• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čakovické mami a mimi

26. listopadu 2013 
Byly jsme s Kájou venku :slight_smile:

Já jsem chtěla taky uklízet jrnže to vypadá,že budou zítra odpoledne montovat schody tak to nemá cenu to se udělá bordel všude :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
8. čer 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
eve,tjn.to by bylo zbytečný:slight_smile:
8. čer 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miško :wink:
8. čer 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Eveli, taky začínám plánovat Barče pokojíček, ale já bohužel nejsem úplně ten tvůrčí typ :confounded: nevim nevim jak to dopadne! Máš nějaké tipy? kde maj co pěkného? sem s nima :wink:
8. čer 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,já taky dodělávám dět.pokoj a hrozně moc se mi líbí věci z ikea,do dět.pokojíků.Akorát já bych vykoupila celou ikeu než bych ten pokoj dodělala:grinning:
8. čer 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: Misko, to znám! Zrovna v sobutu jsme tam byli. Koupili jsme Barče postýlku, ale neměli matraci!!! :cry: , takže je nám zatím na pytel.
8. čer 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já scháním sříně.Vivi má takový starý a fakt hrozný:frowning2:..Jo,postýlka bez matrace je fajn záležitost:grinning::grinning::grinning::grinning:...
8. čer 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já zatím vůbec netuším co a jak chci, asi to to jistí Ikea - je to pěkné a levné, teď je takovej "rasící věk" a až půjde do školy udělali bychom pokojíček nevej dle jejího přání.
8. čer 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám zatím provizorní pokojíček,2 skříně,postel,postýlka.brázky na stěně,úl.protor na pleny a tak.ALe už představu mám.Ale musíme dodělat tolika věcí že nevím zda dřív pojo,nebo kuchyň...No děs:slight_smile:
8. čer 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: alespoň se nenudíš!
Jooo, to se mi to zařizovalo dokud byla barča miminko, se dala vzít všude s sebou a já mohla sjezdit celou Prahu - od nějakejch 15 měsíců je to úplně zabitý a neudělám vůbec nic :confounded: což mě pěkně štve páč věcí na zařizování je teď fakt mraky!
8. čer 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to se nenudím to máš pravdu,ale jsem posledních pár dní líná cokoliv doma udělat:frowning2:!Nevím co to se mnou je:grinning:
8. čer 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,já nápady mám :wink: vím,že budeme laděný na přání tatínka do postavičky krtka :wink: Zatím tam z nábytku bude mít jen postýlku a komodu,protože je to pod střechou musím pak nechat udělat skříně na míru,ale to má čas :wink: Chci nakoupit nějaké nalepovací postavičky na zeď pokojík vymylovaný do světle růžové :sweat_smile: ted jsem objednávala lustr :wink: a do Ikea se chystám pro nějaké poličky jak do pokojíčku tak do naší nové ložnice :wink:
8. čer 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: se bude Kája mít :slight_smile:

Misko, já sem líná pořád!

:angry: tu teď řeším, že mi nechce Bára spát - pořád nespí a řádí a to sem ji měla za 15 minut budit, abych stihla jet do práce :angry: to mi dělá potvora naschvál!!!
8. čer 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,já jsem ted Káju uspávala asi půl hodiny no děs :angry: :angry: :angry: konečně spí,ale na dlouho to nevidím
8. čer 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co sem báru naučila usínat samotnou, tak je to v poho, jenže v pondělí po ní chci aby usnula cca o 2 hodiny dříve než normálně a to je problém :unamused: Většinou se to povede, ale dneska ne a ne - učím ji spát bez pleny, takže je to o to náročnější :confounded: No ještě příští týden a pak už do práce nejdu!
8. čer 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,a ty pracuješ jo já myslela,že jsi na mateřský s Baruš :wink: Mě Kája usíná samotná večer,ale přes den spí na mé posteli obklopená polštáři tak jí uspávám,ale většinou za 10 minut spí,ale dneska to byl boj :wink: Jak bude mít pokojík tak jí naučím i přes den spát v postýlce a bude to :slight_smile:
8. čer 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky já si teď nadávám že jem sei nešla zdřímnout hned jak usnul Pepča, ospalá jsem, ale on spí už skoro hodinu tak to už moc dlouho spát nebude, sakra... to vytření jsem nějak nezvládla
8. čer 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne ne, sem na mateřský, ale chodím už dva roky každé pondělí na 2 hodinky do práce (vedu kroužek u nás v práci a báru mi tam hlídá babička)
No Bára taky usínala večer sama, ikdyž až tak od roka, přes den sem jí uspávala na naší posteli. Normálka usínala 5-10 minut, ale čím byla starší tím si mě víc hlídala a trvalo to pak už i 30 minut. Tak sem se jednou naštvala, hodila ji do postýlky, nechala ji tam vyřvat a teď mám klid :wink:
8. čer 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. čer 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hoj holky :slight_smile:tak další den tu, a dneska má být hezky, nechystáte se některá +/- kolem 10 do parku?
9. čer 2009 v 06:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,tak tady to vypadá na déšť tak jem zvědavá co z toho vyleze...
Co udělt nějakej srazík v pátek kolem 3???V praku??? :sunglasses:
9. čer 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

Dnešní noc byla nejhorrší co Kája,kdy měla :cry: jsem KO :confounded:

Pepi,bych do parku šla :slight_smile: ,ale nevím zda PPL přijede dneska nebo zítra :unamused:
9. čer 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
eve,copak malá vyváděla??? :confused:
9. čer 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
V patek ve tri by to slo, ale jen na chvili, Pepca je zvyklej mit ve ctyri svacu :grinning:

Jéžiš blbnu mám na FAcebooku kamarádku z francie ktere pisu bez hacku a carek tak jsem zblbla i tady :grinning:
9. čer 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
my taky ve 4 svačímě,ale já vozím sváču všude sebou.Tak jo.Ale chce to aby nás bylo víc:slight_smile:
9. čer 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miško,šla spát normálně v 7h v 8h byla vzhůru do půl 11 neusnula pak ve 2h byla vzhůru pak ve 4h a nakonec vstávala v 7h :angry: normálně spí celou noc nebo se jednou vzbudí na mlíko okolo 4h :wink:
9. čer 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
eve,tak to je teda blbá noc:frowning2:A co jí tak tráplo,že nespala pořádně?My naštěstí máme celou noc bez vstávání.Vivi spí v kuse 11-12 hod.
Nerostou u vás zuby?třeba?
9. čer 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
eve, nevadí, tak třeba zítra :slight_smile:
9. čer 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na zuby to nevypadá tedy doufám teď jí rostly 4 najednou a tak strašný to nebylo :wink: jako dneska

Pepi,buď zítra nebo ve čtvrtek já fakt nevím,kdy přijedou :wink: nebo dneska asi půjdu okolo půl 3h na pošu :wink:
9. čer 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
eve,co ty víš :sweat_smile: ,nebo jen měla blbý spaní třeba...dneska v noci už zase bude hodná:grinning:
9. čer 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek