• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čakovické mami a mimi

26. listopadu 2013 
2. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz  • To se mi líbí
:slight_smile: Jo Jo, soulad s příjmením je důležitý. My takhle musíme vypustit všechna pěkná jména co končí na Š, páč příjmení je od Š a to by děsně šišlalo :grinning:
2. čer 2009 ve 22:04  • Odpověz  • To se mi líbí
leni

máš pravdu těch Filípků Jakubů Vojtů je moc :wink:
známá má marka a říkají mu Marčus Mára
je to raké moc pěkné jméno,ale manžel to zavrhl
mě se moc líbí David :wink:

no já určitě zůstanu s kačkou u stejný Dr,a pak i s prckem
autobusem se dostaneme všude a když tak babičky pohlídají :wink:
2. čer 2009 ve 22:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:

Marek je moc hezké jméno,ale manžovi se nelíbí tak mám smůlu :wink:
3. čer 2009 v 07:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj holky, no my jsme Matouškovi, takže u nás nepřichází do úvahy nic kde je š a co končí na m - takhle jsme museli obětovat Jáchyma, protože JáchyM Matoušek, to je na slepení pusy :grinning: A taky jména s Ř - Honza ho říká blbě, po úraze z dětství kdy měl drátovanou spodní čelist, takže Jiří, Jindřich, nepřipadají do úvahy, přišlo by mi to vůči němu nefér, i když Jiřímu by se říkalo Jirka a Jindřichovi Jindro, ale stejně, kdyby je někde hlásil na ouřadech, tak by to bylo zbytečný. On z toho teda mindrák nemá, ale proč, že jo... A ještě si říkám zda nás případná dcera neprokleje až se bude učit psát - líbí se nám Alžběta, Kristýna, Markéta, Zuzana - všechno dlouhý jak tejden bez peněz :grinning:
3. čer 2009 v 08:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Pepi,nás jednou Karolínka prokleje hlavně v první třídě,protože se bude muset naučit napsat Karolína Chrudimská :grinning: :grinning: :grinning: Mě se Kristýnka taky moc líbí,ale neprošla výběrem :wink:
3. čer 2009 v 08:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Hehe koukám že taky procvičí takřka celou abecedu :grinning: to by byla sranda kdyby se v první třídě sešel v lavici Pepča s Kájou a hrdlili tam spolu jak mají dlouhý jméno :grinning:
3. čer 2009 v 08:21  • Odpověz  • To se mi líbí
No ono se to klidně může stát jsou od sebe jen měsíc :grinning: :grinning: :grinning: a pak budou po škole cvičit písmenka :grinning:
3. čer 2009 v 08:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
helejce, nešli jsme náhodou včera proti sobě? ty z procházky a já do parku? maminku s kočárkem, která měla kšiltovku jsem potkala, míjely jsme se, ale bylo mi blbý se zastavit, co kdybys to nebyla ty a byl by trapas :grinning:
3. čer 2009 v 08:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Pepi,ne já včera kšiltovku neměla :wink: v parku jsem byla,ale s mamkou :wink:
3. čer 2009 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
hehe... a nepotkaly jsme se teda u jezírka? já se zmrzkou? :grinning:
3. čer 2009 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Pepi,ne já právě včera vůbec nikoho nepotkala :frowning2: jsem si říkala jednou zase jdeš parkem a tady zrovna nikdo :wink:
3. čer 2009 v 09:37  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
mno my půjdem dneska asi zase mezi 13 a 14 h :slight_smile:
3. čer 2009 v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to Kája spí doma škoda mohli jsme se sejít :wink: My jdeme na chvilku ven ted musím pro pečivo :wink:
3. čer 2009 v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
mno a co v pátek? jsem předběžně domluvená s mopom že půjdem na prochajdu a pak k čébovi :grinning:
3. čer 2009 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí
V pátek by to šlo podle toho,kdy pojedu pro dárek synovci k roku,ale spíš pojedu dopoledne :wink: tak to si ještě upřesníme :slight_smile:
3. čer 2009 v 09:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
oki písnu ti do ip na sebe telefon ať se můžem nahnat operativně :grinning:
3. čer 2009 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Cupi:no tak to dneska nějak nestíhám:grinning:..tak až se vrátíš jedině:grinning:....
3. čer 2009 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
no Kačka to bude mít taky pěkně dlouhý
Kateřina Lenerová :wink:
3. čer 2009 v 10:41  • Odpověz  • To se mi líbí
holky,když jste u těch jmen,tak moje malá mě asi jednou pěkně "poděkuje" je Vivienne Ilona Pilařová :grinning:
3. čer 2009 v 10:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, vy se tu pěkně naháníte. :slight_smile:
My dnes byli na hodinu venku - musela jsem vyzvednout fotky, jinak by mě nikdo nedonutil, je tam straaašný vítr, dětičky se nám pořád budily. :frowning2: Cestou zpátky jsme se stavily v té nové pizzerii za úřadem (je to jen takové občerstvení, takže jsme si pizzu dovezly domu a teď jí tu papáme, mňam, mňam, je báječná a ceny taky dobrý, takže budem asi častý zákazníci). :slight_smile:
Miško, jen co přijedem z "prázdnin", tak ti písnu a sejdem se. :wink:
A holky, musíme pak konečně udělat pořádnou seznamovací akci. :grinning:
Miško, vždyť se ti Vivi nevejde do těch kolonek úředních formulářů. :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2009 v 11:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
cupi he he já si zrovna říkám že si objednám dovoz domů :slight_smile: a váhám kterou pizzu :slight_smile:
3. čer 2009 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak koukám,že Miška s délkou jména vede :grinning: :grinning: :grinning:

Já mám od včera kuře,ale o pizze vím :grinning:
3. čer 2009 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Pepi :grinning:
Já mám nějakou šunkovou a 4 druhy sýra a obě jsou mňam. :wink:
My jsme si doteď objednávali pizzu z Borzalina z Letňan, ale takhle dobrou ji tam teda nemaj. :wink:
3. čer 2009 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Cupi,ten vítr je hroznej byla jsem pro pečivo a fučí tedy pěkně :unamused:
3. čer 2009 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
cupi:taky ji vypisuji jn Vivienne I.Pilařová:slight_smile:jinak bych jí tam nedostala...Jj,pak se sejdeme a budeme slavit ty "půlročniny:grinning:"...
Hokly,pizu bych si dala taky,já tady ale mám noky ze včera...
eelina:to víš já se před porodem trochu zbláznila s jménem,ale aspoň je originál:grinning:
3. čer 2009 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Cupi,mají tam pizzu dobou jo??tak to někdy vyzkoušíme a mají nějaké stránky? :wink:
3. čer 2009 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
eve, zrovna se jí cpu, stránky www.t-pizza.eu :slight_smile:po čako maj závoz zdarma
3. čer 2009 ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Pepi, jakou jsi vybrala?
3. čer 2009 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Pepi,dík jí objednám manžovi asi k večeři se mi nechce vařit :wink:
3. čer 2009 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek