• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čakovické mami a mimi

26. listopadu 2013 
Ahoj holky, tak to my máme tréning od začátku. V porodnici Kubíček krásně spinkal, v noci se skoro nebudil a po kojení hned zas usnul, tak jsem se "rozmlsala", že to bude pohodička. No ale během dvou týdnů přišlo bříško, pak první dva zoubky a teď to přetáčení. :frowning2: Naštěstí ho stačí jenom otočit a spí dál.
Tak nás snad už horším spánkem nepřekvapí. :confounded:
I když dneska a včera přišlo překvapení - obvykle se budí v 6:30, někdy až v 7, včera a dneska už lumpačil v 5:40, koukal na nás z postýlky a smál se... Já nechci takhle brzo vstáváááát. :frowning2:
Na druhou stranu - udělal nám včera radost. Když lezl, tak si sednul na patičky a měl z toho pořádnou radost. :grinning: :grinning:
Evelino, to kojení se zoubkama ti vůbec nezávidím. Mně stačí, když občas Kubíkovi hladím dásničky, nebo čistím zoubky a on mě hnedka kousne do prstu, au, au. Jsou to pěkný jehličky.
1. čer 2009 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tak Pepča včera nesměle začal obcházet ohrádku :dizzy_face:
1. čer 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:

gratulace Pepčovi :slight_smile:
1. čer 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cupi,se zubama to není nic moc,ale co bych pro tu naší cácoru neudělala :grinning: :grinning: :grinning: Kubík je šikula si začne už sedat už sám :slight_smile:

Kája,dělá všechno trošku pomaleji,ale mě to nevadí :slight_smile: sama si začala sedat až skoro v 9 měsících,asi 7 měsících se uměla posadit jen v kočárku a v postýlce,protože se měla za co přitáhnout :wink: a poprvé si stoupla minulé pondělí :wink:
1. čer 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pepča je šikulka!!! :wink: :wink: :wink: Moc gratulujeme.

Evelino, to je jasný, dáváš jí to nejlepší co můžeš a navíc už to není 6x denně... :grinning: Někdy mi příjde líto, že Kubíčka nemůžu kojit, ale co nadělám... byl kojený 3 týdny (stejně jako já :slight_smile: - asi je to rodové :grinning: ).
Mojí neteři se v minulý týden prořízl první zoubek a druhý už se taky klube, tak jsem zvědavá, co bude ségra říkat, jestli jí Áďa nekouše. :grinning:

Káje gratulujeme k prvnímu stoupnutí. :wink: :wink: :wink: Šikulka!!!
Každý mimi má svoje tempo ale nakonec sedí, stojí, lezou a chodí všechny. :wink: Naše dítko je sice "rychlík", ale zase je strááášně divoký. :frowning2:
1. čer 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cupi,já jsem byla kojená jen asi měsíc a já sama jsem mohla kojit děti 3 tolik jsem měla mléka :wink:
A jak říkáš každý má svoje tempo,proto to nehrotím :slight_smile:
1. čer 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
jo jo, kluka máme 100% potvrzeného, byla jsem na plodovce. Sice jsem se těšila na druhou holčičku :grinning: (co teď mám dělat s tou tunou holčičího oblečení?), ale už sem se sžila i s klukem :wink: Jen mě právě děsí, že kluci mívají bolení bříška, jsou líní sát mlíko atd. No snad bude hodnej a ze mě nebude ploužící se mrtvola! A co se týká jména, zatím vůbec netuším :grinning: nějak není čas to řešit - vše se točí kolem stavby a barči, do září to snad stihnem.
Jinak gratulace všem šikovným miminkům za jejich pokroky :slight_smile:
Já kojila do 15m, nešlo mi moc přestat - měla sem děsné retence. Bára mě zkusila párkrát kryznout, ale se zlou se potázala a příště už to neudělala, takže todle sem já měla v poho.
1. čer 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,tunu holčičího prodáš a nakoupíš klučičí :grinning: :grinning: :grinning: a neboj bude hodnej :wink:
1. čer 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj

tak já kojila do 16m
a co já pamatuji,tak kačka byla moc šikovná a nekousla mě
kdyby jo,tak bych asi takhle dlouho nekojila

ségra má synka 2roky a 1měsíc a stále kojí
má to místo dudlíka a hlavně jí jinak neusne,což je šílené!!!!
1. čer 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky všechny máte šikovný děti :wink:
a když jsou některý pomalejší,tak to na závadu není
všechny to doženou

kačka si začla stoupat od 9měsíce
a od 11začla chodit
a teď 2 roky a 5měsíců,a tak líný dítě jste neviděli :grinning:
nechce chodit jen by se vozila v kočárku
jak ta přežije sourozence to tedy nevím
1. čer 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni

tak my vám nějaký jméno poradíme :wink:
já ještě nejsme těhu,ale jména vím

kluk Vojta nebo david
holka Kristýna nebo Eliška :wink:

neboj věci určitě prodáš
ale moje zbožný přání je mít také holčičku
uvidíme co se nám podaří
1. čer 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:

tak dneska zase počásko nic moc :frowning2: jdeme za chvilku s Kájou na 10 měsíční kontrolu :wink:

Lenerko,my měli jména i před prvním těhu a Kája měla být Kačenka a měsíc před porodem jsme jméno změnili :wink: takže věřím,že až budeme čekat druhý budeme zase měnit :wink:
2. čer 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj, tak my druhý až bude Pepíno bez plín aspoň přes den, ale jména jsou tak nějak jasný - holka Alžběta, to měl být už Pepíno kdyby byl holka, a kluk asi Jaromír - u Honzy v rodině mužští potomkové :grinning: dědí už 5 generací monogram JM, což teda trochu zužuje výběr, ale dá se...
2. čer 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak pan doktor nás pochválil a máme 8800 g a 76 cm :slight_smile: a zpět jsem jela přes park a nikoho z Vás jsem nepotkala :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, díky za tipy na jména :grinning: Vojta je v užším výběru, je to moc pěkné jméno, jen mi vadí, že jich je kvanta. Jé Pepi to by se rodina asi zbláznila štěstím, kdybychom měli Jaromíra :grinning: To je švagr, děda, praděda atd. - jen se jim teda říká Mira.
Mně by se líbil Radim - to neprojde přes manžu... a oběma se nám líbí Marek, ale mně se nelíbí Mareček a nevím jak jinak říkat miminku.
2. čer 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,mě se ještě docela líbí Filip a Jakub,ale taky jich je hodně :grinning: :grinning:
2. čer 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eveli, to je Kája kus ženský :wink: Barča měla na desetiměsíční prohlídce 8300g a 75 cm.

Holky, kdo chodíte do čakovic k tomu doktorovi? Jak jste spokojené? slyším dost rozporuplné reakce. Přemýšlím zda pak dále jezdit na Prosek, kde jsem moc spokojená, a nebo se přehlásit sem, kde to je blíž.
2. čer 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,já tam chodím a myslím si,že je to docela dobrej doktor,ale rád dává přednášky :wink: Jenže já se moc nedám tak spolu docela vycházíme :slight_smile:
Jo Kája na to jak na začátku díky infekci zhubla na 2500 g to všechno dohnala a je jí kus :wink:
2. čer 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Téda, to byla drobeček!to si ani nedovedu představit. Barča měla nejmíň asi 3,2 kg a i tak když teď koukám na dupajdy co jí byly velké si říkám, že to není možné že se určo srazily :grinning:
2. čer 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak i Filip i Jakub jsou také pěkná jména, ale je jich ještě víc než Vojtů :fearful: Barča by byla bývala byla Vítek, ale od té doby se u nás nějak namnožili, tak nevím nevím. No sem zvědavá co nakonec vyberem, zatím fakt není vůbec čas to řešit.
2. čer 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky.... my jezdíme na Prosek k paní doktorce Holé, a sem teda nepůjdem ani omylem.... :slight_smile:
2. čer 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,ona když se narodila měla 3160 g,ale dostala infekci a hodně zhubla,ale než jsme šly z porodky domů měla zase 3 kg,ale byly jsme v porodce 12 dní :wink:
2. čer 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiš, tak to bych tam asi zešílela! takovou dobu v porodnici! Doufám, že mě něco takového nečeká teď, to by asi Barča umřela žalem a já teda taky!
2. čer 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,jj byl to děs a byla jsem na pokoji matek a Kája jinde byl to děs.Hlavně tam byly matky třeba 3 měsíce a čekaly na mimi,protože se třeba narodilo ve 24 týdnu a tak no hrůza :frowning2: Naše infekce byla proti tomu nic
2. čer 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
:fearful: tak to bych asi nepřežila! máš můj obdiv! Doufám, že to nikdy nezažiju.

:grinning: Jinak koukám, Eveli, že si tady na koníkovi taky pořád, co? :wink:
2. čer 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,mě nic jinýho nezbylo :confused:
Jsem tady vždycky,když Kája spí,protože spí doma no a večer :wink: Když je hezky tak chodíme hodně ven
2. čer 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. :wink:
Evelino, nás jsi nepotkala, protože jsme dneska velký výletníci. Přijela ségra s malou, tak jsme si daly spicha s dalšíma kámoškama v centru v nekuř. restauraci. Ten náš prďola tam vydržel hodinu spát, kolem hrála hudba, my se bavily a jemu to vůbec nevadilo. :grinning: :grinning: :grinning:
To je strašný tolik dnů v porodnici, vůbec si to nedovedu představit. Já jsem tam byla od neděle večer do pátku (po císaři) a úplně mi to stačilo... :unamused:

My jsme měli vybráno Jakub, Matěj nebo Nela. Jakub je teď skoro každej druhej, ale nějak jsem chtěla, aby to zdědil po tatínkovi... tak mám teď dva Kubíky. :grinning: Doufám, že jestli bude někdy druhý mimi, tak bude konečně Nelinka.

Leni, my jsme na doktora z Čakovek slyšeli nic moc ohlasy, tak jsme to rychle zamítli. Já jsme takovej zajíc vyjukanej nezkušenej :grinning: :grinning: :grinning: , tak potřebuju někoho mírnýho, co mi vše důkladně vysvětlí a hlavně mu budu fakt věřit. No, zvolili jsme MUDr. Hudečkovou z Letňan a je fakt skvělá, moc mi vyhovuje její přístup. :wink: Takže mi vůbec nevadí, že tam musím dojíždět busem. :slight_smile:
2. čer 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cupi,tak to jste tedy výletníci :wink: To je Kubík frajer,že spí i ve velkém rámusu to u Káji nehrozí :wink:
Jakub je moc hezké jméno,ale u nás pokud budeme mít kluka zvítězí Filip ono totiž k našemu příjmení toho zas moc nejde :wink: Tak se třeba potkáme jindy :wink:
2. čer 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky cupi,
nechceš se v týdnu sejít???
2. čer 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evelino, já jsem úplně zírala, že tam vydržel spát. Vždycky si holkám stěžuju, jak je na mě moc divokej a on se pak ukáže jako andílek. :slight_smile: Ale byla jsem moc ráda, alespoň jsem se stihla v klídku najíst, nikdo se mi nesápal po talíři a neplácal po stole... :grinning:
Filip je taky moc pěkný jméno. :wink: No někdy je dost složitý vybrat jméno k příjmení. Kubíček je Jakub Cupal a tam taky trochu to B a hned C nesedí, ale taťka to už má odzkoušený a je to OK, i když někdy musí i hláskovat. :confounded:

Ahoj Miško, moooc rádi se sejdem. :wink: Ale já mám čas jen zítra... nejlíp ještě dopoledne. Ve čtvrtek už budem odjíždět.
2. čer 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek