• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čakovické mami a mimi

26. listopadu 2013 
no, tak to nejsme dost trendy :slight_smile: čoveče, a to já jsem si myslela, jaká mladá maminka nejsem :slight_smile:)
28. kvě 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hehe hlásí se další stará prvorodička... :slight_smile: 31 v červenci :slight_smile:

OK, nechme to tedy na další pátek...
Mopom nebo kdokoliv, kdo musíte dnes ven, odřeknete to teda?
28. kvě 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pepi a kolikátyho července jsi?? :wink:
28. kvě 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, neuděláme ten srázek už ve středu? Ve čtvrtek odpo odjíždím s Kubíčkem na týden pryč. :frowning2:
Chi, chi, já jsem tu mezi vámi jako benjamínek. :slight_smile: Mně bude v srpnu čtvrt století. :grinning:
28. kvě 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
cpi,tak to musímě pak udělat pořádnou oslavu:grinning:...no já jsem asi proti vám teda puberťák se svýma 19:slight_smile:
28. kvě 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: Miško, ty jsi teda mlaďoch. :grinning: :grinning: :grinning:
28. kvě 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
cupi,jj.já pořád říkám,že jsem teprve nedávno vylezla z puberty:grinning::grinning:...Ale co na věku nezáleží nebo jo?!:slight_smile::slight_smile:
28. kvě 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím, tak jsme se navrátily s posledního "plavání", dnes se Justýnka i potápěla :slight_smile: holky a co teda pondělí??? Cupi, můžeš v pondělí?
No, jo, Míšo, to je fakt, vždyt Ty jsi skoro puberťák :slight_smile:)))))))) samozřejmě na věku nezáleží, každý ať se rozhodne sám, kdy chce bejt maminou, mně je tohlencto úplně šumák...
28. kvě 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, a co ta cukrárna? byly jste? nebo vás to počasí odradilo...je teda megahnusně
28. kvě 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni,nebyly já jsem od rána lítala po doktorech a zítra mě to čeká znovu:frowning2:,takže se asi zítra odoledne zbalím a pojedu si odpočinut k našim,aby mi pomohli s malou...
Je to si Justýnka užívala,co?! :wink: ..Jj,jsem mladá,to víš něco mezi slečnou-mladou paní:grinning::grinning::grinning::grinning:
28. kvě 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, copak se děje??? Jojo, jen jeť a hoď nohy nahoru - aspoň na chvíli :slight_smile:
28. kvě 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mopom, pondělí se mi taky hodí. :slight_smile:
To je Justýnka pořádná šikulka. :wink:
Miško, to víš, že nezáleží. :grinning: Všechno je to o prioritách. A je jedno, jestli máš miminko v osmnácti nebo ve čtyřiceti, hlavně, že ho miluješ. :wink:
Počasí dneska hrůza. Vyjeli jsme s Kubíčkem po obídku do parku, aby se alespoň trošku vyvětral, a vydržela jsem tam hodinu!!! :confounded: Pak jsem přijela domů a nějací dělníci mi ho vzbudili. :angry:
28. kvě 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni,Ale zánět močáku a cysta na vaječníku,takže ani malou tahat nemůžu:frowning2: a tak "využiji"maky pomoci a hodím lehároš:slight_smile:
Romi,dělníky nebrat!!!!!!!! :angry: :angry: :angry: ...a copak dělá Kubina?Spinká?
28. kvě 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten a spinkat? :frowning2: Má nejvíc napilno řádit v postýlce. Leží na boku, nohy ven z postýlky, hladí mantinel a něco mu vykládá. :grinning: Tak s taťkou koukáme na růžovku a čekáme, až se mladý pán unaví... :pensive:
28. kvě 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě malá usnula,ale nejdřív měpěkně skopala:grinning:,jak byla protivná a nervní.aEL koukáme na ordinaci,pak se napapáme a tatínek bude spinkat u vivinky:grinning:,aby si maminka na zítra odpčinula:grinning:
28. kvě 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Správně! Ať se taťka taky zapojí. :wink:
28. kvě 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky že jo:grinning:.dneska má pochvalu,celý den je s malou,á se fakt jenom válím.to víš jak jí nesmím nosit,tak si jí ani neužiju.Nedovolí mi si ji na sebe ani posadit...Už se těším až budu ok!!!!! :sunglasses:
A právě řekl,že si na noc lehne k ní do pokoje,aby k ní vztal,protože já jí nemůžu tahat z postýlky.Prostě dokonalej...tak aby mu to vydrželo :dizzy_face:
28. kvě 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: To je super, že tě takhle zastoupí. :wink: Náš taťka taky hodně pomáhá a většinou je to on, kdo v noci vstane (já mám tvrdé spaní :grinning: ).
Před dvěma měsíci jsem byla na operaci a pak jsem Kubíčka nesměla dva týdny zvedat a chovat. To bylo strašnýýý! :frowning2: Odjela jsem k našim, tak se mu babička a děda hodně věnovali místo mě, ale mně strašně chybělo chovat ho a mazlit se s ním. :frowning2: Naštěstí je teď všechno OK, tak si ho pořádně užívám. :wink:
Kubík už usnul. :slight_smile:
28. kvě 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink: byla jsem na večeři s kamarádama a taťka dával kaši a uspával :wink:
Ale naštěstí Kája v 19 h nejpozději usne :wink:
holky vy už nekojíte,že v noci vstávají tatínkové :confused:
28. kvě 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi,ak to je dobžře že spinká :wink: ,taky máš doma super chlapa koukám...No,já jsem už koukala u vás jak hezky si s kubíčkem hrál:grinning:!!!
A s čím jsi byla na operaci???Jj,je to hrozný nemoct je ani potulit :cry:
28. kvě 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evelino, ty máš tak hodnou holčičku. :slight_smile: To je paráda, že tak brzy usíná. My dáme lupínka v osm do postýlky, on ožije a vydrží mu to klidně i hodinu (jako dnes), musí se prostě úplně unavit. Ale zase jsem ráda, že usne pěkně sám, nemusím u něj stát, nebo ho houpat...
Já jsem kojila jen 3 týdny. :frowning2: Pak jsem měla strašný zánět prsou, 41 horečky a musela jsem na týden do nemocnice na kapačky. :confounded: Takže kluci byli sami doma a Kubík dostal Nutroš.
Miško, po šestinedělí mi dopadla špatně cytologie, takže jsem pak lítala po doktorech a nakonec mě poslali na konizaci děložního čípku. :confounded: Naštěstí se to dobře zahojilo a hystolotie dopadla taky dobře (zjistili, že nález je tak maličký, že to ani operovat nemuseli). :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Tak si teď své dvě lásky pořádně užívám a snažím se nestresovat se, neřešit maličkosti a vychutnávat si každou chvilku. :grinning:
28. kvě 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cupi,aha tak to jo já kojím pořád do půl roku plně a teď už jen večer,ráno a když se vzbudí v noci,ale to je jen někdy :wink: Plánuju kojit do roka a pak chci přestat :wink: Kája spí málo přes den tak je večer unavená jen jí položím do postýlky tak hned usne :slight_smile:
Tak hlavně,že jsi v pořádku :slight_smile:
28. kvě 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak mám pro naše zítřejší setkání alternativní nabídku. Právě jsem na neoficiální otvírací akci místního bejbydomu domluvila, že to pro nás na zítřejší odpoledne otevřou! Alespoň to otestujeme :wink: Takže kdo chce přijít, sraz zůstává ve 14 hodin. Těšíme se na Vás!
Lu a Viky

