• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čakovické mami a mimi

26. listopadu 2013 
Luci taky zdravím:grinning:...
to víš já jsem taková vtěrka:grinning::grinning::grinning:
28. kvě 2009 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj, pochvala pro luci :slight_smile: Pokud bude jen trochu slušně počasí, tak dorazíme :slight_smile:

Eve, já jsem 18.7. :slight_smile:
29. kvě 2009 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :wink:

Pepi fakt jo a bude ti 31 jo tak to jsi přesně na den stará jako můj manžel :grinning: :grinning: :grinning: já jsem 15.7. :wink:
29. kvě 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
eve tak 15.7. ale 1979 je švagrofka
29. kvě 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pepi tak to je dobrý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tedy tam je dneska fakt hnusně :unamused: tak se omlouvám,ale dneska nedorazíme :wink:
Stačí,že teď sice autem musíme do Globusu na nákup :wink:
29. kvě 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky teď razíme do Globusu. Tak jestli některá něco potřebujete, dejte vědět a odpoledne to doručíme :slight_smile:
29. kvě 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
eve, my taky nedorazíme... mít autí tak taky razím do globusu (resp. mít ŘP...) takhle jenom napíšu seznam tátovi, kterej venku je, že, někdo pracovat musí :grinning:
29. kvě 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj, teda, vy jste teda ranní ptáčata, to já než se zmátořím, tak je deset :slight_smile: Takže Míšo, Tobě přeji brzké uzdravení!! Koukej se dát do kupy!!!! A těším se naviděnou!!!

koukám, že je tu hodně nekojících matek, já jsem taky ta jedna :slight_smile: nám se kojení nedařilo, i když jsem se snažila, ale po 3 týdnech mi malá zhubla na 2,5 kg a dr. řekl a dost - mazejte do lékárny pro flašky a pro mlíko, takže valíme nutrilon, takže tatínek se taky stará...jinak malá se naučila hezky spát, je to tak 14 dní, usne v 9 a vstává a sedum...a to vše díky zázračným kaším :slight_smile:)) ale když jsem jí je dávala do flašky, tak nic, ale co je baští lžičkou, vydrží skvěle!!

Takže Luci, díky za organizace, my dorazíme, i když počasí je šílený, ale malou nabalím, sebe taky a přijdu, když jsi to zařídila, tak aby si tam sama neseděla :slight_smile:

Ještě jsem chtěla pozdravit Lenerku, vlastně :slight_smile:) ahooj, no, tak taky konečně, že se to tu rozjelo, po těch neblahých začátcích -však víš :slight_smile: jak jsem se tu s tím a s Pepi mordovala :slight_smile:) Tak za chvíli už taky budete čakovičtí, což? Tak držím pěsti, ať se brzy mimčo zadaří...
29. kvě 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mopom o mě se začal pokoušet bolehlav, takže radši nic.... ale hele kdyby ses chtěla pak stavit na kafe, tak doraž... jen se mi nechce se hrkat ven....
29. kvě 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, matky jedny! :slight_smile: koukejte se dát do kupy :slight_smile: no, jestli to Lucka nezruší, tak já tam pojedu ji podpořit, když to zařídila...mně je zatím dobře :slight_smile:
29. kvě 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ŽENY, přece vás neodradí 12 stupňů! Už jste zapomněly, jaká byla letos zima? A taky se chodilo ven. Navíc v bejbydomě bude teplo :wink:
Sama tam snad sedět nebudu. Měly by se zastavit i sousedka Gabča s kamarádkou a sousedka Janča s kamarádkou. A všechny včetně dětí, takže násobte dvěma :grinning:
29. kvě 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, říkám...Luci, já tam budu :slight_smile:
29. kvě 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cupi, vyrazíš, teda? Že bychom spojily své cesty směrem k Bejbydomu, co půl druhá u nás na sídláku?
29. kvě 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
luci nebejt tý mý bolavý hlavy tak bych se asi zmobilizovala :wink:
29. kvě 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
prosím Tě, Luci, půjdu jakoby k Tobě a porád rovně za nosem, jo?
29. kvě 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
pepibubu, chápu. Tak ať je brzy líp a uvidíme se příště :wink:
mopom, půjdeš Něvskou k nám a ještě 30 metrů si přidáš a jsi na místě :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok, počítám, že vyrazím o půl 2, tak chvíli, než se tam doplácám, krapet po druhý tam jsem jak na koni, zatial
29. kvě 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
My dorazíme určo. :wink: Kdyby lilo, tak nás taťka hodí autem, ale jinak berem kočárek a jedem.
Mopom, jedu teď uspat Kubíka ven, takže pokud se nerozprší, tak bysme klíďo jeli v půl druhý s váma. :slight_smile:
Kde se sejdem? Třeba na té cestě směrem od oranžovýho baráčku do parku? :wink:
29. kvě 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cupi, já teď uspala malou na balkoně...tak super :slight_smile: tak když nebude pršet, tak se sejdeme na té cestě, já jezdím do parku, přes dětské hřiště, tak se sejdeme, jak začíná ta písková cesta, jak je v areálu sídliště...víš co myslím? :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
OK, v půl druhý jsme tam. :wink: Ach jo, Kubík si právě strčil nohu do pusy od červený řepy, jdu převlíkat. :frowning2:

My se strašně těšímeeeee! :grinning: :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky pevně doufám že si to užijete i za mně, ta hlava mi dneska na střídačku bere a nebere.... takže dneska klidovej režim, víkend s tátou a doufám že příští týden dáme dýchánek třeba v parku, a pak se můžeme jít podívat do cukrárny :slight_smile: maj tam skvělýýýý rakvičky a vůbec vlastně všechno :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě Kája usnula před chvilkou tudíž než se vyspí nají a tak budou 3 h a to už nemá cenu někam chodit :wink: Strašně ráda bych Vás poznala,ale dneska to neklapne tak snad příště :wink:
29. kvě 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, až bude zase krásně svítit sluníčko, tak můžeme nakoupit všechny ty dobroty v cukrárně a udělat grandiózní piknik na dekách v parku :wink:
29. kvě 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
luci to je vskutku ďábelsky dokonalej nápad:slight_smile:
29. kvě 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
heled, Lu, jak to tam je s parkováním? přemýšlím, že bych jela autem, jestli to teda nepřejde
29. kvě 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, jsi ještě na netu? Vypadá to pěkně bledě, viď? Čekám, jestli trošku přestane, abychom vyrazili.
Jestli bude lejt, tak radši počkáme půl hoďky na taťku, aby nás tam hodil. Pojedete s námi?
:wink:
29. kvě 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, jsem tu :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vypadá to líp. Mrkla jsem na radar a není tam žádná velká bouřka, tak by to snad mohlo rychle přejít. :wink:
29. kvě 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ted neprší :slight_smile: heled, já teda nevím, tak já bych se event. s vámi ráda svezla...ale jestli to přejde, tak vyrazíme pěšo, čučim tu z vokna jak praštěná a hlídám mraky...každopádně jsem na PC a čekám na pokyny :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek