• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čakovické mami a mimi

26. listopadu 2013 
jo, je to na druhou hodinu odpolední, to jsem zapomněla napsat...
27. kvě 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mopom hehe dneska to byla idylka :slight_smile: z parku napíšu zda by si jedno nedala, a šup, za dvacet minut už stálo před náma :grinning:
27. kvě 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jste holky šikovný :wink: :wink:
27. kvě 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, však víš, jak to se mnou je :slight_smile: stačí písknout a když se jedná o posezení a navíc s pivkem, tak jen když trochu můžu, jsem tam jak na koni :slight_smile:
27. kvě 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, holky, teď koukám na počasí, prej ochlazení vyvrcholí v pátek...si dělaj snad legraci, nebo coo???!!! Jé, a ještě prej déšť...tak a co teď? Nebudu podléhat předčasné panice, že? A asi to rozlouskneme v pátek dopo, což?
27. kvě 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mopom,přesně tak uvidíme co bude v pátek dopoledne :wink:
27. kvě 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky,vy jste ale šikulky:grinning:!!!
Moni,nesmíš panikařit,já počasí nevěřím.dokud to nevidím na vlastní oči,tak jim nevěřím ani slovo!!!
Holky,já se těššššíííím:grinning::grinning::grinning:...
27. kvě 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, tak já už teda nepanikařím, nooo :slight_smile: taktéž se těšíííím :sunglasses:
27. kvě 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přinejhorším to přehodíme - příští týden má být už zase pěkně :wink:
27. kvě 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně.na mateřskej budeme ještě dlooooho:grinning:.
Moni,a nechceš jít zítra s náma s cupi do cukrárny???:grinning::grinning:
27. kvě 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, to je fakt, mateřská nám ještě nekončí :slight_smile: Míšo, já nemůžu, šla bych ráda, ale zítra jdeme na poslední plavání, tak si to tam užijteeeee a pak poreferujeteeeee :slight_smile:
27. kvě 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobře,dobře:slight_smile:...To si musíte pořádně užít :dizzy_face: ..mě to vaše plavčo úplně vypadlo:grinning:
27. kvě 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to je pravda doufám,že budu doma ještě dlouho a pořídíme si tak za 2 roky ještě jedno mimi :grinning:
27. kvě 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
evelina:ty to máš pěkně promyšlené:grinning::grinning::grinning:
27. kvě 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Viď ještě,aby se to povedlo :wink:
27. kvě 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem optimista-takže:POVEDE:grinning: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
27. kvě 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo,díky :wink: snad jo
27. kvě 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mopom, Ty jsi teda žena činu! Tak když bude pršet, můžeme jít k Tobě :grinning:
27. kvě 2009 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :wink:
28. kvě 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
brýtro....

dneska teda byla noc....malej nemohl spát 23.00 - 2.00 a my tím pádem taky ne...
28. kvě 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
Pepibubu, u nás taky šílená noc. :frowning2: Ale od včera mi nějak hůř jí, tak to možná lezou další zoubky. :wink:
Holky, jsem na ten zítřek mooooc zvědavá. :wink: Ale hlásí fakt hrozný počasí, snad jim ta předpověď nevýjde. :frowning2:
28. kvě 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem zvědavá na zítra :slight_smile:
Ted jsme se s Kájou vrátily z venku a je tam pěkně hnusně :angry:
28. kvě 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no hele tak to kdyžtak přesunem do toho jejich nekuřáku.... :wink:
28. kvě 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdarec, tý jo, tak asi epidemie, malá taky dnes hodku v noci nemohla spát, kňourala, ale rostou jí zuby, tak asi proto...Evelíno, taky bych to tak brala, napojit další mateřskou hnedle na tuto, a jak říkáš, snad se to povede :slight_smile:...Heled, Veru (Pepibubu) myslíš, že bysme se tam vlezly? Vypadá to min. na 6 účastníků s kočárkama...možná bych to taky radši přehodila, třeba na pondělí nebo na další pátek, ať zachováme pátek :slight_smile:
28. kvě 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si myslím,že se tam s kočárkama asi všichni nevejdem :frowning2: ale příští týden už má být zase hezky :wink:

Mopom,no už nejsem nejmladší tak proto hned druhé mimi :wink:
28. kvě 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych to případně taky nechala na příští týden....No, Evelíno, mně už taky nejni 20 ani 25 a ani už 30 :slight_smile:) takže taky bych to chtěla nasekat takhlenc za sebou :slight_smile: tak snad příroda dovolí :slight_smile:
28. kvě 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,tak já zítra nemůžu:frowning2:.jdu ráno zase k doktoru a pak uvidím co bude,buď mě kucne nebo pojedu na relax ka nšim...Dneska mi našel gyndař zánět močáku a 5cm velkou cistu na vaječníku:frowning2:.takže fakt budu doma odpočívat a nechat se obskakovat:slight_smile:,abych se co nejdřív uzdravila...
Mopom:vy už máte zoubky???:grinning:
28. kvě 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mopom,takže ti je přes 30 jo to mě taky :grinning: a v Podolí v porodnici mi říkali starší prvorodička :angry: :angry: :angry:
28. kvě 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, v květnu mi bylo 31....co si jako myslí???!!!:slight_smile: jak starší prvorodička? co taková Bára Basiková, tak by teda byla co? senilní rodička?? :slight_smile: a co mají? vždyt ze všech stran se valí info, že děti mají ženy po třicítce a je to normálka...
28. kvě 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě bude v červenci 32 a když jsem rodila tak mi bylo týden 31 a jedna Dr se tam asi snažila bejt vtipná,ale naštěstí jí odvolali a mě pak rodil super doktor :wink: No ted je zase asi trend 25 :grinning: :grinning: :grinning:
28. kvě 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek