Čakovické mami a mimi

Ahoj holky, chcete-li, tak tady máme svoje vlákýnko, ale prosecký a letňanský holčiny jsou taky prima 🙂
mopom
28. kvě 2009
no, tak to nejsme dost trendy 🙂 čoveče, a to já jsem si myslela, jaká mladá maminka nejsem 🙂)
pepibubuautor
28. kvě 2009
hehe hlásí se další stará prvorodička... 🙂 31 v červenci 🙂

OK, nechme to tedy na další pátek...
Mopom nebo kdokoliv, kdo musíte dnes ven, odřeknete to teda?
evelina0007
28. kvě 2009
Pepi a kolikátyho července jsi?? 😉
cupi
28. kvě 2009
Ahoj holky, neuděláme ten srázek už ve středu? Ve čtvrtek odpo odjíždím s Kubíčkem na týden pryč. 😞
Chi, chi, já jsem tu mezi vámi jako benjamínek. 🙂 Mně bude v srpnu čtvrt století. 😃
miskastehlikova
28. kvě 2009
cpi,tak to musímě pak udělat pořádnou oslavu😃...no já jsem asi proti vám teda puberťák se svýma 19🙂
cupi
28. kvě 2009
😃 😃 😃 Miško, ty jsi teda mlaďoch. 😃 😃 😃
miskastehlikova
28. kvě 2009
cupi,jj.já pořád říkám,že jsem teprve nedávno vylezla z puberty😃😃...Ale co na věku nezáleží nebo jo?!🙂🙂
mopom
28. kvě 2009
zdravím, tak jsme se navrátily s posledního "plavání", dnes se Justýnka i potápěla 🙂 holky a co teda pondělí??? Cupi, můžeš v pondělí?
No, jo, Míšo, to je fakt, vždyt Ty jsi skoro puberťák 🙂)))))))) samozřejmě na věku nezáleží, každý ať se rozhodne sám, kdy chce bejt maminou, mně je tohlencto úplně šumák...
mopom
28. kvě 2009
jo, a co ta cukrárna? byly jste? nebo vás to počasí odradilo...je teda megahnusně
miskastehlikova
28. kvě 2009
Moni,nebyly já jsem od rána lítala po doktorech a zítra mě to čeká znovu😞,takže se asi zítra odoledne zbalím a pojedu si odpočinut k našim,aby mi pomohli s malou...
Je to si Justýnka užívala,co?! 😉 ..Jj,jsem mladá,to víš něco mezi slečnou-mladou paní😃😃😃😃
mopom
28. kvě 2009
Míšo, copak se děje??? Jojo, jen jeť a hoď nohy nahoru - aspoň na chvíli 🙂
cupi
28. kvě 2009
Mopom, pondělí se mi taky hodí. 🙂
To je Justýnka pořádná šikulka. 😉
Miško, to víš, že nezáleží. 😃 Všechno je to o prioritách. A je jedno, jestli máš miminko v osmnácti nebo ve čtyřiceti, hlavně, že ho miluješ. 😉
Počasí dneska hrůza. Vyjeli jsme s Kubíčkem po obídku do parku, aby se alespoň trošku vyvětral, a vydržela jsem tam hodinu!!! :-S Pak jsem přijela domů a nějací dělníci mi ho vzbudili. ]-(
miskastehlikova
28. kvě 2009
Moni,Ale zánět močáku a cysta na vaječníku,takže ani malou tahat nemůžu😞 a tak "využiji"maky pomoci a hodím lehároš🙂
Romi,dělníky nebrat!!!!!!!! ]-( ]-( ]-( ...a copak dělá Kubina?Spinká?
cupi
28. kvě 2009
Ten a spinkat? 😞 Má nejvíc napilno řádit v postýlce. Leží na boku, nohy ven z postýlky, hladí mantinel a něco mu vykládá. 😃 Tak s taťkou koukáme na růžovku a čekáme, až se mladý pán unaví... |-|
miskastehlikova
28. kvě 2009
mě malá usnula,ale nejdřív měpěkně skopala😃,jak byla protivná a nervní.aEL koukáme na ordinaci,pak se napapáme a tatínek bude spinkat u vivinky😃,aby si maminka na zítra odpčinula😃
cupi
28. kvě 2009
Správně! Ať se taťka taky zapojí. 😉
miskastehlikova
28. kvě 2009
taky že jo😃.dneska má pochvalu,celý den je s malou,á se fakt jenom válím.to víš jak jí nesmím nosit,tak si jí ani neužiju.Nedovolí mi si ji na sebe ani posadit...Už se těším až budu ok!!!!! 😎
A právě řekl,že si na noc lehne k ní do pokoje,aby k ní vztal,protože já jí nemůžu tahat z postýlky.Prostě dokonalej...tak aby mu to vydrželo x-)
cupi
28. kvě 2009
🙂 To je super, že tě takhle zastoupí. 😉 Náš taťka taky hodně pomáhá a většinou je to on, kdo v noci vstane (já mám tvrdé spaní 😃 ).
Před dvěma měsíci jsem byla na operaci a pak jsem Kubíčka nesměla dva týdny zvedat a chovat. To bylo strašnýýý! 😞 Odjela jsem k našim, tak se mu babička a děda hodně věnovali místo mě, ale mně strašně chybělo chovat ho a mazlit se s ním. 😞 Naštěstí je teď všechno OK, tak si ho pořádně užívám. 😉
Kubík už usnul. 🙂
evelina0007
28. kvě 2009
Ahoj holky 😉 byla jsem na večeři s kamarádama a taťka dával kaši a uspával 😉
Ale naštěstí Kája v 19 h nejpozději usne 😉
holky vy už nekojíte,že v noci vstávají tatínkové =-)
miskastehlikova
28. kvě 2009
Romi,ak to je dobžře že spinká 😉 ,taky máš doma super chlapa koukám...No,já jsem už koukala u vás jak hezky si s kubíčkem hrál😃!!!
A s čím jsi byla na operaci???Jj,je to hrozný nemoct je ani potulit 😢
cupi
28. kvě 2009
Evelino, ty máš tak hodnou holčičku. 🙂 To je paráda, že tak brzy usíná. My dáme lupínka v osm do postýlky, on ožije a vydrží mu to klidně i hodinu (jako dnes), musí se prostě úplně unavit. Ale zase jsem ráda, že usne pěkně sám, nemusím u něj stát, nebo ho houpat...
Já jsem kojila jen 3 týdny. 😞 Pak jsem měla strašný zánět prsou, 41 horečky a musela jsem na týden do nemocnice na kapačky. :-S Takže kluci byli sami doma a Kubík dostal Nutroš.
Miško, po šestinedělí mi dopadla špatně cytologie, takže jsem pak lítala po doktorech a nakonec mě poslali na konizaci děložního čípku. :-S Naštěstí se to dobře zahojilo a hystolotie dopadla taky dobře (zjistili, že nález je tak maličký, že to ani operovat nemuseli). 🙂 🙂 🙂
Tak si teď své dvě lásky pořádně užívám a snažím se nestresovat se, neřešit maličkosti a vychutnávat si každou chvilku. 😃
evelina0007
28. kvě 2009
Cupi,aha tak to jo já kojím pořád do půl roku plně a teď už jen večer,ráno a když se vzbudí v noci,ale to je jen někdy 😉 Plánuju kojit do roka a pak chci přestat 😉 Kája spí málo přes den tak je večer unavená jen jí položím do postýlky tak hned usne 🙂
Tak hlavně,že jsi v pořádku 🙂
luciannka
28. kvě 2009
Holky, tak mám pro naše zítřejší setkání alternativní nabídku. Právě jsem na neoficiální otvírací akci místního bejbydomu domluvila, že to pro nás na zítřejší odpoledne otevřou! Alespoň to otestujeme 😉 Takže kdo chce přijít, sraz zůstává ve 14 hodin. Těšíme se na Vás!
Lu a Viky

