• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čakovické mami a mimi

26. listopadu 2013 
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
16. únor 2009 ve 22:00 • radus.b.
Luci, já budu školky řešit až za rok, buď ji vezmou nebo ne :frowning2: (lehce spoléhám na ty Třebo, ale kdo ví, nemám zatím vůbec přehled). Barča je dost mamánek, takže si myslím, že jí jen tak do školky stejně nedostanu a budem muset přestát dost hysteráčků :fearful:
17. únor 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mopom,
taky jsem původně pokukovala po Motýlku, ale nebylo pro nás místo. Téda s dvouměsíčním prckem bych na plavčo asi nešla, tě obdivuju! Tak ať se to Justýnce líbí :wink:
17. únor 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenkapodkolenka: to nejni to velký plavání, to jsou ty vaničky...je to velká vana napuštěná dosyta a instruktorka mi tam ukazoje co s ní dělat a já to pak zkouším, čoveče, byl tam i mladší drobek, je to fakt neuvěřitelný, jak je ta voda nadnáší a oni jsou spokojený, to víš, že já jsem poprděná jako blázen, nejsem si vůbec jistá, ale instruktorka na mě dává bacha...ale právě, chtěla jsem to vyzkoušet i doma ve vaně a to se mi nedařilo, kvůli strachu a tak mi pepibubu poradila, že k nim chodila instruktorka dom, tak si ji taky objednám...
20. únor 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: jo jo o tom sem slyšela. Naše Bára řvala prvních 7 neděl jakmile vaničku jen zahlídla! a trvalo dalších x měsíců než si na vodu zvykla....a jaká je z ní teď kachna!
Tak si "plavčo" užijte a těšte se do bazénu, to zas bude jiná dimenze :wink:
20. únor 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kačka vodu milovala od začátku co se narodila,ale plavání s instruktorem jí fakt nebavilo
možná to taky bylo tím,že jsme začly chodit pozdě
v září 2008
a to už kačce táhlo na 2roky,takže už mohla protestovat,stávkovat,ale když jdeme s tátou do bazénu v Lagoon tak je happy :grinning:
20. únor 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barča plave od 8 měsíců a teď budem muset bohužel přestat, chce si ve vodě jen hrát a odmítá plnit přání instruktorky...atd. Budem do Lagoonu chodit jen tak a to bude nadšená! Tak můžeme Luci jít někdy spolu, mám v plánu využít OZP pondělky či středy.
20. únor 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,hledám s kamarádku na pokec,kávičku a také kamarádku pro svojí 2 měsíční dcerku , jsme z hovorčovic a do čako to máme vlastně nejblíž :grinning:
Přejeme hezký den :wink:
miška a vivienka
25. únor 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky, tadle diskuse nějak umírá! V Čako přeci musí být spousty mamin a mimin a batolat :sweat_smile:
27. únor 2009 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
To Miskastehlikova: ahoooj, vítej u čakovek...no jo, Hovorčovice jsou co by kamanem dohodil...až bude počásko na prochajdu můžeme se klido někde srazit...my bydlíme u Zámeckého parku...
3. bře 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
To Lenkapodkolenka: čoveče, vid? já nevím, že se ta diskuze čakovičáků né a né rozjet...a přitom, ja říkáš, maminy jsou tu na každém kroku...tak já Ti nevím, čoveče, co s tím :frowning2:
3. bře 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

musíte zase přijít k nám do letnan
tam se to rozjelo :wink:
3. bře 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a jak jinak?
jste rádi,že už je březen?
já jo snad konečně už vyjde to ZOO a uděláme s prckama srazík
3. bře 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kam chodíte s prckama k dětskýmu lékaři lékařce?
3. bře 2009 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Lenerko, čoveče, my to tu musíme konečně taky rozjet :slight_smile: to snad nejni možný, aby to zase zamrzlo, ne? :slight_smile: ani nevíš, jak se těším na jaro, at kouká konečně bejt už hezky...my chodíme k dr. Dostálovi na Prosek...tady ten čakovickej - jsou na něho hrozný stížnosti, a proto i hodně maminek jezdí do Letňan či na Prosek...
4. bře 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha
jasný,takže až bude druhej prcek,tak si ho zase registruju na proseku :wink: díky
4. bře 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
mopom, přidej se k nám proseckejm a letnanskejm maminám.
drbeme vždy a o všem :grinning:
4. bře 2009 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já chodím stejně jako Lucka na Proseckou polikliniku Dr. Stiborové (dřív k Maříkové) a jsem spokojená, takže s druhým budu dojíždět asi také sem. Ale mám kámošku v Čako co chodí k tomu místnímu doktorovi, je prý dost specifickej, ale je spokojená.
5. bře 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no leni pak dojíždět s dětma na prosek bude asi zábava
hlavně,když budou mít horečky
ale ty asi řídíš ,tak jsi v pohodě
já neřídím,bojím se
takže u mě jistí vše MHD
ale u té naší stavby udělali novou zastávku pro autobus a snad bude jezdit i autobus na poliklinkiku
tak to mě trošku uklidňujě
5. bře 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já dojíždím taky na Prosek k dr. a dá se to...a říkám, znám tu 2 maminy, který taky jezdí, jak Lenkapodkolenka píše čakovickej dr. je dost specifickej, ale já co jsem na něho slyšela, tak to teda byly historky...a vyprávěly mi to maminy, co k němu chodily - už nechoděj, ale je fakt, že i klady jsem na něho slyšela, je jich teda mnohem míň, ale jsou :slight_smile:
6. bře 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ženský, přeci to tady nenecháte chcípnout! Kde všechny jste? Já jsem teda taky takovej sporadickej korespondent :slight_smile: ale čakovice musíme udržet :wink:
Lucy, já sice řidičák mám, ale jezdím dost nerada, takže MHD to zatím taky jistí. Ale se dvěma dětma už to asi moc nepůjde, takže se dokopu k tomu, abych se vyjezdila. Kde budete mít ten byt? tam jak se staví za stadionem?
12. bře 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdááár maminy, tak píšeme, píšeme :slight_smile: Lenkopodkolenko, to je dřina, co? Udržet tuto diskuzi? :slight_smile:))) Já ti nevím, jestli čakovické matky ještě neobjevily modryhokonika :slight_smile:
14. bře 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni jo jo za tím čakovickým stadionem :wink:
jsou tam dvě stavby
Viva a canaba
my máme byt od Canaby
a už dělají omítky,tak snad to do konce roku stihnou a my se přestěhujeme
a co vy?
14. bře 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni no se dvouma dětma to bude těžký no
a co uděláš si kondiční jízdy?
já už o tom zase uvažuju
a co mimčo v bříšku?jak roste? :slight_smile:
14. bře 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko, takže se budete stěhovat v zimě? A jak se těšíte? ...Tak mě napadlo, že budou naše holky vlastně spolužačky :grinning: tak by mohly sedět v 1. třídě v čakovický zš spolu v lavici, co? :wink:
No já doufám, že budem bydlet v létě a mimčo už bude v zabydleném, ale bude to teda dooost hektické!
Kondiční jízdy si dávám s manželem, když mu dělám odvoz z pařby
:grinning:
16. bře 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha
tak to jsi dobrá,že řídíš
a jak to roste bříško?
myslíš,že se ještě potkáme na proseku?
no nevím jestli budou spolužačky
kačka je prosincová 2006,počkej blbnu
vlastně budou :grinning: naše Kačí půjde v 7 a vaše v poho v 6takže jo jo budou snad sousedky v lavici
ale měly by se už konečně poznat :wink:

no snad nám předají byteček v zimě
ale mám obavy,že naše mimčo,když bude tak bude asi chvilku ještě na Proseku nevím no
stěhování břicho porod nevím nevím
ale ještě nejsem ani těhu,tak uvidíme jak ot dopadne no
16. bře 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
No bříško roste, už se skoro nevejdu do žádnejch kalhot, což mě pěkně štve, páč těhu kalhoty mi sou zas děsně velký (mám asi o 10 kg méně než když sem čekala barču).
My se teď akorát stěhujem na P3, takže je to dost hektické a nevím zda se teď potkéme. Ale na Prosek budu určo 1x týdně jezdit + nějaký ten bazén a solná. Tak nám to snad vyjde!
16. bře 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha na Prahu 3?
vždyť jsi psala,že budete bydlet ve vedlejším baráku?to se změnilo?
no do jeskyně rádi půjdeme
ale do bazénu chodí s kačkou manžel

no tak jedině koupit těhu kalhoty nějakou menší velikost
v CaA maj docela dobrý ceny
16. bře 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nakonec budem na Jarově, pronajali nám byt kamarádi, tak ušetříme. Domluvíme na někdy tu jeskyni a cukrárnu :wink: abychom se konečně seznámily, když už bydlíme 3 roky v jednom baráku :grinning:

Já doufám, že už bude jaro a budu moct chodit v těhu kraťasech, ty mi budou :grinning:
16. bře 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jaro a kraťasy?tak to tedy nevím nevím :grinning:
nějak se ta zima drží
a zase od zítřka má být zima ach jo

tak to je dobře,že ušetříte peníze
do baráčku se budou hodit
no jo 3roky ve stejným baráku,to letí
a vy tedy to vaše 3KK prodáte?nebo už to máte prodaný?
nebo máte 2KK už jsme nějak zapoměla promiň

jo cukrárna by byla dobrý
dortík bych si dala
16. bře 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek