Čakovické mami a mimi

Ahoj holky, chcete-li, tak tady máme svoje vlákýnko, ale prosecký a letňanský holčiny jsou taky prima 🙂
evelina0007
2. čer 2009
Cupi 🙂 🙂
lenkapodkolenka
2. čer 2009
🙂 Jo Jo, soulad s příjmením je důležitý. My takhle musíme vypustit všechna pěkná jména co končí na Š, páč příjmení je od Š a to by děsně šišlalo 😃
lenerka
2. čer 2009
leni

máš pravdu těch Filípků Jakubů Vojtů je moc 😉
známá má marka a říkají mu Marčus Mára
je to raké moc pěkné jméno,ale manžel to zavrhl
mě se moc líbí David 😉

no já určitě zůstanu s kačkou u stejný Dr,a pak i s prckem
autobusem se dostaneme všude a když tak babičky pohlídají 😉
evelina0007
3. čer 2009
Dobré ránko 🙂

Marek je moc hezké jméno,ale manžovi se nelíbí tak mám smůlu 😉
pepibubuautor
3. čer 2009
ahoj holky, no my jsme Matouškovi, takže u nás nepřichází do úvahy nic kde je š a co končí na m - takhle jsme museli obětovat Jáchyma, protože JáchyM Matoušek, to je na slepení pusy 😃 A taky jména s Ř - Honza ho říká blbě, po úraze z dětství kdy měl drátovanou spodní čelist, takže Jiří, Jindřich, nepřipadají do úvahy, přišlo by mi to vůči němu nefér, i když Jiřímu by se říkalo Jirka a Jindřichovi Jindro, ale stejně, kdyby je někde hlásil na ouřadech, tak by to bylo zbytečný. On z toho teda mindrák nemá, ale proč, že jo... A ještě si říkám zda nás případná dcera neprokleje až se bude učit psát - líbí se nám Alžběta, Kristýna, Markéta, Zuzana - všechno dlouhý jak tejden bez peněz 😃
evelina0007
3. čer 2009
Pepi,nás jednou Karolínka prokleje hlavně v první třídě,protože se bude muset naučit napsat Karolína Chrudimská 😃 😃 😃 Mě se Kristýnka taky moc líbí,ale neprošla výběrem 😉
pepibubuautor
3. čer 2009
Hehe koukám že taky procvičí takřka celou abecedu 😃 to by byla sranda kdyby se v první třídě sešel v lavici Pepča s Kájou a hrdlili tam spolu jak mají dlouhý jméno 😃
evelina0007
3. čer 2009
No ono se to klidně může stát jsou od sebe jen měsíc 😃 😃 😃 a pak budou po škole cvičit písmenka 😃
pepibubuautor
3. čer 2009
helejce, nešli jsme náhodou včera proti sobě? ty z procházky a já do parku? maminku s kočárkem, která měla kšiltovku jsem potkala, míjely jsme se, ale bylo mi blbý se zastavit, co kdybys to nebyla ty a byl by trapas 😃
evelina0007
3. čer 2009
Pepi,ne já včera kšiltovku neměla 😉 v parku jsem byla,ale s mamkou 😉
pepibubuautor
3. čer 2009
hehe... a nepotkaly jsme se teda u jezírka? já se zmrzkou? 😃
evelina0007
3. čer 2009
Pepi,ne já právě včera vůbec nikoho nepotkala 😞 jsem si říkala jednou zase jdeš parkem a tady zrovna nikdo 😉
pepibubuautor
3. čer 2009
mno my půjdem dneska asi zase mezi 13 a 14 h 🙂
evelina0007
3. čer 2009
Tak to Kája spí doma škoda mohli jsme se sejít 😉 My jdeme na chvilku ven ted musím pro pečivo 😉
pepibubuautor
3. čer 2009
mno a co v pátek? jsem předběžně domluvená s mopom že půjdem na prochajdu a pak k čébovi 😃
evelina0007
3. čer 2009
V pátek by to šlo podle toho,kdy pojedu pro dárek synovci k roku,ale spíš pojedu dopoledne 😉 tak to si ještě upřesníme 🙂
pepibubuautor
3. čer 2009
oki písnu ti do ip na sebe telefon ať se můžem nahnat operativně 😃
miskastehlikova
3. čer 2009
Cupi:no tak to dneska nějak nestíhám😃..tak až se vrátíš jedině😃....
lenerka
3. čer 2009
no Kačka to bude mít taky pěkně dlouhý
Kateřina Lenerová 😉
miskastehlikova
3. čer 2009
holky,když jste u těch jmen,tak moje malá mě asi jednou pěkně "poděkuje" je Vivienne Ilona Pilařová 😃
cupi
3. čer 2009
Ahoj holky, vy se tu pěkně naháníte. 🙂
My dnes byli na hodinu venku - musela jsem vyzvednout fotky, jinak by mě nikdo nedonutil, je tam straaašný vítr, dětičky se nám pořád budily. 😞 Cestou zpátky jsme se stavily v té nové pizzerii za úřadem (je to jen takové občerstvení, takže jsme si pizzu dovezly domu a teď jí tu papáme, mňam, mňam, je báječná a ceny taky dobrý, takže budem asi častý zákazníci). 🙂
Miško, jen co přijedem z "prázdnin", tak ti písnu a sejdem se. 😉
A holky, musíme pak konečně udělat pořádnou seznamovací akci. 😃
Miško, vždyť se ti Vivi nevejde do těch kolonek úředních formulářů. 😃 😃 😃
pepibubuautor
3. čer 2009
cupi he he já si zrovna říkám že si objednám dovoz domů 🙂 a váhám kterou pizzu 🙂
evelina0007
3. čer 2009
Tak koukám,že Miška s délkou jména vede 😃 😃 😃

Já mám od včera kuře,ale o pizze vím 😃
cupi
3. čer 2009
Pepi 😃
Já mám nějakou šunkovou a 4 druhy sýra a obě jsou mňam. 😉
My jsme si doteď objednávali pizzu z Borzalina z Letňan, ale takhle dobrou ji tam teda nemaj. 😉
evelina0007
3. čer 2009
Cupi,ten vítr je hroznej byla jsem pro pečivo a fučí tedy pěkně :-|
miskastehlikova
3. čer 2009
cupi:taky ji vypisuji jn Vivienne I.Pilařová🙂jinak bych jí tam nedostala...Jj,pak se sejdeme a budeme slavit ty "půlročniny😃"...
Hokly,pizu bych si dala taky,já tady ale mám noky ze včera...
eelina:to víš já se před porodem trochu zbláznila s jménem,ale aspoň je originál😃
evelina0007
3. čer 2009
Cupi,mají tam pizzu dobou jo??tak to někdy vyzkoušíme a mají nějaké stránky? 😉
pepibubuautor
3. čer 2009
eve, zrovna se jí cpu, stránky www.t-pizza.eu 🙂po čako maj závoz zdarma
cupi
3. čer 2009
Pepi, jakou jsi vybrala?
evelina0007
3. čer 2009
Pepi,dík jí objednám manžovi asi k večeři se mi nechce vařit 😉