• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čakovické mami a mimi

26. listopadu 2013 
Miško,momentálně to je dost náročné :grinning: :grinning: :grinning: No ona měla mít Kája pokojík už těsně než se narodila,ale stavební firma co nám předělávala půdu utekla s našima penězma a tak jsme se soudili a museli jsme s dokončením počkat,ale soud už proběhl a peníze nikde rozhodli jsme se s manžou,že to holt zaplatíme znova a ted už čekáme jen na nové schody a budeme se zabydlovat v novém druhém patře našeho domečku Kája pokojík a my ložnici :wink: jsem se s ročním spožděním dočkala :wink:
7. čer 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
evelino,tak to je teda síla! :confounded: :confounded: ...co to bylo za firmu že vás takhle podělali???
hlaně že malá pokojík bude mít:grinning:
7. čer 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miško,byla to firma z Říčan :confounded: soud jsme sice asi před měsícem vyhráli,ale nikdo se neobtěžuje zaplatit tak to řeší exekurot,ale nikdo zatím neví zda vůbec nějaký majetek mají :confounded: dluží nám dost peněz,ale oba pokojíky budou a to,že nemáme dodělanou fasádu to je věc druhá a musí to zatím počkat :confused: :sweat_smile:
7. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
evelina:no je to síla tohle!Fakt kreténi!!!...Hele fasáda není všechno!Kdybys věděla co já musím doma dodělat:grinning:
7. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
evelino

to jsou svinuchy ta firma
7. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
No bohužel jsme naletěli :frowning2: a já moc nevěřím,že někdy ty peníze uvidíme :confounded: ,ale důležitý je,že už se dočkám sice teď na uklízení budu mít místo 90m2 asi 140m2 :grinning: :grinning: :grinning: ale to neva
7. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale aspoň malá bude mít svoje:slight_smile:...
Luci,jak je???
7. čer 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo je dobrý,když bude mít svůj pokojík
kačka ještě s náma spí v ložnici
máme jen 2KK,ale snad se brzy dočkáme naší ložnice a kačka svého pokojíku :wink:
7. čer 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Miško

no jaj s mám
břicho mám nafouklý,jako když jsme ve 4měsíci :grinning:
a zítra jdeme do ZOO tak se těšíme obě

jinak pořád je mě špatně
7. čer 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,se těšíš na voje bydleníčko co?!Jeje:frowning2:to tě snad brzy přejde!...Zase do Zoo?No vy jste tam jako doma:slight_smile:...A ž je to jistý s te :wink: bou?
7. čer 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenerko,že by mimi v bříše????? :grinning: :grinning: :grinning:
7. čer 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevím nevím
je mě fakt špatně
dnes měla MS přijít nepřišla,ale zítra asi jo
bolí mě břicho
7. čer 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenerko,tak držím moc palce ať nedojde

:slight_smile:
7. čer 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,jak píše eve.Držíme plaečky aby nedošla:grinning::grinning::grinning: :wink: :wink: :wink:
Holky,jsem death.Jdu na kutě.Dobrou noc
7. čer 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky už dneska jdu dobrou :slight_smile:
7. čer 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dobrou
jste hodný,ale myslím,že spíše dorazí a to těhu jsem si asi namluvila
:confounded:
7. čer 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky, tak uvidíme v co se to dnešní počasí vybere....Ať tak nebo tak, musíme do Globusu no ne že by se mi kdovíjak chtělo... V sobotu jsme´byli v Liberci na oslavě, malej byl úžasnej, všechny okouzlil, a breknul jen dvakrát - jednou byla příčinou plná plínka a jednou hlad...
8. čer 2009 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :wink:

Lenerko tak co??????

Pepi,malej je šikula :slight_smile: taky bych potřebovala do Globusu,ale se mi nechce tak asi pošlu mamku :wink:
8. čer 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
eve, závist, já nemám koho poslat :confounded: Honza chodí jen po mírném nátlaku, plus když udělám smutný oči že je to moooc těžký, tak to jede....
8. čer 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jezdím každý pátek nebo sobotu na velký nákup buď s mamkou nebo manžou,ale občas na něco zapomenu tak pak jedu i v týdnu jen s kočárem :wink:
8. čer 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to mně právě čeká dneska, vejlet s kočárem... i když možná počkám až H. přijde domů a půjdu jen nalehko, bez malýho... zase tak akutní to není.
8. čer 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý ráno holky!
Lenerko,přeju pěkný počásko do ZOO:grinning:!
Eve:já jezdím v sobotu s chlapem na nákupy,od nás z prd..světa se mi fakt busem nechce...
8. čer 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miško :slight_smile:
Pepi,u nás je to akutní pořád :grinning: :grinning: :grinning:

čekám až se Kája vyspí a půjdeme někam ven :wink: dneska je docela hezky :sweat_smile:
8. čer 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
eve taky čekám až se malej probudí, dáme sváču, ale myslím že zůstanem na balkoně, včera jsme cestou z procházky zmokli...repete fakt nepotřebuju....
8. čer 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pepi,myslíš,že bude pršet jo?? :wink: My stejně půjdeme jen na chvilku asi ke hřbitovu a zpátky koupíme tam ve stánku rohlíky a nějakej dobrej koláček pro mě ke kafíčku :grinning:
8. čer 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
eve,a v čako je hezky?Tady je pod mrakem fakt hnusně.takže si poklidím a ven jdu až po obědě...Hlavně sem líná jako veš:grinning:
8. čer 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miško,tak je trochu zataženo,ale neprší :wink:
8. čer 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
eve,tady taky neprší,ale honí se to tady:frowning2:,tak nevím co z toho bude.
Holky pádím uklidit...
8. čer 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsme zpátky, nezmokli jsme, ale že by to bylo na procházky optimální, to ne...

Já dopoledne uklidila pokojíček - už se to začíná tvářit jako pokojíček a ne jako skladiště, hurrráááááá, a na odpoledne jsem si naplánovala vytírání.... inu udělat se to musí....
8. čer 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
pepi,tak to jsme na tom dneska stejně:slight_smile:já všude vytřela a odpoledne mě čeká uklidit ložnice,utřít prach,vytřít chodbu:frowning2:
No děs běs:grinning:
8. čer 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek