Čakovické mami a mimi

Ahoj holky, chcete-li, tak tady máme svoje vlákýnko, ale prosecký a letňanský holčiny jsou taky prima 🙂
evelina0007
7. čer 2009
Miško,momentálně to je dost náročné 😃 😃 😃 No ona měla mít Kája pokojík už těsně než se narodila,ale stavební firma co nám předělávala půdu utekla s našima penězma a tak jsme se soudili a museli jsme s dokončením počkat,ale soud už proběhl a peníze nikde rozhodli jsme se s manžou,že to holt zaplatíme znova a ted už čekáme jen na nové schody a budeme se zabydlovat v novém druhém patře našeho domečku Kája pokojík a my ložnici 😉 jsem se s ročním spožděním dočkala 😉
miskastehlikova
7. čer 2009
evelino,tak to je teda síla! :-S :-S ...co to bylo za firmu že vás takhle podělali???
hlaně že malá pokojík bude mít😃
evelina0007
7. čer 2009
Miško,byla to firma z Říčan :-S soud jsme sice asi před měsícem vyhráli,ale nikdo se neobtěžuje zaplatit tak to řeší exekurot,ale nikdo zatím neví zda vůbec nějaký majetek mají :-S dluží nám dost peněz,ale oba pokojíky budou a to,že nemáme dodělanou fasádu to je věc druhá a musí to zatím počkat =-) :-N
miskastehlikova
7. čer 2009
evelina:no je to síla tohle!Fakt kreténi!!!...Hele fasáda není všechno!Kdybys věděla co já musím doma dodělat😃
lenerka
7. čer 2009
evelino

to jsou svinuchy ta firma
evelina0007
7. čer 2009
No bohužel jsme naletěli 😞 a já moc nevěřím,že někdy ty peníze uvidíme :-S ,ale důležitý je,že už se dočkám sice teď na uklízení budu mít místo 90m2 asi 140m2 😃 😃 😃 ale to neva
miskastehlikova
7. čer 2009
ale aspoň malá bude mít svoje🙂...
Luci,jak je???
lenerka
7. čer 2009
to jo je dobrý,když bude mít svůj pokojík
kačka ještě s náma spí v ložnici
máme jen 2KK,ale snad se brzy dočkáme naší ložnice a kačka svého pokojíku 😉
lenerka
7. čer 2009
ahoj Miško

no jaj s mám
břicho mám nafouklý,jako když jsme ve 4měsíci 😃
a zítra jdeme do ZOO tak se těšíme obě

jinak pořád je mě špatně
miskastehlikova
7. čer 2009
Luci,se těšíš na voje bydleníčko co?!Jeje😞to tě snad brzy přejde!...Zase do Zoo?No vy jste tam jako doma🙂...A ž je to jistý s te 😉 bou?
evelina0007
7. čer 2009
Lenerko,že by mimi v bříše????? 😃 😃 😃
lenerka
7. čer 2009
nevím nevím
je mě fakt špatně
dnes měla MS přijít nepřišla,ale zítra asi jo
bolí mě břicho
evelina0007
7. čer 2009
Lenerko,tak držím moc palce ať nedojde

🙂
miskastehlikova
7. čer 2009
Luci,jak píše eve.Držíme plaečky aby nedošla😃😃😃 😉 😉 😉
Holky,jsem death.Jdu na kutě.Dobrou noc
evelina0007
7. čer 2009
Taky už dneska jdu dobrou 🙂
lenerka
7. čer 2009
holky dobrou
jste hodný,ale myslím,že spíše dorazí a to těhu jsem si asi namluvila
:-S
pepibubuautor
8. čer 2009
ahoj holky, tak uvidíme v co se to dnešní počasí vybere....Ať tak nebo tak, musíme do Globusu no ne že by se mi kdovíjak chtělo... V sobotu jsme´byli v Liberci na oslavě, malej byl úžasnej, všechny okouzlil, a breknul jen dvakrát - jednou byla příčinou plná plínka a jednou hlad...
evelina0007
8. čer 2009
Dobré ránko 😉

Lenerko tak co??????

Pepi,malej je šikula 🙂 taky bych potřebovala do Globusu,ale se mi nechce tak asi pošlu mamku 😉
pepibubuautor
8. čer 2009
eve, závist, já nemám koho poslat :-S Honza chodí jen po mírném nátlaku, plus když udělám smutný oči že je to moooc těžký, tak to jede....
evelina0007
8. čer 2009
Já jezdím každý pátek nebo sobotu na velký nákup buď s mamkou nebo manžou,ale občas na něco zapomenu tak pak jedu i v týdnu jen s kočárem 😉
pepibubuautor
8. čer 2009
to mně právě čeká dneska, vejlet s kočárem... i když možná počkám až H. přijde domů a půjdu jen nalehko, bez malýho... zase tak akutní to není.
miskastehlikova
8. čer 2009
Dobrý ráno holky!
Lenerko,přeju pěkný počásko do ZOO😃!
Eve:já jezdím v sobotu s chlapem na nákupy,od nás z prd..světa se mi fakt busem nechce...
evelina0007
8. čer 2009
Miško 🙂
Pepi,u nás je to akutní pořád 😃 😃 😃

čekám až se Kája vyspí a půjdeme někam ven 😉 dneska je docela hezky :-N
pepibubuautor
8. čer 2009
eve taky čekám až se malej probudí, dáme sváču, ale myslím že zůstanem na balkoně, včera jsme cestou z procházky zmokli...repete fakt nepotřebuju....
evelina0007
8. čer 2009
Pepi,myslíš,že bude pršet jo?? 😉 My stejně půjdeme jen na chvilku asi ke hřbitovu a zpátky koupíme tam ve stánku rohlíky a nějakej dobrej koláček pro mě ke kafíčku 😃
miskastehlikova
8. čer 2009
eve,a v čako je hezky?Tady je pod mrakem fakt hnusně.takže si poklidím a ven jdu až po obědě...Hlavně sem líná jako veš😃
evelina0007
8. čer 2009
Miško,tak je trochu zataženo,ale neprší 😉
miskastehlikova
8. čer 2009
eve,tady taky neprší,ale honí se to tady😞,tak nevím co z toho bude.
Holky pádím uklidit...
pepibubuautor
8. čer 2009
jsme zpátky, nezmokli jsme, ale že by to bylo na procházky optimální, to ne...

Já dopoledne uklidila pokojíček - už se to začíná tvářit jako pokojíček a ne jako skladiště, hurrráááááá, a na odpoledne jsem si naplánovala vytírání.... inu udělat se to musí....
miskastehlikova
8. čer 2009
pepi,tak to jsme na tom dneska stejně🙂já všude vytřela a odpoledne mě čeká uklidit ložnice,utřít prach,vytřít chodbu😞
No děs běs😃

Začni psát odpověď...

Odešli