www.bejbydum.cz
(roh ulic Oderská a Něvská)
miskastehlikova
28. kvě 2009
evelino:ne ne nekojíme...
cupi:je!Hlavn že jsi ok!!!to je jasný že teďka si je užíváš dvojnásb🙂
cupi
28. kvě 2009
Kubík právě přes den spí 3x :-| Už je velkej kluk, tak by to mohl omezit, pořád na to čekám a ono nic. 😞 Vždycky tak moc řádí, že se rychle unaví a po 2-2,5 hodinách chce spát. V noci pak spinká od těch 8-9 do 6:30 (to chodí taťka do práce a Kubík jako by to tušil - chce se rozloučit).
Luciannko, to je super!!! 😉 My určitě dorazíme. 🙂
evelina0007
28. kvě 2009
Cupi,tak to ti v noci spí taky super 🙂 Mě Kája spí dopoledne půl hodiny a odpoledne max hodinu 😉
miskastehlikova
28. kvě 2009
holky,
zítřek závidím x-) x-)
Cupi.no je velkej chlap,ale pořád tvoje malý miminko😃
luciannka
28. kvě 2009
Těším se, že Tě poznám, cupi 🙂
Krásně vám ty dětičky spinkají...
lenerka
28. kvě 2009
Ahoj holky