• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čakovické mami a mimi

26. listopadu 2013 
Parkování je OK.
29. kvě 2009 ve 13:34  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
hele... přestává mě bolet škeble... že by to mělo souvislost s tou buřinou? je to o moc moc lepší
29. kvě 2009 ve 13:36  • Odpověz  • To se mi líbí
no, vidíš to, tak ještě vyrazíš s námi, než my vyšlápneme :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 13:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Moni, manžel právě dorazil, tak jedeme autí, z Třeboradic se zase něco žene. Napiš, kde bydlíš, přijedeme ke vchodu. :wink:
29. kvě 2009 ve 13:42  • Odpověz  • To se mi líbí
tak cupi, super, díky mooc...heled, bydlím ullice Hakenova, vjezd mezi modry a zlutý barák, modrý po pravé ruce...v kolik tam mám býti?
29. kvě 2009 ve 13:44  • Odpověz  • To se mi líbí
V celou tam budem. :wink: Musíme toho našeho spáče nějak šetrně přemístit z kočárku do sedačky. :grinning:
29. kvě 2009 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí
no, tak to jste na tom stejně...malá taky ještě chrní :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
tak ve dvě čekám dole...zatím
29. kvě 2009 ve 13:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky! Srazík byl super. :wink: Moc moc děkujeme Lucce, že domluvila místo!

Kubík byl z toho tak paf, že pak ani nemohl usnout. Pořád si chtěl hrát a lézt, hrát a lézt...
Doufám, že vám nevadilo, že jsme přitáhli i taťku. On chtěl jen na kafčo a pak tam nějak zůstal... Tak jsem ho nechtěla odrazovat. :slight_smile:
Zítra vložím nějaké fotečky. :wink:

Snad se příští týden udobří počasí, abychom mohli podniknout tu hospůdku.
29. kvě 2009 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdravím! Sraz se mi taky líbil. Nikdy bych neřekla, že se něčeho takového budu účastnit, ale v tom asi nejsem jediná... :slight_smile: Bylo to docela vtipný a za sebe určitě říkám, že manžel cupi tam nevadil. Naopak. Spolu s číšníkem a majitelem doplnili mužskou energii jang, která by nám tam zaručeně chyběla :slight_smile: A dávám mu pomyslný "řád zlatého tatínka", protože ten náš mimi babinec by jen tak nějaký chlapík nedal!
29. kvě 2009 ve 23:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko :wink:

tak koukám,že srazík byl super :slight_smile:

U nás dneska noc hrůzinec :frowning2: po strašně dlouhý době se Kája pořád budila a hodinu dokonce plakala,přitom i ten další náš zub je už prořízlej :wink: spíš si myslím,že jí bolelo asi bříško
30. kvě 2009 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj

a kde jste nakonec měli ten srazík?
my dneska byli omrknout ty vaše Třeborky a konečně jsme objevili tu vaší restauračku u Čebi
pěkná

ale kde bude bydlet lenka to jsme nezjistili :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale je to tam pěkný,žádný vysoký paneláky jako v Letnanech nebo na Proseku

když by jste dělali další srazík tak ,by jsme se přidaly
a co ta cukrárna v Letňanech?
30. kvě 2009 v 19:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, vložila jsem k sobě do alba pár foteček ze srazíku. :wink: Bohužel jich vyšla dobře jen troška, na většině se hýbe miminko nebo maminka. :slight_smile:
Luci, Jakub děkuje za přidělení řádu. :grinning: :grinning: :grinning: Jemu vůbec takový ty naše ženský řeči nevadí a rád se o Kubíčka stará, takže ho ten včerejšek ani nepoznamenal. :wink:
Evelino, chudinka Kája, že ji to takhle potrápilo. U nás noc taky nic moc... Kubík byl asi 4x na bříšku a pásl a řval, že chce spát. :frowning2:
30. kvě 2009 v 19:22  • Odpověz  • To se mi líbí
cupi pěkný fotky :wink:
ty vaše dětičky jsou nádherný
už si ani nepamatuji,když byla kačka takovej drobek
už máme holt velkou slečnu :slight_smile: ale ona mimča miluje
uvidíme,jak se bude chovat,až jednou bude mít sourozence :wink:
30. kvě 2009 v 19:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj lenerko, srazík byl v Čakovicích v baby domě - budou ho teprve otevírat, ale luciannka to domluvila a udělali nám tam speciální "akci".
Cukrárnu v Letňanech jsme nakonec nevyzkoušeli - Miška marodí. :frowning2:
Miminka tam byly fakt krásný, hlavně ty nejmenší, to jsou takový miláčci. :slight_smile: Nějak nemůžu věřit, že byl Kubík někdy takhle malinkatej. Strašně to utíká...
No a ty máš kór velikou slečnu. To bude za chvilku škola, puberta,.... :grinning: :grinning: :grinning:
30. kvě 2009 v 19:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Cupi,fotky super už se těším na další srazík kam snad už dorazíme :wink: Kája,občas na bříško trpí tak uvidíme co bude dneska v noci :wink: Já jsem právě zvyklá,že je hodná a pak jednou za čas je noc na nic a mě to pak rozhodí :confused:

Lenerko,neboj Leni ti domeček ukáže je to kousek od hospody :wink:
30. kvě 2009 ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí
no ten baby dum je dobrej
budu ho mít u baráku :wink:

ale to asi není moc pro tu naší velkou cácoru co?
30. kvě 2009 ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí
kačka naštěstí na bříško netrpěla
jen ty první cca 4měsíce
ale pak se naučila odřihnout a byl klid

kačka byla zlatý mimčo
krásně spala a taky když měla občas to bříško,zoubky,tak mě to pak rozhodilo
já ráda spím,a když není noc klidná,jsem pak celý den rozhozená
30. kvě 2009 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Lenerko,tak to je moje řeč :wink: taky jsem pak vyřízená nejsem zvyklá v noci nespat :confused: Kája je právě moc hodná,ale dneska zase plakala tak vůbec nevím co jí je :frowning2: ted usnla doufám,že to není další zub ted jí rostly 4 najednou,ale docela to bylo dobrý
30. kvě 2009 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí
já jsem se bála zubů
a kačka to zvládla na jedničku
máme všechny a snad jen 1 měla horečku jinak pohoda

ale dostat do ní Panadol baby to je utrpení
nebo kapky na kašel nebo kapky do nosíka

jsem štastná,když je zdravá

známá říkala,že neštovice to je utrpení
tak uvidíme no
30. kvě 2009 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, koukám srazík super :wink: fotky nádherný (škoda, že nepoznám kterej prcek je kterej :grinning: )
Už si fakt ani nepamatuju, když byla Bára takhle maličká! No od září si to zopáknu nanovo, ale mám z toho panickou hrůzu :sweat_smile: Barča byla extrémně hodné miminko - pořád jen spinkala, pěkně papkala, bříško nebolelo, v noci si jednou mlaskla nakojila se a hned zas spala, od půl roka chrněla celou noc...o zubech sem ani nevěděla že rostou atd. No prostě jestli bude brácha její pravý opak, tak mě povezou do Bohnic a ještě se určo rozvedem!
31. kvě 2009 v 16:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni,budete mít kluka jo a jak se bude jmenovat pokud to není tajný :wink:
Já jsem právě vykolejená,že se Kája takhle začala budit,protože do ted i jako miminečko byla strašně hodná no snad jí to brzo přejde,když vidím třeba švagrovku jejich Bára zlobila v noci i přes den a Matýsek je o 5 týdnů starší než Kája a je taky jako Baruš uřvanej :confounded:
31. kvě 2009 v 19:18  • Odpověz  • To se mi líbí
ahooj holky, Leni, gratuluji ke klučíkovi...no, naše malá začala dobře spát až ted, je to tak 14 dní, furt jsem čekala, kdy se to změní a nakonec jsem se dočkala :slight_smile:) a to předtím vstávala jen 3x za noc a já z toho byla někdy i řádně hin a když jsem to někde vyprávěla, tak prej, že se mám dobře, že někdo vstává i 10x - holky, tak to bych fakt asi ráno spadla i ze židle :slight_smile:
31. kvě 2009 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Mopom,jj kojený děti spějí hůř než nekojený :wink:
Měmu synovci bude rok a vsává i 6x za noc :confounded: což mě by asi zabilo :slight_smile: jsem říkala švagrovce,že bych radši přestala kojit než tohle
31. kvě 2009 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
tý vojdo, tak představa, že ještě v roce vstávám 6x za noc, ufff...to néé, to jak říkáš, to bych přestala kojit, ale mně se to kecá s tím kojením, já nekojila, tak jsem chytrá :slight_smile:
31. kvě 2009 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
No mě,kdyby Kája takhle vstávala tak už dávno nekojím,ale ona vstává jednou a nebo vůbec tak to neřeším a kojit budu do roka pak končím :slight_smile: už ted mi stačí těch 6 zubů :grinning:
31. kvě 2009 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
auu :slight_smile: 6 zubů :slight_smile: takže to máš i s takovou "masáží",co? :grinning:
31. kvě 2009 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
no já naštěstí kojím večer a ráno a to je rozespalá tak to nekouše,ale,když jí dám někdy přes den tak to kousne vždycky :angry: :grinning:
31. kvě 2009 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj leni

takže to máš potvrzený jo?
bude to klučík-super
tak to se barča bude mít o koho starat
budeš mít páreček to je pěkný :wink:

no říká se,že když je hodné první mimčo,tak je to druhý dáblík
já se toho taky strašně moooooooooc bojím
kačenka byla zlatíčko
kojená v noci jen 2x krásně spala bříško nebolelo

no jestli budu mít dáblíka,tak to moje nervy asi nevydrží :confounded:
31. kvě 2009 ve 22:46  • Odpověz  • To se mi líbí