www.bejbydum.cz
(roh ulic Oderská a Něvská)
28. kvě 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
evelino:ne ne nekojíme...
cupi:je!Hlavn že jsi ok!!!to je jasný že teďka si je užíváš dvojnásb:slight_smile:
28. kvě 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kubík právě přes den spí 3x :unamused: Už je velkej kluk, tak by to mohl omezit, pořád na to čekám a ono nic. :frowning2: Vždycky tak moc řádí, že se rychle unaví a po 2-2,5 hodinách chce spát. V noci pak spinká od těch 8-9 do 6:30 (to chodí taťka do práce a Kubík jako by to tušil - chce se rozloučit).
Luciannko, to je super!!! :wink: My určitě dorazíme. :slight_smile:
28. kvě 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cupi,tak to ti v noci spí taky super :slight_smile: Mě Kája spí dopoledne půl hodiny a odpoledne max hodinu :wink:
28. kvě 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,
zítřek závidím :dizzy_face: :dizzy_face:
Cupi.no je velkej chlap,ale pořád tvoje malý miminko:grinning:
28. kvě 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Těším se, že Tě poznám, cupi :slight_smile:
Krásně vám ty dětičky spinkají...
28. kvě 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky

tak koukám,že se ta diskuse konečně rozjela super :wink:
28. kvě 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím Mišku