• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čakovické mami a mimi

26. listopadu 2013 
Holky, tak ať vám to klapne :slight_smile: já zatím opět nedorazím :frowning2:

Lucko, chystáme se jít ve čtvrtek plavčit, nechcete se s Kačkou přidat?
16. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ok tak až se někdo s kočárem požene zadem přes pole taj jsem to já s Kájou :grinning:

Leni,to je škoda :unamused: :sweat_smile:
16. čer 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky mě to mrzí, škoda, že to není ve čtvrtek, to bych zvládla dorazit.
16. čer 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj leni

já bych si šla zaplavat hned
ale teď se bojím,když nevím jak na tom jsem
tak raději nebudu nic riskovat
ale určitě se snad na plavčo k vám přidáme a konečně se poznáme :wink:
16. čer 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Ahoj, no jó nó, mamino :slight_smile: jasnačka, tak příště. Zatím vše v pořádku?
16. čer 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ani nevím
jsme nafouknutá jako balon
a začínám být nějaká nervoza :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. čer 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, no my máme s Mopom sraz ve 12.30... Já mám čas tak do dvou pak frčíme na rhb, kupovat botičky a taaaak :slight_smile:
17. čer 2009 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ale teda podle všeho půjdem ven i dopoledne, je to poslední rehábka tak chci koupit kytičku (v květinářství maj krásný růžičky po 8 korunách :grinning: ) a chci ji koupit předem abych to pak už cestou nemusela řešit :slight_smile: - myslím kolem deváté desáté, až se šéf vyhajá (dospává ráno kdy vstával ve 4.15 :angry: )
17. čer 2009 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

V květinářství mají super kytky mě tam paní vázala i všechny na svatbu a byla jsem moc spokojená :wink:
My jedeme dneska s Kájou okolo půl desáté do Globusu potřabuju barvy na sklo :slight_smile: chci Káje něco namalovat v pokojíčku na okno :wink:
17. čer 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pepi,to vsává malej takhle brzo jo to by mě zabilo :slight_smile:
Kája vstává 7 h a mě se to zdá brzo :grinning: :grinning: dneska už v půl 7,ale její odpuštěno,protože spala celou noc :wink:
17. čer 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evel, taky zvažuju že bych sjela do Globíku, ale říkám si aby toho fakt neměl potom dost - rehábka, botičky, babička....
17. čer 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pepi,se ti to nějak navalilo :confused: :sweat_smile: no já čekám až se Kája vzbudí a pak jedeme,když budeš chtít tak se sejdeme na zastávce a pojedeme spolu :wink:
17. čer 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Máš našlej nějakej nízkej bus? abych věděla?
17. čer 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zatím ne,ale juknu se vydrž :wink:
17. čer 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
i když já na to asi bobek, a chleba radši koupím cestou od babičky, kluky nechám jet domů a sama si tam sjedu.... Ať si to taky Pepča užije, a nezchvátím ho, bobečka mýho malýho
17. čer 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nic příště :wink:
17. čer 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
přece jen, ve 12.30 jsme domluvený s mopom u čébi, a pak už asi rovnou na tu rhb botičky a k babičce, tak ať toho nemá dost... já bych to dala bez problémů, ale proč riskovat u něj.. A to chci ještě koupit tu kytí... no to uvidím jak to dopadne, na Střížkově je v nejhorším taky květinářství... ale dost dražší.
17. čer 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pepi,to je jasný :wink: Chodíš někdy pro pečivo k tomu stánku u hřbitova???
17. čer 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
eve, málokdy... a na šumavu za dvacku v Globíku bude mít asi máloco :slight_smile:
17. čer 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pepi :grinning: :grinning: :grinning: já tam chodím s Kájou pro rohlík(ona je má ráda) :grinning: a občas koupím i nějakej koláč :wink: Chleba tam moc nekupuju to je pravda :wink:
17. čer 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tak co, dá dneska některá z vás Globus? Tam chodíváme zadem kolem rybníků, je to s kočárem volnou chůzí cca 45 minut :slight_smile: a zpátky s nákupem už busíkem :slight_smile: Půjdem cca kolem deváté desáté, abychom se vyhli tomu nejhoršímu vedru :slight_smile:
18. čer 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

Pepi,byly jsme s Kájou včera :wink:
18. čer 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evel, o vás vím, ale doufala jsem že by mi někdo mohl dělat společnost :slight_smile:

No nevadí... Včerejšek byl ale veskrze úspěšnej (až na to že mi ho zkazily máma s babičkou kterým jsme chtěli udělat radost a ukázat jim botičky... to jsme si dali...)
18. čer 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak to??to jste kupovali první botičky??
My je máme asi měsíc :wink:
18. čer 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evel, jojo, měli jsme rehábku (nakonec ne ještě poslední, protože paní zjistila že ještě máme návštěvy a bylo by škoda je nechat propadnout, tak jsme se domluvily na září po dovče, aby viděla jak už ťape) a bylo nám řečeno jaký botky koupit, tak jsme je hned tam v areálu polikliniky koupili, a k babičce je to kousek - jedna stanice metrem nebo přes ten střížkovskej park... No a to jsme si dali... "jéžiš dyť jsou tvrdý..." "měl by mít měkoučký..." no to tak, aby mu to zparchantělo klenbu.... no prostě nás totál votráviliy.
18. čer 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pepi,nenech si to zkazit - hlavně,že se líbí tobě:wink: Já jsem Káje zatím koupila zdravotní sandálky a plné botičky koupím až v září :wink:
18. čer 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pepibubu, já bych šla. Na nákup sice nepotřebujem, ale procházka by se hodila. :wink: Mohli byste už v devět?
18. čer 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cupi až mi skončí pračka, takže devět myslím ještě ne.... Cca půl desátá myslím.... nevím a jsem líná se zvednout abych zjistila v kolik dopere :grinning: ale pozdějc než v půl určitě ne :slight_smile:
18. čer 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evel tohle jsou taky takový sandálky, maj krytý prstíky ale prostřihy na luft - jéžiš dyť mu do toho poleze písek.... No na to nejde nic říct že.... :angry:
18. čer 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Cupi ale my jdem cíleně procházkou na nákup.... nebude to courání parkem :slight_smile: projdem park, do tý brány, kolem druhýho rybníka do Globusu... pokud ti to neva, tak klíďo, ale myslím že to není ten druh procházky co ty myslíš :wink:
18. čer 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek