Čakovické mami a mimi

Ahoj holky, chcete-li, tak tady máme svoje vlákýnko, ale prosecký a letňanský holčiny jsou taky prima 🙂
lenkapodkolenka
16. čer 2009
Holky, tak ať vám to klapne 🙂 já zatím opět nedorazím 😞

Lucko, chystáme se jít ve čtvrtek plavčit, nechcete se s Kačkou přidat?
evelina0007
16. čer 2009
Ok tak až se někdo s kočárem požene zadem přes pole taj jsem to já s Kájou 😃

Leni,to je škoda :-| :-N
lenkapodkolenka
16. čer 2009
Taky mě to mrzí, škoda, že to není ve čtvrtek, to bych zvládla dorazit.
lenerka
16. čer 2009
ahoj leni

já bych si šla zaplavat hned
ale teď se bojím,když nevím jak na tom jsem
tak raději nebudu nic riskovat
ale určitě se snad na plavčo k vám přidáme a konečně se poznáme 😉
lenkapodkolenka
16. čer 2009
🙂 Ahoj, no jó nó, mamino 🙂 jasnačka, tak příště. Zatím vše v pořádku?
lenerka
16. čer 2009
já ani nevím
jsme nafouknutá jako balon
a začínám být nějaká nervoza 😃 :-p
pepibubuautor
17. čer 2009
Ahoj holky, no my máme s Mopom sraz ve 12.30... Já mám čas tak do dvou pak frčíme na rhb, kupovat botičky a taaaak 🙂
pepibubuautor
17. čer 2009
Ale teda podle všeho půjdem ven i dopoledne, je to poslední rehábka tak chci koupit kytičku (v květinářství maj krásný růžičky po 8 korunách 😃 ) a chci ji koupit předem abych to pak už cestou nemusela řešit 🙂 - myslím kolem deváté desáté, až se šéf vyhajá (dospává ráno kdy vstával ve 4.15 ]-( )
evelina0007
17. čer 2009
Ahoj holky 😉

V květinářství mají super kytky mě tam paní vázala i všechny na svatbu a byla jsem moc spokojená 😉
My jedeme dneska s Kájou okolo půl desáté do Globusu potřabuju barvy na sklo 🙂 chci Káje něco namalovat v pokojíčku na okno 😉
evelina0007
17. čer 2009
Pepi,to vsává malej takhle brzo jo to by mě zabilo 🙂
Kája vstává 7 h a mě se to zdá brzo 😃 😃 dneska už v půl 7,ale její odpuštěno,protože spala celou noc 😉
pepibubuautor
17. čer 2009
evel, taky zvažuju že bych sjela do Globíku, ale říkám si aby toho fakt neměl potom dost - rehábka, botičky, babička....
evelina0007
17. čer 2009
Pepi,se ti to nějak navalilo =-) :-N no já čekám až se Kája vzbudí a pak jedeme,když budeš chtít tak se sejdeme na zastávce a pojedeme spolu 😉
pepibubuautor
17. čer 2009
Máš našlej nějakej nízkej bus? abych věděla?
evelina0007
17. čer 2009
Zatím ne,ale juknu se vydrž 😉
pepibubuautor
17. čer 2009
i když já na to asi bobek, a chleba radši koupím cestou od babičky, kluky nechám jet domů a sama si tam sjedu.... Ať si to taky Pepča užije, a nezchvátím ho, bobečka mýho malýho
evelina0007
17. čer 2009
Tak nic příště 😉
pepibubuautor
17. čer 2009
přece jen, ve 12.30 jsme domluvený s mopom u čébi, a pak už asi rovnou na tu rhb botičky a k babičce, tak ať toho nemá dost... já bych to dala bez problémů, ale proč riskovat u něj.. A to chci ještě koupit tu kytí... no to uvidím jak to dopadne, na Střížkově je v nejhorším taky květinářství... ale dost dražší.
evelina0007
17. čer 2009
Pepi,to je jasný 😉 Chodíš někdy pro pečivo k tomu stánku u hřbitova???
pepibubuautor
17. čer 2009
eve, málokdy... a na šumavu za dvacku v Globíku bude mít asi máloco 🙂
evelina0007
17. čer 2009
Pepi 😃 😃 😃 já tam chodím s Kájou pro rohlík(ona je má ráda) 😃 a občas koupím i nějakej koláč 😉 Chleba tam moc nekupuju to je pravda 😉
pepibubuautor
18. čer 2009
Ahoj holky, tak co, dá dneska některá z vás Globus? Tam chodíváme zadem kolem rybníků, je to s kočárem volnou chůzí cca 45 minut 🙂 a zpátky s nákupem už busíkem 🙂 Půjdem cca kolem deváté desáté, abychom se vyhli tomu nejhoršímu vedru 🙂
evelina0007
18. čer 2009
Ahoj holky 😉

Pepi,byly jsme s Kájou včera 😉
pepibubuautor
18. čer 2009
evel, o vás vím, ale doufala jsem že by mi někdo mohl dělat společnost 🙂

No nevadí... Včerejšek byl ale veskrze úspěšnej (až na to že mi ho zkazily máma s babičkou kterým jsme chtěli udělat radost a ukázat jim botičky... to jsme si dali...)
evelina0007
18. čer 2009
Jak to??to jste kupovali první botičky??
My je máme asi měsíc 😉
pepibubuautor
18. čer 2009
evel, jojo, měli jsme rehábku (nakonec ne ještě poslední, protože paní zjistila že ještě máme návštěvy a bylo by škoda je nechat propadnout, tak jsme se domluvily na září po dovče, aby viděla jak už ťape) a bylo nám řečeno jaký botky koupit, tak jsme je hned tam v areálu polikliniky koupili, a k babičce je to kousek - jedna stanice metrem nebo přes ten střížkovskej park... No a to jsme si dali... "jéžiš dyť jsou tvrdý..." "měl by mít měkoučký..." no to tak, aby mu to zparchantělo klenbu.... no prostě nás totál votráviliy.
evelina0007
18. čer 2009
Pepi,nenech si to zkazit - hlavně,že se líbí tobě😉 Já jsem Káje zatím koupila zdravotní sandálky a plné botičky koupím až v září 😉
cupi
18. čer 2009
Pepibubu, já bych šla. Na nákup sice nepotřebujem, ale procházka by se hodila. 😉 Mohli byste už v devět?
pepibubuautor
18. čer 2009
cupi až mi skončí pračka, takže devět myslím ještě ne.... Cca půl desátá myslím.... nevím a jsem líná se zvednout abych zjistila v kolik dopere 😃 ale pozdějc než v půl určitě ne 🙂
pepibubuautor
18. čer 2009
evel tohle jsou taky takový sandálky, maj krytý prstíky ale prostřihy na luft - jéžiš dyť mu do toho poleze písek.... No na to nejde nic říct že.... ]-(
pepibubuautor
18. čer 2009
Cupi ale my jdem cíleně procházkou na nákup.... nebude to courání parkem 🙂 projdem park, do tý brány, kolem druhýho rybníka do Globusu... pokud ti to neva, tak klíďo, ale myslím že to není ten druh procházky co ty myslíš 😉

Začni psát odpověď...

Odešli