• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čakovické mami a mimi

26. listopadu 2013 
Leni ty máš termín v září né?
takže zase budeš mít odklad do školky a školy co?
no já to budu mít taky pěkný
únoráček :wink:
11. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eveli, my budem mít takovou do hněda, prostřední bude o něco světlejší a tamten zůstane bílý.
11. čer 2009 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, no jako zářijovej půjde asi do školy normálka jak má a bude tam hold skoro nejstarší :grinning: bude si dovolovat na ty únorový :wink: :grinning:
11. čer 2009 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele, Luci, proč ti taky stáhli fotku? nebo tos ty?
11. čer 2009 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsem si stáhla sama
i z albumu

myslíš,že se potkaj ve školce???
:grinning:
11. čer 2009 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: ve školce nevím, ale ve škole určo :wink:

ty školky jsou fakt děs - začínám uvažovat, že si pak založím nějakou svoji :grinning: :grinning: :grinning: Tím se snad bude dát i uživit, zoufalých mamin, co jim dítě nevezmou bude víc a víc. Holky, vaše děti budou mít slevu :wink: :grinning:
11. čer 2009 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evel, mně právě taky vyšly triply falešně pozitivní - i když hele výsledek 1:200 byl ještě branej že negativní a my měli 1:198... tak jsme šli na velký ultrazvuk, tam naprostá pohoda, jen jeden minor marker - z těch méně důležitý ten nejmenší, prý :slight_smile: ukládání minerálů na jednom místě v srdíčku, ale to nám ta genetička vysvětlila, že že si děcko dělá takový "odkladový plochy" v těle, odkud pak čerpá, a třeba za 14 dní kdyby se to vyšetření zopakovalo tak tam nic nebude - prostě to spotřebuje... Dokonce řekla, že kdyby to nebylo na žádost genetiky, tak by to tam ani nepsala.... A té indiánské babičce Undě K. to stačilo, aby když tu zprávu dostala do ruky, tak zajásala: Tady to je! No tak to musíte na plodovku. Udržela jsem velmi tichý a klidný hlas (když řvu tak je to dobrý, ale jak se ztiším tak je zle :grinning: ) a suše oznámila "to tedy nemusím." Tak si to nechala podepsat (věřím že můj podpis má vyrytej do stolu dodnes :grinning: ) Hemzala něco o nezodpovědnosti a zbytečných nervech, tak jsem se udržela a neřekla nic o tom že si nenechám píchat do břicha - jedna známá v den kdy jí přišel výsledek že čeká zdravýho chlapečka tak začala potrácet a smůla že... "asi" se jí tam prý dostala infekce... A kudy asi že... A Honza se neudržel, a řekl "jak znám svou ženu, radši riskne minimální riziko postiženýho dítěte, než větší riziko potracení zdravýho." A měl svatou pravdu. Ono to naše 1:198 totiž znamená, že víceméně jsme měli o 0,5% vyšší riziko Downa, než je průměr v populaci... a tam je to jeden z tisíce.... Takže asi tak.A šíjovou řasu jsme měli 1,6 (norma jsou dvě) a kůstka byla.
12. čer 2009 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :wink:

Leni,tak to bude super :wink: hlásím Káju do školky

:grinning:

Pepi,tak to je síla :unamused: Mě plodovku nakonec ani nenábídli,protože viděli na ULZ,že je vše ok :wink: My jsme se s manžou dost báli,protože on měl v rodině postiženýho strejdu :frowning2: Ale nakonec všechno dobře dopadlo :wink:
12. čer 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni já taky přihlašuji Kačku k vám do školky :wink:
12. čer 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,příští týden už má snad být hezky c ten srazík v parku nebo u Čébi????
12. čer 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenkopodkolenko, o školce jsem též již uvažovala - ale těch předpisů, hygiena, personál, prostory.....ale existuje agentura, která dělá právní servis na podobná zařízení......a výdělek, no snad by to něco mohlo i vydělat ...
Tak co půjdeme do toho :wink: já tam klidně vymaluju, to by mě bavilo. :sweat_smile:
12. čer 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

Leni,nebyl se manžel s Barunkou dneska okolo 18 h podívat na domeček???Pokud ano tak jsem je viděla byla jsem zrovna s Kájou před barákem,protože přijela známá ze Švýcarska :wink:
14. čer 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj, dneska nikde nikdo?
15. čer 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :wink:

ráno jsem byla u Dr pak v Tescu a nešel koník :wink: ted už jsem tady :grinning:
15. čer 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
Eveli, ne ne to manža určo nebyl - možná soused, mají taky malou holčičku.

O víkendu jsme byli s Barčou pod stanem, byla z toho dokonale vyplesklá :grinning: a strašně se jí to líbilo :wink:
15. čer 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,aha já myslela,že jo říkal jí Barčo :grinning:

se nedivím,že byla vyplesklá to já bych byla taky :grinning: :grinning:
15. čer 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: tak to nebyl ani soused, jejich cácorka se jmenuje jinak
15. čer 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. čer 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :wink:

no,kde všichni jste??? :frowning2:
16. čer 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem dopoledne jela do Čako přes park a nikde nikdo :cry: :cry: :cry:
16. čer 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, asi jsou všichni někde mimo Prahu - závidím. Mi tak štve, že přes léto budem trčet tady a ne na zahrádce v třebo :unamused:
Teď řeším, že bychom rádi někam k moři a nevím jestli je lepší jet jako těhu nebo s pidi miminkem. Holky jestli máte některá tip na super místečko u moře, optimálně klid bez lidí a dobré pro děcka, tak sem s ním.
16. čer 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, navrhuji využít zítřejšího pěkného počasí a zajít konečně k Čébovi na pivo a jiné. :wink: Přidáte se někdo? :slight_smile:
16. čer 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,my pojedeme k moři až příští rok a asi do Řecka na Lefkádu :wink: Letos jedeme do Jižních Čech pokud tedy manža nebude muset na operaci :confused: A s baráčkem to vypadá jak nastěhujete se v srpnu??

Cupi,super nápad můžu tak okolo půl 3
:wink:
16. čer 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eveli, to je bezva, půl třetí se nám taky hodí. :wink: :wink:
16. čer 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj, tak se po delší době hlásím :slight_smile: já jsem zítra pro Čébu všema deseti, my tam asi půjdeme s Pepibubu už na oběd, v kolik Cupi můžeš přijít, Pepibubu musí pak odjet, tak já bych na Tě počkala :slight_smile:
16. čer 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mopom, my to teď máme takový divný se spaním, každý den jinak, takže nevím. Ale obídek mívá Kubík před jednou, takže nakrmíme a můžeme přijet. Kdyžtak bude spát v kočárku. :wink:
Jee, to je dobrý nápad s tím obědem. Zrovna jsem přemýšlela, co si uvařím... takže Čéba to jistí, pokud mě nic dobrého a rychlého nenapadne. :slight_smile:
16. čer 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Kája spí doma a nejdřív tam můžu být okolo čtvrtna 3 budete tam ještě,když tam jdete na oběd???
16. čer 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tam určo ještě budu. :wink: Na obídek půjdu až po jedné, nejdřív musí papat prcek. :frowning2:
16. čer 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ok tak budete asi sedět někde venku,že? :slight_smile:
16. čer 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, budeme určo venku :slight_smile: tak zítra navi
16. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek