Čakovické mami a mimi

Ahoj holky, chcete-li, tak tady máme svoje vlákýnko, ale prosecký a letňanský holčiny jsou taky prima 🙂
cupi
18. čer 2009
Tak jo, dám za čtvrt hodinky Kubíčkovi sváču, strčím ho do kočárku a cca v půl budeme u zeleného baráčku na plácku mezi dřevěnými mosty. OK?
evelina0007
18. čer 2009
Pepi,to neřeš 😉

Ahoj Cupi 😉

Holky,užijte si procházku 😉 Kája teprve teď usnula doufám,že jí to vydrží alespoň půl hodiny 😃
cupi
18. čer 2009
ahoj eveli. 🙂 🙂
pepibubuautor
18. čer 2009
cupi jéžiš já to čtu až teď... no dobrý tak malej oblečenej je, tak jdu zamakat já 🙂
kdyžtak wait pls 🙂
čauves 🙂
pepibubuautor
18. čer 2009
jdu převlíkat malej si ublink... ]-(
mopom
18. čer 2009
zdarec matky 🙂 prosím Tě, Pepibubu, vyprdni se na ty kecy, hlavně, že to jsou kloudný boty a bude se mu v nich dobře lítat 🙂)
holky, my se ted vrátily s Justýnkou z rehábky, tý vojco, to je vedro, to je za trest 🙂 věčně nespokojený, když byla zima, chtěla jsem teplo, tak ho mám 🙂
joo, a už nemusíme cvičit!!! Dnes nás na reha pochválila a máme šlus, takže hurááá...ještě teda v červenci k doktorce, tak nám to snad nezkazí...
evelina0007
18. čer 2009
Moni,tak super,že už nemusíte cvičit 😉

Kája místo odpoledního spánku stojí v postýlce a zpívá :-S 😃 😃
mopom
18. čer 2009
no, to mi Evelíno povídej 🙂 už mě to fáákt nebavilo a bylo to vo nervy....tak se k ní přidej, ne?? a koukejte řádně zahulákat, at vás tu slyším 🙂))
pepibubuautor
18. čer 2009
mopom no jo no jsem holt vůl co si to bere a štve mě to....

My nakonec ještě jednou na rhb, prý by byla škoda když ještě máme psaný návštěvy tak to nevyužít... takže v září po návratu z dovči se přijdem ukázat, jak ťapem, a tím to skončí 🙂

Dneska ve čtyři máme sraz s tátou... u čébi 😃
cupi
18. čer 2009
Ahoj Moni, moc moc gratuluju, že máte od cvičení pokoj. 😉
To mně tohle teplíčko vyhovuje. Žádný velký oblíkání, když je Kubík nervózní, tak mu šoupnu šátek, dám ho do kočárku a jdeme koukat ven. Vůbec by mi nevadilo, kdyby takhle bylo celej rok. 🙂 Ale asi jsem si vybrala špatný podnebný pásmo, že? 😃
My jsme dnes jeli s Pepibubu do Globusu, kluci byli naprosto suproví a mají oba veeelikou pochvalu. Pepíček krásně spinkal, Kubíček v klídku pozoroval - prostě pohodička. 😉 😉 😉

Kája je zpěvačka!!! 😉 😃 😉 😃
evelina0007
18. čer 2009
Moni,kdybych začla já ta se lekneš a možná si i čůrneš smíchy 😃 😃 😃

Ale,když vylezu nahoru tak ti můžu z okna zamávat 😃
pepibubuautor
18. čer 2009
holky já jsem zvědavá jak bude malej na tý hudebce zářit 🙂
evelina0007
19. čer 2009
Dobré ránko 😉 se nám rochu ochladilo a zátáhlo :-S :-N
lenkapodkolenka
19. čer 2009
Ahojky,
no venku vyloženě hnusně ]-(
musela sem být s Barčou doma, je dneska děsně protivná, tak to stálo za to 😞 ... navíc se mi povedlo přesolit koprovku, no den blbec!
lenerka
21. čer 2009
ahoj leni
tak jak je?
my taky nejeli na chatu,ale pak se počasí umoudřilo co?
evelina0007
21. čer 2009
Ahoj holky 😉
cupi
22. čer 2009
Ahoj holky, co děláte při pondělku? 😉 My dnes máme spicha s kámoškou v Arkádách Pankrác, ale Kubíček chrní a chrní, tak snad nikdy nevyjedem. :-| Vytáhla jsem pro něj super zateplenou bundičku, venku je fakt hnusně, snad mi neomrzne. 😃
mivipa
22. čer 2009
cupi,to chce nenápadně budit😃...zapni třeba mixér,to na Vivku funguje😃
evelina0007
22. čer 2009
Cupi,neboj nezmrzne jsme byly s Kájou venku a měla jen teplejší mikinu a podle mě to stačilo 😉
pepibubuautor
22. čer 2009
Ahoj kočky tak máme za sebou 10m kontrolu 🙂
a Pepínovy míry: 79cm a 10350g 🙂 Paní doktorka vrněla blahem jak je krásnej, on se na ni usmíval, nechal se zvednout do stoje, no prostě parádička 🙂
evelina0007
22. čer 2009
Pepi,tak to moc gratulujeme 😉 Pepíno je kus chlapa 😃 krásný míry 😉
lenkapodkolenka
22. čer 2009
Ahoj holky 🙂

téda Pepíno, ty seš ale kus chlapa! 10 kg měla Barča asi v roce a půl 😃 😃

Eveli, až uvidíš zítra nějakého blázna s dítětem brodit se bahnem za deště okolo stavby, tak to jsem já - musíme jít něco řešit...to zas bude 😃
evelina0007
23. čer 2009
Leni,ok beru na vědomí😃 😃 😃
mopom
23. čer 2009
zdáár holky, tý jo, co je jako tohlencto za počasí??? Byla jsem v Globusu a už nikam teda nevylezu 🙂
evelina0007
23. čer 2009
Leni,tak jsem tě neviděla 😞 😉

Moni,je to děs na to,že je léto :-S :-S
evelina0007
24. čer 2009
Dobré ránko 😉

Tedy to je počasí hrůzinec ]-( :-S 😢 už,aby bylo hezky 😉

Lenerko,tak co jak ti je??? 🙂
pepibubuautor
24. čer 2009
Evel, taky se těšíme k čébovi.... ale teda rozhodně ne dneska 😃
evelina0007
24. čer 2009
Pepi 😃 😃 😃
lenkapodkolenka
24. čer 2009
Ahojky 🙂
my byli u čébi včera na obědě, ňam prima bašta 🙂
Eveli, tak snad jindy, možná už dneska, zas jedem něco řešit.
pa
evelina0007
24. čer 2009
Leni,byla jsem venku jen půl hodiny a zase začlo lejt 😉 Koukám,že pořád něco řešíte jako my 😃 😃 😃
Kája z okna pokojíčku vidí přímo na Váš domeček
😃 😃

Začni psát odpověď...

Odešli