

Já chodím s Bárou už rok plavat do Delfínku v Lagoon Letňany a jsem moc spokojená. Záleží ale dost na plavací tetě...už se zapisuju jen tak aby mi vyhovovala.
mopom
16. únor 2009
Leni, tak to jsme na tom dost podobně, já jsem taky vděčný strávník, hlavně, když nevařím já 🙂...na ten Delfínek jsem taky koukala, ale nakonec chodím do Motýlku -ten je taky v Letňanech - kousek od Delfínku, protože jsem tam chodila na předporodní kurz, já zatím byla jen jednou a jsem nadšená, ale říkám, jsem hrozně nejistá, malý jsou 2 měsíce, tak když jí držím, tak se s ní jako ryba ve vodě necítím 🙂...já se jara nemůžu dočkat, jsem sice dítě hor, ráda jezdím k našim si zajezdit, ale sníh má být jen na horách 🙂)) a už vůbec né na silnicích 🙂
lenerka
16. únor 2009
leni

no je fakt,že ty 3Kk na proseku jsou fakt malý bytečky
ale jak říkám,kdyby jsme měli ten větší byt,tak by mě nikdo z proseka nedostal
bojím se jak si zase budu zvykat!ach jo

3školky v čakovicích?
tak já vím jen o 2 a ta 3tí je asi soukromá co?
no já si právě myslím,že když budeme chtít další prcky,tak nám holky do školek nevezmou a to mě štvě
Kačka by tak ráda šla do školky pořád o tom básní

Začni psát odpověď...

Odešli